MOM Kupa 2008V 2008.10.12. 17:44
Eredmények 2. napkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő 



F10D  (5)               3.6 km  110 m   7 ep        

    1     55 Weiler Vince                 99 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     19:24 
    2    155 Tóth Balázs                  99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     22:54 
    3     89 Váczi Buda Benedek           98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:27 
    4     47 Ormay Mihály                 99 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      27:10 
    5    164 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:50 



F12C  (6)               2.1 km  100 m   8 ep        

    1     54 Weiler Vilmos                97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     25:47 
    2     53 Dalos Máté                   97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     28:57 
    3     15 Toldi Bence                  96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:21 
    4      6 Koltai András                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és     29:36 
    5    167 Rábai Gábor                  97 EK Egyesületen kívüli             33:11 
    6    166 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      39:40 



F14B  (4)               3.6 km  150 m   13 ep       

    1     62 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      47:34 
    2     70 Jenes Soma                   97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      51:46 
    3     20 Pokornyik Bence              95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:09:18 

          52 Dalos Áron                   95 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba 



F18B  (6)               6.1 km  250 m   17 ep       

    1     72 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:57 
    2     71 Jenes Ottó                   92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      50:48 
    3     73 Györgyi Máté                 90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      54:48 
    4     61 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:10:08 
    5     65 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:23:02 
    6     66 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:58:57 



F21A  (12)              7.7 km  300 m   24 ep       

    1     83 Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                   53:08 
    2     75 Jenes Géza                   91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:00:34 
    3     74 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:04:33 
    4    117 Szlatényi Ferenc             61 OSC Orvosegyetem SC             1:06:17 
    5     76 Mets Márton                  89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:06:35 
    6    129 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:09:05 
    7    278 Prill László                 63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:09:09 
    8    157 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:15:05 
    9    152 Werner Péter                 73 CBD Ceglédi Bem Vasutas         1:21:29 
   10     50 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:22:50 
   11    317 Kemenczky Jenő               67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:26:30 
   12    311 Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarú   2:26:01 



F21B  (11)              6.6 km  270 m   18 ep       

    1    132 Mihályi Ferenc               84 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     59:22 
    2    113 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC             1:00:23 
    3     29 Faggyas László               66 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:02:18 
    4      7 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:03:28 
    5    134 Szebeli István               68 SSC Siketek SC Budapest         1:04:26 
    6    173 Bátor Szilárd                71 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:05:17 
    7    159 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:12:01 
    8    104 Szabó Márk                   88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:14:13 
    9    160 Babka Miklós                 77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE     1:31:04 
   10    133 Ruff Róbert                  64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:55:20 

         135 Pusztai Tibor                86 SSC Siketek SC Budapest            hiba 



F21Br  (11)             4.4 km  150 m   16 ep       

    1     30 Vereszki Tibor               76 TSE Törekvés SE                   47:19 
    2     87 Molnár Attila                70 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:26 
    3    281 Nagy Gergő                   81 SZV Szegedi Vasutas SE            49:32 
    4    130 Honfi Gábor                  55 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:51 
    5      2 Zagyi László                 67 JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc     52:28 
    6     40 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         57:15 
    7    185 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:45 
    8    156 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:13:10 
    9    161 Antal-Varga Zoltán              XSK Staropramen SE              1:14:37 
   10     49 Földváry Péter               80 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:19:52 
   11    178 Ágoston Tibor                78 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:25:52 



F21C  (5)               4.6 km  185 m   10 ep       

    1      3 Vastag Gábor                 69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE     46:04 
    2     31 Kovács Attila                64 EK Egyesületen kívüli             48:34 
    3    188 Szász Róbert                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      53:37 
    4     24 Bakos Péter                  79 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:00:00 
    5    142 Búzás Gyula                     FMT FŐMTERV SK                  1:40:16 



F35  (2)                6.1 km  250 m   17 ep       

    1     44 Simon Tamás                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:05:24 

          19 Mucsi Mihály                 71 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu      hiba 



F40  (4)                5.3 km  250 m   12 ep       

    1     58 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     52:11 
    2     51 Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     52:58 
    3    271 Maácz Miklós                 66 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:11:32 
    4     13 Kalmár János                 68 PSE Postás SE                   1:17:30 



F45  (11)               5.0 km  220 m   15 ep       

    1    191 Takács Csaba                 62 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:44 
    2    115 Mets Miklós                  61 OSC Orvosegyetem SC               56:27 
    3     21 Pokornyik Tibor              62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     59:13 
    4    267 Hajagos Henrik               59 SZV Szegedi Vasutas SE          1:03:31 
    5     43 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:08:37 
    6     95 Kiss Zsolt                   57 EK Egyesületen kívüli           1:09:54 
    7    108 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:16:23 
    8    141 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                  1:26:12 
    9     48 Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:27:43 
   10     64 Incze András Péter dr.       62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:45:18 

         118 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                     hiba 



F55  (4)                4.2 km  165 m   13 ep       

    1      9 Kovács Attila                51 ZSC Zöld Sportok Clubja           46:59 
    2      5 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     51:03 
    3    107 Kopanicak Vladimir              XSK Samur Myslava                 51:42 
    4     33 Szabó Gábor                  50 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:53 



F60  (8)                4.2 km  165 m   13 ep       

    1     11 Kéri Gerzson dr.             44 HAV Havas Szabadidő Klub          57:32 
    2    193 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     57:56 
    3    194 Gerely Ferenc                44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:03:08 
    4    125 Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC             1:03:33 
    5     97 Homoki Géza                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:06:07 
    6    318 Kardos Ferenc dr.            47 OSC Orvosegyetem SC             1:09:17 
    7     10 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub        1:19:27 
    8    105 Berbécs Sándor               45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:22:21 



F65  (8)                3.6 km  160 m   13 ep       

    1     39 Nagy Dezső                   39 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         53:20 
    2    123 Hargitai István              43 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     56:10 
    3     22 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                     58:51 
    4    144 Lohász Márton                42 BDI Budapesti Diáksport Szöve   1:05:58 
    5     80 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                   1:12:51 
    6     38 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:32:18 
    7    131 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub        2:03:18 

          82 Müller János                 40 PSE Postás SE                      hiba 



F70  (5)                3.6 km  160 m   13 ep       

    1    116 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC             1:02:13 
    2     35 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:13:17 
    3     84 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE          1:23:20 
    4     79 Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarú   3:59:39 

         244 Buncsik János                34 PSE Postás SE                      hiba 



N10D  (6)               3.6 km  110 m   7 ep        

    1     91 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     24:14 
    2    197 Jenes Tünde                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      34:53 
    3    112 Erdélyi Katalin                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:29 
    4     42 Zeman Mercédesz              99 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         37:04 
    5    198 Marosffy Boglárka               OSC Orvosegyetem SC               45:38 
    6    264 Mucsi Zsófia                    EK Egyesületen kívüli           1:16:06 



N12C  (5)               2.1 km  100 m   8 ep        

    1     25 Faggyas Réka                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:24 
    2    153 Tóth Blanka                  96 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     23:30 
    3     56 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     23:32 
    4     26 Faggyas Petra                96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     27:25 
    5     41 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         29:29 



N14B  (1)               2.6 km  135 m   10 ep       

    1     27 Faggyas Eszter               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     37:20 



N18B  (2)               4.8 km  230 m   16 ep       

    1     77 Őry Luca                     91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:17:36 
    2     18 Szepesi Szilvia              92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   1:25:19 



N21B  (11)              5.2 km  240 m   13 ep       

    1     28 Wengrin Ágnes                69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     52:38 
    2     78 Györgyi Csenge               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      56:47 
    3     32 Fekete Anikó                 83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         58:06 
    4    101 Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:01:44 
    5     23 Szacska Nikolett             87 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:03:36 
    6    103 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:06:38 
    7    126 Hajdú Hajnalka               86 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:27:44 
    8    138 Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek SC Budapest         2:09:39 
    9    139 Kormány Anita                79 SSC Siketek SC Budapest         2:13:32 
   10      1 Fischer Mária                52 PSE Postás SE                   2:19:59 

         137 Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek SC Budapest            hiba 



N21Br  (4)              3.6 km  160 m   13 ep       

    1    212 Marosán Ágnes                77 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     55:10 
    2     57 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:15:27 
    3    291 Balla Katalin                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:22:56 

         213 Marosfalvi Mónika            70 FMT FŐMTERV SK                     hiba 



N21C  (2)               4.6 km  185 m   10 ep       

    1    100 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:10:01 
    2    110 Novotni Bernadett            77 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:27:43 



N35  (5)                5.0 km  220 m   15 ep       

    1     93 Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:08:13 
    2     14 Marosfalvi Eszter            73 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:11:51 
    3     99 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:20:55 
    4     88 Németh Ágnes dr.             69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:24:07 

         140 Kovácsné Bajnóczi Rita       68 FMT FŐMTERV SK                     hiba 



N50  (3)                4.2 km  165 m   13 ep       

    1    109 Novotni Tiborné              52 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE   1:19:17 
    2    151 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             1:27:38 
    3     34 Kiss Julianna                55 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:41:38 



N60  (5)                2.6 km  135 m   10 ep       

    1    308 Pearson Hilary                  PSE Postás SE                     44:43 
    2    319 Korik Vera                   44 PSE Postás SE                     45:04 
    3    313 Cser Krisztina               42 FMT FŐMTERV SK                    50:31 
    4     81 Schell Antalné               42 PSE Postás SE                     57:48 
    5    247 Hanusz Mária                 45 OSC Orvosegyetem SC               59:47 



Nyílt kezdő  (16)       2.1 km  100 m   8 ep        

    1    316 Tóth Tímea                      MAF Műegyetemi Atlétikai és F     32:07 
    2    231 Berthold Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub         34:25 
    3    232 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          38:20 
    4    226 Khoor Flóra                  93 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      40:57 
    5    224 Simon Hajnalka               78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         46:52 
    6    229 Magyar Luca                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club        47:53 
    7    221 Telkes József                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      48:47 
    8    227 Fábián Bea                      FMT FŐMTERV SK                    49:29 
    9    154 Tóth Zsuzsanna                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     52:15 
   10    230 Magyar Bendegúz                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club        54:36 
   11    282 Kovács Anna Cser Julcsi         SPA Tabáni Spartacus Sport és     58:58 
   12    320 Kovács Dorka                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:04:53 
   13    322 Lukács István                   EK Egyesületen kívüli           1:17:27 
   14    309 Csurány Eszter                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:20:51 
   15    158 Majoros Mihály                  EK Egyesületen kívüli           1:26:58 
   16    277 Balogh Andrea                   EK Egyesületen kívüli           1:31:01 



Nyílt technikás  (13)   5.3 km  250 m   12 ep       

    1    248 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:47 
    2    238 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:03 
    3    237 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     53:49 
    4    314 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          55:45 
    5     16 Szász Péter                  69 EK Egyesületen kívüli             57:44 
    6    321 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:08:05 
    7     94 Vékony Andor                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:10:38 
    8    241 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:19:23 
    9    289 Nick József dr.              55 EK Egyesületen kívüli           1:31:27 
   10    280 Nick Brigitta                81 EK Egyesületen kívüli           1:39:46 

         287 Nickné Laczkó Mária             EK Egyesületen kívüli              hiba 
         292 Braun János                  59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba 
         293 Frank Gantley                   XGB Yately Harriers                hiba