Budapesti és Pest megyei Diákol. és Hegyvidék Kupa 2006V 2006.05.07. 21:03
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                      zül Klub                            Idő 



F21  (16)                 3.3 km   20 ep          

    1    227 Forrai Gábor              79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfu   18:23 
    2    221 Scultéty Márton           82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     18:46 
    3    225 Gyalog Zoltán             80 SPA Tabáni Spartacus Sport    19:59 
    4    231 Gyöngyösi István             SZV Szegedi Vasutas SE        20:07 
    5    220 Szőcs László              58 HSP Hidegkúti Spartacus Spo   20:25 
    6    222 Forrai Miklós             79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfu   20:53 
    7    226 Horváth Sándor            66 MEA Miskolci Egyetemi Atlét   21:24 
    8    224 Vankó Péter               59 HSE Hegyisport Szentendre S   21:45 
    9    223 Morandini Kristóf Márk    84 SPA Tabáni Spartacus Sport    22:41 
   10    228 Madarassy Pál             76 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   23:17 
   11    241 Németh László                KOS Hegyvidék-KFKI Optimist   24:55 
   12    246 Oláh Gyula                   KFK KFKI Petőfi Sportkör      26:42 
   13    233 Kálmán Péter                 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   26:46 
   14    232 Nemesházi László             PSE Postás-Matáv SE           27:46 
   15    229 Babka Miklós                 EK Egyesületen kívüli         30:36 
   16    230 Szlávik Szabolcs dr.      72 EK Egyesületen kívüli         39:22 



F35  (10)                 3.3 km   20 ep          

    1    245 Jankó Tamás               58 HSE Hegyisport Szentendre S   19:52 
    2    244 Szunyog József dr.        54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     21:09 
    3    239 Németh Csaba              62 BOF Budai Ősforrás SC         22:02 
    4    234 Ács Gábor                 71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód   22:26 
    5    238 Schell Antal ifj.         69 PSE Postás-Matáv SE           24:03 
    6    237 Ipsics László             68 MAC Margitszigeti Atlétikai   24:49 
    7    242 Schwendtner Erik          70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     25:32 
    8    240 Kinde Kálmán              68 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     28:08 
    9    236 Felföldi Barnabás         68 PVS Pécsi Vasutas SK          29:46 
   10    333 Szabó Gábor               50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     33:39 



F40  (11)                                         

    1    254 Hajagos Henrik            59 SZV Szegedi Vasutas SE        15:03 
    2    258 Kerényi Dénes             57 HSE Hegyisport Szentendre S   15:39 
    3    253 Argay Gyula               66 TSE Törekvés SE               16:11 
    4    252 Zentai László             59 HSE Hegyisport Szentendre S   16:26 
    5    251 Pokornyik Tibor           62 TTT Tatai Tömegsport és Táj   17:15 
    6    248 Hegedüs Béla              60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     18:47 
    7    249 Zempléni András dr.       60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimist   19:45 
    8    256 Kiss Zsolt                   EK Egyesületen kívüli         21:54 
    9    257 Antal István                 BMG Babits Mihály Gimnázium   22:14 
   10    250 Ronkai György                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfut   24:00 
   11    255 Braun János               59 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   28:53 



F50  (8)                  2.3 km   16 ep          

    1    264 Hegedüs Ábel              55 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   15:16 
    2    263 Pap László                56 TTE Tipo Tájfutó és Környez   16:23 
    3    262 Kéri Péter                50 TSE Törekvés SE               16:31 
    4    265 Bugár József              53 BOF Budai Ősforrás SC         17:20 
    5    269 Vida István               47 OSC Orvosegyetem SC           21:33 
    6    267 Tasi Ákos                 49 TTE Tipo Tájfutó és Környez   22:02 
    7    270 Csáki Tibor               50 TTE Tipo Tájfutó és Környez   22:47 

         268 Szepesi Imre              55 ARA Alba Regia Atlétikai Kl    hiba 



F60  (6)                  2.2 km   16 ep          

    1    273 Tóth János                43 SKS Sárvári Kinizsi SK        18:15 
    2    274 Gombkötő Péter dr.        44 TTE Tipo Tájfutó és Környez   18:18 
    3    277 Nagy Gábor                43 TTE Tipo Tájfutó és Környez   21:06 
    4    276 Kéri Gerzson dr.          44 OSC Orvosegyetem SC           21:15 
    5    275 Nagy Albert               43 SPA Tabáni Spartacus Sport    24:15 
    6    272 Farkas Sándor             42 HAV Havas Szabadidő Klub      30:16 



F65  (6)                  2.0 km   14 ep          

    1    284 Schell Antal              39 PSE Postás-Matáv SE           19:38 
    2    285 Valkony Ferenc            36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     23:39 
    3    283 Nagy Dezső                40 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     24:42 
    4    288 Buncsik János             34 PSE Postás-Matáv SE           26:59 
    5    282 Kozma László              36 TTE Tipo Tájfutó és Környez 1:12:25 

         286 Müller János              40 PSE Postás-Matáv SE            hiba 



Fiú II. Korcsoport  (27)  1.2 km   9 ep           

    1     30 Tóth Adrián                  DKCS PM Dunakeszi Kőrösi Cs    8:29 
    2     15 Hajdu Szása                  ZUG Zugligeti Általános Isk   10:23 
    3     18 *** Pokornyik Bence ***   95 TTT Tatai Tömegsport és Táj   11:56 
    4     19 Havasi Márton             95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   12:41 
    5     16 Antal Péter               96 BMG Babits Mihály Gimnázium   13:28 
    6     10 Khell Bendegúz            95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   14:34 
    7     14 Ipsics Péter              95 BGÁ Bárczi Géza Ált. Isk.     15:08 
    8    332 Pálovics Bálint           95 BCS Budai Ciszterci Szt. Im   15:36 
    9     17 Bartók Márton                SPA Tabáni Spartacus Sport    15:52 
   10      8 Lendvai Kristóf           95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   16:35 
   11     28 Tenk Lőrinc               96 CSH Csillaghegyi Általános    17:35 
   12     35 Peregi Dániel             96 AVT PM Apor Vilmos Katoliku   18:11 
   13      5 Forrás Bence              96 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I   18:17 
   14     11 Simonyi Donát             96 TÁG Tamási Áron Gimnázium     18:24 
   15     24 Hajagos Bence             95 ELÁ PM Eötvös Lóránd Általá   18:30 
   16      6 Lengyel Domonkos          95 BCS Budai Ciszterci Szt. Im   18:31 
   17     27 Pogány Gergő              95 HÚÁ Hidegkúti úti             19:14 
   18     13 Aszódi Márton             96 TÁG Tamási Áron Gimnázium     19:53 
   19      9 Hajdu Erik                96 TÁI PM Telki Általános Isko   21:02 
   20     25 Takács Zoltán             95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   21:16 
   21     33 Berkes Dániel                AEI Alsóerdőcsi általános i   21:49 
   22     31 Tamás Gergely             96 MAC Margitszigeti Atlétikai   22:19 
   23     20 Siklósi Bálint               PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor   26:22 
   24     22 Szalkai Dávid             96 CSH Csillaghegyi Általános    31:19 
   25      7 Szalkai Krisztián         96 CSH Csillaghegyi Általános    38:35 

           3 Pap Dávid                 95 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I    hiba 
           4 Jenes Soma                95 ELT Elte gyakorló iskola       hiba 



Fiú III. Korcsoport  (16) 2.2 km   16 ep          

    1     52 Peregi Dávid              93 GYH Gyermekek Háza Általáno   20:06 
    2     51 Balázs Bulcsú             94 BCS Budai Ciszterci Szt. Im   22:00 
    3     55 Németh Marcell            94 BIS PM Budaörs, 1. sz.Ált.    24:31 
    4     41 Tass Benedek              93 WBU Waldorf Buda              24:52 
    5     39 Tasi Dániel               93 MAC Margitszigeti Atlétikai   25:01 
    6     40 Konkoly Csaba             94 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   26:52 
    7     38 Sárospataki Bálint        94 BMG Babits Mihály Gimnázium   27:52 
    8     46 Németh Balázs             94 WBU Waldorf Buda              28:28 
    9     56 Kalocsay Károly           93 WBU Waldorf Buda              31:19 
   10     49 Pálinkás Mátyás           93 VPA Vajda P. Általános Isko   31:48 
   11     36 Ujfalusi Zsolt            94 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   32:58 
   12     54 Antal Gergő               93 BMG Babits Mihály Gimnázium   36:04 
   13     42 Somfai Márk               94 NVÁ Nyitott Virág Általános 1:08:56 

          48 Sulán Krisztián           94 NÚÁ Németvölgyi úti            hiba 
          50 Fazekas Benjamin          94 NÚÁ Németvölgyi úti            hiba 
          47 Sándor Máté               94 WMA Ward M. Á.                 hiba 



Fiú IV. Korcsoport  (29)  2.3 km   16 ep          

    1     64 Kinde Mátyás              91 PSN PM Premontrei Szent Nor   13:51 
    2     72 Jenes Géza                91 VMG Városmajori Gimnázium     14:15 
    3     61 Györgyi Ábel              92 VMG Városmajori Gimnázium     15:21 
    4     63 Jenes Ottó                92 VMG Városmajori Gimnázium     15:54 
    5     78 Nagy Kristóf              91 SZI Szilágyi Erzsébet Gimná   16:05 
    6     82 Diószegi Ádám             91 SPA Tabáni Spartacus Sport    16:40 
    7     80 Incze Márton              91 WSO PM Waldorf Solymár        16:49 
    8     71 Hajdu Marcell             92 ZUG Zugligeti Általános Isk   17:38 
    9     85 Sveiczer Attila           92 EÖT Eötvös József Gimnázium   17:44 
   10     65 Illésy András             91 BMG Babits Mihály Gimnázium   18:04 
   11    330 Gadolla Gergely           91 POK PM Prohászka Ottokár Ka   18:18 
   12     81 Pálinkás András           91 NLG Németh L. Gimnázium       19:03 
   13     88 Bakos Marcell             91 BMG Babits Mihály Gimnázium   20:03 
   14     86 Brenn Dávid               93 PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor   20:53 
   15     59 Horváth Máté              93 PSÁ PM Pécel, Petőfi Sándor   21:06 
   16     89 Faragó Ferdinánd          92 HPU Harrer Pál Utcai Általá   24:25 
   17     90 Hidvégi Tamás             91 BPG Budapesti Piarista Gimn   24:31 
   18     83 Szabó Márton              91 PET Petőfi Gimnázium          24:47 
   19     73 Tölgyesi Renátó           92 CSH Csiki-hegyek úti Ált. I   24:48 
   20     68 Bérczes Zsigmond          92 AKG Alternatív Közgazdasági   26:27 
   21     66 Balázs Boldizsár          91 BCS Budai Ciszterci Szt. Im   26:57 
   22     77 *** Pokornyik Dávid ***      TTT Tatai Tömegsport és Táj   30:38 
   23     74 Faragó János              92 NKÁ PM Nagykovácsi Úti Álta   33:53 
   24     87 Poser Márk                91 SPA Tabáni Spartacus Sport    35:00 
   25     60 Deák Péter                92 KER Kertváros                 37:17 
   26     58 Mecseki Csaba             91 KER Kertváros                 41:21 
   27     62 Torbágyi Vajk             92 SAA Szent Angéla Általános    42:44 

          84 Bugár Gergely             92 BJN PM Bleyer Jakab Nemzeti    hiba 
          70 Zacher Viktor                SPA Tabáni Spartacus Sport     hiba 



Fiú V. Korcsoport  (17)   2.5 km   15 ep          

    1    108 Györgyi Máté              90 JAG József Attila Gimnázium   13:26 
    2     96 Vellner Gábor             90 KDG Kosztolányi Dezső Gimná   13:37 
    3    111 Györgyi Péter             89 FAZ Fazekas M. Ált. Isk. és   13:44 
    4    103 Fráter Tamás              90 EÖT Eötvös József Gimnázium   13:54 
    5    331 Lukács Sebestyén          90 TTE Tipo Tájfutó és Környez   15:03 
    6     97 Morandini Miklós          89 SGK Szent Gellért Katolikus   16:03 
    7    105 Hegedüs Gergely           89 SCH Schulek Frigyes Szakköz   16:12 
    8     91 Dormán Miklós                BPG Budapesti Piarista Gimn   18:34 
    9     92 Fóthi Ábel                90 BMR Baár-Madas Református G   19:18 
   10    102 Tihanyi Benedek           89 FAZ Fazekas M. Ált. Isk. és   19:25 
   11    106 Beöthy Ádám               90 WBU Waldorf Buda              19:28 
   12    107 Incze Zsombor             90 WSO PM Waldorf Solymár        19:43 
   13     98 Csanády Bernát               BPG Budapesti Piarista Gimn   21:45 
   14     93 Pálinkás Péter            92 WAL Wallenberg Szakközépisk   24:23 
   15     99 Tihanyi Tamás             89 EÖT Eötvös József Gimnázium   29:44 
   16    101 Nagy Attila Gergő         90 BMG Babits Mihály Gimnázium   40:54 

          94 Hoffmann László           90 WSO PM Waldorf Solymár         hiba 



Fiú VI. Korcsoport  (10)  3.3 km   20 ep          

    1    119 Morandini Viktor          87 ELT ELTE TTK                  18:20 
    2    112 Zai Bálint                86 BMF BMF Neumann Informatika   19:43 
    3    113 Boros Dániel              87 KLS Kalmár László Számítást   20:13 
    4    122 Gadolla Máté              87 TÁG Tamási Áron Gimnázium     21:26 
    5    116 Sárospataki Barnabás      88 BMG Babits Mihály Gimnázium   22:10 
    6    115 Brogyáni Péter            88 FAS Fáy András Szakközépisk   24:06 
    7    120 Nagy Zsolt ifj.           88 IGG PM Illyés Gyula Gimnázi   24:40 
    8    114 Kocsis Norbert            88 BMG Babits Mihály Gimnázium   26:03 
    9    123 Pinczi Tamás              85 SCH Schulek Frigyes Szakköz   27:24 

         118 Ternák Attila             87 SCH Schulek Frigyes Szakköz    hiba 



N21  (10)                                         

    1    305 Horváth Tímea             76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozód   15:21 
    2    301 Nagy Krisztina            76 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   17:58 
    3    298 Kovács Eszter             78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     21:42 
    4    295 Szabadi Ildikó               EK Egyesületen kívüli         22:13 
    5    300 Madarassy Anikó           73 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   23:43 
    6    296 Tertsch Ágnes             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     24:32 
    7    299 Bíró Aletta               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   26:22 
    8    297 Madarassy Mária           74 BEA Budapesti Egyetemi Atlé   27:36 

         294 Zelena Dóra               70 MEA Miskolci Egyetemi Atlét    hiba 
         293 Forrás Aletta             67 BEA Budapesti Egyetemi Atlé    hiba 



N35  (4)                  2.3 km   16 ep          

    1    310 Krasznai Orsolya          64 OSC Orvosegyetem SC           20:09 
    2    311 Jenei Margit              54 BOF Budai Ősforrás SC         21:56 
    3    309 Hajas Csilla dr.          64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimist   22:44 
    4    308 Nagy Beáta                64 SPA Tabáni Spartacus Sport    25:12 



N50  (5)                  2.2 km   16 ep          

    1    320 Muzsnai Ágota             55 HSE Hegyisport Szentendre S   21:24 
    2    318 Schell Antalné            42 PSE Postás-Matáv SE           31:46 
    3    319 Sváb Lászlóné             43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     37:46 
    4    321 Boros Marianna            54 TSE Törekvés SE               42:23 

         324 Kiss Julianna             52 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      hiba 



Női II. Korcsoport  (21)  1.2 km   9 ep           

    1    134 Tölgyesi Blanka           95 CSH Csiki-hegyek úti Ált. I   12:30 
    2    147 Donkó Luca                96 TÁG Tamási Áron Gimnázium     14:12 
    3    144 Masztis Dorottya          97 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   15:10 
    4    149 Masztis Anna              95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   15:56 
    5    145 Balázs Otília             97 ÁJÁ Ádám Jenő Általános Isk   16:03 
    6    125 Horváth Hanga             97 ÁVÁ Álmos Vezér téri Ált. I   19:22 
    7    124 Kinde Zsófia              95 SZI PM Szent Imre Katolikus   20:21 
    8    137 Egei Petra                96 TÁI PM Telki Általános Isko   22:06 
    9    140 Tóth Réka                 95 TÁG Tamási Áron Gimnázium     25:55 
   10    135 Pálinkás Rita             95 DDÁ Deák-Diák Általános Isk   26:13 
   11    141 Kertész Zsófia            96 TÁI PM Telki Általános Isko   26:31 
   12    130 Nagy Klára                   VUÁ Váci Utcai Általános Is   26:37 
   13    133 Sándor Eszter             96 WMA Ward M. Á.                28:16 
   14    146 Ujfalusi Dóra             95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   28:48 
   15    138 Nagy Eszter                  VUÁ Váci Utcai Általános Is   30:04 
   16    126 Tarnai Júlia              96 TÁG Tamási Áron Gimnázium     32:57 
   17    132 Czeglédi Dóra             97 CSH Csillaghegyi Általános    35:31 
   18    139 Serfőző Anna              95 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   35:47 
   19    148 Simon Tamara              95 TÁI PM Telki Általános Isko   43:09 
   20    143 Benedek Zsófia            96 CSH Csillaghegyi Általános    48:17 

         142 Kinde Sarolta             98 SZI PM Szent Imre Katolikus    hiba 



Női III. Korcsoport  (15) 2.0 km   14 ep          

    1    152 Zempléni Réka             93 RAD ELTE Radnóti Miklós Gya   15:42 
    2    155 Szőcs Fruzsina            93 CSH Csillaghegyi Általános    20:22 
    3    154 Kinde Vanda               94 SZI PM Szent Imre Katolikus   20:30 
    4    150 Salfer Eszter             93 BMÁ PM Bálint Márton Ált. é   20:56 
    5    159 Kerényi Szófi Zsófia      93 SZI Szilágyi Erzsébet Gimná   22:35 
    6    164 Hajdu Dorisz              94 TÁI PM Telki Általános Isko   24:14 
    7    166 Őry Erzsébet              93 KKÁ Kós Károly Ált. Isk.      25:47 
    8    165 Csontos Zsuzsi            93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre   28:55 
    9    156 Donkó Anna                94 TÁG Tamási Áron Gimnázium     29:57 
   10    157 Mets Ildikó               93 JMÁ Jókai Mór Ált. és Német   31:05 
   11    160 Pap Eszter                93 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I   37:43 
   12    161 Kiss Veronika             93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre   38:56 
   13    151 Forrás Zsófia             94 ÁUÁ Áldás Utcai Általános I   50:23 
   14    162 Valkony Kinga             93 SZL Szt.László Gimnázium      54:31 
   15    163 Rácz Juli                 93 BGÁ Bethlen G. Ált. és Újre   59:25 



Női IV. Korcsoport  (9)   2.0 km   14 ep          

    1    173 Györgyi Hanga             92 SZL Szabó L. Kéttannyelvu Á   16:51 
    2    172 Őry Luca                  91 EKG Bp. Egyetemi Katolikus    17:23 
    3    170 Oszkó Dóra                92 MAC Margitszigeti Atlétikai   17:43 
    4    167 Síkhegyi Antónia          92 VMG Városmajori Gimnázium     24:18 
    5    171 Torbágyi Csenge           91 SAA Szent Angéla Általános    24:32 
    6    169 Kovács Júlia              91 WBU Waldorf Buda              27:00 
    7    178 Lengyel Hanna             92 MAC Margitszigeti Atlétikai   31:48 
    8    177 Hajagos Virág             91 ELÁ PM Eötvös Lóránd Általá   33:51 

         174 Szepesi Szilvia              TTT Tatai Tömegsport és Táj    hiba 



Női V. Korcsoport  (11)   2.2 km   16 ep          

    1    185 Tibay Ilona               90 MEG Mechatronikai Gimnázium   14:43 
    2    188 Györgyi Csenge            89 SZL Szabó L. Kéttannyelvu Á   16:42 
    3    186 Lőcsei Vera               90 ÓBG Óbudai Gimnázium          18:19 
    4    179 Fleischer Kata            90 EÖT Eötvös József Gimnázium   18:40 
    5    187 Fleischer Orsi            89 EÖT Eötvös József Gimnázium   18:41 
    6    182 Kelevitz Krisztina        89 BMG Babits Mihály Gimnázium   21:10 
    7    184 Németh Anna               89 WBU Waldorf Buda              21:31 
    8    189 Dévényi Beatrix           89 KSS Kézműipari Szakközépisk   22:19 
    9    183 Balogh Imola              90 DTE Deák téri Evangélikus G   23:12 
   10    191 Dévényi Erika             89 KSS Kézműipari Szakközépisk   27:33 

         192 Fleischer Zsófia          89 VPG Veres Pálné Gimnázium      hiba 



Női VI. Korcsoport  (5)   2.5 km   15 ep          

    1    194 Németh Kinga              88 JAG József Attila Gimnázium   18:40 
    2    329 Kerényi II. Krisztina     88 AJG Arany János Gimnázium     23:45 
    3    196 Pálinkás Anna             88 SYJ Sylvester J Gimnázium     25:56 
    4    197 Szalontai Bea             88 BMG Babits Mihály Gimnázium   32:44 
    5    193 Pöltl Andrea              88 SCH Schulek Frigyes Szakköz   48:02 



Nyílt Kezdő  (7)          1.4 km   11 ep          

    1    199 Fenyvesi Anikó            76 EK Egyesületen kívüli         16:09 
    2    203 Kálmán Erik                  BEA Budapesti Egyetemi Atlé   26:34 
    3    201 Antal Katinka                BMG Babits Mihály Gimnázium   32:54 
    4    219 Horváth Csongor              MEA Miskolci Egyetemi Atlét   36:05 
    5    218 Horváth Hanga                MEA Miskolci Egyetemi Atlét   38:03 
    6    202 Ronkay Anna                  EK Egyesületen kívüli       1:00:08 
    7    200 Ronkay Gergely               EK Egyesületen kívüli       1:04:03