4. Gazdagrét KupaCs 2006.10.19. 21:36
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

  Hely   Rajtsz Név                       Szül Klub                                     Idő 



A Férfi  (29)             4.2 km  60 m   25 ep    

     1          Gyalog Zoltán               80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     19:40 
     2          Nagy Bence                  85 SZV Szegedi Vasutas SE                 20:27 
     3          Vellner Gábor               90 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     21:48 
     4          Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      22:08 
     5          Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      22:09 
     6          Jankó Tamás                 58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     22:54 
     6          Guszlev Antal               78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          22:54 
     8          Bihari Zoltán               76 KFK KFKI Petőfi Sportkör               23:22 
     9          Szunyog József dr.          54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              24:30 
     9          Szepesi Imre                55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          24:30 
    11          Tölgyesi Renátó             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     24:34 
    12          Kolláth Gábor               52 SFC Széchenyi István Egyetem Sport     24:53 
    13          Szabó Márk                  88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              25:14 
    14          Zempléni András dr.         60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        26:04 
    15          Serestey Áron               72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut     26:34 
    16          Matics Gyula                75 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     26:59 
    17          Zacher Viktor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     27:13 
    18          Ipsics László               68 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     27:46 
    19          Hegedüs Béla                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              28:13 
    20          Kiss Zsolt                  57 EK Egyesületen kívüli                  28:42 
    21          Zentai László               59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     29:59 
    22          Gadó György                 60 OSC Orvosegyetem SC                    30:23 
    23          Lux Iván                    46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     31:09 
    24          Gincsai József              60 KRI Kristály Tájfutó és Természetj     32:08 
    25          Sódor István dr.            50 OSC Orvosegyetem SC                    35:31 
    26          Horváth Imre                53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg     35:41 
    27          Fábics Gergely              93 PSE Postás-Matáv SE                    40:46 
    28          Hódossy Béla                37 TSC Tungsram SC                        41:07 
    29          Szabó Gábor                 50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              43:40 



A Női  (6)                4.2 km  60 m   25 ep    

     1          Tibay Ilona                 90 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     24:39 
     2          Szabadi Ildikó              76 OSC Orvosegyetem SC                    28:27 
     3          Marosffy Orsolya            72 OSC Orvosegyetem SC                    28:33 
     4          Asztalos Zsuzsanna          77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     28:42 
     5          Németh Ágnes                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      32:14 
     6          Karsai Klára                52 OSC Orvosegyetem SC                    35:55 



B Férfi  (15)             2.7 km  42 m   18 ep    

     1          Gombkötő Péter dr.          44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      21:04 
     2          Krolopp Frigyes             55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     21:41 
     3          Nagy Albert                 43 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     21:58 
     4          Orbán János                 56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          22:09 
     5          Benkő Zoltán                                                          22:15 
     6          Vida István                 47 OSC Orvosegyetem SC                    22:21 
     7          Kovács Béla                 67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              22:50 
     8          Nagy Gábor                  43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      23:08 
     9          Braun János                 59 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     26:17 
    10          Dudás István                32 OSC Orvosegyetem SC                    26:31 
    11          Cserteg István              38 TSC Tungsram SC                        27:16 
    12          Buncsik János               34 PSE Postás-Matáv SE                    27:49 
    13          Hargitai Miklós             38 TSC Tungsram SC                        28:42 
    14          Nyögéri Imre                36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              30:18 
    15          Fábics Ferenc               42 PSE Postás-Matáv SE                    37:24 



B Női  (8)                2.7 km  42 m   18 ep    

     1          Máthé Fanni                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      17:59 
     2          Zempléni Réka               93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        18:43 
     3          Hajas Csilla dr.            64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        20:13 
     4          Madarassy Anikó             73 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     24:20 
     5          Madarassy Mária             74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     25:31 
     6          Sipos Judit                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     30:03 
     7          Sármási Villő                                                         31:28 
     8          Sváb Lászlóné               43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              32:33 



C Férfi  (11)             1.9 km  30 m   14 ep    

     1          Berkes Dániel                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     21:11 
     2          Müller János                40 PSE Postás-Matáv SE                    22:25 
     3          Fábics Miklós                  PSE Postás-Matáv SE                    22:53 
     4          Andaházi Lajos              42 EK Egyesületen kívüli                  23:30 
     5          Erdő István                 95 TSE Törekvés SE                        25:33 
     6          Török Áron Attila           93 TSE Törekvés SE                        25:36 
     7          Erdő János Márton           93 TSE Törekvés SE                        25:37 
     8          Szentgyörgyi Márton            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     30:16 
     9          Schell Antal                39 PSE Postás-Matáv SE                    30:23 

                Sasfy Dániel                                                           hiba 
                Sóti Ernő                   40 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       hiba 



C Női  (6)                1.9 km  30 m   14 ep    

     1          Lux Ágnes                   51 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     18:08 
     2          Tölgyesi Blanka             95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     18:39 
     3          Schell Antalné              42 PSE Postás-Matáv SE                    21:04 
     4          Tombácz Bernadett                                                     23:39 
     5          Kovács Dorka                04 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              52:50 

                Fazekas Andrea                 NOK NOKIA SE                            hiba 



Tájbringa  (4)            5.0 km  82 m   25 ep    

     1          Jankó Tamás                 58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle     23:21 
     2          Hegedüs Gergely             89 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              27:55 
     3          Gizur Krisztián                                                       29:02 

                Ritzl Csaba                                                            hiba