MOM Kupa 2007K 2007.10.02. 18:46
Eredmények 1. nap és Bp. Bajnokságkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (7)               2.1 km   6 ep               

    1      4 Koltai András                96 EK Egyesületen kívüli             19:15 
    2      7 Kiss Pál                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti     19:35 
    3      8 Pályi Patrik                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      23:29 
    4      2 Kálmán Erik                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti     24:56 
    5      3 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:55 
    6      9 Papanek András                  TSE Törekvés SE                   33:15 
    7      5 Tenk Lóránt                     MAC Margitszigeti Atlétikai C     41:21 



F12C  (8)               2.3 km   6 ep               

    1     18 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     14:51 
    2     23 Nagy Mátyás                     TSE Törekvés SE                   17:15 
    3     17 Tenk Lőrinc                  96 MAC Margitszigeti Atlétikai C     17:50 
    4     16 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     19:17 
    5     19 Ribényi András                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         29:37 
    6     21 Toldi Bence                  96 FMT FŐMTERV SK                    35:09 
    7     15 Chinorányi Gergely           95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:30 

          14 Tamás Gergely                   MAC Margitszigeti Atlétikai C      hiba 



F14B  (4)               2.8 km   10 ep              

    1     25 Oszkó Attila                 94 MAC Margitszigeti Atlétikai C     32:30 
    2     33 Tass Benedek                 93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      34:55 

          32 Fábics Gergely               93 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
          28 Papanek Ernő                    TSE Törekvés SE                    hiba 



F16B  (6)               3.5 km   11 ep              

    1     36 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      33:42 
    2     42 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      37:04 
    3     43 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:40 
    4     41 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:58 
    5     35 Szivós Dániel                91 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     41:44 
    6     37 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      46:35 



F18B  (4)               3.8 km   13 ep              

    1     46 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      35:41 
    2     49 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      40:26 
    3     44 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      41:48 
    4     45 Fóthi Ábel                   90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:05:22 



F21A  (10)              5.5 km   17 ep              

    1     60 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:20 
    2     51 Harkányi Zoltán              80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     47:18 
    3     56 Nagy István                  72 TSE Törekvés SE                   49:21 
    4     57 Szakál Péter                 71 VTC Veszprémi Tájfutó Club        51:55 
    5     55 Marosán Dávid                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     56:05 

          54 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 
          52 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
          50 Szlávik Zoltán dr.           73 KFK KFKI Petőfi Sportkör           hiba 
          53 Korcsok Pál                  75 TSE Törekvés SE                    hiba 
          58 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE                  hiba 



F21B  (21)              4.5 km   14 ep              

    1     62 Sankin Oleksandr             77 XU2 Kharkiv "Alantur"             32:42 
    2     78 Fóthi Áron                   82 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     38:56 
    3     75 Józsa Gábor                  75 PSE Postás-Matáv SE               40:13 
    4     74 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     42:43 
    5     67 Byelousov Vitaliy            83 XU2 Kharkiv "Alantur"             43:01 
    6     70 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:08 
    7     63 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               43:40 
    8     61 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     49:44 
    9     66 Sánta Bendegúz               87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     52:20 
   10     65 Raiykovskyy Oleksandr        89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"           54:00 
   11     77 Maráz Gábor                     EK Egyesületen kívüli             58:53 
   12     71 Bíró Áron                    77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:25 
   13     64 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:03:11 
   14     76 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   1:09:34 
   15     73 Kosovets Maksym              89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         1:16:24 
   16     80 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:19:35 
   17     68 Dorner László                87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:19:43 
   18     69 Springer Markus              78 XA GSC Wien 1901                1:25:43 
   19     72 Ryberg Lars                  72 XDK IK Dovania                  1:25:50 
   20     82 Mucsi Mihály                    EK Egyesületen kívüli           1:26:09 

          79 Pécsi Zoltán                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 



F21Br  (9)              3.3 km   16 ep              

    1     97 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               32:33 
    2    100 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         34:27 
    3     94 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     35:11 
    4     91 Honfi Gábor ifj.             74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:29 
    5     93 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:51 
    6     99 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC               43:39 
    7     95 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:01 
    8     92 Sass Pál                     71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     51:12 
    9     96 Bein Márton                  83 AGD Árpád Gimnázium DSK           52:55 



F21C  (6)               3.5 km   9 ep               

    1    105 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     38:37 
    2    106 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          42:38 
    3    102 Babka Miklós                 77 EK Egyesületen kívüli             45:11 
    4    103 Farkas Dénes                 86 HAV Havas Szabadidő Klub          47:29 
    5    101 Kalmár János                 68 PSE Postás-Matáv SE               50:41 
    6    104 Preil József                    EK Egyesületen kívüli             58:29 



F40B  (9)               4.2 km   13 ep              

    1    115 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     36:32 
    2    114 Lavryk Oleg                  65 XU1 Kijev "Kyivska Rus"           41:09 
    3    113 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C     43:01 
    4    116 Jóni János                   64 EK Egyesületen kívüli             54:42 
    5    109 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     59:43 
    6    118 Ruff Róbert                  64 SSC Siketek SC Budapest         1:00:34 
    7    111 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:02:19 
    8    110 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  1:24:51 
    9    117 Ieger Andrii                 62 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         1:41:17 



F45B  (12)              3.8 km   13 ep              

    1    127 Fedor Jozef                     SPE Sokol Pezinok                 35:21 
    2    131 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         38:17 
    3    121 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     39:54 
    4    130 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE                 40:58 
    5    129 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli             45:56 
    6    122 Gadó György                  60 OSC Orvosegyetem SC               46:27 
    7    123 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         47:55 
    8    120 Imeli János                  56 MSE Megalódusz SE                 49:40 
    9    132 Nagy Miklós                  60 FMT FŐMTERV SK                    55:37 
   10    124 Peregi Tamás                 61 MAC Margitszigeti Atlétikai C   1:02:37 
   11    128 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                  1:11:27 
   12    126 Incze András                 62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:48:18 



F50B  (4)               3.5 km   11 ep              

    1    136 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC             37:18 
    2    137 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC             44:09 
    3    134 Gárdonyi Zoltán              39 BOF Budai Ősforrás SC             51:55 
    4    133 Balogh Iván dr.              50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:08:35 



F55B  (6)               3.2 km   10 ep              

    1    141 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     29:29 
    2    143 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi     32:22 
    3    140 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     34:38 
    4    139 Hunyadvári László            48 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     35:30 
    5    142 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         43:44 
    6    138 Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                  1:02:02 



F60B  (17)              3.0 km   9 ep               

    1    150 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:45 
    2    160 Zánkay András                47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     33:08 
    3    144 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     33:42 
    4    151 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE               35:26 
    5    153 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub          37:04 
    6    159 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:09 
    7    162 Fóthi Ákos                   45 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:01 
    8    156 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC               40:33 
    9    158 Gerely Ferenc                44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     42:23 
   10    155 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi     43:40 
   11    157 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:46 
   12    145 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub          45:48 
   13    149 Friedrich Vilmos             46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     49:05 
   14    152 Illés Vilmos                 40 SSC Siketek SC Budapest         1:00:24 
   15    161 Reszter István               43 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:14:46 

         147 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba 
         148 Faustrup Ole                    XDK IK Dovania                     hiba 



F65B  (12)              2.5 km   9 ep               

    1    171 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:40 
    2    170 Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE               36:53 
    3    168 Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:07 
    4    169 Farkas Sándor                42 HAV Havas Szabadidő Klub          39:44 
    5    175 Vass Tibor                   40 VHS Veszprémi Honvéd SE           39:51 
    6    174 Fábics Miklós                   PSE Postás-Matáv SE               45:53 
    7    166 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE            46:15 
    8    173 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         54:59 
    9    167 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE             1:06:49 
   10    165 Gönczi Péter                 39 FMT FŐMTERV SK                  1:11:22 

         172 Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
         177 Lohász Márton                42 EPI Építőipari Szakközépiskol      hiba 



F70B  (5)               2.2 km   9 ep               

    1    179 Buncsik János                34 PSE Postás-Matáv SE               32:26 
    2    178 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         35:10 
    3    180 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               36:31 
    4    182 Hodossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                 1:00:03 
    5    181 Csupor Miklós                34 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:06:17 



N10D  (2)               2.1 km   6 ep               

    1    183 Tóth Blanka                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:56 
    2    185 Hajunal Dorka                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:43 



N12C  (2)               2.3 km   6 ep               

    1    189 Donkó Luca                   96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      20:16 
    2    187 Jóni Anett                   95 MAC Margitszigeti Atlétikai C     26:17 



N14B  (5)               2.5 km   9 ep               

    1    195 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      29:45 
    2    190 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      35:33 
    3    194 Salfer Eszter                93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:42 
    4    193 Forrás Zsófia                94 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:15 
    5    197 Donkó Anna                   94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:06:13 



N16B  (6)               2.8 km   10 ep              

    1    203 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      34:55 
    2    204 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     35:37 
    3    199 Oszkó Dóra                   92 MAC Margitszigeti Atlétikai C     37:40 
    4    198 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:24 
    5    201 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         40:54 
    6    200 Touré Anita                  91 PSE Postás-Matáv SE             1:03:03 



N18B  (3)               3.5 km   11 ep              

    1    207 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      37:56 
    2    205 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      45:32 

         208 Móga Piroska                 90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



N21A  (17)              3.6 km   12 ep              

    1    226 Fekete Anikó                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:41 
    2    210 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:33 
    3    211 Scultéty Orsolya             84 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         42:13 
    4    215 Kövér Csilla                 84 DIS DISZ Kulturális és Sporte     46:39 
    5    221 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:55 
    6    223 Venhauer Sonja               76 XA GSC Wien 1901                  47:06 
    7    220 Németh Ágnes dr.             69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:59 
    8    228 Tertsch Ágnes                80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:52 
    9    219 Sváb Emese                   74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         51:16 
   10    229 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     52:27 
   11    216 Chernenko Angelina           88 XU1 Kijev "Kyivska Rus"           55:30 
   12    222 Hajdú Hajnalka               86 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:05:42 
   13    218 Furst Yolanda                75 XCH AS Vaudois                  1:18:12 
   14    212 Gusieva Alla                 88 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         1:29:51 

         227 Szebeliné Toldi Éva          69 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
         217 Tertsch Mónika               82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         336 Nagy Orsolya                    TSE Törekvés SE                    hiba 



N21Br  (13)             3.1 km   12 ep              

    1    239 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     29:39 
    2    241 Özse Ágnes                   59 KRI Kristály Tájfutó és Termé     37:35 
    3    235 Marosfalvi Eszter            73 FMT FŐMTERV SK                    39:26 
    4    236 Bíró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     42:28 
    5    234 Bíró Fruzsina                76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     44:54 
    6    237 Papanek Ilona                   TSE Törekvés SE                   45:12 
    7    233 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          45:40 
    8    232 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás-Matáv SE               53:23 
    9    240 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC               54:09 
   10    231 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                    55:04 

         238 Szemler Judit                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 
         243 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         242 Lada Nikolett                79 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



N21C  (3)               3.1 km   8 ep               

    1    248 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     49:06 
    2    245 Székely Réka                 87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     51:28 
    3    247 Fövenyessy Gabriella            FMT FŐMTERV SK                  1:04:29 



N40B  (9)               3.2 km   10 ep              

    1    337 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         33:26 
    2    250 Lavryk Tetiana               67 XU1 Kijev "Kyivska Rus"           36:28 
    3    257 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     38:14 
    4    256 Ágoston Erika                66 PSE Postás-Matáv SE               42:14 
    5    252 Szűcs Judit                  65 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     47:31 
    6    251 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      50:04 
    7    255 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                   52:09 
    8    253 Oszkóné Simon Ildikó         67 MAC Margitszigeti Atlétikai C     58:08 
    9    254 Rother Bettina                  XDK IK Dovania                  1:07:41 



N50B  (5)               2.5 km   9 ep               

    1    263 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     25:28 
    2    262 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC             32:44 
    3    260 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     33:07 
    4    265 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     37:48 
    5    264 Kiss Julianna                55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         54:06 



N60B  (4)               2.2 km   9 ep               

    1    268 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                    37:21 
    2    266 Schell Antalné               42 PSE Postás-Matáv SE               43:13 
    3    269 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC               50:24 
    4    267 Babai Margit dr.             38 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     54:34 



Nyílt technikás  (26)   3.6 km   11 ep              

    1    276 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     26:15 
    2    301 Gönczi Róbert                72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:00 
    3    281 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     40:24 
    4    298 Stark Ferenc                 78 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     41:09 
    5    270 Kalocsai Adrienn                MSE Megalódusz SE                 42:44 
    6    295 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                     43:54 
    7    275 Lux Andrea                   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:39 
    8    279 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     48:36 
    9    284 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                 51:09 
   10    294 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:49 
   11    282 Zánkay Balázs                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:25 
   12    300 Horvát Béla                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:37 
   13    280 Kerényi Krisztina            88 SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:58 
   14    297 Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:00:02 
   15    271 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             1:00:28 
   16    272 Kerényi Zsolt                65 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:01:30 
   17    273 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:02:29 
   18    283 Koltai Gábor                    EK Egyesületen kívüli           1:06:13 
   19    278 Korik Vera                   44 PSE Postás SE                   1:09:53 
   20    293 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                   1:12:13 
   21    299 Szegi Zoltán                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:21:30 
   22    290 Bodnár Barnabás              82 MSE Megalódusz SE               1:29:46 
   23    274 Treiner Éva                  64 OSC Orvosegyetem SC             1:32:30 

         296 Tulcan Eduard                   SSC Siketek SC Budapest            hiba 
         292 Dávid Kornél                 43 KAL Kalocsai SE                    hiba 
         340 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                    hiba 



Nyílt kezdő  (16)       2.3 km   6 ep               

    1    303 Oroszné Tóth Zsuzsanna       78 HAV Havas Szabadidő Klub          17:44 
    2    327 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                   20:57 
    3    328 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          22:40 
    4    307 Szende Tímea                    EK Egyesületen kívüli             23:14 
    5    322 Sváb Lászlóné                43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         25:04 
    6    324 Rumy Zoltán                     EK Egyesületen kívüli             25:50 
    7    332 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE            26:58 
    8    310 Darvasi Erika                   EK Egyesületen kívüli             27:27 
    9    308 Szende Zsombor                  EK Egyesületen kívüli             27:29 
   10    304 Bátori Gábor                    FMT FŐMTERV SK                    28:00 
   11    329 Berthold Tamás                  EK Egyesületen kívüli             30:22 
   12    323 Fábics Tamás                    EK Egyesületen kívüli             35:51 
   13    309 Madarassy Lászlóné              BEA Budapesti Egyetemi Atléti     37:32 
   14    305 Répássy Márton                  FMT FŐMTERV SK                    40:32 
   15    325 Peics Antal                  68 KFK KFKI Petőfi Sportkör          59:55 

         306 Fekete Marton                   OSC Orvosegyetem SC                hiba