MOM KupaSzo 2006.10.07. 17:56
Eredmények Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (5)               1.7 km  70 m   6 ep         

    1    241 Peregi Dániel                97 MAC Margitszigeti Atlétikai C     30:59 
    2    240 Dalos Máté                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     35:18 
    3    239 Weiler Vilmos                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F     56:28 
    4    259 Kálmán Erik                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti     56:55 

         242 Ács Bálint                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



F12C  (6)               2.2 km  90 m   7 ep         

    1    114 Konkoly Csaba                94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      32:20 
    2    117 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:55 
    3    119 Olgyay Bálint                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet     54:07 
    4    118 Siklósi Bálint                  TSE Törekvés SE                 1:21:11 

         115 Ujfalusi Zsolt               94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 
         116 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



F14B  (8)               2.3 km  120 m   8 ep        

    1     38 Bugár Gergely                92 BOF Budai Ősforrás SC             40:47 
    2     32 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                   45:21 
    3     34 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      49:08 
    4     37 Peregi Dávid                 93 MAC Margitszigeti Atlétikai C     49:41 
    5     36 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      52:35 
    6     33 Brenn Dávid                  93 TSE Törekvés SE                   59:28 
    7     31 Fábics Gergely               93 PSE Postás-Matáv SE             2:42:20 

          30 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



F16B  (3)               2.6 km  130 m   13 ep       

    1     41 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      49:43 
    2     42 Filó Bernát                  90 PTX Pápai Tájfutó SE              54:49 
    3     40 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:19:35 



F18B  (6)               3.4 km  150 m   15 ep       

    1     45 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:37 
    2     48 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         48:22 
    3     43 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      52:40 
    4     44 Tihanyi Tamás                89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:33:41 
    5     46 Hegedüs Gergely              89 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:35:14 

          47 Györgyi-Ambró Gergely        89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 



F21A  (24)              4.1 km  200 m   15 ep       

    1    290 Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                   37:36 
    2      9 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:45 
    3      6 Molnár Tibor                 71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     42:26 
    4     21 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     45:47 
    5     10 Viraszkó Zoltán              73 NYK Nyíregyházi Konzerv SE        46:43 
    5     19 Vajda Balázs                 78 VTC Veszprémi Tájfutó Club        46:43 
    7     13 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               48:59 
    8     12 Bánki Zoltán                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC         49:02 
    9      4 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:21 
   10      7 Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas SK              50:31 
   11     14 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     51:19 
   12      2 Sáfrán Bence                 71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     56:23 
   13     18 Székely Balázs               74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:48 
   14      1 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:00:41 
   15     20 Schlosser Balázs             72 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:07:52 
   16    272 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:09:34 
   17     15 Józsa Gábor                  75 PSE Postás-Matáv SE             1:11:01 
   18     11 Nagy Gábor                   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:13:12 
   19     17 Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:17:47 
   20     16 Kósik Gábor                  70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:20:41 
   21      3 Egri Botond                  77 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:36:53 
   22      8 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   2:02:50 

           5 Kajdon Tamás                 75 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          hiba 
          22 Sárecz Lajos ifj.            76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



F21BR  (17)             3.0 km  140 m   15 ep       

    1    138 Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        36:12 
    2    304 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     37:37 
    3    131 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:16 
    4    132 Gárdonyi Márk                73 OSC Orvosegyetem SC               41:38 
    5    136 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:28 
    6    141 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:17 
    7    130 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     46:09 
    8    134 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     49:29 
    9    139 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC               50:24 
   10    137 Honfi Gábor ifj.             74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:38 
   11    129 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                  1:01:01 
   12    140 Sági Péter                   76 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:11:51 
   13    133 Bein Márton                  83 AGD Árpád Gimnázium DSK         1:15:45 
   14    142 Sánta Bendegúz               87 EK Egyesületen kívüli           1:30:17 
   15    135 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör        2:08:24 

         143 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
         144 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



F21C  (8)               2.8 km  130 m   9 ep        

    1    124 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     45:48 
    2    121 Süle Ferenc Attila           79 FMT FŐMTERV SK                  1:05:08 
    3    123 Farkas Dénes                 86 HAV Havas Szabadidő Klub        1:09:36 
    4    260 Dömötör Gábor                80 SFC Széchenyi István Egyetem    1:14:08 
    5    127 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:16:05 

         126 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba 
         122 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                     n.i. 
         128 Preil József                    EK Egyesületen kívüli              n.i. 



F35A  (9)               3.9 km  200 m   13 ep       

    1     26 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:01 
    2     25 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               49:41 
    3     28 Nemesházi László             60 PSE Postás-Matáv SE               54:25 
    4    276 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:02:33 
    5     27 Zagyi László                 67 EK1 Egyesületen kívüli          1:02:56 

         261 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
          29 Angyal Gábor                 67 ARA Alba Regia Atlétikai Klub      n.i. 
          23 Tornai Szabolcs              71 EK Egyesületen kívüli 1            n.i. 
          24 Németh Csaba                 62 BOF Budai Ősforrás SC              n.i. 



F40B  (7)               3.4 km  150 m   15 ep       

    1     50 Faggyas László               66 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:18 
    2     55 Takács Csaba                 62 HER Herkules SE Balatonalmádi     47:45 
    3     51 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:54 
    4     54 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          56:57 
    5     53 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C   1:00:42 
    6     56 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:15:46 
    7     52 Jóni János                      EK Egyesületen kívüli           2:02:33 



F45B  (6)               3.0 km  140 m   15 ep       

    1     62 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         45:11 
    2     63 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     48:07 
    3    262 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     48:22 
    4     60 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         52:39 
    5     59 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                  1:21:43 
    6     61 Peregi Tamás                    MAC Margitszigeti Atlétikai C   1:56:53 



F50B  (7)               2.8 km  135 m   13 ep       

    1     65 Kiss Zoltán                  56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE     52:01 
    2     69 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi     54:51 
    3     67 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC             55:43 
    4     72 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC             56:38 
    5     68 Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:09:50 

         281 Kolláth Gábor                52 SFC Széchenyi István Egyetem       hiba 
          70 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i. 



F55B  (8)               2.7 km  135 m   13 ep       

    1     73 Zánkay András                47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:18 
    2     80 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC             1:02:32 
    3     77 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:10:47 
    4     79 Kardos Ferenc dr.            47 OSC Orvosegyetem SC             1:16:08 
    5     81 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:20:06 
    6     76 Tasi Ákos                    49 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:32:54 

          75 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi      n.i. 
          74 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 



F60B  (15)              2.4 km  125 m   11 ep       

    1     92 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     36:45 
    2     91 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:08 
    3     90 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     41:03 
    4     85 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     42:38 
    5     88 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     44:29 
    6     82 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     48:49 
    7     86 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:56 
    8     93 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE               54:44 
    9     87 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub          56:08 
   10     94 Kéri Gerzson dr.             44 OSC Orvosegyetem SC               58:52 
   11     89 Farkas Sándor                42 HAV Havas Szabadidő Klub        1:04:48 

          84 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 
          96 Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
          83 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 
          95 Gerely Ferenc                44 SMA Soproni Műegyetemi AC          n.i. 



F65B  (13)              2.2 km  110 m   13 ep       

    1    112 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     47:43 
    2     98 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:32 
    3    110 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      54:10 
    4     99 Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE               56:35 
    5    108 Németh Alajos                37 PSE Postás-Matáv SE               58:56 
    6    105 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC             1:09:09 
    7    109 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE             1:10:36 
    8    102 Weress Kálmán                35 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:12:41 
    9    103 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub        1:24:40 
   10    111 Csupor Miklós                34 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:27:10 
   11    106 Fábics Miklós                   PSE Postás-Matáv SE             1:36:48 
   12    100 Nagy Béla                    39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:50:58 

         101 Pearson John                 38 PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



N10D  (6)               1.7 km  70 m   6 ep         

    1    233 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:23 
    2    231 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:22 
    3    236 Egei Petra                   98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:04 
    4    235 Masztis Dorottya             00 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:02 
    5    232 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     41:03 

         234 Józsa Dominika               98 PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



N12C  (3)               2.2 km  90 m   7 ep         

    1    194 Faggyas Eszter               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     29:52 
    2    196 Ujfalusi Dóra                00 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:29:30 
    3    195 Masztis Anna                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:35:21 



N14B  (4)               2.2 km  95 m   7 ep         

    1    156 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         53:03 
    2    160 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      58:48 

         159 Salfer Eszter                93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 
         157 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 



N16B  (5)               2.3 km  120 m   8 ep        

    1    166 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:59 
    2    161 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      54:46 
    3    163 Kovács Júlia Virág           91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:03:55 
    4    162 Touré Anita                  91 PSE Postás-Matáv SE             1:08:47 

         165 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 



N18B  (3)               2.6 km  130 m   13 ep       

    1    169 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      59:27 
    2    168 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:00:30 
    3    170 Fogarasi Lívia               88 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    2:16:00 



N21A  (7)               3.4 km  150 m   13 ep       

    1    147 Wengrin Ágnes                69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:17 
    2    146 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:28 
    3    150 Kovács Bernadett             73 PVS Pécsi Vasutas SK              56:42 
    4    152 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz     57:43 
    5    153 Lux Andrea                   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:00:34 
    6    148 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC             1:11:24 
    7    145 Sváb Emese                   74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:15:21 



N21BR  (8)              2.4 km  125 m   11 ep       

    1    210 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás-Matáv SE               44:36 
    2    208 Lengyel Andrea               76 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:41 
    3    214 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC               50:31 
    4    211 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     53:34 
    5    209 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC             55:17 
    6    213 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     59:30 

         212 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         207 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 



N21C  (7)               2.5 km  110 m   9 ep        

    1    201 Tóth-Buschmann Ilka          72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:07:20 
    2    204 Házy Eszter                  80 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:43:42 
    3    203 Horváth Katalin              77 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:49:42 

         200 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         199 Szathmáry Irma                  EK Egyesületen kívüli              hiba 
         205 Harsányi Rita                77 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 
         206 Orosz Katalin                74 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



N40B  (7)               2.7 km  135 m   13 ep       

    1    175 Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     59:26 
    2    178 Ágoston Erika                66 PSE Postás-Matáv SE             1:08:32 
    3    177 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:09:50 
    4    176 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás-Matáv SE             1:14:49 
    5    171 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC             1:19:32 
    6    174 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                 1:25:14 

         179 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy      n.i. 



N50B  (5)               2.4 km  125 m   11 ep       

    1    182 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC               59:06 
    2    180 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:02:57 
    3    183 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub        1:09:35 

         181 Baráth Katalin               54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         184 Kiss Julianna                52 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 



N55B  (5)               2.2 km  110 m   13 ep       

    1    189 Grant Julianna               48 PSE Postás-Matáv SE               47:46 
    2    185 Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     50:43 
    3    188 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          54:35 
    4    186 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     56:36 

         187 Korik Vera                   44 PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



N60B  (5)               2.2 km  110 m   13 ep       

    1    192 Schell Antalné               42 PSE Postás-Matáv SE             1:01:05 
    2    191 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC             1:29:45 
    3    190 Babai Margit dr.             38 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:32:46 

         265 Sváb Lászlóné                43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         193 Bálint Sándorné dr.          44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 



Nyílt Kezdő  (18)       2.2 km  90 m   7 ep         

    1    300 Kain Gergely                    EK Egyesületen kívüli             33:24 
    2    227 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      43:53 
    3    219 Simon Hajnalka                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:44 
    4    218 Aczél Dorina                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:48 
    5    220 Hidas Sándor                 48 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:05 
    6    221 Berthold Tamás                  EK Egyesületen kívüli             53:35 
    7    224 Vastagné Bauer Zita          77 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     53:52 
    8    217 Róza Judit                      BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:11 
    9    228 Havasi Márton                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:08:25 
   10    222 Németh Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:15:39 

         225 Marosy Vajk                     EK Egyesületen kívüli              hiba 
         226 Kocsis Dóra                     EK Egyesületen kívüli              hiba 
         229 Sütőné Szénási Anikó            FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         216 Vajda Istvánné               54 HAV Havas Szabadidő Klub           hiba 
         294 Szlifka Gábor                   EK Egyesületen kívüli              hiba 
         297 Parragh Miklós                  EK Egyesületen kívüli 1            hiba 
         230 Kardos Rózsa                 49 OSC Orvosegyetem SC                n.i. 


Nyílt Technikás  (24)   2.6 km  130 m   13 ep       

    1    245 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy     38:45 
    2    303 Gönczi Róbert                72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:52 
    3    250 Trón Viktor                  74 OSC Orvosegyetem SC               48:26 
    4    296 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC               50:02 
    5    253 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:03 
    6    249 Albert Gáspár                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:56 
    7    246 Mentler Balázs               68 SFC Széchenyi István Egyetem    1:05:15 
    8    254 Knuth Dávid                  68 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:05:51 
    9    252 Gincsai József               60 KRI Kristály Tájfutó és Termé   1:08:42 
   10    295 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                 1:12:32 
   11    247 Csontos Bori                 90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:13:26 
   12    244 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:23:46 
   13    305 Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem SC             1:25:45 
   14    257 Csontos László               57 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:28:38 
   15    256 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:36:29 
   16    251 Móga Piroska                 90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:40:42 
   17    289 Kukucska Attila                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:55:30 

         248 Csontos Zsuzsanna            93 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
         258 Nánási Krisztina             71 DEA Debreceni Egyetemi Atléti      hiba 
         292 S. Farkas Anna                  PSE Postás-Matáv SE                hiba 
         298 Mányai Csaba                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba 
         301 Kolozs Mária                    EK Egyesületen kívüli              hiba 
         255 Faragó Gergely                  EK Egyesületen kívüli              n.i. 
         271 Gombkötő Péter               75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i.