MOM KupaV 2006.10.08. 16:58
Eredmények Versenynap 2készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (5)               2.7 km  210 m   6 ep        

    1    240 Dalos Máté                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     45:27 
    2    238 Dalos Áron                   95 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     50:32 
    3    241 Peregi Dániel                97 MAC Margitszigeti Atlétikai C     52:30 
    4    242 Ács Bálint                      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     55:31 
    5    239 Weiler Vilmos                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F    105:27 



F12C  (5)               2.2 km  125 m   7 ep        

    1    117 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:27 
    2    114 Konkoly Csaba                94 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      32:13 
    3    116 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      55:43 
    4    118 Siklósi Bálint                  TSE Törekvés SE                   57:19 

         119 Olgyay Bálint                   TTE Tipo Tájfutó és Környezet      n.i. 



F14B  (8)               4.3 km  330 m   15 ep       

    1     38 Bugár Gergely                92 BOF Budai Ősforrás SC             75:02 
    2     34 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      78:02 
    3     37 Peregi Dávid                 93 MAC Margitszigeti Atlétikai C     78:03 
    4     32 Horváth Máté                 93 TSE Törekvés SE                   79:49 
    5     36 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      82:40 
    6     30 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      91:24 
    7     33 Brenn Dávid                  93 TSE Törekvés SE                  107:10 

          31 Fábics Gergely               93 PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



F16B  (3)               6.0 km  385 m   15 ep       

    1     41 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      86:18 
    2     40 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     133:48 

          42 Filó Bernát                  90 PTX Pápai Tájfutó SE               n.i. 



F18B  (5)               6.3 km  350 m   19 ep       

    1     45 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      80:43 
    2     43 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      83:51 
    3     48 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         96:23 

          46 Hegedüs Gergely              89 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
          47 Györgyi-Ambró Gergely        89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 



F21A  (21)              7.4 km  330 m   19 ep       

    1      9 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     74:22 
    2     12 Bánki Zoltán                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC         76:29 
    3     10 Viraszkó Zoltán              73 NYK Nyíregyházi Konzerv SE        79:08 
    4      7 Domján Tamás                 78 PVS Pécsi Vasutas SK              81:25 
    5      4 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     86:53 
    6     21 Veres Tamás                  75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye     87:47 
    7     16 Kósik Gábor                  70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        94:29 
    8    272 Gyurkó László                51 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         96:39 
    9     22 Sárecz Lajos ifj.            76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    100:05 
   10     13 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC              100:10 
   11      2 Sáfrán Bence                 71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    101:19 
   12     17 Matics Gyula                 75 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    101:41 
   13    278 Molnár Csaba                 67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        102:09 
   14    275 Siegler Konrád               66 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    103:52 
   15    273 Vankó Péter                  59 HSE Hegyisport Szentendre Egy    110:15 
   16     18 Székely Balázs               74 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    147:33 
   17      8 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú    197:22 

          15 Józsa Gábor                  75 PSE Postás-Matáv SE                hiba 
           3 Egri Botond                  77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i. 
          11 Nagy Gábor                   77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           n.i. 
           5 Kajdon Tamás                 75 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          n.i. 



F21BR  (14)             5.2 km  375 m   13 ep       

    1    131 Néda László                  72 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     67:13 
    2    138 Tolnai Márton                86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        71:13 
    3    134 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     72:06 
    4    144 Serestey Áron                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     76:00 
    5    141 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     78:22 
    6    132 Gárdonyi Márk                73 OSC Orvosegyetem SC               81:29 
    7    143 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     82:44 
    8    277 Dankó Zoltán                 71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     83:40 
    9    130 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     88:45 
   10    140 Sági Péter                   76 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    104:58 
   11    133 Bein Márton                  83 AGD Árpád Gimnázium DSK          119:50 
   12    135 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör         126:09 
   13    142 Sánta Bendegúz               87 EK Egyesületen kívüli            130:52 

         129 Laták Rudolf                 74 FMT FŐMTERV SK                     n.i. 



F21C  (7)               5.3 km  300 m   9 ep        

    1    124 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     77:17 
    2    121 Süle Ferenc Attila           79 FMT FŐMTERV SK                    89:42 
    3    126 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     90:37 
    4    123 Farkas Dénes                 86 HAV Havas Szabadidő Klub         103:42 

         128 Preil József                    EK Egyesületen kívüli              hiba 
         122 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                     n.i. 
         127 Szlávik Szabolcs dr.         72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      n.i. 



F35A  (8)               7.1 km  340 m   12 ep       

    1     26 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     68:13 
    2     25 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               82:24 
    3     29 Angyal Gábor                 67 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     95:19 
    4     27 Zagyi László                 67 EK1 Egyesületen kívüli           118:48 
    5    261 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        120:02 

          24 Németh Csaba                 62 BOF Budai Ősforrás SC              hiba 
         291 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba 
          23 Tornai Szabolcs              71 EK Egyesületen kívüli 1            n.i. 



F40B  (6)               6.0 km  385 m   15 ep       

    1    285 Gillich István               66 MSE Megalódusz SE                 62:14 
    2     57 Szőcs László                 58 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     68:26 
    3     54 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          76:25 
    4     50 Faggyas László               66 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     80:32 
    5     56 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti    109:37 

          53 Oszkó László                 65 MAC Margitszigeti Atlétikai C      hiba 



F45B  (6)               5.3 km  270 m   15 ep       

    1     62 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         72:39 
    2     63 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     87:50 
    3     64 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli             95:59 
    4     61 Peregi Tamás                    MAC Margitszigeti Atlétikai C    125:12 
    5     60 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        129:01 

          59 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                     hiba 



F50B  (7)               4.8 km  275 m   12 ep       

    1     65 Kiss Zoltán                  56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE     70:49 
    2     72 Bugár József                 53 BOF Budai Ősforrás SC             74:09 
    3     67 Juhász István                53 BOF Budai Ősforrás SC             82:44 
    4     68 Krolopp Frigyes              55 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     88:52 
    5     69 Andrási Lajos                48 HER Herkules SE Balatonalmádi     95:00 
    6     70 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy    118:50 

          66 Gárdonyi Zoltán              39 BOF Budai Ősforrás SC              n.i. 



F55B  (8)               4.4 km  330 m   10 ep       

    1     75 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi     55:23 
    2     81 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi     62:50 
    3     73 Zánkay András                47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     68:23 
    4     74 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         71:05 
    5     80 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC               74:04 
    6     77 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     76:02 
    7     79 Kardos Ferenc dr.            47 OSC Orvosegyetem SC               79:36 
    8     76 Tasi Ákos                    49 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     88:57 



F60B  (15)              3.7 km  230 m   10 ep       

    1     93 Jelinek István               43 PSE Postás-Matáv SE               46:26 
    2     90 Komár Béla                   45 HER Herkules SE Balatonalmádi     48:48 
    3     86 Csongrádi Jenő               46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:46 
    4     92 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:57 
    5     85 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:12 
    6     88 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     52:38 
    7     82 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     55:50 
    8     94 Kéri Gerzson dr.             44 OSC Orvosegyetem SC               56:08 
    9     91 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:33 
   10     95 Gerely Ferenc                44 SMA Soproni Műegyetemi AC         60:34 
   11     84 Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     81:58 
   12     89 Farkas Sándor                42 HAV Havas Szabadidő Klub          85:19 
   13     87 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub          93:56 

          97 Bálint Sándor dr.            44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 
          96 Fábics Ferenc                42 PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



F65B  (15)              3.0 km  190 m   10 ep       

    1     98 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         57:32 
    2     99 Schell Antal                 39 PSE Postás-Matáv SE               61:30 
    3    112 Argay Gyula                  39 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     70:10 
    4    105 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               75:30 
    5    107 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE            79:13 
    6    104 Gönczi Péter                 39 FMT FŐMTERV SK                    97:11 
    7    113 Rácz Márton                  36 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     97:46 
    8    108 Németh Alajos                37 PSE Postás-Matáv SE               97:48 
    9    111 Csupor Miklós                34 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    101:42 
   10    101 Pearson John                 38 PSE Postás-Matáv SE              102:11 
   11    109 Müller János                 40 PSE Postás-Matáv SE              112:55 
   12    100 Nagy Béla                    39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub        149:50 

         110 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 
         103 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub           n.i. 
         106 Fábics Miklós                   PSE Postás-Matáv SE                n.i. 



N10D  (7)               2.7 km  210 m   6 ep        

    1    231 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:38 
    2    232 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     28:42 
    3    237 Balázs Otília                97 OSC Orvosegyetem SC               30:03 
    4    236 Egei Petra                   98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     31:37 
    5    233 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     32:59 
    6    234 Józsa Dominika               98 PSE Postás-Matáv SE               35:04 
    7    235 Masztis Dorottya             00 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:08 



N12C  (4)               2.2 km  125 m   7 ep        

    1    194 Faggyas Eszter               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:09 
    2    195 Masztis Anna                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      54:38 
    3    198 Gillich Viktória                MSE Megalódusz SE                 60:55 

         322 Nagy Zita                       EK Egyesületen kívüli              hiba 



N14B  (5)               3.4 km  225 m   11 ep       

    1    156 Kerényi Szofi                93 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         71:36 
    2    160 Mets Ildikó                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      90:39 
    3    158 Szőcs Fruzsina               93 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     93:40 

         159 Salfer Eszter                93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 
         157 Györgyi Hanga                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       n.i. 



N16B  (5)               4.6 km  300 m   11 ep       

    1    166 Zempléni Réka                93 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      83:13 
    2    161 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      89:06 
    3    165 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó     103:08 
    4    163 Kovács Júlia Virág           91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista     131:18 

         162 Touré Anita                  91 PSE Postás-Matáv SE                hiba 



N18B  (3)               4.8 km  275 m   12 ep       

    1    168 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      70:36 
    2    169 Németh Anna                  89 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      92:19 
    3    170 Fogarasi Lívia               88 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      99:52 



N21A  (4)               6.3 km  350 m   19 ep       

    1    147 Wengrin Ágnes                69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     81:34 

         148 Füzy Judit                   72 OSC Orvosegyetem SC                hiba 
         328 Tóthné Schuch Anikó          71 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         152 Veresné Gyalog Zsuzsanna     78 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz      Disq 



N21BR  (8)              4.2 km  320 m   17 ep       

    1    214 Gárdonyi Réka                75 OSC Orvosegyetem SC               75:27 
    2    210 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás-Matáv SE               79:35 
    3    211 Horváti Réka                 70 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     82:52 
    4    215 Lux Andrea                   75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     87:19 
    5    207 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    109:11 
    6    213 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    111:16 

         209 Jenei Margit                 54 BOF Budai Ősforrás SC              hiba 
         212 Csordás Erika                73 FMT FŐMTERV SK                     n.i. 



N21C  (7)               4.2 km  300 m   9 ep        

    1    202 Krasznai Orsolya             64 OSC Orvosegyetem SC              100:48 
    2    200 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                   101:39 
    3    201 Tóth-Buschmann Ilka          72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet    104:29 
    4    199 Szathmáry Irma                  EK Egyesületen kívüli            107:38 
    5    205 Harsányi Rita                77 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás    118:14 
    6    204 Házy Eszter                  80 MAF Műegyetemi Atlétikai és F    130:42 

         206 Orosz Katalin                74 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás      n.i. 



N40B  (6)               4.6 km  300 m   11 ep       

    1    179 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     62:23 
    2    175 Jenővári Gabriella           57 HSE Hegyisport Szentendre Egy     71:32 
    3    178 Ágoston Erika                66 PSE Postás-Matáv SE               90:40 
    4    177 Hajas Csilla dr.             64 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      93:15 
    5    176 Ostorics Zsuzsanna           59 PSE Postás-Matáv SE               98:55 
    6    174 Horváth Zoltánné             64 TSE Törekvés SE                  108:28 



N50B  (4)               3.0 km  190 m   10 ep       

    1    182 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC               57:47 
    2    180 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     68:00 
    3    183 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub          82:24 
    4    184 Kiss Julianna                52 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         95:21 



N55B  (5)               2.6 km  145 m   9 ep        

    1    187 Korik Vera                   44 PSE Postás-Matáv SE               51:33 
    2    189 Grant Julianna               48 PSE Postás-Matáv SE               55:00 
    3    186 Komár Béláné                 48 HER Herkules SE Balatonalmádi     58:25 
    4    185 Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     76:26 

         188 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub           n.i. 



N60B  (5)               2.3 km  125 m   8 ep        

    1    288 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                    55:15 
    2    192 Schell Antalné               42 PSE Postás-Matáv SE               60:54 
    3    191 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC               68:18 
    4    190 Babai Margit dr.             38 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     73:56 

         193 Bálint Sándorné dr.          44 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          n.i. 



Nyílt Kezdő  (24)       2.2 km  125 m   7 ep        

    1    224 Vastagné Bauer Zita          77 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     33:42 
    2    325 Ozsvald-Kovács                  EK Egyesületen kívüli             37:04 
    3    327 Dankó Botond                 95 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:32 
    4    324 Szabó Márton                    MSE Megalódusz SE                 43:51 
    5    227 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      47:10 
    6    306 Németh Zsuzsa                   EK Egyesületen kívüli             47:43 
    7    230 Kardos Rózsa                 49 OSC Orvosegyetem SC               47:59 
    8    312 Németh Marcell                  SPA Tabáni Spartacus Sport és     53:13 
    9    308 Balázs Bulcsú                94 OSC Orvosegyetem SC               55:23 
   10    279 Hermann Attila                  EK Egyesületen kívüli 1           59:14 
   11    323 Gillich Bernadett               MSE Megalódusz SE                 78:19 
   12    326 Donkó Luca                      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      88:30 
   13    318 Németh Csilla                   EK Egyesületen kívüli             92:10 
   14    311 Török Ágnes                     EK Egyesületen kívüli             99:41 
   15    321 Kiss Orsolya                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti    164:23 

         228 Havasi Márton                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       hiba 
         284 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE             hiba 
         287 Balázs Boldizsár             91 OSC Orvosegyetem SC                hiba 
         314 Balázs Ottó                     OSC Orvosegyetem SC                hiba 
         315 Zellei Judit                    EK Egyesületen kívüli              hiba 
         316 Nádai Zsolt                     EK Egyesületen kívüli              hiba 
         317 Jancsár Mónika                  EK Egyesületen kívüli              hiba 
         218 Aczél Dorina                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       n.i. 



Nyílt Technikás  (18)   5.7 km  350 m   15 ep       

    1    303 Gönczi Róbert                72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     65:51 
    2    250 Trón Viktor                  74 OSC Orvosegyetem SC               74:07 
    3    271 Gombkötő Péter               75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     81:16 
    4    320 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC               82:50 
    5    269 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     83:39 
    6    270 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     95:40 
    7    286 Kalocsai Adrienn                MSE Megalódusz SE                107:58 
    8    267 Hadnagy Árpád                59 HSP Hidegkúti Spartacus Sport    119:04 
    9    243 Németh Ágnes                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet    142:02 

         258 Nánási Krisztina             71 DEA Debreceni Egyetemi Atléti      hiba 
         244 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba 
         268 Marosfalvi Mónika            70 FMT FŐMTERV SK                     hiba 
         289 Kukucska Attila                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba 
         310 Kálmán Attila                   MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba 
         319 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC                hiba 
         256 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i. 
         249 Albert Gáspár                75 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      n.i. 
         252 Gincsai József               60 KRI Kristály Tájfutó és Termé      n.i.