MOM Kupa 2008P 2008.10.10. 21:41
Nevezésekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

orsz. SI dugó  Bérelt  Név                  FN  Szül Klub                         Rajt 1 Rajt 2 


1   F10D              

    1   45717    X     Ormay Mihály          F    99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  27:00  15:00 
    2  363499          Weiler Vince          F    99 MAF Műegyetemi Atlétikai és   23:00  23:00 
    3   45724    X     Havasi Gergely Győző  F    98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  15:00        
    4   45728    X     Váczi Buda Benedek    F    98 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  19:00  19:00 
    5   45736    X     Kálmán Erik           F       BEA Budapesti Egyetemi Atlét  17:00        
    6   45756    X     Tóth Balázs           F    99 MEA Miskolci Egyetemi Atléti  25:00  21:00 
    7   45414          Marosffy Bálint       F    98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  29:00  17:00 
    8  363420          Szitter Márton        F    99 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  21:00        


2   F12C              

    1   45701    X     Koltai András         F    96 SPA Tabáni Spartacus Sport é  21:00  15:00 
    2  232818          Toldi Bence           F    96 SPA Tabáni Spartacus Sport é         21:00 
    3  363496          Dalos Máté            F    97 MAF Műegyetemi Atlétikai és   23:00  19:00 
    4  363497          Weiler Vilmos         F    97 MAF Műegyetemi Atlétikai és   17:00  23:00 
    5   45722    X     Gansperger Gáspár     F    96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  15:00        
    6   45766    X     Pályi Patrik          F    97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  25:00  17:00 
    7   45767    X     Rábai Gábor           F    97 EK Egyesületen kívüli         19:00  25:00 
    8   45773    X     Egei Patrik           F    98 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  27:00        


3   F14B              

    1     886          Pokornyik Bence       F    95 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  35:00  37:00 
    2  363495          Dalos Áron            F    95 MAF Műegyetemi Atlétikai és   41:00  39:00 
    3   45720    X     Chinorányi Gergely    F    95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  43:00        
    4  233564          Hajdu Szása           F    95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         31:00 
    5   45725    X     Pogány Gergő          F    95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  37:00        
    6   45726    X     Jenes Soma            F    97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  33:00  35:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                        39:00  33:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                        31:00  41:00 


5   F18B              

    1  411954          Hajdu Marcell         F    92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  32:00  32:00 
    2  411950          Incze Márton          F    91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         36:00 
    3  411957          Incze Zsombor         F    90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         40:00 
    4   45727    X     Jenes Ottó            F    92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  34:00  34:00 
    5  411903          Györgyi Ábel          F    92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  30:00  38:00 
    6  411904          Györgyi Máté          F    90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  38:00  30:00 
    7   45752    X     Szabolcsi Sámuel      F    93 BDI Budapesti Diáksport Szöv  36:00        


6   F21A              

    1   45141          Gyimesi Zoltán        F    72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  30:00   6:00 
    2  411905          Györgyi Péter         F    89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  18:00   9:00 
    3   46116          Jenes Géza            F    91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  33:00  18:00 
    4  502915          Mets Márton           F    89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   6:00   0:00 
    5  307564          Józsa Gábor           F    83 TSE Törekvés SE               27:00  24:00 
    6  307527          Szlatényi Ferenc      F    61 OSC Orvosegyetem SC            3:00  30:00 
    7  416614          Lajszner Attila       F    73 ESP Egri Spartacus Tájékozód  15:00  15:00 
    8  219409          Werner Péter          F    73 CBD Ceglédi Bem Vasutas       12:00  21:00 
    9  416619          Maráz Gábor           F    73 ARA Alba Regia Atlétikai Klu  21:00  27:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                         0:00   3:00 
   11  362439          Egei Tamás            F    63 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   9:00        
   12  700502          Gyurkó Fanni          N    87 ARA Alba Regia Atlétikai Klu  24:00        


7   F21B              

    1  362952          Koltai Zoltán         F    67 SPA Tabáni Spartacus Sport é   2:00   2:00 
    2   45458          Faggyas László        F    66 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  18:00  18:00 
    3  307762          Szabó Márk            F    88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      0:00  14:00 
    4   45417          Hegedűs Zoltán        F    52 OSC Orvosegyetem SC           32:00  20:00 
    5  232752          Szlávik Zoltán dr.    F    73 KFK KFKI Petőfi Sportkör       6:00        
    6  332839          Mihályi Ferenc        F    84 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  30:00   6:00 
    7  222901          Ruff Róbert           F    64 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   4:00  22:00 
    8  505215          Szebeli István        F    68 SSC Siketek SC Budapest       26:00  24:00 
    9  222904          Pusztai Tibor         F    86 SSC Siketek SC Budapest       16:00  10:00 
   10   45368          Boros Imre            F    77 SSC Siketek SC Budapest       12:00        
   11  222991          Karajz Csaba          F    85 BDI Budapesti Diáksport Szöv  10:00        
   12   45484          Károlyi Gyula         F    64 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  24:00   0:00 
   13   45761    X     Babka Miklós          F    77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE   20:00  26:00 
   14  411983          Bátor Szilárd         F    71 ESP Egri Spartacus Tájékozód  22:00   8:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                        28:00   4:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                        34:00  12:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                         8:00  16:00 
   18                  Üres                  F       Vakant                        14:00  28:00 


8   F21Br             

    1   45166          Zagyi László          F    67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrin   3:00  37:00 
    2     985          Vereszki Tibor        F    76 TSE Törekvés SE               31:00   3:00 
    3   45939          Schwendtner Erik      F    70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     11:00  29:00 
    4  332046          Földváry Péter        F    80 ESP Egri Spartacus Tájékozód  21:00  19:00 
    5   45132          Dankó István          F    69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  29:00        
    6  701224          Molnár Attila         F    70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  13:00  25:00 
    7  362945          Horváth Béla dr.      F    71 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   1:00        
    8  416662          Györgyi Zoltán        F    63 OSC Orvosegyetem SC           37:00  33:00 
    9  232817          Honfi Gábor ifj.      F    74 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   7:00        
   10   45733    X     Kálmán Péter          F    73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  25:00        
   11   45471          Honfi Gábor           F    55 ESP Egri Spartacus Tájékozód  35:00   7:00 
   12  363485          Tóth László           F    68 MEA Miskolci Egyetemi Atléti  17:00  21:00 
   13   45765    X     Antal-Varga Zoltán    F       XSK Staropramen SE             5:00  15:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                        19:00  13:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                        41:00   1:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                        43:00  27:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                        15:00  11:00 
   18                  Üres                  F       Vakant                        45:00  31:00 
   19                  Üres                  F       Vakant                        33:00  17:00 
   20                  Üres                  F       Vakant                        23:00  23:00 
   21                  Üres                  F       Vakant                        39:00  35:00 
   22                  Üres                  F       Vakant                        27:00   5:00 
   23                  Üres                  F       Vakant                         9:00   9:00 


9   F21C              

    1     973          Vastag Gábor          F    69 BME Balassagyarmati MEDOSZ S  22:00  26:00 
    2  332804          Bakos Péter           F    79 ESP Egri Spartacus Tájékozód  26:00  22:00 
    3  332844          Kovács Attila         F    64 EK Egyesületen kívüli         24:00  24:00 
    4   45742    X     Búzás Gyula           F       FMT FŐMTERV SK                20:00  20:00 
    5   45768    X     Szász Róbert          F       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó  28:00        


10  F35               

    1  224329          Mucsi Mihály          F    71 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  26:00  20:00 
    2    5624          Simon Tamás           F    73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     22:00  22:00 
    3  505221          Nagy Sándor           F       EK Egyesületen kívüli         24:00        
    4  307730          Viraszkó Zoltán       F    73 NYK Nyíregyházi Konzerv SE    20:00        
    5                  Üres                  F       Vakant                        28:00  24:00 


11  F40               

    1   45702    X     Jóni János            F    64 EK Egyesületen kívüli         14:00        
    2  232771          Kalmár János          F    68 PSE Postás SE                 12:00  12:00 
    3  233595          Dalos Attila          F    67 MAF Műegyetemi Atlétikai és   10:00  16:00 
    4  307781          Weiler Zsolt          F    62 MAF Műegyetemi Atlétikai és   16:00  10:00 
    5    5622          Balla Sándor          F    54 HSE Hegyisport Szentendre Eg  18:00        
    6    5620          Szitter Attila        F    67 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  20:00        
    7                  Üres                  F       Vakant                               14:00 
    8  505203          Marton János          F    68 HSP Hidegkúti Spartacus Spor  22:00        


12  F45               

    1     924          Pokornyik Tibor       F    62 TTT Tatai Tömegsport és Tájf   2:00   0:00 
    2  232807          Hegedüs Béla          F    60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      0:00   2:00 
    3  332835          Ormay György          F    57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   4:00  12:00 
    4  411951          Incze András Péter d  F    62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista         16:00 
    5  222997          Kiss Zsolt            F    57 EK Egyesületen kívüli                18:00 
    6  233619          Zempléni András dr.   F    60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista          6:00 
    7  232802          Mets Miklós           F    61 OSC Orvosegyetem SC            8:00   4:00 
    8   45193          Nagy Zsolt            F    59 FMT FŐMTERV SK                10:00  10:00 
    9   46138          Cenner Tibor dr.      F    62 FMT FŐMTERV SK                 6:00  14:00 
   10   45254          Takács Csaba          F    62 TTE Tipo Tájfutó és Környeze          8:00 


14  F55               

    1  416669          Aknai Antal           F    51 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  16:00  18:00 
    2   45171          Kovács Attila         F    51 ZSC Zöld Sportok Clubja       22:00  22:00 
    3  307760          Szabó Gábor           F    50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     18:00  24:00 
    4  416058          Kopanicak Vladimir    F       XSK Samur Myslava             20:00  16:00 
    5                  Üres                  F       Vakant                        24:00  20:00 


15  F60               

    1    4461          Bogdanovits András    F    48 MSE Megalódusz SE             36:00  30:00 
    2     906          Mohácsi József        F    45 HAV Havas Szabadidő Klub      30:00  36:00 
    3  505202          Kéri Gerzson dr.      F    44 HAV Havas Szabadidő Klub      40:00  28:00 
    4   54753          Homoki Géza           F    47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  38:00  38:00 
    5    4502          Friedrich Vilmos      F    46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  26:00        
    6     887          Berbécs Sándor        F    45 TTT Tatai Tömegsport és Tájf  32:00  34:00 
    7    5617          Vida István           F    47 OSC Orvosegyetem SC           34:00  26:00 
    8   45138          Gombkötő Péter dr.    F    44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  28:00  40:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                        42:00  32:00 


16  F65               

    1   45365          Buncsik János         F    34 PSE Postás SE                 35:00  23:00 
    2   45706    X     Fábics Ferenc         F    42 PSE Postás SE                        27:00 
    3  416622          Hunyadi Károly        F    43 PSE Postás SE                 21:00  39:00 
    4    5627          Ribényi Imre          F    42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     25:00  25:00 
    5  232658          Nagy Dezső            F    39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     31:00  41:00 
    6    4491          Schell Antal          F    39 PSE Postás SE                        43:00 
    7  411940          Müller János          F    40 PSE Postás SE                        31:00 
    8   45402          Köblös József         F    41 KTX Kőbányai Textil SE        33:00        
    9  411927          Hargitai István       F    43 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  23:00  29:00 
   10  233633          Pataki Zsolt          F    37 SPA Tabáni Spartacus Sport é  37:00  33:00 
   11  416652          Lohász Márton         F    42 BDI Budapesti Diáksport Szöv  27:00  37:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                        39:00  21:00 
   13    4467          Bogdány Miklós        F    39 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  29:00        


36  F70               

    1    5621          Nyögéri Imre          F    36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      7:00   9:00 
    2  339876          Cserteg István        F    38 TSC Tungsram SC               11:00        
    3  363435          Hódossy Béla          F    37 TSC Tungsram SC               15:00        
    4   45460          Szabon János          F    38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista  13:00        
    5    4474          Kozma László          F    36 BAL Budapesti Asztali-labdar   1:00   1:00 
    6   45401          Kún Ferenc            F    24 KTX Kőbányai Textil SE         9:00   3:00 
    7   45450          Dudás István          F    32 OSC Orvosegyetem SC            3:00   7:00 
    8   45745    X     Szeredai László       F    36 BDI Budapesti Diáksport Szöv  17:00        
    9                  Üres                  F       Vakant                        19:00  11:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                         5:00   5:00 


17  N10D              

    1   45714    X     Zeman Mercédesz       N    99 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      3:00   7:00 
    2   45729    X     Vékony Vanda          N    99 ARA Alba Regia Atlétikai Klu   1:00   1:00 
    3   45732    X     Erdélyi Katalin       N       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   7:00   5:00 
    4   45735    X     Kálmán Imola          N       BEA Budapesti Egyetemi Atlét   9:00        
    5                  Üres                  N       Vakant                        11:00   9:00 
    6                  Üres                  N       Vakant                         5:00   3:00 
    7   45770    X     Kovács Anna           N       SIR Sirályok SE               13:00        


18  N12C              

    1  363462          Faggyas Réka          N    96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   3:00  13:00 
    2  363461          Faggyas Petra         N    96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   7:00   7:00 
    3   45713    X     Schwendtner Réka      N    96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      1:00   5:00 
    4  232799          Weiler Virág          N    96 MAF Műegyetemi Atlétikai és    5:00   3:00 
    5   45730    X     Péteri Kitti Petra    N    96 ARA Alba Regia Atlétikai Klu   9:00   1:00 
    6   45753    X     Tóth Blanka           N    96 MEA Miskolci Egyetemi Atléti         11:00 
    7  232822          Egei Petra            N    96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  11:00        
    8                  Üres                  N       Vakant                        13:00   9:00 


19  N14B              

    1  416641          Faggyas Eszter        N    94 TTE Tipo Tájfutó és Környeze         13:00 
    2                  Üres                  N       Vakant                        19:00        


21  N18B              

    1  332868          Szepesi Szilvia       N    92 TTT Tatai Tömegsport és Tájf   0:00   0:00 
    2  233566          Lőcsey Vera           N    90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   8:00        
    3  339900          Őry Luca              N    91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   4:00   2:00 
    4   45747    X     Csatári Anita         N    90 BDI Budapesti Diáksport Szöv   6:00        
    5   45748    X     Ritter Zsanett        N    92 BDI Budapesti Diáksport Szöv   2:00        
    6                  Üres                  N       Vakant                        10:00   4:00 


23  N21B              

    1   46143          Fischer Mária         N    52 PSE Postás SE                 11:00   1:00 
    2  307785          Szacska Nikolett      N    87 ESP Egri Spartacus Tájékozód  23:00  19:00 
    3   45455          Wengrin Ágnes         N    69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze   1:00   5:00 
    4   45320          Pogány Borcsi         N    78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     21:00  17:00 
    5 1300066          Györgyi Csenge        N    89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   7:00  15:00 
    6   45372          Nagy Krisztina        N    76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   3:00   3:00 
    7     951          Fenyvesi Laura        N    88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      9:00  13:00 
    8  233531          Hajdú Hajnalka        N    86 ESP Egri Spartacus Tájékozód          9:00 
    9  232845          Szebeliné Toldi Éva   N    69 SSC Siketek SC Budapest       13:00  25:00 
   10  307516          Tüskéné Borszéki Eri  N    77 SSC Siketek SC Budapest       17:00  11:00 
   11   45741    X     Kormány Anita         N    79 SSC Siketek SC Budapest        5:00   7:00 
   12   45746    X     Nagy Nikoletta        N    88 BDI Budapesti Diáksport Szöv  15:00        
   13                  Üres                  N       Vakant                        27:00  23:00 
   14                  Üres                  N       Vakant                        19:00  27:00 
   15                  Üres                  N       Vakant                        25:00  21:00 


24  N21Br             

    1  411967          Tóth Ágnes            N    67 MAF Műegyetemi Atlétikai és   12:00  18:00 
    2                  Üres                  N       Vakant                        14:00  22:00 
    3                  Üres                  N       Vakant                        26:00  26:00 
    4                  Üres                  N       Vakant                        16:00  16:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                        30:00  12:00 
    6                  Üres                  N       Vakant                        20:00  30:00 
    7                  Üres                  N       Vakant                        24:00  24:00 
    8                  Üres                  N       Vakant                        18:00  28:00 
    9                  Üres                  N       Vakant                        28:00  14:00 
   10                  Üres                  N       Vakant                        22:00  20:00 


25  N21C              

    1   45412          Mitterer Andrea       N    54 BEA Budapesti Egyetemi Atlét   6:00   2:00 
    2   45731    X     Novotni Bernadett     N    77 BME Balassagyarmati MEDOSZ S   0:00   4:00 
    3   45737    X     Kovács-Sebestyény Cs  N    74 ESP Egri Spartacus Tájékozód   4:00   0:00 
    4                  Üres                  N       Vakant                         8:00   6:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                         2:00   8:00 


26  N35               

    1     866          Marosfalvi Eszter     N    73 SPA Tabáni Spartacus Sport é         33:00 
    2   45712    X     Balla Katalin         N    60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     37:00  29:00 
    3  339831          Németh Ágnes dr.      N    69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  35:00  41:00 
    4    5630          Vékonyné Árva Katali  N    73 ARA Alba Regia Atlétikai Klu  33:00  31:00 
    5  233618          Hajas Csilla          N    64 BEA Budapesti Egyetemi Atlét         39:00 
    6   45734    X     Madarassy Anikó       N    73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  39:00        
    7  332833          Kovácsné Bajnóczi Ri  N    68 FMT FŐMTERV SK                       35:00 
    8    4494          Kármán Katalin        N    58 HSE Hegyisport Szentendre Eg  29:00        
    9   45130          Cseresnyés Ágnes      N    68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze  31:00        
   10                  Üres                  N       Vakant                        41:00  37:00 


29  N50               

    1  307759          Kiss Julianna         N    55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      6:00   0:00 
    2   45709    X     Gelei Zsuzsanna       N    55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     10:00   8:00 
    3    4492          Schell Antalné        N    42 PSE Postás SE                        12:00 
    4     968          Novotni Tiborné       N    52 BME Balassagyarmati MEDOSZ S   8:00   4:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                         0:00   2:00 
    6   45422          Karsai Klára          N    52 OSC Orvosegyetem SC            4:00  10:00 
    7                  Üres                  N       Vakant                         2:00  14:00 
    8                  Üres                  N       Vakant                        12:00   6:00 


30  N60               

    1   45418          Hanusz Mária          N    45 OSC Orvosegyetem SC           45:00  38:00 


32  Nyílt kezdő       

    1   45755    X     Tóth Zsuzsanna        N       MEA Miskolci Egyetemi Atléti          6:00 
    2                  Üres                  F       Vakant                         6:00  20:00 
    3                  Üres                  F       Vakant                        20:00   8:00 
    4                  Üres                  F       Vakant                        26:00  16:00 
    5   45771    X     Vincze Balázs         F       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   8:00   8:00 
    6  233671          Simon Hajnalka        N    78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub      0:00   0:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                        16:00  22:00 
    8   45772    X     Khoor Flóra           N    93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   2:00  10:00 
    9   45744    X     Fábián Bea            F       FMT FŐMTERV SK                14:00   2:00 
   10   45775    X     Vincze Zsombor        F       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó   4:00   4:00 
   11                  Üres                  F       Vakant                        22:00  24:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                        18:00  18:00 
   13                  Üres                  F       Vakant                        12:00  14:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                        24:00   4:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                        10:00  12:00 


33  Nyílt technikás   

    1   45704    X     Szász Péter           F    69 EK Egyesületen kívüli         17:00  11:00 
    2     980          Vékony Andor          F    55 ARA Alba Regia Atlétikai Klu   7:00   3:00 
    3  363436          Szegi Amondó          F    64 BEA Budapesti Egyetemi Atlét  25:00  27:00 
    4                  Üres                  N       Vakant                        13:00   7:00 
    5   45759    X     Majoros Mihály        F       EK Egyesületen kívüli                 9:00 
    6  233691          Katona Ferenc dr.     F    56 HSE Hegyisport Szentendre Eg  19:00        
    7                  Üres                  F       Vakant                         3:00  21:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                        15:00   5:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                               23:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                         5:00  29:00 
   11                  Üres                  F       Vakant                        21:00  13:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                        11:00  15:00 
   13                  Üres                  F       Vakant                         9:00   1:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                         1:00  17:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                        23:00  25:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                               19:00 
   17   45527          Sőtérné Farkas Anna   N    42 PSE Postás SE                 27:00        
   18                  Üres                  F       Vakant                        29:00