MOM Kupa 2008H 2008.10.13. 18:20
Eredmények 1. napkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (9)               3.6 km  45 m   6 ep         

    1     55 Weiler Vince                 99 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     16:14 
    2    165 Szitter Márton               99 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     18:16 
    3     89 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     20:21 
    4     47 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      20:28 
    5    155 Tóth Balázs                  99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     22:56 
    6    122 Kálmán Erik                     BEA Budapesti Egyetemi Atléti     25:46 
    7     63 Havasi Gergely Győző         98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      28:55 
    8    164 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:27:53 

         258 Kiss Pál                        BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



F12C  (8)               2.1 km  50 m   7 ep         

    1     53 Dalos Máté                   97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     18:25 
    2     54 Weiler Vilmos                97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     25:04 
    3      6 Koltai András                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:06 
    4     60 Gansperger Gáspár            96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:06 
    5    166 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      35:28 
    6    249 Egei Patrik                  98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     35:33 
    7    259 Tárkányi Lőrinc                 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:08:45 

         167 Rábai Gábor                  97 EK Egyesületen kívüli              hiba 



F14B  (6)               2.6 km  65 m   11 ep        

    1     62 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      28:57 
    2     20 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     44:55 
    3     52 Dalos Áron                   95 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     53:21 
    4     70 Jenes Soma                   97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:00:58 
    5     59 Chinorányi Gergely           95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:19:03 
    6     68 Pogány Gergő                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:25:06 



F18B  (5)               4.6 km  155 m   16 ep       

    1     61 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      46:22 
    2     72 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      47:57 
    3     73 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      50:09 
    4     71 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      54:04 
    5    150 Szabolcsi Sámuel             93 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:28:05 



F21A  (12)              5.5 km  210 m   19 ep       

    1     75 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      44:53 
    2     74 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      48:29 
    3    170 Marosvölgyi Máté             75 SPA Tabáni Spartacus Sport és     49:46 
    4     83 Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                   51:39 
    5    129 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     51:52 
    6    171 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:10 
    7    157 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     54:33 
    8    172 Gyurkó Fanni                 87 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     54:51 
    9    117 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC               57:32 
   10     76 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:01:41 
   11     50 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:03:47 
   12    152 Werner Péter                 73 CBD Ceglédi Bem Vasutas         1:05:20 



F21B  (13)              4.8 km  160 m   16 ep       

    1    173 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     39:32 
    2    134 Szebeli István               68 SSC Siketek SC Budapest           44:16 
    3    177 Kustos Szabolcs                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     47:30 
    4    132 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:04 
    5    159 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:21 
    6    146 Karajz Csaba                 85 BDI Budapesti Diáksport Szöve     51:35 
    7     29 Faggyas László               66 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:13 
    8      7 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és     52:25 
    9    133 Ruff Róbert                  64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:52 
   10    104 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         59:23 
   11    113 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               59:52 
   12    160 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:03:59 
   13    135 Pusztai Tibor                86 SSC Siketek SC Budapest         1:29:52 



F21Br  (14)             3.9 km  140 m   16 ep       

    1     30 Vereszki Tibor               76 TSE Törekvés SE                   34:45 
    2    130 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     38:50 
    3     87 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:13 
    4    281 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE            43:00 
    5     86 Dankó István                 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:26 
    6    111 Gombkötő Péter               75 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:07 
    7    119 Kálmán Péter                 73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     49:29 
    8      2 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     51:22 
    9     49 Földváry Péter               80 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     52:56 
   10    156 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     55:28 
   11    178 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     55:34 
   12     40 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         57:00 
   13    161 Antal-Varga Zoltán              XSK Staropramen SE              1:07:57 
   14     96 Györgyi Zoltán               63 OSC Orvosegyetem SC             1:23:54 



F21C  (5)               3.8 km  100 m   10 ep       

    1      3 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     38:17 
    2     31 Kovács Attila                64 EK Egyesületen kívüli             49:53 
    3    188 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:05:50 
    4     24 Bakos Péter                  79 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:07:13 
    5    142 Búzás Gyula                     FMT FŐMTERV SK                  1:47:56 



F35  (5)                4.6 km  155 m   16 ep       

    1    128 Viraszkó Zoltán              73 NYK Nyíregyházi Konzerv SE        44:13 
    2     44 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:33 
    3     19 Mucsi Mihály                 71 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:02:52 
    4    106 Nagy Sándor                     EK Egyesületen kívüli           1:09:16 
    5    189 Kukucska Attila                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:25:20 



F40  (7)                4.2 km  120 m   15 ep       

    1    190 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     34:06 
    2     58 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     43:29 
    3    256 Marton János                 68 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:58 
    4    254 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     45:26 
    5     51 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     50:07 
    6     13 Kalmár János                 68 PSE Postás SE                   1:01:37 
    7      8 Jóni János                   64 EK Egyesületen kívüli           1:02:40 



F45  (8)                4.0 km  125 m   11 ep       

    1     21 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     36:28 
    2    118 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                    51:08 
    3    115 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC               51:50 
    4     43 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         52:11 
    5    141 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                    55:35 
    6     48 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      57:10 
    7     95 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli             58:44 

         268 Balázs Ottó                     SPA Tabáni Spartacus Sport és      hiba 



F55  (4)                3.4 km  90 m   11 ep        

    1    107 Kopanicak Vladimir              XSK Samur Myslava                 36:10 
    2      9 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja           39:17 
    3      5 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     40:14 
    4     33 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:01 



F60  (8)                3.4 km  90 m   11 ep        

    1    193 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     39:59 
    2     97 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     41:54 
    3    125 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC               45:50 
    4    105 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     48:52 
    5      4 Bogdanovits András           48 MSE Megalódusz SE                 53:49 
    6     10 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub          59:54 
    7     98 Friedrich Vilmos             46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:12:36 

          11 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub           hiba 



F65  (8)                3.0 km  90 m   10 ep        

    1     22 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                     37:03 
    2     12 Szecsődi Ákos                42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     44:53 
    3    196 Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:15 
    4    123 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:39 
    5    144 Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve     48:39 
    6     39 Nagy Dezső                   39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         54:37 
    7     38 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:09:09 
    8    131 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub        1:23:24 



F70  (10)               3.0 km  90 m   10 ep        

    1     35 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:06 
    2     69 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      45:42 
    3    116 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               48:10 
    4    244 Buncsik János                34 PSE Postás SE                     52:01 
    5    243 Pataki Zsolt                 37 SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:05 
    6     45 Cserteg István               38 TSC Tungsram SC                   56:17 
    7     46 Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                 1:01:16 
    8    145 Szeredai László              36 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:17:19 

          79 Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarú      hiba 
          84 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE             hiba 



N10D  (7)               3.6 km  45 m   6 ep         

    1     91 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     20:28 
    2     42 Zeman Mercédesz              99 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         38:16 
    3    112 Erdélyi Katalin                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      39:35 
    4    199 Kovács Anna                     SIR Sirályok SE                   45:23 
    5    197 Jenes Tünde                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      47:15 
    6    198 Marosffy Boglárka               OSC Orvosegyetem SC               52:48 

         121 Kálmán Imola                    BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 



N12C  (6)               2.1 km  50 m   7 ep         

    1     26 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     17:28 
    2     56 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     19:28 
    3     25 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:26 
    4     41 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         23:35 
    5    200 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     28:58 
    6     92 Péteri Kitti Petra           96 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     32:14 



N18B  (5)               3.9 km  145 m   14 ep       

    1     67 Lőcsey Vera                  90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      52:00 
    2     77 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      54:04 
    3     18 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     58:24 
    4    149 Ritter Zsanett               92 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:05:57 

         148 Csatári Anita                90 BDI Budapesti Diáksport Szöve      hiba 



N21B  (13)              4.3 km  150 m   14 ep       

    1     28 Wengrin Ágnes                69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:47 
    2     78 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      49:28 
    3     32 Fekete Anikó                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         53:14 
    4    103 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         53:16 
    5    203 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     55:40 
    6     23 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     57:09 
    7    101 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     57:34 
    8    202 Borsiné Petrik Zsuzsa        78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:02:10 
    9    147 Nagy Nikoletta               88 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:34:36 
   10    138 Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek SC Budapest         1:41:13 
   11    137 Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek SC Budapest         1:45:10 
   12      1 Fischer Mária                52 PSE Postás SE                   1:47:42 

         139 Kormány Anita                79 SSC Siketek SC Budapest            hiba 



N21Br  (3)              3.0 km  90 m   10 ep        

    1     57 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     38:31 
    2    207 Salánki Zsuzsa               62 OSC Orvosegyetem SC               42:24 
    3    208 Madarassy Mária              74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:04:07 



N21C  (2)               3.8 km  100 m   10 ep       

    1    100 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:00:46 
    2    110 Novotni Bernadett            77 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:31:54 



N35  (7)                4.0 km  125 m   11 ep       

    1    162 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     37:42 
    2    217 Bacsó Piroska                61 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     52:32 
    3    120 Madarassy Anikó              73 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     59:26 
    4     93 Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     59:34 
    5    216 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:57 
    6     88 Németh Ágnes dr.             69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:03:46 
    7     37 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:32:21 



N50  (4)                3.4 km  90 m   11 ep        

    1    109 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     46:28 
    2     36 Gelei Zsuzsanna              55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:03:35 
    3     34 Kiss Julianna                55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:02 

         151 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC                hiba 



N60  (1)                2.5 km  60 m   8 ep         

    1    247 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC             1:03:40 



Nyílt kezdő  (17)       2.1 km  50 m   7 ep         

    1    228 Vincze Zsombor                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      30:17 
    2    231 Berthold Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         30:53 
    3    232 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          31:56 
    4    224 Simon Hajnalka               78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         34:13 
    5    222 Havasi Gábor                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      35:15 
    6    221 Telkes József                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      40:32 
    7    227 Fábián Bea                      FMT FŐMTERV SK                    49:52 
    8    230 Magyar Bendegúz                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        49:53 
    9    233 Badics Bence                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:53 
   10    225 Balla Sándor                 25 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:00:10 
   11    307 Kovács-Sebestyény Szilárd       EK Egyesületen kívüli           1:00:29 
   12    229 Magyar Luca                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club      1:02:36 
   13    223 Vincze Balázs                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:03:01 
   14    284 Juhász-Molnár Erik              EK Egyesületen kívüli           1:12:36 
   15    286 Fok Róbert                      EK Egyesületen kívüli           1:15:55 
   16    306 Madarassy Lászlóné              EK Egyesületen kívüli           1:18:02 
   17    304 Kovács Sándor                   EK Egyesületen kívüli           1:27:11 



Nyílt technikás  (17)   4.2 km  120 m   15 ep       

    1    238 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     38:44 
    2    237 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     45:29 
    3    253 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:03:26 
    4    234 Kovács Eszter                78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:36 
    5    301 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                 1:12:29 
    6     16 Szász Péter                  69 EK Egyesületen kívüli           1:14:06 
    7    235 Incze Emma                      EK Egyesületen kívüli           1:17:07 
    8    163 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:27:00 
    9    242 Pearson Hilary                  PSE Postás SE                   1:40:54 
   10    143 Mihalovics Ádám                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:57:27 
   11    239 Bobály Csaba                    TSE Törekvés SE                 2:00:30 
   12    240 Bobály Sára                     TSE Törekvés SE                 2:02:23 
   13     94 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   2:03:28 
   14    292 Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   2:34:49 
   15    293 Frank Gantley                   XGB Yately Harriers             2:36:50 

         102 Szegi Amondó                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
         252 Sőtérné Farkas Anna          42 PSE Postás SE                      hiba