Hegyvidék Kupa 2008P 2008.03.21. 20:27
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

Rajtsz SI dugó Név                       Szül Klub                                Rajt 


F10D  (6)          2.1 km  30 m   5 ep     

        363424 Papanek András              97 EK Egyesületen kívüli               2:00 
               Kálmán Erik                    BEA Budapesti Egyetemi Atlét        5:00 
        233515 Tóth Erik                      KTK Kőbányai Tájfutó Klub           8:00 
               Tenk Lóránt                 99 KFK KFKI Petőfi Sportkör           11:00 
               Kiss Pál                       BEA Budapesti Egyetemi Atlét       14:00 
               Üres                           Vakant                             17:00 



F12C  (9)          2.7 km  35 m   6 ep     

               Peregi Dániel               97 SPA Tabáni Spartacus Sport é        1:00 
               Pályi Patrik                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        4:00 
               Tenk Lőrinc                 96 KFK KFKI Petőfi Sportkör            7:00 
               Üres                           Vakant                             10:00 
        363480 Lengyel Ádám                96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       13:00 
               Üres                           Vakant                             16:00 
               Tárkányi Lőrinc                BEA Budapesti Egyetemi Atlét       19:00 
               Sveiczer András                SPA Tabáni Spartacus Sport é       22:00 
               Üres                           Vakant                             25:00 



F14B  (9)          3.6 km  90 m   8 ep     

        233567 Havasi Márton               94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       19:00 
               Jenes Soma                  95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       22:00 
        233564 Hajdu Szása                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       25:00 
               Rózsa Ábel                     SPA Tabáni Spartacus Sport é       28:00 
        233563 Donkó Anna                  94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       31:00 
        332848 Miháczi Ádám                95 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       34:00 
        307766 Németh Balázs               94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       37:00 
               Berkes Dani                    SPA Tabáni Spartacus Sport é       40:00 
               Üres                           Vakant                             43:00 



F16B  (6)          4.9 km  140 m   11 ep   

               Fábics Gergely              93 PSE Postás SE                       3:00 
               Peregi Dávid                93 SPA Tabáni Spartacus Sport é        6:00 
        411954 Hajdu Marcell               92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        9:00 
               Jenes Ottó                  92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       12:00 
               Sulyok Ábel                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport é       15:00 
               Üres                           Vakant                             18:00 



F18B  (5)          5.8 km  175 m   12 ep   

        411957 Incze Zsombor               90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       28:00 
        411904 Györgyi Máté                90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       31:00 
        411950 Incze Márton                91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       34:00 
        411903 Györgyi Ábel                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       37:00 
        307586 Nagy Kristóf                91 SPA Tabáni Spartacus Sport é       40:00 



F21A  (15)         7.9 km  250 m   20 ep   

               Madarassy Pál               76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       15:00 
        416689 Kósik Gábor                 70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club         18:00 
           979 Gellért Gábor               82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          21:00 
        411905 Györgyi Péter               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       24:00 
         45938 Ludvig Péter                82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          27:00 
         45141 Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       30:00 
        500576 Scultéty Márton             82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          33:00 
         45934 Harkányi Árpád              83 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       36:00 
        416619 Maráz Gábor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klu       39:00 
        332839 Mihályi Ferenc              84 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       42:00 
         46116 Jenes Géza                  91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       45:00 
         45931 Fekete András               82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          48:00 
          4497 Nemesházi László            60 PSE Postás SE                      51:00 
         45195 Marosán Dávid               75 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       54:00 
        502915 Mets Márton                 89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       57:00 



F21Br  (12)        5.1 km  120 m   17 ep   

        416662 Györgyi Zoltán              63 OSC Orvosegyetem SC                29:00 
         46027 Zai Bálint                  86 SPA Tabáni Spartacus Sport é       32:00 
         45251 Guszlev Antal               78 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       35:00 
        332841 Gombkötő Péter              75 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       38:00 
               Tölgyesi László                SPA Tabáni Spartacus Sport é       41:00 
               Üres                           Vakant                             44:00 
         45203 Lengyel Vilmos              69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       47:00 
        416668 Néda László                 72 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       50:00 
               Üres                           Vakant                             53:00 
               Kálmán Péter                73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       56:00 
        502370 Gyalog Zoltán               80 SPA Tabáni Spartacus Sport é       59:00 
         45484 Károlyi Gyula               64 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       62:00 



F21C  (1)          5.4 km  160 m   9 ep    

        232771 Kalmár János                68 PSE Postás SE                      60:00 



F35  (10)          6.1 km  170 m   17 ep   

         45939 Schwendtner Erik            70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           2:00 
          4470 Miháczi Zoltán              67 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        5:00 
          5624 Simon Tamás                 73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           8:00 
               Füzy Tibor                     EK Egyesületen kívüli              11:00 
         45390 Gönczi Róbert               72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       14:00 
         45253 Angyal Gábor                67 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       17:00 
        222980 Ipsics László               68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       20:00 
        332863 Felföldi Barnabás           68 PVS Pécsi Vasutas SK               23:00 
        222996 Bozán György                44 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       26:00 
        307528 Siegler Konrád              66 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       29:00 



F45B  (9)          5.5 km  160 m   15 ep   

        307763 Németh László               62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        1:00 
         45440 Gárdonyi Zoltán             39 BOF Budai Ősforrás SC               4:00 
        232807 Hegedüs Béla                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           7:00 
        232802 Mets Miklós                 61 OSC Orvosegyetem SC                10:00 
        411951 Incze András                62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       13:00 
               Peregi Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport é       16:00 
          4477 Erdélyi Tibor               53 HSE Hegyisport Szentendre Eg       19:00 
         45264 Szepesi Imre                55 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       22:00 
               Üres                           Vakant                             25:00 



F60B  (11)         4.2 km  110 m   12 ep   

        411976 Horváti György              44 HSP Hidegkúti Spartacus Spor        2:00 
           906 Mohácsi József              45 HAV Havas Szabadidő Klub            5:00 
          4503 Síkhegyi Ferenc             47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét        8:00 
         45138 Gombkötő Péter dr.          44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       11:00 
         54753 Homoki Géza                 47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       14:00 
               Üres                           Vakant                             17:00 
         45145 Komár Béla                  45 HER Herkules SE Balatonalmád       20:00 
           887 Berbécs Sándor              45 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       23:00 
        363460 Muszély György              42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       26:00 
          4496 Jelinek István              43 PSE Postás SE                      29:00 
          5617 Vida István                 47 OSC Orvosegyetem SC                32:00 



F65B  (9)          3.6 km  80 m   11 ep    

          4491 Schell Antal                39 PSE Postás SE                      36:00 
               Üres                           Vakant                             39:00 
        416622 Hunyadi Károly              43 PSE Postás SE                      42:00 
        232658 Nagy Dezső                  39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          45:00 
               Fábics Ferenc               42 PSE Postás SE                      48:00 
         45498 Szecsődi Ákos               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       51:00 
               Fábics Miklós                  PSE Postás SE                      54:00 
          5627 Ribényi Imre                42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          57:00 
        411940 Müller János                40 PSE Postás SE                      60:00 



F70B  (8)          3.3 km  70 m   11 ep    

               Üres                           Vakant                             40:00 
          5628 Valkony Ferenc              36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          43:00 
         45460 Szabon János                38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       46:00 
        307742 Németh Alajos               37 PSE Postás SE                      49:00 
         45450 Dudás István                32 OSC Orvosegyetem SC                52:00 
         45365 Buncsik János               34 PSE Postás SE                      55:00 
          5621 Nyögéri Imre                36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          58:00 
         45393 Rácz Márton                 36 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       61:00 



N10D  (3)          2.1 km  30 m   5 ep     

               Kálmán Imola                   BEA Budapesti Egyetemi Atlét       20:00 
               Tárkányi Flóra                 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       23:00 
               Vince Mari                     BEA Budapesti Egyetemi Atlét       26:00 



N14C  (6)          2.7 km  35 m   6 ep     

               Üres                           Vakant                             28:00 
               Üres                           Vakant                             31:00 
               Czeglédi Dóri                  EK Egyesületen kívüli              34:00 
               Tölgyesi Blanka             95 SPA Tabáni Spartacus Sport é       37:00 
        233562 Donkó Luca                  96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       40:00 
               Üres                           Vakant                             43:00 



N16B  (3)          3.6 km  90 m   8 ep     

               Csontos Zsuzsanna           93 BEA Budapesti Egyetemi Atlét        1:00 
        416661 Györgyi Hanga               92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        4:00 
        233609 Forrás Zsófia               94 BEA Budapesti Egyetemi Atlét        7:00 



N18B  (5)          4.9 km  140 m   11 ep   

               Üres                           Vakant                             21:00 
               Móga Piroska                90 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       24:00 
        332798 Papanek Andrea              90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       27:00 
        233566 Lőcsey Vera                 90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       30:00 
               Csontos Bori                90 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       33:00 



N21A  (11)         6.1 km  170 m   17 ep   

               Üres                           Vakant                             32:00 
        700001 Mátyás Ildikó               63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          35:00 
        339900 Őry Luca                    91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       38:00 
         45322 Tóthné Schuch Anikó         71 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          41:00 
        411930 Holper Antónia              68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       44:00 
       1300066 Györgyi Csenge              89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       47:00 
        232768 Tertsch Ágnes               80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          50:00 
         45372 Nagy Krisztina              76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       53:00 
        700006 Fekete Zsuzsa               83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          56:00 
         46030 Tas Katalin                 87 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       59:00 
         45932 Fekete Anikó                83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          62:00 



N21Br  (6)         4.1 km  100 m   11 ep   

               Üres                           Vakant                             18:00 
        233660 Gyalog Zsófia               89 SPA Tabáni Spartacus Sport é       21:00 
        232801 Ebinger Mónika              70 KFK KFKI Petőfi Sportkör           24:00 
        307516 Tüskéné Borszéki Erika      77 SSC Siketek SC Budapest            27:00 
               Üres                           Vakant                             30:00 
               Madarassy Anikó             73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       33:00 



N21C  (4)          5.4 km  160 m   9 ep    

               Fröhlich Georgina              EK Egyesületen kívüli               3:00 
               Erős Anikó                     SPA Tabáni Spartacus Sport é        6:00 
               Kőhegyi Borbála                EK Egyesületen kívüli               9:00 
               Miháczi Diana               94 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       12:00 



N35  (8)           5.5 km  160 m   15 ep   

               Üres                           Vakant                             43:00 
        307565 Gösswein Judit              51 PSE Postás SE                      46:00 
        416691 Papanek Ilona               69 TSE Törekvés SE                    49:00 
        339822 Orbán Judit                 67 POE Pécsi Orvos Egészségügyi       52:00 
          4504 Síkhegyi Gabriella          65 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       55:00 
        262751 Hendström Pille Pensa          SWE Sweden                         58:00 
          4498 Nemesházi Lászlóné          62 PSE Postás SE                      61:00 
        233657 Horváti Réka                70 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       64:00 



N45B  (5)          3.6 km  80 m   11 ep    

               Üres                           Vakant                              3:00 
         45366 Ostorics Zsuzsanna          59 PSE Postás SE                       6:00 
         45422 Karsai Klára                52 OSC Orvosegyetem SC                 9:00 
               Balla Katalin               60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          12:00 
               Üres                           Vakant                             15:00 



N60B  (3)          3.3 km  70 m   11 ep    

          4493 Korik Vera                  44 PSE Postás SE                      10:00 
         45208 Komár Béláné                48 HER Herkules SE Balatonalmád       13:00 
         45136 Éliás Vilmosné              37 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       16:00 



NyK  (20)          2.7 km  35 m   6 ep     

               Üres                           Vakant                             45:00 
               Czubók Tibor                   SSC Siketek SC Budapest            46:00 
               Üres                           Vakant                             47:00 
               Üres                           Vakant                             48:00 
        307515 Tüske Márton                74 SSC Siketek SC Budapest            49:00 
               Üres                           Vakant                             50:00 
               Üres                           Vakant                             51:00 
               Üres                           Vakant                             52:00 
               Üres                           Vakant                             53:00 
               Üres                           Vakant                             54:00 
               Üres                           Vakant                             55:00 
               Üres                           Vakant                             56:00 
               Üres                           Vakant                             57:00 
        363430 Papanek Ernő                   EK Egyesületen kívüli              58:00 
               Üres                           Vakant                             59:00 
               Üres                           Vakant                             60:00 
               Üres                           Vakant                             61:00 
               Üres                           Vakant                             62:00 
               Üres                           Vakant                             63:00 
               Üres                           Vakant                             64:00 



NyT  (20)          5.0 km  140 m   12 ep   

               Üres                           Vakant                              2:00 
               Üres                           Vakant                              5:00 
               Kocsonya András             73 EK Egyesületen kívüli               8:00 
               Üres                           Vakant                             11:00 
               Üres                           Vakant                             14:00 
               Üres                           Vakant                             17:00 
               Üres                           Vakant                             20:00 
               Üres                           Vakant                             23:00 
               Üres                           Vakant                             26:00 
               Üres                           Vakant                             29:00 
               Üres                           Vakant                             32:00 
               Üres                           Vakant                             35:00 
               Üres                           Vakant                             38:00 
               Üres                           Vakant                             41:00 
               Üres                           Vakant                             44:00 
               Üres                           Vakant                             47:00 
               Üres                           Vakant                             50:00 
               Üres                           Vakant                             53:00 
               Üres                           Vakant                             56:00 
               Üres                           Vakant                             59:00