Hegyvidék Kupa 2008Szo 2008.03.22. 17:28
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



F10D  (3)                 2.1 km  30 m   5 ep     

    1     46 Papanek András               97 EK Egyesületen kívüli           37:47 
    2     34 Tóth Erik                       KTK Kőbányai Tájfutó Klub       45:59 
    3    115 Kálmán Erik                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:07:45 



F12C  (3)                 2.7 km  35 m   6 ep     

    1    135 Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és   37:37 
    2      7 Lengyel Ádám                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   39:20 

          58 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     hiba 



F14B  (6)                 3.6 km  90 m   8 ep     

    1     78 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    38:37 
    2     84 Németh Balázs                94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    49:53 
    3      4 Miháczi Ádám                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   52:59 
    4    141 Berkes Dani                     SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:15:17 
    5    140 Rózsa Ábel                      SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:27:18 

          59 Jenes Soma                   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     hiba 



F16B  (5)                 4.9 km  140 m   11 ep   

    1     77 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    49:23 
    2    137 Peregi Dávid                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és   52:13 
    3    136 Sulyok Ábel                  93 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:05:06 
    4     60 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:08:07 
    5     98 Fábics Gergely               93 PSE Postás SE                 1:38:29 



F18B  (5)                 5.8 km  175 m   12 ep   

    1     62 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:04:58 
    2     61 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:10:23 
    3     81 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  1:16:27 
    4    145 Nagy Kristóf                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:24:14 
    5     82 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  2:38:04 



F21A  (13)                7.9 km  250 m   20 ep   

    1     26 Fekete András                82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     1:10:17 
    2    121 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:12:47 
    3     65 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:14:15 
    4     63 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:15:59 
    5     35 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     1:17:35 
    6     64 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:19:54 
    7     93 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                 1:19:58 
    8     29 Ludvig Péter                 82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     1:23:25 
    9     52 Maráz Gábor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub 1:33:35 
   10    122 Madarassy Pál                76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:37:36 
   11    146 Kósik Gábor                  70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club    1:41:25 
   12     16 Harkányi Árpád               83 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:42:49 
   13     28 Gellért Gábor                82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     1:57:55 



F21Br  (12)               5.1 km  120 m   17 ep   

    1    157 Rózsa Géza                   66 OSC Orvosegyetem SC             44:14 
    2     73 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   45:54 
    3    132 Gyalog Zoltán                80 SPA Tabáni Spartacus Sport és   47:29 
    4     53 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   51:48 
    5     11 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   59:53 
    6    144 Zai Bálint                   86 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:02:36 
    7     12 Gombkötő Péter               75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:02:45 
    8      6 Lengyel Vilmos               69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:03:59 
    9     42 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC           1:08:53 
   10    156 Kustos Szabolcs                 EK Egyesületen kívüli         2:09:25 

         124 Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    hiba 
         133 Tölgyesi László                 SPA Tabáni Spartacus Sport és    hiba 



F21C  (1)                 5.4 km  160 m   9 ep    

    1     88 Kalmár János                 68 PSE Postás SE                 1:55:13 



F35  (7)                  6.1 km  170 m   17 ep   

    1     13 Gönczi Róbert                72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   51:58 
    2      5 Miháczi Zoltán               67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   54:50 
    3     37 Felföldi Barnabás            68 PVS Pécsi Vasutas SK          1:01:35 
    4     74 Bozán György                 44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport 1:07:06 
    5      8 Ipsics László                68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:27:44 
    6     47 Füzy Tibor                      EK Egyesületen kívüli         1:29:47 

          27 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        hiba 



F45B  (6)                 5.5 km  160 m   15 ep   

    1    130 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre Egy   59:16 
    2     85 Németh László                62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  1:20:00 
    3    158 Kiss Zsolt                   57 BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:23:29 
    4    142 Peregi Tamás                    SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:47:15 
    5     19 Gárdonyi Zoltán              39 BOF Budai Ősforrás SC         1:49:26 
    6     80 Incze András                 62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  2:23:10 



F60B  (5)                 4.2 km  110 m   12 ep   

    1      1 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   49:46 
    2     71 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport 1:02:54 
    3    125 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:03:21 
    4     39 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC           1:06:01 
    5    131 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub      1:21:26 



F65B  (4)                 3.6 km  80 m   11 ep    

    1     97 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                   50:31 
    2     90 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                 1:10:09 
    3     99 Fábics Miklós                   PSE Postás SE                 1:48:14 
    4    100 Fábics Ferenc                42 PSE Postás SE                 1:55:02 



F70B  (5)                 3.3 km  70 m   11 ep    

    1     89 Németh Alajos                37 PSE Postás SE                   53:41 
    2     20 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       55:37 
    3     86 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    56:40 
    4     87 Buncsik János                34 PSE Postás SE                   59:03 
    5      2 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:30:06 



N10D  (1)                 2.1 km  30 m   5 ep     

    1    113 Kálmán Imola                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:19:47 



N14C  (1)                 2.7 km  35 m   6 ep     

    1    138 Tölgyesi Blanka              95 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:01:31 



N18B  (2)                 4.9 km  140 m   11 ep   

    1     83 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  1:03:40 
    2     67 Papanek Andrea               90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  2:08:42 



N21A  (5)                 6.1 km  170 m   17 ep   

    1     70 Tas Katalin                  87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:02:31 
    2     68 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:05:46 
    3     69 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:14:07 
    4    129 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK     1:15:30 
    5      3 Holper Antónia               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:28:39 



N21Br  (5)                4.1 km  100 m   11 ep   

    1    165 Tóthné Schuch Anikó          71 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       54:29 
    2    143 Gyalog Zsófia                89 SPA Tabáni Spartacus Sport és   57:12 
    3     55 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör      1:06:48 
    4    123 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti 1:16:38 
    5    102 Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek SC Budapest       1:33:31 



N21C  (4)                 5.4 km  160 m   9 ep    

    1     14 Miháczi Diana                94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:23:49 

          48 Fröhlich Georgina               EK Egyesületen kívüli            hiba 
          49 Kőhegyi Borbála                 EK Egyesületen kívüli            hiba 
         134 Erős Anikó                      SPA Tabáni Spartacus Sport és    hiba 



N35  (5)                  5.5 km  160 m   15 ep   

    1     72 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport 1:08:21 
    2     54 Orbán Judit                  67 POE Pécsi Orvos Egészségügyi  1:21:00 
    3    126 Papanek Ilona                69 TSE Törekvés SE               1:24:37 
    4     94 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                 1:27:21 
    5    128 Hendström Pille Pensa           SWE Sweden                    1:32:49 



N45B  (1)                 3.6 km  80 m   11 ep    

    1     32 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     1:34:46 



N60B  (1)                 3.3 km  70 m   11 ep    

          95 Korik Vera                   44 PSE Postás SE                    hiba 



NyK  (2)                  2.7 km  35 m   6 ep     

    1     45 Papanek Ernő                    EK Egyesületen kívüli         1:04:13 
    2    103 Tüske Márton                 74 SSC Siketek SC Budapest       1:34:05 



NyT  (3)                  5.0 km  140 m   12 ep   

    1    191 Györgyi Zoltán               54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  1:24:31 
    2     44 Kocsonya András              73 EK Egyesületen kívüli         2:57:54 

         199 Petrik György                   EK Egyesületen kívüli            hiba