Budapesti és Pest megyei Diákol. és Hegyvidék Kupa 2006P 2006.05.05. 11:41
Rajtlistakészítette: OE2002 © Stephan Krämer 2002

Rajtsz SI dugó Név                      Szül Klub                              Rajt 


Fiú II. Korcsoport                      

     1         Olasz Domonkos             96 TÁI PM Telki Általános Isko       0:00 
     2         Horváth Dániel             95 CSH Csillaghegyi Általános        1:00 
     3  232770 Pap Dávid                  95 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I       2:00 
     4         Jenes Soma                 95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut       3:00 
     5  332842 Forrás Bence               96 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I       4:00 
     6         Lengyel Domonkos           95 BCS Budai Ciszterci Szt. Im       5:00 
     7         Szalkai Krisztián          96 CSH Csillaghegyi Általános        6:00 
     8         Lendvai Kristóf            95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német       7:00 
     9         Hajdu Erik                 96 TÁI PM Telki Általános Isko       8:00 
    10         Khell Bendegúz             95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német       9:00 
    11         Simonyi Donát              96 TÁG Tamási Áron Gimnázium        10:00 
    12         Markovics Dániel           96 MAC Margitszigeti Atlétikai      11:00 
    13         Aszódi Márton              96 TÁG Tamási Áron Gimnázium        12:00 
    14  222981 Ipsics Péter               95 BGÁ Bárczi Géza Ált. Isk.        13:00 
    15  233564 Hajdu Szása                   ZUG Zugligeti Általános Isk      14:00 
    16         Antal Péter                96 BMG Babits Mihály Gimnázium      15:00 
    17         Bartók Márton                 SPA Tabáni Spartacus Sport       16:00 
    18         *** Pokornyik Bence ***    95 TTT  Tatai Tömegsport és Tá      17:00 
    19         Havasi Márton              95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      18:00 
    20         Siklósi Bálint                PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor      19:00 
    21         Szentkúti Péter               SPA Tabáni Spartacus Sport       20:00 
    22         Szalkai Dávid              96 CSH Csillaghegyi Általános       21:00 
    23         Soós Barnabás                 VSZ Vajk Sziget Ált. Iskola      22:00 
    24         Hajagos Bence              95 ELÁ PM Eötvös Lóránd Általá      23:00 
    25         Takács Zoltán              95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      24:00 
    26         Peregi Dániel              96 AVT PM Apor Vilmos Katoliku      25:00 
    27         Pogány Gergő               95 HÚÁ Hidegkúti úti                26:00 
    28         Tenk Lőrinc                96 CSH Csillaghegyi Általános       27:00 
    29         Markovics Dániel           96 MAC Margitszigeti Atlétikai      28:00 
    30         Tóth Adrián                   DKCS PM Dunakeszi Kőrösi Cs      29:00 
    31         Tamás Gergely              96 MAC Margitszigeti Atlétikai      30:00 
    32         Benz Frici                    SPA Tabáni Spartacus Sport       31:00 
    33         Berkes Dániel                 AEI Alsóerdőcsi általános i      32:00 
    34         Miháczi Ádám               95 CSF Csík Ferenc Ált. Isk és      33:00 
    35         Peregi Ádám                96 MAC Margitszigeti Atlétikai      34:00 
   332         Pálovics Bálint            95 BCS Budai Ciszterci Szt. Im      62:00 



Fiú III. Korcsopor                      

    36         Ujfalusi Zsolt             94 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német       0:00 
    37         Peregi Dávid               93 GYH Gyermekek Háza Általáno       2:00 
    38         Sárospataki Bálint         94 BMG Babits Mihály Gimnázium       4:00 
    39         Tasi Dániel                93 MAC Margitszigeti Atlétikai       6:00 
    40         Konkoly Csaba              94 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német       8:00 
    41  233561 Tass Benedek               93 WBU Waldorf Buda                 10:00 
    42         Somfai Márk                94 NÚÁ Németvölgyi úti              12:00 
    43  236368 Oszkó Attila               94 MAC Margitszigeti Atlétikai      14:00 
    44  233568 Tóth Bendegúz              94 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      16:00 
    45         Török Máté                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport       18:00 
    46         Németh Balázs              94 WBU Waldorf Buda                 20:00 
    47         Venczel László             94 WMA Ward M. Á.                   22:00 
    48         Sulán Krisztián            94 NÚÁ Németvölgyi úti              24:00 
    49         Pálinkás Mátyás            93 VPA Vajda P. Általános Isko      26:00 
    50         Fazekas Benjamin           94 NÚÁ Németvölgyi úti              28:00 
    51  233678 Balázs Bulcsú              94 BCS Budai Ciszterci Szt. Im      30:00 
    52         Peregi Dávid               93 MAC Margitszigeti Atlétikai      32:00 
    53         Kökényesi Dániel           93 WBU Waldorf Buda                 34:00 
    54         Antal Gergő                93 BMG Babits Mihály Gimnázium      36:00 
    55  416651 Németh Marcell             94 BIS PM Budaörs, 1. sz.Ált.       38:00 
    56  232814 Kalocsay Károly            93 WBU Waldorf Buda                 40:00 



Fiú IV. Korcsoport                      

    57         Fockt Dániel               92 MAC Margitszigeti Atlétikai       1:00 
    58         Mecseki Csaba              91 KER Kertváros                     3:00 
    59         Horváth Máté               93 PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor       5:00 
    60         Deák Péter                 92 KER Kertváros                     7:00 
    61  411903 Györgyi Ábel               92 VMG Városmajori Gimnázium         9:00 
    62         Torbágyi Vajk              92 SAA Szent Angéla Általános       11:00 
    63         Jenes Ottó                 92 VMG Városmajori Gimnázium        13:00 
    64    5612 Kinde Mátyás               91 PSN PM Premontrei Szent Nor      15:00 
    65         Illésy András              91 BMG Babits Mihály Gimnázium      17:00 
    66  222966 Balázs Boldizsár           91 BCS Budai Ciszterci Szt. Im      19:00 
    67         Nagy Péter                 91 PIS Pataki I. Szakközépisko      21:00 
    68         Bérczes Zsigmond           92 AKG Alternatív Közgazdasági      23:00 
    69         Markovics Zsiga            92 MAC Margitszigeti Atlétikai      25:00 
    70         Zacher Viktor                 SPA Tabáni Spartacus Sport       27:00 
    71  411954 Hajdu Marcell              92 ZUG Zugligeti Általános Isk      29:00 
    72   46116 Jenes Géza                 91 VMG Városmajori Gimnázium        31:00 
    73         Tölgyesi Renátó            92 CSH Csiki-hegyek úti Ált. I      33:00 
    74  307763 Faragó János               92 NKÁ PM Nagykovácsi Úti Álta      35:00 
    75         Nyíri Dániel               92 CSH Csiki-hegyek úti Ált. I      37:00 
    76         Hegedüs Gergely            91 SCH Schulek Frigyes Szakköz      39:00 
    77         *** Pokornyik Dávid ***       TTT  Tatai Tömegsport és Tá      41:00 
    78  307586 Nagy Kristóf               91 SZI Szilágyi Erzsébet Gimná      43:00 
    79         Mayer Benve                91 KPG Közgazdasági Politechni      45:00 
    80  411950 Incze Márton               91 ZUG Zugligeti Általános Isk      47:00 
    81         Pálinkás András            91 NLG Németh L. Gimnázium          49:00 
    82         Diószegi Ádám              91 SPA Tabáni Spartacus Sport       51:00 
    83         Szabó Márton               91 PET Petőfi Gimnázium             53:00 
    84  411992 Bugár Gergely              92 BJN PM Bleyer Jakab Nemzeti      55:00 
    85  419651 Sveiczer Attila            92 EÖT Eötvös József Gimnázium      57:00 
    86         Brenn Dávid                93 PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor      59:00 
    87         Poser Márk                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport       61:00 
    88  233601 Bakos Marcell              91 BMG Babits Mihály Gimnázium      63:00 
    89  222967 Faragó Ferdinánd           92 HPU Harrer Pál Utcai Általá      65:00 
    90         Hidvégi Tamás              91 BPG Budapesti Piarista Gimn      67:00 
   330  307738 Gadolla Gergely            91 POK PM Prohászka Ottokár Ka      69:00 



Fiú V. Korcsoport                       

    91         Dormán Miklós                 BPG Budapesti Piarista Gimn       0:00 
    92  307534 Fóthi Ábel                 90 BMR Baár-Madas Református G       2:00 
    93         Pálinkás Péter             92 WAL Wallenberg Szakközépisk       4:00 
    94  233567 Hoffmann László            90 WSO PM Waldorf Solymár            6:00 
    95         Nagyfi Tamás               90 SZL Szt.László Gimnázium          8:00 
    96  232763 Vellner Gábor              90 KDG Kosztolányi Dezső Gimná      10:00 
    97         Morandini Miklós           89 SGK Szent Gellért Katolikus      12:00 
    98         Csanády Bernát                BPG Budapesti Piarista Gimn      14:00 
    99  233569 Tihanyi Tamás              89 EÖT Eötvös József Gimnázium      16:00 
   100  416633 Mets Márton                89 TRF ELTE Trefort Á. Gyak. Á      18:00 
   101         Nagy Attila Gergő          90 BMG Babits Mihály Gimnázium      20:00 
   102  307764 Tihanyi Benedek            89 FAZ Fazekas M. Ált. Isk. és      22:00 
   103  416625 Fráter Tamás               90 EÖT Eötvös József Gimnázium      24:00 
   104  307766 Skublics Gergely           90 WSO PM Waldorf Solymár           26:00 
   105     981 Hegedüs Gergely            89 SCH Schulek Frigyes Szakköz      28:00 
   106  307765 Beöthy Ádám                90 WBU Waldorf Buda                 30:00 
   107  411957 Incze Zsombor              90 WSO PM Waldorf Solymár           32:00 
   108  411904 Györgyi Máté               90 JAG József Attila Gimnázium      34:00 
   109   45538 Zentai Ármin               89 KFG Kempelen Farkas Gimnázi      36:00 
   110         Császár Zoltán             89 SCH Schulek Frigyes Szakköz      38:00 
   111  411905 Györgyi Péter              89 FAZ Fazekas M. Ált. Isk. és      40:00 
   331   49557 Lukács Sebestyén           90 TTE Tipo Tájfutó és Környez      54:00 



Fiú VI. Korcsoport                      

   112   46027 Zai Bálint                 86 BMF BMF Neumann Informatika       0:00 
   113   45335 Boros Dániel               87 KLS Kalmár László Számítást       2:00 
   114         Kocsis Norbert             88 BMG Babits Mihály Gimnázium       4:00 
   115  233521 Brogyáni Péter             88 FAS Fáy András Szakközépisk       6:00 
   116  307725 Sárospataki Barnabás       88 BMG Babits Mihály Gimnázium       8:00 
   117         Szabó Márk                 88 BMR Baár-Madas Református G      10:00 
   118         Ternák Attila              87 SCH Schulek Frigyes Szakköz      12:00 
   119  307504 Morandini Viktor           87 ELT ELTE TTK                     14:00 
   120   46081 Nagy Zsolt ifj.            88 IGG PM Illyés Gyula Gimnázi      16:00 
   121         Karajz Csaba               85 GUN Gundel Szakközépiskola       18:00 
   122  233690 Gadolla Máté               87 TÁG Tamási Áron Gimnázium        20:00 
   123         Pinczi Tamás               85 SCH Schulek Frigyes Szakköz      22:00 



Női II. Korcsoport                      

   124  230706 Kinde Zsófia               95 SZI PM Szent Imre Katolikus      35:00 
   125         Horváth Hanga              97 ÁVÁ Álmos Vezér téri Ált. I      36:00 
   126         Tarnai Júlia               96 TÁG Tamási Áron Gimnázium        37:00 
   127         Szabó Stefánia             96 HAJ Hajós                        38:00 
   128         Soós Alíz                     VSZ Vajk Sziget Ált. Iskola      39:00 
   129         Zelenai Eszter             97 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      40:00 
   130         Nagy Klára                    VUÁ Váci Utcai Általános Is      41:00 
   131         Szalai Sára                97 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      42:00 
   132         Czeglédi Dóra              97 CSH Csillaghegyi Általános       43:00 
   133         Sándor Eszter              96 WMA Ward M. Á.                   44:00 
   134         Tölgyesi Blanka            95 CSH Csiki-hegyek úti Ált. I      45:00 
   135         Páinkás Rita               95 DDÁ Deák-Diák Általános Isk      46:00 
   136         Szilágyi Mónika            95 PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor      47:00 
   137         Egei Petra                 96 TÁI PM Telki Általános Isko      48:00 
   138         Nagy Eszter                   VUÁ Váci Utcai Általános Is      49:00 
   139         Serfőző Anna               95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      50:00 
   140         Tóth Réka                  95 TÁG Tamási Áron Gimnázium        51:00 
   141         Kertész Zsófia             96 TÁI PM Telki Általános Isko      52:00 
   142    5613 Kinde Sarolta              98 SZI PM Szent Imre Katolikus      53:00 
   143         Benedek Zsófia             96 CSH Csillaghegyi Általános       54:00 
   144         Masztis Dorottya           97 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      55:00 
   145         Balázs Otília              97 ÁJÁ Ádám Jenő Általános Isk      56:00 
   146         Ujfalusi Dóra              95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      57:00 
   147         Donkó Luca                 96 TÁG Tamási Áron Gimnázium        58:00 
   148         Simon Tamara               95 TÁI PM Telki Általános Isko      59:00 
   149         Masztis Anna               95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      60:00 



Női III. Korcsopor                      

   150  307598 Salfer Eszter              93 BMÁ PM Bálint Márton Ált. é       1:00 
   151  233609 Forrás Zsófia              94 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I       3:00 
   152  411952 Zempléni Réka              93 RAD ELTE Radnóti Miklós Gya       5:00 
   153  233686 Síkhegyi Franciska         94 SZL Szabó Lőrinc Kéttannyel       7:00 
   154  230707 Kinde Vanda                94 SZI PM Szent Imre Katolikus       9:00 
   155  233550 Szőcs Fruzsina             93 CSH Csillaghegyi Általános       11:00 
   156         Donkó Anna                 94 TÁG Tamási Áron Gimnázium        13:00 
   157         Mets Ildikó                93 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német      15:00 
   158         Miháczi Diana              94 CSF Csík Ferenc Ált. Isk és      17:00 
   159   45944 Kerényi Szófi Zsófia       93 SZI Szilágyi Erzsébet Gimná      19:00 
   160  232769 Pap Eszter                 93 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I      21:00 
   161         Kiss Veronika              93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre      23:00 
   162   45918 Valkony Kinga              93 SZL Szt.László Gimnázium         25:00 
   163         Rácz Juli                  93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre      27:00 
   164  416692 Hajdu Dorisz               94 TÁI PM Telki Általános Isko      29:00 
   165         Csontos Zsuzsi             93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre      31:00 
   166         Őry Erzsébet               93 KKÁ Kós Károly Ált. Isk.         33:00 



Női IV. Korcsoport                      

   167  233685 Síkhegyi Antónia           92 VMG Városmajori Gimnázium        35:00 
   168  411951 Hegyes Barbara             91 ÓBG Óbudai Gimnázium             37:00 
   169  411949 Kovács Júlia               91 WBU Waldorf Buda                 39:00 
   170  236367 Oszkó Dóra                 92 MAC Margitszigeti Atlétikai      41:00 
   171         Torbágyi Csenge            91 SAA Szent Angéla Általános       43:00 
   172         Őry Luca                   91 EKG Bp. Egyetemi Katolikus       45:00 
   173         Györgyi Hanga              92 SZL Szabó L. Kéttannyelvu Á      47:00 
   174         Szepesi Szilvia               TTT  Tatai Tömegsport és Tá      49:00 
   175         Csatári Anikó              91 SCH Schulek Frigyes Szakköz      51:00 
   176  411991 Schulek Iringó             91 BCS Budai Ciszterci Szt. Im      53:00 
   177         Hajagos Virág              91 ELÁ PM Eötvös Lóránd Általá      55:00 
   178         Lengyel Hanna              92 MAC Margitszigeti Atlétikai      57:00 



Női V. Korcsoport                       

   179         Fleischer Kata             90 EÖT Eötvös József Gimnázium      42:00 
   180  307727 Knotz Anikó                89 BMG Babits Mihály Gimnázium      44:00 
   181  233660 Gyalog Zsófia              89 SZI Szilágyi Erzsébet Gimná      46:00 
   182  307726 Kelevitz Krisztina         89 BMG Babits Mihály Gimnázium      48:00 
   183  233562 Balogh Imola               90 DTE Deák téri Evangélikus G      50:00 
   184  233563 Németh Anna                89 WBU Waldorf Buda                 52:00 
   185  233537 Tibay Ilona                90 MEG Mechatronikai Gimnázium      54:00 
   186  233566 Lőcsei Vera                90 ÓBG Óbudai Gimnázium             56:00 
   187         Fleischer Orsi             89 EÖT Eötvös József Gimnázium      58:00 
   188  416661 Györgyi Csenge             89 SZL Szabó L. Kéttannyelvu Á      60:00 
   189  232764 Dévényi Beatrix            89 KSS Kézműipari Szakközépisk      62:00 
   190  307770 Henk Zsuzsanna             89 TOL Toldi                        64:00 
   191  232839 Dévényi Erika              89 KSS Kézműipari Szakközépisk      66:00 
   192         Fleischer Zsófia           89 VPG Veres Pálné Gimnázium        68:00 



Női VI. Korcsoport                      

   193         Pöltl Andrea               88 SCH Schulek Frigyes Szakköz      42:00 
   194  307587 Németh Kinga               88 JAG József Attila Gimnázium      44:00 
   195         Nagy Nikolett              88 BBG Balassi B. Gimnázium         46:00 
   196         Pálinkás Anna              88 SYJ Sylvester J Gimnázium        48:00 
   197  307729 Szalontai Bea              88 BMG Babits Mihály Gimnázium      50:00 
   198         Kardeván Dóra              88 SEF PM Szt. Endre Ferences       52:00 
   329  233624 Kerényi II. Krisztina      88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        54:00 



Nyílt Kezdő  (21)                       

   199         Fenyvesi Anikó             76 EK Egyesületen kívüli            90:00 
   200         Üres                          Vakant                           92:00 
   201         Üres                          Vakant                           94:00 
   202         Üres                          Vakant                           96:00 
   203         Üres                          Vakant                           98:00 
   204         Üres                          Vakant                          100:00 
   205         Üres                          Vakant                          102:00 
   206         Üres                          Vakant                          104:00 
   207         Üres                          Vakant                          106:00 
   208         Üres                          Vakant                          108:00 
   209         Üres                          Vakant                          110:00 
   210         Üres                          Vakant                          112:00 
   211         Üres                          Vakant                          114:00 
   212         Üres                          Vakant                          116:00 
   213         Üres                          Vakant                          118:00 
   214         Üres                          Vakant                          120:00 
   215         Üres                          Vakant                          122:00 
   216         Üres                          Vakant                          124:00 
   217         Üres                          Vakant                          126:00 
   218         Üres                          Vakant                          128:00 
   219         Üres                          Vakant                          130:00 



F21  (14)                               

   220  307553 Szőcs László               58 HSP Hidegkúti Spartacus Spo      90:00 
   221  500576 Scultéty Márton            82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        93:00 
   222   45179 Forrai Miklós              79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfu      96:00 
   223  416627 Morandini Kristóf Márk     84 SPA Tabáni Spartacus Sport       99:00 
   224   45470 Vankó Péter                59 HSE Hegyisport Szentendre S     102:00 
   225  233536 Gyalog Zoltán              80 SPA Tabáni Spartacus Sport      105:00 
   226   45550 Horváth Sándor             66 MEA Miskolci Egyetemi Atlét     108:00 
   227   45177 Forrai Gábor               79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfu     111:00 
   228         Madarassy Pál              76 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     114:00 
   229         Üres                          Vakant                          117:00 
   230  233627 Szlávik Szabolcs dr.       72 EK Egyesületen kívüli           120:00 
   231         Üres                          Vakant                          123:00 
   232         Üres                          Vakant                          126:00 
   233         Üres                          Vakant                          129:00 



F35  (13)                               

   234   45567 Ács Gábor                  71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód     132:00 
   236         Felföldi Barnabás          68 PVS Pécsi Vasutas SK            138:00 
   237  222980 Ipsics László              68 MAC Margitszigeti Atlétikai     141:00 
   238   45537 Schell Antal ifj.          69 PSE Postás-Matáv SE             144:00 
   239   45384 Németh Csaba               62 BOF Budai Ősforrás SC           147:00 
   240    5614 Kinde Kálmán               68 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       150:00 
   241         Üres                          Vakant                          153:00 
   242   45939 Schwendtner Erik           70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       156:00 
   243         Üres                          Vakant                          159:00 
   244    5616 Szunyog József dr.         54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       162:00 
   245    4485 Jankó Tamás                58 HSE Hegyisport Szentendre S     165:00 
   246         Üres                          Vakant                          168:00 
   247         Üres                          Vakant                          171:00 



F40  (14)                               

   248  232807 Hegedüs Béla               60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        91:00 
   249  233619 Zempléni András dr.        60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimist      94:00 
   250         Üres                          Vakant                           97:00 
   251     924 Pokornyik Tibor            62 TTT  Tatai Tömegsport és Tá     100:00 
   252   45533 Zentai László              59 HSE Hegyisport Szentendre S     103:00 
   253     896 Argay Gyula                66 TSE Törekvés SE                 106:00 
   254   45222 Hajagos Henrik             59 SZV Szegedi Vasutas SE          109:00 
   255     963 Braun János                59 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     112:00 
   256  222997 Kiss Zsolt                    EK Egyesületen kívüli           115:00 
   257         Üres                          Vakant                          118:00 
   258   45191 Kerényi Dénes              57 HSE Hegyisport Szentendre S     121:00 
   259         Üres                          Vakant                          124:00 
   260         Üres                          Vakant                          127:00 
   261         Üres                          Vakant                          130:00 



F50  (10)                               

   262  233680 Kéri Péter                 50 TSE Törekvés SE                  90:00 
   263    4473 Pap László                 56 TTE Tipo Tájfutó és Környez      93:00 
   264   45404 Hegedüs Ábel               55 BEA Budapesti Egyetemi Atlé      96:00 
   265   45439 Bugár József               53 BOF Budai Ősforrás SC            99:00 
   266    4502 Friedrich Vilmos           46 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     102:00 
   267         Üres                          Vakant                          105:00 
   268         Üres                          Vakant                          108:00 
   269         Üres                          Vakant                          111:00 
   270         Üres                          Vakant                          114:00 
   271         Üres                          Vakant                          117:00 



F60  (10)                               

   272   45343 Farkas Sándor              42 HAV Havas Szabadidő Klub        125:00 
   273         Tóth János                 43 SKS Sárvári Kinizsi SK          128:00 
   274   45138 Gombkötő Péter dr.         44 TTE Tipo Tájfutó és Környez     131:00 
   275  233584 Nagy Albert                43 SPA Tabáni Spartacus Sport      134:00 
   276    4495 Kéri Gerzson dr.           44 OSC Orvosegyetem SC             137:00 
   277   45494 Nagy Gábor                 43 TTE Tipo Tájfutó és Környez     140:00 
   278         Üres                          Vakant                          143:00 
   279         Üres                          Vakant                          146:00 
   280         Üres                          Vakant                          149:00 
   281         Üres                          Vakant                          152:00 



F65  (11)                               

   282    4474 Kozma László               36 TTE Tipo Tájfutó és Környez      91:00 
   283  230149 Nagy Dezső                 40 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        94:00 
   284    4491 Schell Antal               39 PSE Postás-Matáv SE              97:00 
   285    5628 Valkony Ferenc             36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       100:00 
   286  411940 Müller János               40 PSE Postás-Matáv SE             103:00 
   287         Üres                          Vakant                          106:00 
   288   45365 Buncsik János              34 PSE Postás-Matáv SE             109:00 
   289         Üres                          Vakant                          112:00 
   290         Üres                          Vakant                          115:00 
   291         Üres                          Vakant                          118:00 
   292         Üres                          Vakant                          121:00 



N21  (15)                               

   293   45482 Forrás Aletta              67 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     133:00 
   294  307546 Zelena Dóra                70 MEA Miskolci Egyetemi Atlét     136:00 
   295         Kiss Borbála                  EK Egyesületen kívüli           139:00 
   296  232768 Tertsch Ágnes              80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       142:00 
   297     962 Madarassy Mária            74 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     145:00 
   298  222973 Dobróka Anett                 SPA Tabáni Spartacus Sport      148:00 
   299   45481 Bíró Aletta                47 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     151:00 
   300  307516 Tüskéné Borszéki Erika     77 SSC Siketek SC Budapest         154:00 
   301   45372 Nagy Krisztina             76 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     157:00 
   302         Üres                          Vakant                          160:00 
   303   46133 Bíró Fruzsina              76 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     163:00 
   304         Üres                          Vakant                          166:00 
   305  411909 Horváth Tímea              76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód     169:00 
   306         Üres                          Vakant                          172:00 
   307         Üres                          Vakant                          175:00 



N35  (11)                               

   308  233693 Nagy Beáta                 64 SPA Tabáni Spartacus Sport      120:00 
   309  233618 Hajas Csilla dr.           64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimist     123:00 
   310  233677 Krasznai Orsolya           64 OSC Orvosegyetem SC             126:00 
   311   45441 Jenei Margit               54 BOF Budai Ősforrás SC           129:00 
   312   45529 Cseh Veronika              70 MSE Megalódusz SE               132:00 
   235         Üres                          Vakant                          135:00 
   313         Üres                          Vakant                          135:00 
   314         Üres                          Vakant                          138:00 
   315  222982 Ipsicsné Popelyás Anna     71 MAC Margitszigeti Atlétikai     141:00 
   316         Üres                          Vakant                          144:00 
   317         Üres                          Vakant                          147:00 



N50  (11)                               

   318    4492 Schell Antalné             42 PSE Postás-Matáv SE              92:00 
   319  411921 Sváb Lászlóné              43 ORI Orion SK                     95:00 
   320  232346 Muzsnai Ágota              55 HSE Hegyisport Szentendre S      98:00 
   321         Boros Marianna             54 TSE Törekvés SE                 101:00 
   322  222984 Sipos Judit                   HSE Hegyisport Szentendre S     104:00 
   323   45412 Mitterer Andrea            54 BEA Budapesti Egyetemi Atlé     107:00 
   324         Üres                          Vakant                          110:00 
   325         Üres                          Vakant                          113:00 
   326         Üres                          Vakant                          116:00 
   327         Üres                          Vakant                          119:00 
   328         Üres                          Vakant                          122:00