4. Gazdagrét KupaCs 2006.10.19. 21:37
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                          Kat          Idő 



A  (35)                 4.2 km  60 m   25 ep               

    1        Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és A F        19:40 
    2        Nagy Bence                   85 SZV Szegedi Vasutas SE        A F        20:27 
    3        Vellner Gábor                90 SPA Tabáni Spartacus Sport és A F        21:48 
    4        Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet A F        22:08 
    5        Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet A F        22:09 
    6        Jankó Tamás                  58 HSE Hegyisport Szentendre Egy A F        22:54 
    6        Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub A F        22:54 
    8        Bihari Zoltán                76 KFK KFKI Petőfi Sportkör      A F        23:22 
    9        Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     A F        24:30 
    9        Szepesi Imre                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub A F        24:30 
   11        Tölgyesi Renátó              92 SPA Tabáni Spartacus Sport és A F        24:34 
   12        Tibay Ilona                  90 SPA Tabáni Spartacus Sport és A N        24:39 
   13        Kolláth Gábor                52 SFC Széchenyi István Egyetem  A F        24:53 
   14        Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     A F        25:14 
   15        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  A F        26:04 
   16        Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás A F        26:34 
   17        Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F A F        26:59 
   18        Zacher Viktor                   SPA Tabáni Spartacus Sport és A F        27:13 
   19        Ipsics László                68 MAC Margitszigeti Atlétikai C A F        27:46 
   20        Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     A F        28:13 
   21        Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem SC           A N        28:27 
   22        Marosffy Orsolya             72 OSC Orvosegyetem SC           A N        28:33 
   23        Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli         A F        28:42 
   23        Asztalos Zsuzsanna           77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  A N        28:42 
   25        Zentai László                59 HSE Hegyisport Szentendre Egy A F        29:59 
   26        Gadó György                  60 OSC Orvosegyetem SC           A F        30:23 
   27        Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti A F        31:09 
   28        Gincsai József               60 KRI Kristály Tájfutó és Termé A F        32:08 
   29        Németh Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet A N        32:14 
   30        Sódor István dr.             50 OSC Orvosegyetem SC           A F        35:31 
   31        Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú A F        35:41 
   32        Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC           A N        35:55 
   33        Fábics Gergely               93 PSE Postás-Matáv SE           A F        40:46 
   34        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC               A F        41:07 
   35        Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     A F        43:40 



B  (23)                 2.7 km  42 m   18 ep               

    1        Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet B N        17:59 
    2        Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  B N        18:43 
    3        Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  B N        20:13 
    4        Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet B F        21:04 
    5        Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport B F        21:41 
    6        Nagy Albert                  43 SPA Tabáni Spartacus Sport és B F        21:58 
    7        Orbán János                  56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE B F        22:09 
    8        Benkő Zoltán                                                  B F        22:15 
    9        Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC           B F        22:21 
   10        Kovács Béla                  67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     B F        22:50 
   11        Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet B F        23:08 
   12        Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti B N        24:20 
   13        Madarassy Mária              74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti B N        25:31 
   14        Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti B F        26:17 
   15        Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC           B F        26:31 
   16        Cserteg István               38 TSC Tungsram SC               B F        27:16 
   17        Buncsik János                34 PSE Postás-Matáv SE           B F        27:49 
   18        Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC               B F        28:42 
   19        Sipos Judit                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egy B N        30:03 
   20        Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     B F        30:18 
   21        Sármási Villő                                                 B N        31:28 
   22        Sváb Lászlóné                43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     B N        32:33 
   23        Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE           B F        37:24 



C  (17)                 1.9 km  30 m   14 ep               

    1        Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti C N        18:08 
    2        Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és C N        18:39 
    3        Schell Antalné               42 PSE Postás-Matáv SE           C N        21:04 
    4        Berkes Dániel                   SPA Tabáni Spartacus Sport és C F        21:11 
    5        Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE           C F        22:25 
    6        Fábics Miklós                   PSE Postás-Matáv SE           C F        22:53 
    7        Andaházi Lajos               42 EK Egyesületen kívüli         C F        23:30 
    8        Tombácz Bernadett                                             C N        23:39 
    9        Erdő István                  95 TSE Törekvés SE               C F        25:33 
   10        Török Áron Attila            93 TSE Törekvés SE               C F        25:36 
   11        Erdő János Márton            93 TSE Törekvés SE               C F        25:37 
   12        Szentgyörgyi Márton             SPA Tabáni Spartacus Sport és C F        30:16 
   13        Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE           C F        30:23 
   14        Kovács Dorka                 04 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     C N        52:50 

             Sasfy Dániel                                                  C F         hiba 
             Fazekas Andrea                  NOK NOKIA SE                  C N         hiba 
             Sóti Ernő                    40 TTE Tipo Tájfutó és Környezet C F         hiba 



T  (4)                  5.0 km  82 m   25 ep               

    1        Jankó Tamás                  58 HSE Hegyisport Szentendre Egy T          23:21 
    2        Hegedüs Gergely              89 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     T          27:55 
    3        Gizur Krisztián                                               T          29:02 

             Ritzl Csaba                                                   T           hiba