MOM Kupa 2007P 2007.09.28. 22:17
Nevezésekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

orsz. SI dugó Név                  Szül Klub                         Rajt 1 Rajt 2 


1   F10D              

    1         Üres                      Vakant                         1:00   6:00 
    2         Kálmán Erik               BEA Budapesti Egyetemi Atlét   4:00        
    3         Váczi Buda Benedek     98 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   7:00   2:00 
    4         Koltai András          96 EK Egyesületen kívüli         10:00        
    5         Tenk Lóránt               MAC Margitszigeti Atlétikai   13:00   8:00 
    6         Üres                      Vakant                        16:00  14:00 
    7         Kiss Pál                  BEA Budapesti Egyetemi Atlét  19:00        
    8         Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  22:00  10:00 
    9  363424 Papanek András            TSE Törekvés SE               25:00  16:00 
   10         Ormay Mihály           99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         12:00 
   11         Dalos Máté             97 MAF Műegyetemi Atlétikai és           4:00 


2   F12C              

    1         Üres                      Vakant                         2:00  19:00 
    2         Pálossy Mihály         95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   5:00        
    3         Tamás Gergely             MAC Margitszigeti Atlétikai    8:00  15:00 
    4         Chinorányi Gergely     95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  11:00        
    5     886 Pokornyik Bence        95 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  14:00   1:00 
    6         Tenk Lőrinc            96 MAC Margitszigeti Atlétikai   17:00  11:00 
    7  232848 Tóth Adrián            96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  20:00   5:00 
    8  363423 Ribényi András            KTK Kőbányai Tájfutó Klub     23:00   9:00 
    9         Jenes Soma             95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  26:00  17:00 
   10  232818 Toldi Bence            96 FMT FŐMTERV SK                29:00   7:00 
   11  332842 Forrás Bence           96 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  32:00        
   12         Üres                      Vakant                        35:00   3:00 
   13         Dalos Áron             95 MAF Műegyetemi Atlétikai és          13:00 


3   F14B              

    1  236368 Oszkó Attila           94 MAC Margitszigeti Atlétikai   27:00  49:00 
    2         Üres                      Vakant                        30:00  39:00 
    3  339882 Csöngei Dávid Máté     94 VHS Veszprémi Honvéd SE       33:00  55:00 
    4  363430 Papanek Ernő              TSE Törekvés SE               36:00  53:00 
    5  416650 Gazdig Vendel          94 VHS Veszprémi Honvéd SE       39:00  43:00 
    6         Üres                      Vakant                        42:00  47:00 
    7  233564 Hajdu Szása            95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  45:00  45:00 
    8  232849 Fábics Gergely         93 PSE Postás-Matáv SE           48:00        
    9  233561 Tass Benedek           93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  51:00  41:00 
   10  339881 Lükő Dániel            93 VHS Veszprémi Honvéd SE       54:00  51:00 


4   F16B              

    1   45970 Szivós Dániel          91 ESP Egri Spartacus Tájékozód  23:00   4:00 
    2   46116 Jenes Géza             91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  26:00   6:00 
    3  411950 Incze Márton           91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  29:00   8:00 
    4         Üres                      Vakant                        32:00  18:00 
    5  232805 Tölgyesi Ákos ifj.     92 VHS Veszprémi Honvéd SE       35:00  10:00 
    6         Üres                      Vakant                        38:00  12:00 
    7         Jenes Ottó             92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  41:00  16:00 
    8  411954 Hajdu Marcell          92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  44:00  14:00 
    9  411903 Györgyi Ábel           92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  47:00   2:00 


5   F18B              

    1  502915 Mets Márton            89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   3:00   3:00 
    2  307534 Fóthi Ábel             90 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   6:00  12:00 
    3  411904 Györgyi Máté           90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   9:00  18:00 
    4         Üres                      Vakant                        12:00  15:00 
    5         Üres                      Vakant                        15:00   6:00 
    6  411905 Györgyi Péter          89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  18:00   9:00 


7   F21A              

    1  502364 Szlávik Zoltán dr.     73 KFK KFKI Petőfi Sportkör       2:00        
    2    5633 Harkányi Zoltán        80 MEA Miskolci Egyetemi Atléti   5:00   9:00 
    3  416614 Lajszner Attila        73 ESP Egri Spartacus Tájékozód   8:00   5:00 
    4         Üres                      Vakant                        11:00   7:00 
    5   45141 Gyimesi Zoltán         72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  14:00   1:00 
    6   45195 Marosán Dávid          75 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  17:00        
    7         Üres                      Vakant                        20:00  11:00 
    8    4471 Szakál Péter           71 VTC Veszprémi Tájfutó Club    23:00        
    9         Üres                      Vakant                        26:00   3:00 
   10  307528 Siegler Konrád         66 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  29:00        
   11  500576 Scultéty Márton        82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     32:00        


8   F21B              

    1  416668 Néda László            72 HSP Hidegkúti Spartacus Spor   1:00        
    2 1300225 Sankin Oleksandr       77 XU2 Kharkiv "Alantur"          4:00  59:00 
    3  307527 Szlatényi Ferenc       61 OSC Orvosegyetem SC            7:00  31:00 
    4   45347 Marton János           68 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  10:00        
    5         Raiykovskyy Oleksand   89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       13:00  39:00 
    6         Sánta Bendegúz         87 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá  16:00  43:00 
    7         Byelousov Vitaliy      83 XU2 Kharkiv "Alantur"         19:00  19:00 
    8  332802 Dorner László          87 ESP Egri Spartacus Tájékozód  22:00  63:00 
    9  780611 Springer Markus        78 XA GSC Wien 1901              25:00  13:00 
   10  332839 Mihályi Ferenc         84 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  28:00  15:00 
   11   45275 Bíró Áron              77 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  31:00        
   12         Ryberg Lars            72 XDK IK Dovania                34:00  55:00 
   13         Kosovets Maksym        89 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       37:00  35:00 
   14   45251 Guszlev Antal          78 ARA Alba Regia Atlétikai Klu  40:00  25:00 
   15  500258 Józsa Gábor            75 PSE Postás SE                 43:00  23:00 
   16     950 Horváth Imre           53 BAL Budapesti Asztali-labdar  46:00  17:00 
   17  416619 Maráz Gábor               EK Egyesületen kívüli         49:00  49:00 
   18   46052 Fóthi Áron             82 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  52:00  51:00 
   19         Üres                      Vakant                        55:00  57:00 
   20  233627 Szlávik Szabolcs dr.   72 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  58:00  47:00 
   21   45368 Szebeli István         68 PSE Postás-Matáv SE           61:00  65:00 
   22         Üres                      Vakant                        64:00  45:00 
   23   45166 Zagyi László           67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrin         27:00 
   24         Vági László               PSE Postás-Matáv SE                  29:00 
   25         Ford Christopher          PSE Postás-Matáv SE                  61:00 
   26  232813 Szalkai Iván           77 SSC Siketek SC Budapest              53:00 
   27         Üres                      Vakant                               33:00 
   28         Lehtonen Marko         69 XFI Jalo Jyvaskyla                   41:00 
   29         Malinen Sami           81 XFI Jalo Jyvaskyla                   37:00 
   30         Lehtonen Riku          88 XFI Jalo Jyvaskyla                   21:00 


9   F21Br             

    1  232817 Honfi Gábor ifj.       74 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  37:00  59:00 
    2  232835 Sass Pál               71 ESP Egri Spartacus Tájékozód  40:00  57:00 
    3   45132 Dankó István           69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  43:00  61:00 
    4  362945 Horváth Béla              TTE Tipo Tájfutó és Környeze  46:00  51:00 
    5    4469 Molnár Attila          70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  49:00  65:00 
    6   45506 Bein Márton            83 AGD Árpád Gimnázium DSK       52:00  49:00 
    7   45417 Hegedűs Zoltán         52 OSC Orvosegyetem SC           55:00  67:00 
    8         Földváry Péter         80 ESP Egri Spartacus Tájékozód  58:00  55:00 
    9  416662 Györgyi Zoltán         63 OSC Orvosegyetem SC           61:00  63:00 
   10  307762 Szabó Márk             88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     64:00  53:00 


10  F21C              

    1  232771 Kalmár János           68 PSE Postás SE                 25:00  64:00 
    2         Babka Miklós           77 EK Egyesületen kívüli         28:00  56:00 
    3   45344 Farkas Dénes           86 HAV Havas Szabadidő Klub      31:00  66:00 
    4         Preil József              EK Egyesületen kívüli         34:00  60:00 
    5     973 Vastag Gábor           69 BME Balassagyarmati MEDOSZ S  37:00  58:00 
    6  222999 Oláh Gyula             69 KFK KFKI Petőfi Sportkör      40:00  54:00 
    7         Üres                      Vakant                               62:00 


12  F40B              

    1         Üres                      Vakant                         2:00  51:00 
    2  362952 Koltai Zoltán          67 SPA Tabáni Spartacus Sport é   5:00        
    3  332845 Bérczes Miklós         67 FMT FŐMTERV SK                 8:00  48:00 
    4  232759 Urbán András           60 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  11:00  27:00 
    5         Üres                      Vakant                        14:00  42:00 
    6  800002 Oszkó László           65 MAC Margitszigeti Atlétikai   17:00  45:00 
    7  335903 Lavryk Oleg            65 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       20:00  24:00 
    8   45191 Kerényi Dénes          57 HSE Hegyisport Szentendre Eg  23:00        
    9         Jóni János             64 EK Egyesületen kívüli         26:00  36:00 
   10         Leger Andrii           62 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       29:00  30:00 
   11  222901 Ruff Róbert            64 SSC Siketek SC Budapest       32:00  33:00 
   12  233595 Dalos Attila           67 MAF Műegyetemi Atlétikai és          39:00 


13  F45B              

    1         Imeli János            56 MSE Megalódusz SE             24:00   5:00 
    2     924 Pokornyik Tibor        62 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  27:00   7:00 
    3         Üres                      Vakant                        30:00  17:00 
    4  232807 Hegedüs Béla           60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     33:00  19:00 
    5         Peregi Tamás           61 MAC Margitszigeti Atlétikai   36:00   3:00 
    6         Üres                      Vakant                        39:00  13:00 
    7  339171 Incze András           62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  42:00   9:00 
    8   46281 Fedor Jozef               SPE Sokol Pezinok             45:00  21:00 
    9   46138 Cenner Tibor dr.       62 FMT FŐMTERV SK                48:00  15:00 
   10  222997 Kiss Zsolt             57 EK Egyesületen kívüli         51:00        
   11    4459 Gyulai Zoltán          58 MSE Megalódusz SE             54:00  11:00 
   12    5616 Szunyog József dr.     54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     57:00  23:00 
   13   46135 Nagy Miklós            60 FMT FŐMTERV SK                60:00   1:00 


14  F50B              

    1         Balogh Iván dr.        50 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   2:00        
    2   45440 Gárdonyi Zoltán        39 BOF Budai Ősforrás SC          5:00  24:00 
    3         Üres                      Vakant                         8:00  22:00 
    4   45496 Juhász István          53 BOF Budai Ősforrás SC         11:00  20:00 
    5   45439 Bugár József           53 BOF Budai Ősforrás SC         14:00  26:00 


15  F55B              

    1  411902 Kaján László           51 FMT FŐMTERV SK                 3:00  28:00 
    2  339875 Hunyadvári László      48 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   6:00  30:00 
    3  416669 Aknai Antal            51 TTT Tatai Tömegsport és Tájf   9:00  26:00 
    4    6770 Hegedüs András         50 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  12:00        
    5  307760 Szabó Gábor            50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     15:00  34:00 
    6   45445 Bacsó Attila           51 HER Herkules SE Balatonalmád  18:00  32:00 


16  F60B              

    1   45145 Komár Béla             45 MAC Margitszigeti Atlétikai   11:00  24:00 
    2     906 Mohácsi József         45 HAV Havas Szabadidő Klub      14:00  20:00 
    3   54753 Homoki Géza            47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  17:00  30:00 
    4     887 Berbécs Sándor         45 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  20:00  18:00 
    5         Faustrup Ole              XDK IK Dovania                23:00  12:00 
    6    4502 Friedrich Vilmos       46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  26:00  22:00 
    7   45138 Gombkötő Péter dr.     44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  29:00  32:00 
    8    4496 Jelinek István         43 PSE Postás-Matáv SE           32:00   2:00 
    9   45297 Illés Vilmos           40 SSC Siketek SC Budapest       35:00   8:00 
   10 1300067 Kéri Gerzson dr.       44 HAV Havas Szabadidő Klub      38:00  14:00 
   11  222995 Kempelen Miklós        46 OSC Orvosegyetem SC           41:00  28:00 
   12   45444 Gáncs Kálmán           47 HER Herkules SE Balatonalmád  44:00  36:00 
   13    5617 Vida István            47 OSC Orvosegyetem SC           47:00  16:00 
   14   45494 Nagy Gábor             43 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  50:00   6:00 
   15  307777 Gerely Ferenc          44 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  53:00  40:00 
   16   45206 Szemler István         44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  56:00  10:00 
   17  416701 Zánkay András          47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  59:00  26:00 
   18     890 Reszter István         43 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  62:00  38:00 
   19  307536 Fóthi Ákos             45 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  65:00   4:00 
   20    4512 Csongrádi Jenő         46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét         34:00 


17  F65B              

    1         Üres                      Vakant                         1:00  13:00 
    2  416694 Gönczi Péter           39 FMT FŐMTERV SK                 4:00        
    3   45402 Köblös József          41 KTX Kőbányai Textil SE         7:00  21:00 
    4  411940 Müller János           40 PSE Postás-Matáv SE           10:00  23:00 
    5    4467 Bogdány Miklós         39 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  13:00  15:00 
    6   45343 Farkas Sándor          42 HAV Havas Szabadidő Klub      16:00   3:00 
    7    4491 Schell Antal           39 PSE Postás-Matáv SE           19:00   5:00 
    8   45460 Szabon János           38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  22:00   9:00 
    9         Fábics Ferenc          42 PSE Postás-Matáv SE           25:00  17:00 
   10    5627 Ribényi Imre           42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     28:00  19:00 
   11  232850 Fábics Miklós             PSE Postás-Matáv SE           31:00        
   12   45457 Vass Tibor             40 VHS Veszprémi Honvéd SE       34:00   1:00 
   13         Üres                      Vakant                        37:00   7:00 
   14  416652 Lohász Márton          42 EPI Építőipari Szakközépisko  40:00  11:00 


18  F70B              

    1    5628 Nyögéri Imre           36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     36:00  36:00 
    2   45365 Buncsik János          34 PSE Postás-Matáv SE           39:00  40:00 
    3   45450 Dudás István           32 OSC Orvosegyetem SC           42:00  34:00 
    4    4523 Csupor Miklós          34 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  45:00  38:00 
    5         Hodossy Béla           37 TSC Tungsram SC               48:00  32:00 


19  N10D              

    1         Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Környeze  28:00  22:00 
    2         Üres                      Vakant                        31:00  20:00 
    3         Hajunal Dorka             BEA Budapesti Egyetemi Atlét  34:00        
    4  307540 Balázs Otília          97 SPA Tabáni Spartacus Sport é         18:00 


20  N12C              

    1         Jóni Anett             95 MAC Margitszigeti Atlétikai   38:00  25:00 
    2         Üres                      Vakant                        41:00  27:00 
    3         Donkó Luca             96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  44:00  23:00 


21  N14B              

    1  416633 Mets Ildikó            93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  43:00  42:00 
    2         Csontos Zsuzsanna      93 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  46:00        
    3         Őry Erzsébet           93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  49:00  52:00 
    4  233609 Forrás Zsófia          94 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  52:00        
    5  307598 Salfer Eszter          93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  55:00  48:00 
    6  411952 Zempléni Réka          93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  58:00  50:00 
    7  233686 Síkhegyi Franciska     94 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  61:00  44:00 
    8         Donkó Anna             94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  64:00  46:00 


22  N16B              

    1  339900 Őry Luca               91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   3:00  65:00 
    2  236367 Oszkó Dóra             92 MAC Margitszigeti Atlétikai    6:00  59:00 
    3         Touré Anita            91 PSE Postás-Matáv SE            9:00        
    4   45944 Kerényi Szofi          93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     12:00  57:00 
    5         Üres                      Vakant                        15:00  67:00 
    6  416661 Györgyi Hanga          92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  18:00  61:00 
    7  332868 Szepesi Szilvia        92 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  21:00  63:00 


23  N18B              

    1  233563 Németh Anna            89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  53:00  30:00 
    2         Csontos Bori           90 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  56:00        
    3 1300066 Györgyi Csenge         89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  59:00  28:00 
    4         Móga Piroska           90 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  62:00        
    5         Üres                      Vakant                        65:00        


25  N21A              

    1   45372 Nagy Krisztina         76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   3:00  59:00 
    2   45941 Scultéty Orsolya       84 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      6:00  49:00 
    3         Gusieva Alla           88 XU1 Kijev "Kyivska Rus"        9:00  27:00 
    4  700001 Mátyás Ildikó          63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK     12:00  29:00 
    5   45320 Pogány Borcsi          78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     15:00  53:00 
    6  416612 Kövér Csilla           84 DIS DISZ Kulturális és Sport  18:00        
    7         Chernenko Angelina     88 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       21:00  51:00 
    8         Üres                      Vakant                        24:00  57:00 
    9   63439 Furst Yolanda          75 XCH AS Vaudois                27:00  45:00 
   10   45110 Sváb Emese             74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     30:00        
   11  339831 Németh Ágnes dr.       69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  33:00  41:00 
   12     951 Fenyvesi Laura         88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     36:00  39:00 
   13  233531 Hajdú Hajnalka         86 ESP Egri Spartacus Tájékozód  39:00  47:00 
   14         Venhauer Sonja         76 XA GSC Wien 1901              42:00  25:00 
   15     978 Kerényi Krisztina      85 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     45:00  43:00 
   16         Üres                      Vakant                        48:00  33:00 
   17   45932 Fekete Anikó           83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     51:00  31:00 
   18  232845 Szebeliné Toldi Éva    69 PSE Postás-Matáv SE           54:00  37:00 
   19  232768 Tertsch Ágnes          80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     57:00  35:00 
   20  233657 Horváti Réka           70 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  60:00        
   21  307516 Tüskéné Borszéki Eri   77 PSE Postás-Matáv SE                  55:00 


27  N21Br             

    1  332833 Kovácsné Bajnóczi Ri   68 FMT FŐMTERV SK                27:00  46:00 
    2  500582 Riczel Zsuzsanna       70 PSE Postás SE                 30:00  56:00 
    3  232801 Ebinger Mónika         70 KFK KFKI Petőfi Sportkör      33:00  50:00 
    4   46133 Bíró Fruzsina          76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  36:00        
    5     866 Marosfalvi Eszter      73 FMT FŐMTERV SK                39:00  64:00 
    6   45481 Bíró Aletta            47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  42:00        
    7  416691 Papanek Ilona             TSE Törekvés SE               45:00  54:00 
    8  232754 Szemler Judit          71 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  48:00        
    9  411918 Máthé Fanni            88 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  51:00  62:00 
   10     894 Gárdonyi Réka          75 OSC Orvosegyetem SC           54:00  60:00 
   11         Üres                      Vakant                        57:00  48:00 
   12     964 Lada Nikolett          79 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  60:00        
   13  233539 Csordás Erika          73 FMT FŐMTERV SK                63:00  52:00 
   14         Üres                      Vakant                               58:00 


28  N21C              

    1         Székely Réka           87 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá   1:00  60:00 
    2         Üres                      Vakant                         4:00  58:00 
    3         Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                 7:00  62:00 
    4   45412 Mitterer Andrea        54 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  10:00  56:00 
    5         Vastagné Bauer Zita    77 BME Balassagyarmati MEDOSZ S         64:00 


30  N40B              

    1  335904 Lavryk Tetiana         67 XU1 Kijev "Kyivska Rus"       35:00  52:00 
    2  233618 Hajas Csilla dr.       64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  38:00  54:00 
    3     949 Szűcs Judit            65 ESP Egri Spartacus Tájékozód  41:00  50:00 
    4  236366 Oszkóné Simon Ildikó   67 MAC Margitszigeti Atlétikai   44:00  40:00 
    5         Rother Bettina            XDK IK Dovania                47:00  48:00 
    6         Üres                      Vakant                        50:00  38:00 
    7   45364 Ágoston Erika          66 PSE Postás-Matáv SE           53:00  42:00 
    8    4504 Síkhegyi Gabriella     65 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  56:00  44:00 
    9  233677 Krasznai Orsolya       64 OSC Orvosegyetem SC                  46:00 


32  N50B              

    1         Üres                      Vakant                        46:00  27:00 
    2   45208 Komár Béláné           48 MAC Margitszigeti Atlétikai   49:00  31:00 
    3         Üres                      Vakant                        52:00  35:00 
    4   45441 Jenei Margit           54 BOF Budai Ősforrás SC         55:00  25:00 
    5  232846 Muzsnai Ágota dr.      55 HSE Hegyisport Szentendre Eg  58:00  33:00 
    6  307759 Kiss Julianna          55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     61:00  29:00 
    7     968 Novotni Tiborné        52 BME Balassagyarmati MEDOSZ S  64:00  37:00 


34  N60B              

    1    4492 Schell Antalné         42 PSE Postás-Matáv SE           54:00        
    2    4472 Babai Margit dr.       38 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  57:00  42:00 
    3   45462 Cser Krisztina         42 FMT FŐMTERV SK                60:00        
    4   45418 Hanusz Mária           45 OSC Orvosegyetem SC           63:00  44:00 


35  Nyílt technikás   

    1         Üres                      Vakant                         2:00  19:00 
    2         Üres                      Vakant                         4:00  59:00 
    3         Üres                      Vakant                         6:00   3:00 
    4         Üres                      Vakant                         8:00  13:00 
    5  416667 Treiner Éva            64 OSC Orvosegyetem SC           10:00  17:00 
    6         Üres                      Vakant                        12:00  29:00 
    7         Üres                      Vakant                        14:00  55:00 
    8         Üres                      Vakant                        16:00  21:00 
    9         Üres                      Vakant                        18:00  51:00 
   10         Üres                      Vakant                        20:00  43:00 
   11         Üres                      Vakant                        22:00  31:00 
   12         Üres                      Vakant                        24:00  23:00 
   13         Üres                      Vakant                        26:00  27:00 
   14         Koltai Gábor              EK Egyesületen kívüli         28:00  63:00 
   15         Üres                      Vakant                        30:00  37:00 
   16         Üres                      Vakant                        32:00   7:00 
   17         Üres                      Vakant                        34:00  39:00 
   18         Üres                      Vakant                        36:00  41:00 
   19         Üres                      Vakant                        38:00  61:00 
   20         Üres                      Vakant                        40:00  25:00 
   21         Üres                      Vakant                        42:00  45:00 
   22         Üres                      Vakant                        44:00  65:00 
   23         Üres                      Vakant                        46:00  15:00 
   24         Üres                      Vakant                        48:00  47:00 
   25         Üres                      Vakant                        50:00  53:00 
   26         Üres                      Vakant                        52:00   9:00 
   27         Tulcan Eduard             SSC Siketek SC Budapest       54:00   5:00 
   28         Üres                      Vakant                        56:00  35:00 
   29         Üres                      Vakant                        58:00  33:00 
   30         Üres                      Vakant                        60:00  49:00 
   31         Üres                      Vakant                        62:00  57:00 
   32         Üres                      Vakant                        64:00  11:00 
   33  307798 Hadnagy Árpád          59 HSP Hidegkúti Spartacus Spor          1:00 


36  Nyílt kezdő       

    1         Üres                      Vakant                         1:00  40:00 
    2         Üres                      Vakant                         3:00  58:00 
    3         Üres                      Vakant                         5:00  64:00 
    4         Üres                      Vakant                         7:00  26:00 
    5         Üres                      Vakant                         9:00  14:00 
    6         Üres                      Vakant                        11:00  34:00 
    7         Üres                      Vakant                        13:00   4:00 
    8         Üres                      Vakant                        15:00  36:00 
    9         Üres                      Vakant                        17:00  50:00 
   10         Üres                      Vakant                        19:00  30:00 
   11         Üres                      Vakant                        21:00  60:00 
   12         Üres                      Vakant                        23:00  56:00 
   13         Üres                      Vakant                        25:00  54:00 
   14         Üres                      Vakant                        27:00   8:00 
   15         Üres                      Vakant                        29:00  38:00 
   16         Üres                      Vakant                        31:00   6:00 
   17         Üres                      Vakant                        33:00  10:00 
   18         Üres                      Vakant                        35:00   2:00 
   19         Üres                      Vakant                        37:00  46:00 
   20         Üres                      Vakant                        39:00  22:00 
   21         Üres                      Vakant                        41:00  18:00 
   22         Üres                      Vakant                        43:00  44:00 
   23         Üres                      Vakant                        45:00  24:00 
   24         Üres                      Vakant                        47:00  66:00 
   25         Üres                      Vakant                        49:00  42:00 
   26         Üres                      Vakant                        51:00  12:00 
   27         Üres                      Vakant                        53:00  16:00 
   28         Üres                      Vakant                        55:00  52:00 
   29         Üres                      Vakant                        57:00  28:00 
   30   45401 Kún Ferenc             24 KTX Kőbányai Textil SE        59:00  20:00 
   31         Üres                      Vakant                        61:00  32:00 
   32         Üres                      Vakant                        63:00  48:00 
   33         Üres                      Vakant                        65:00  62:00