Reaktor Kupa 2008

Sze 2008.10.15. 22:50

Deutérium pálya eredményei

készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006


Hely z Név                    Szül  Klub                                      Idő 
 
 
 
Férfiak  (24)           2.6 km  25 m   12 ep        
 
   1   Muliter Gábor          61    HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      15:35 
   2   Gyimesi Zoltán         72    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       16:05 
   3   Peregi Dávid           93    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      17:37 
   4   Hegedüs Ábel           55    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      19:41 
   5   Vida István            47    OSC Orvosegyetem SC                     24:29 
   6   Kéri Gerzson dr.       44    HAV Havas Szabadidő Klub                24:52 
   6   Rózsa Ábel             94    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      24:52 
   8   Berkes Dániel          94    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      25:21 
   9   Nagy Albert            43    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      26:38 
  10   Pályi Patrik           97    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      27:29 
  11   Telkes József          97    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      27:33 
  12   Erdő János Márton      93    TSE Törekvés SE                         28:46 
  13   Erdő István            95    TSE Törekvés SE                         28:47 
  14   Schell Antal           39    PSE Postás SE                           28:50 
  15   Bogdány Miklós         39    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       31:56 
  16   Buncsik János          34    PSE Postás SE                           32:03 
  17   Farkas Sándor          82    MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      36:39 
  18   Hajdu István           45    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      38:02 
  19   Dudás István           32    OSC Orvosegyetem SC                     40:53 
  20   Hódossy Béla           37    TSC Tungsram SC                         41:25 
  21   Lukács István                                                        41:34 
  22   Müller János           40    PSE Postás SE                           44:00 
  23   Rajkó Dávid                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      45:22 
  24   Kozma László           36    BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg     112:41 
 
 
 
Nők  (11)               2.6 km  25 m   12 ep        
 
   1   Krasznai Orsolya       64    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      22:11 
   2   Biró Aletta            47    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      22:51 
   3   Tóth Alexandra                                                       26:25 
   4   Karsai Klára           52    OSC Orvosegyetem SC                     27:55 
   5   Lukácsné Fodor Enikő                                                 32:13 
   6   Benga Andrásné         52    PVM Pécsi Vörös Meteor SK               36:21 
   7   Kecskés Bea                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      38:59 
   8   Nemes Karolina               KTK Kőbányai Tájfutó Klub               42:15 
   9   Schell Antalné         42    PSE Postás SE                           42:22 
  10   Őry Luca               91    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      45:19 
  11   Völgyesi Melody        97    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      51:43