Hegyvidék Kupa 2007Cs 2007.03.15. 18:24
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2005

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                       Idő 



F10D  (2)                 3.2 km  90 m   4 ep     

    1    167 Peregi Dániel                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       17:06 
    2    166 Tamás Gergely                   MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       18:21 



F14B  (4)                 3.8 km  160 m   9 ep    

    1      2 Peregi Dávid                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       52:15 
    2      1 Schwendtner Bálint           93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                55:09 
    3      3 Lengyel Ádám                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:50:28 

           5 Oszkó Tamás                     MAC Margitszigeti Atlétikai Centru        n.i. 



F18B  (6)                 5.6 km  285 m   12 ep   

    1     12 Kinde Mátyás                 91 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                55:14 
    2      9 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     1:02:44 
    3      8 Bugár Gergely                92 BOF Budai Ősforrás SC                  1:03:37 
    4      7 Tóth Károly ifj.             90 THT Tapolcai Honvéd SE                 1:06:25 
    5     10 Filó Bernát                  90 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     1:29:40 

          13 Baricsa János                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club          vi 



F21A  (8)                 9.6 km  460 m   17 ep   

    1     16 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          1:38:39 
    2     14 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     1:44:36 
    3     17 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     1:47:02 
    4     21 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:47:36 
    5     19 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     1:50:11 
    6     18 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     1:55:30 
    7     27 Tornai Szabolcs              71 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     2:14:22 
    8     20 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     2:39:23 



F21B  (14)                6.8 km  320 m   13 ep   

    1     34 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE                      1:04:09 
    2     24 Harkányi Nándor              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:06:19 
    3     33 Karajz Balázs                81 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     1:13:19 
    4     29 Szlávik Zoltán dr.           73 KFK KFKI Petőfi Sportkör               1:21:03 
    5     25 Sánta Bendegúz                  GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó     1:42:01 
    6     30 Karajz Csaba                 85 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     2:14:51 
    7     35 Ternák Attila                87 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     2:32:20 
    8     32 Osváth Szabolcs              78 KFK KFKI Petőfi Sportkör               2:42:08 

          31 Marosy Vajk                     EK Egyesületen kívüli                     hiba 
          23 Pinczi Tamás                 85 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK        hiba 
          22 Zsebeházy Eszter             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 hiba 
          36 Bíró Áron                       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        hiba 
          28 Csernyenszky Balázs             EK Egyesületen kívüli                     n.i. 
          26 Szlifka Gábor                   EK Egyesületen kívüli                     n.i. 



F21Br  (9)                5.6 km  285 m   12 ep   

    1     43 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       53:05 
    2     39 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC                    1:01:53 
    3     37 Bozsó Norbert                76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club     1:02:13 
    4     42 Lengyel Vilmos               69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:05:04 
    5     41 Szitter Attila               67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:07:56 
    6     38 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:12:41 
    7     45 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:18:45 
    8     44 Kinde Kálmán                 68 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:27:21 

          40 Vági László                     PSE Postás-Matáv SE                       hiba 



F35A  (9)                 6.9 km  345 m   16 ep   

    1     52 Zakariás Péter               70 TSE Törekvés SE                        1:09:35 
    2     54 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:09:55 
    3     49 Argay Gyula                  66 TSE Törekvés SE                        1:16:14 
    4     53 Filó György                  63 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü     1:33:45 
    5     46 Ipsics László                68 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     1:34:29 
    6     51 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     1:39:52 
    7     50 Felföldi Barnabás            68 PVS Pécsi Vasutas SK                   1:42:01 
    8     48 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg     2:04:00 
    9     47 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho     2:15:01 



F45B  (7)                 5.6 km  285 m   12 ep   

    1     57 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club               57:57 
    2     60 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     1:00:35 
    3     61 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     1:02:16 
    4     58 Szepesi Imre                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          1:02:43 
    5     55 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC                  1:16:11 
    6     56 Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     1:27:39 
    7     59 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli                  1:45:22 



F55B  (11)                4.3 km  185 m   8 ep    

    1     64 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        51:16 
    2     72 Salga István dr.             49 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       52:40 
    3     71 Jóni János                      EK Egyesületen kívüli                    57:43 
    4     69 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE                    1:02:32 
    5     66 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub               1:07:18 
    6     68 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                    1:08:29 
    7     63 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                      1:08:30 
    8     70 Vekerdy Zoltán                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C     1:17:34 
    9     67 Nagy Albert                  43 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn     1:23:42 
   10     65 Bálint Sándor dr.            44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:30:23 

          62 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub                  n.i. 



F65B  (6)                 3.4 km  175 m   7 ep    

    1     79 Lohász Márton                42 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK       42:13 
    2     78 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE                   46:57 
    3     76 Nagy Dezső                   39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                49:53 
    4     74 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:08:19 
    5     80 Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE                    1:38:49 

          75 Pearson John                 38 PSE Postás-Matáv SE                       n.i. 



F70  (7)                  3.4 km  175 m   7 ep    

    1    157 Buncsik János                34 PSE Postás-Matáv SE                      49:07 
    2    158 Éliás Vilmos                 32 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:00:19 
    3    160 Valkony Ferenc               36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:00:42 
    4    162 Szeredai László              36 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     1:10:46 
    5    161 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:17:00 

         163 Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg         nfb 
         159 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC                       n.i. 



N10D  (4)                 3.2 km  90 m   4 ep     

    1     82 Czeglédi Dóri                97 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       29:07 
    2     81 Kinde Sarolta                97 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                39:13 
    3     83 Gillich Bernadett               MSE Megalódusz SE                        49:21 

          84 Kiss Orsolya                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        hiba 



N12C  (3)                 2.3 km  110 m   6 ep    

    1     87 Gillich Viktória                MSE Megalódusz SE                        50:18 
    2     88 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                50:29 
    3     86 Kinde Zsófia                 95 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                53:36 



N14B  (5)                 3.0 km  130 m   8 ep    

    1     93 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          27:46 
    2     89 Kinde Vanda                  94 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                33:54 
    3     90 Salfer Eszter                93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       37:26 
    4     92 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       42:26 

          91 Oszkó Dóra                   92 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru          vi 



N16B  (2)                 3.9 km  210 m   8 ep    

    1     97 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club               46:52 
    2     95 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:09:38 



N21B  (9)                 5.4 km  290 m   13 ep   

    1    103 Kerényi Krisztina            85 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:11:05 
    2    100 Kerekes Kinga                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     1:15:55 
    3    102 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     1:26:01 
    4    101 Németh Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      1:29:09 
    5    106 Gillichné Kalocsai Adrienn   69 MSE Megalódusz SE                      1:33:09 
    5    108 Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem SC                    1:33:09 
    7     99 Illinger Enikő               84 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     1:36:44 
    8    105 Fábics Karolin                  PSE Postás-Matáv SE                    1:50:31 
    9    104 Nagy Nikoletta               88 EPI Építőipari Szakközépiskola DSK     2:19:02 



N21C  (7)                 4.1 km  145 m   8 ep    

    1    111 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                30:50 
    2    109 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC                      37:55 
    3    110 Székely Réka                    EK Egyesületen kívüli                    47:52 
    4    113 Hamar Boglárka                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                48:07 
    5    114 Török Ágnes                     EK Egyesületen kívüli                    51:25 
    6    115 Kovács Eszter                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                51:32 

         112 Haraszty Lili                   EK Egyesületen kívüli                     hiba 



N40B  (9)                 3.9 km  210 m   8 ep    

    1    121 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC                    55:43 
    2    117 Bíró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       58:01 
    3    120 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:00:10 
    4    122 Grant Julianna               48 PSE Postás-Matáv SE                    1:00:43 
    5    118 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        1:00:56 
    6    116 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club             1:10:57 
    7    123 Oszkóné Simon Ildikó         67 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     1:23:13 
    8    124 Hornyán Katalin dr.          66 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K     1:26:59 
    9    119 Pearson Hilary               39 PSE Postás-Matáv SE                    1:31:13 



Ny  (34)                  2.9 km  130 m   9 ep    

    1    138 Kele József                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       24:08 
    2    141 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          29:05 
    3    134 Gincsai József                  KRI Kristály Tájfutó és Természetj       30:38 
    4    150 Jánosi Csaba                    EK Egyesületen kívüli                    32:14 
    5    132 Kovács Béla                  67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                37:11 
    6    137 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       40:31 
    7    126 Peregi Tamás                    MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       41:06 
    8    140 Füzi Tibor                      MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       42:44 
    9    154 Sváb Lászlóné                43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                46:51 
   10    142 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          47:19 
   11    139 Bobek Szabolcs                  EK Egyesületen kívüli                    52:21 
   12    130 Tamás Gábor                     MAC Margitszigeti Atlétikai Centru       52:31 
   13    156 Varjasi Ilona                69 TSE Törekvés SE                          54:05 
   14    153 Ronkai Anna                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       54:52 
   15    129 Földházi Erzsébet               PSE Postás-Matáv SE                      58:06 
   16    128 Gulyás Zsófia                   PSE Postás-Matáv SE                      58:43 
   17    148 Németh Tibor                    EK Egyesületen kívüli                    59:34 
   18    146 Bognár Gábor                    EK Egyesületen kívüli                    59:35 
   19    149 Papanek Andrea               90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako     1:00:43 
   20    152 Antali Barnabás                 EK Egyesületen kívüli                  1:01:57 
   21    145 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                        1:04:07 
   22    136 Schönviszky Rebeka              RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          1:04:58 
   23    135 Tanács Levente                  RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE          1:05:57 
   24    125 Ipsics Péter                 95 MAC Margitszigeti Atlétikai Centru     1:07:00 
   25    168 Kun Kincső                      KTX Kőbányai Textil SE                 1:11:49 
   26    127 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi          1:12:59 
   27    155 Nagy Béla                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub              1:13:34 
   28    147 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba     1:14:05 
   29    133 Nagy Andrea                     EK Egyesületen kívüli                  1:16:07 
   30    143 Kovács István                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK        1:26:34 

         151 Szűcs Gábor                     PVS Pécsi Vasutas SK                      hiba 
         169 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC                     hiba 
         131 Sipos Judit                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        n.i. 
         144 Kovács Júlia Virág           91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           n.i.