MOM Kupa 2007K 2007.10.02. 18:47
Eredmények 2. napkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (9)               3.3 km   7 ep               

    1     11 Dalos Máté                   97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     30:46 
    2      4 Koltai András                96 EK Egyesületen kívüli             31:24 
    3     10 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      38:27 
    4      6 Nagy Márton                     TSE Törekvés SE                   44:22 
    5      3 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:23 
    6      8 Pályi Patrik                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      48:20 
    7      9 Papanek András                  TSE Törekvés SE                   52:40 

           5 Tenk Lóránt                     MAC Margitszigeti Atlétikai C      hiba 
         184 Hackl Dominik                   EK Egyesületen kívüli              hiba 



F12C  (8)               3.2 km   9 ep               

    1     18 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     30:35 
    2     23 Nagy Mátyás                     TSE Törekvés SE                   32:50 
    3     16 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     44:38 
    4     17 Tenk Lőrinc                  96 MAC Margitszigeti Atlétikai C     48:42 
    5     20 Jenes Soma                   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      49:16 
    6     24 Dalos Áron                   95 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     53:18 
    7     21 Toldi Bence                  96 FMT FŐMTERV SK                  1:00:48 
    8     19 Ribényi András                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       2:30:04 



F14B  (5)               4.2 km   10 ep              

    1     34 Lükő Dániel                  93 VHS Veszprémi Honvéd SE           40:45 
    2     29 Gazdig Vendel                94 VHS Veszprémi Honvéd SE           56:48 
    3     33 Tass Benedek                 93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      58:35 
    4     28 Papanek Ernő                    TSE Törekvés SE                 1:43:44 

          27 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE            hiba 



F16B  (7)               6.3 km   12 ep              

    1     39 Tölgyesi Ákos ifj.           92 VHS Veszprémi Honvéd SE         1:08:37 
    2     36 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:12:09 
    3     41 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:16:01 
    4     43 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:16:04 
    5     42 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:18:04 
    6     37 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:18:17 
    7     35 Szivós Dániel                91 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:22:23 



F18B  (4)               7.4 km   14 ep              

    1     46 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:12:41 
    2     49 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:21:38 
    3     45 Fóthi Ábel                   90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:24:32 
    4     44 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:27:40 



F21A  (6)               9.3 km   15 ep              

    1     51 Harkányi Zoltán              80 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:15:13 
    2     56 Nagy István                  72 TSE Törekvés SE                 1:26:08 
    3    339 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:31:21 
    4     53 Korcsok Pál                  75 TSE Törekvés SE                 1:39:19 
    5     54 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:41:11 

          52 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 



F21B  (23)              8.7 km   17 ep              

    1     62 Sankin Oleksandr             77 XU2 Kharkiv "Alantur"           1:15:28 
    2    343 Gönczi Róbert                72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:17:25 
    3     74 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:17:39 
    4    338 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:21:37 
    5     78 Fóthi Áron                   82 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:26:11 
    6     70 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:27:28 
    7     63 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC             1:29:43 
    8     64 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:33:47 
    9     67 Byelousov Vitaliy            83 XU2 Kharkiv "Alantur"           1:40:47 
   10     77 Maráz Gábor                     EK Egyesületen kívüli           1:42:34 
   11     66 Sánta Bendegúz               87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:57:02 
   12     65 Raiykovskyy Oleksandr        89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         2:02:28 
   13     82 Mucsi Mihály                    EK Egyesületen kívüli           2:12:45 
   14     88 Lehtonen Marko               69 XFI Jalo Jyvaskyla              2:17:25 
   15     72 Ryberg Lars                  72 XDK IK Dovania                  2:26:36 
   16     69 Springer Markus              78 XA GSC Wien 1901                2:44:31 
   17     76 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   2:49:35 

          85 Ford Christopher                PSE Postás-Matáv SE                hiba 
          80 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba 
          81 Szebeli István               68 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
          68 Dorner László                87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
          89 Malinen Sami                 81 XFI Jalo Jyvaskyla                 hiba 
          73 Kosovets Maksym              89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"            hiba 



F21Br  (10)             5.3 km   11 ep              

    1     97 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               52:53 
    2     94 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     54:39 
    3     91 Honfi Gábor ifj.             74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:00:41 
    4     93 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:02:03 
    5     95 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:05:45 
    6    100 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:34 
    7     99 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC             1:13:06 
    8     92 Sass Pál                     71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:21:22 
    9     98 Földváry Péter               80 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:23:10 

          96 Bein Márton                  83 AGD Árpád Gimnázium DSK            hiba 



F21C  (6)               7.3 km   12 ep              

    1    105 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:24:11 
    2    106 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:43:26 
    3    103 Farkas Dénes                 86 HAV Havas Szabadidő Klub        1:49:36 
    4    101 Kalmár János                 68 PSE Postás-Matáv SE             1:51:36 
    5    102 Babka Miklós                 77 EK Egyesületen kívüli           1:59:29 
    6    107 Vági László                     PSE Postás SE                   2:32:03 



F40B  (8)               7.4 km   14 ep              

    1    108 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:13:59 
    2    114 Lavryk Oleg                  65 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         1:21:50 
    3    113 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C   1:23:45 
    4    109 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:26:58 
    5    118 Ruff Róbert                  64 SSC Siketek SC Budapest         2:11:04 
    6    110 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  2:11:54 
    7    111 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   2:17:00 
    8    117 Ieger Andrii                 62 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         2:56:47 



F45B  (9)               6.7 km   14 ep              

    1    130 Gyulai Zoltán                58 MSE Megalódusz SE               1:03:31 
    2    127 Fedor Jozef                     SPE Sokol Pezinok               1:05:02 
    3    131 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:09:08 
    4    349 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:09:30 
    5    121 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:21:11 
    6    123 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:38:27 
    7    132 Nagy Miklós                  60 FMT FŐMTERV SK                  2:06:02 
    8    124 Peregi Tamás                 61 MAC Margitszigeti Atlétikai C   2:24:24 
    9    126 Incze András                 62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    2:28:54 



F50B  (4)               6.3 km   12 ep              

    1    135 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:18:20 
    2    136 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC           1:19:15 
    3    137 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC           1:21:37 
    4    134 Gárdonyi Zoltán              39 BOF Budai Ősforrás SC           1:23:47 



F55B  (5)               5.6 km   11 ep              

    1    143 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:04:22 
    2    139 Hunyadvári László            48 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:08:30 
    3    138 Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                  1:11:05 
    4    140 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:13:06 
    5    142 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:33:19 



F60B  (17)              4.4 km   10 ep              

    1    160 Zánkay András                47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:45 
    2    151 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE               48:11 
    3    150 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:15 
    4    144 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     51:37 
    5    159 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:00 
    6    146 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:06 
    7    147 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     53:46 
    8    162 Fóthi Ákos                   45 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:32 
    9    156 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC               59:37 
   10    155 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:04:04 
   11    153 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub        1:06:36 
   12    157 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:09:40 
   13    145 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub        1:11:22 
   14    149 Friedrich Vilmos             46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:14:41 
   15    152 Illés Vilmos                 40 SSC Siketek SC Budapest         1:23:23 
   16    148 Faustrup Ole                    XDK IK Dovania                  1:52:05 
   17    161 Reszter István               43 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:57:20 



F65B  (10)              4.2 km   10 ep              

    1    177 Lohász Márton                42 EPI Építőipari Szakközépiskol   1:00:53 
    2    171 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:03:23 
    3    170 Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE             1:10:53 
    4    168 Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:17:01 
    5    166 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE          1:20:58 
    6    173 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:50:09 
    7    169 Farkas Sándor                42 HAV Havas Szabadidő Klub        1:50:49 
    8    167 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE             1:53:24 
    9    172 Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE             2:00:07 

         164 Gönczi Péter                 39 FMT FŐMTERV SK                     hiba 



F70B  (4)               3.6 km   12 ep              

    1    179 Buncsik János                34 PSE Postás-Matáv SE               53:35 
    2    180 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               54:54 
    3    178 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:02:25 
    4    182 Hodossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                 1:12:58 



N10D  (2)               3.3 km   7 ep               

    1    186 Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     30:23 
    2    183 Tóth Blanka                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:15:17 



N12C  (2)               3.2 km   9 ep               

    1    188 Ceglédi Dóra                    MAC Margitszigeti Atlétikai C   1:06:31 
    2    189 Donkó Luca                   96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:10:29 



N14B  (4)               3.6 km   12 ep              

    1    195 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:57 
    2    190 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      56:05 
    3    194 Salfer Eszter                93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      58:38 
    4    197 Donkó Anna                   94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:29:18 



N16B  (5)               4.2 km   10 ep              

    1    198 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      50:22 
    2    204 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     52:28 
    3    203 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      54:44 
    4    199 Oszkó Dóra                   92 MAC Margitszigeti Atlétikai C     56:39 
    5    201 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         58:42 



N18B  (2)               6.3 km   12 ep              

    1    207 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:19:44 
    2    205 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:38:50 



N21A  (12)              6.7 km   14 ep              

    1    210 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:19:02 
    2    225 Zsebeházy Eszter             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:26:41 
    3    221 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:27:57 
    4    226 Fekete Anikó                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:29:16 
    5    336 Nagy Orsolya                    TSE Törekvés SE                 1:43:43 
    6    223 Venhauer Sonja               76 XA GSC Wien 1901                1:46:53 
    7    228 Tertsch Ágnes                80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:49:55 
    8    220 Németh Ágnes dr.             69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   2:11:29 
    9    212 Gusieva Alla                 88 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         2:41:08 

         230 Tüskéné Borszéki Erika       77 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
         222 Hajdú Hajnalka               86 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba 
         218 Furst Yolanda                75 XCH AS Vaudois                     hiba 



N21Br  (10)             4.4 km   10 ep              

    1    341 Lux Andrea                   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:22 
    2    239 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     55:40 
    3    233 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:07:51 
    4    241 Özse Ágnes                   59 KRI Kristály Tájfutó és Termé   1:08:32 
    5    235 Marosfalvi Eszter            73 FMT FŐMTERV SK                  1:09:56 
    6    240 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC             1:20:46 
    7    231 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                  1:32:59 
    8    237 Papanek Ilona                   TSE Törekvés SE                 1:42:51 
    9    244 Treiner Éva                     OSC Orvosegyetem SC             2:17:02 

         243 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                      nfb 



N21C  (4)               5.2 km   10 ep              

    1    245 Székely Réka                 87 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:18:48 

         247 Fövenyessy Gabriella            FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         249 Vastagné Bauer Zita          77 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE      hiba 
         248 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



N40B  (9)               5.6 km   11 ep              

    1    337 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK       1:13:39 
    2    258 Krasznai Orsolya             64 OSC Orvosegyetem SC             1:15:32 
    3    257 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:17:28 
    4    256 Ágoston Erika                66 PSE Postás-Matáv SE             1:29:12 
    5    255 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                 1:34:33 
    6    252 Szűcs Judit                  65 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:44:47 
    7    250 Lavryk Tetiana               67 XU1 Kijev "Kyivska Rus"         2:01:37 
    8    253 Oszkóné Simon Ildikó         67 MAC Margitszigeti Atlétikai C   2:24:40 

         251 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 



N50B  (5)               4.2 km   10 ep              

    1    263 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     44:54 
    2    262 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC             58:11 
    3    265 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:05:35 
    4    260 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:10:21 
    5    264 Kiss Julianna                55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:23:21 



N60B  (2)               3.1 km   10 ep              

    1    268 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                    56:05 
    2    269 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC             1:23:58 



Nyílt technikás  (18)   6.3 km   12 ep              

    1    287 Harkányi Nándor              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:08:41 
    2    279 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:16:41 
    3    288 Illés Péter                  83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   1:16:51 
    4    346 Szekeres Árpád               82 PSE Postás SE                   1:23:59 
    5    367 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:30:12 
    6    368 Reviczki Zsolt               72 HUF HUFEZE Pásztó               1:30:58 
    7    282 Zánkay Balázs                   BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:36:35 
    8    302 Hadnagy Árpád                59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:38:10 
    9    298 Stark Ferenc                 78 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:46:02 
   10    271 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             1:46:34 
   11    284 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE               1:50:26 
   12    300 Horvát Béla                     TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:56:11 
   13    272 Kerényi Zsolt                65 SPA Tabáni Spartacus Sport és   2:04:12 
   14    355 Borlay Eszter                   EK Egyesületen kívüli           2:28:10 
   15    277 Serák János                  66 BMG Babits Mihály Gimnázium     2:48:49 

         285 Kovács Bálint                   EK Egyesületen kívüli              hiba 
         299 Szegi Zoltán                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
         276 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 



Nyílt kezdő  (18)       2.9 km   7 ep               

    1    316 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     33:09 
    2    366 Koltai Gábor                    EK Egyesületen kívüli             34:01 
    3    321 Kaszab Gábor                    EK Egyesületen kívüli             35:51 
    4    363 Valovics Tamás                  PSE Postás SE                     46:20 
    5    347 Balázs Ottó                     EK Egyesületen kívüli             55:01 
    6    319 Benga Andrásné               52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         56:46 
    7    333 Bokros Krisztina                EK Egyesületen kívüli             57:45 
    8    329 Berthold Tamás                  EK Egyesületen kívüli             57:58 
    9    327 Horváth Zoltán                  TSE Törekvés SE                 1:02:06 
   10    358 Osvárt Réka                     DEA Debreceni Egyetemi Atléti   1:04:54 
   11    304 Bátori Gábor                    FMT FŐMTERV SK                  1:05:31 
   12    317 Osvárt Bence                    DEA Debreceni Egyetemi Atléti   1:07:08 
   13    318 Bozzai Dániel                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:08:34 
   14    361 Tass Mihály                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:23:24 
   15    332 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE          1:51:31 
   16    354 Magai Ágnes                     EK Egyesületen kívüli           2:08:24 

         286 Vankó Melinda                   HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
         369 Szűcs Rozália                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba