Hegyvidék Kupa 2009Szo 2009.03.28. 21:42
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

Rajtsz SI dugó Név                       Szül Klub                                Rajt 


F12BK  (5)         1.7 km  25 m   11 ep    

     2  363424 Papanek András              97 EK Egyesületen kívüli              
     3   45601 Szabó Benedek               00 SIR Sirályok SE                     
     1   45602 Somogyi Gyula               97 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       
     4   45604 Kálmán Erik                    BEA Budapesti Egyetemi Atlét       
   142         Üres                           Vakant                             



F12B  (4)          1.7 km  25 m   11 ep    

     6  307768 Félix Dávid                 97 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        3:00 
     5   45605 Mihalovics Bálint           97 ARA Alba Regia Atlétikai Klu        6:00 
     7   45606 Rábai Gábor                 97 SIR Sirályok SE                     9:00 
   111         Üres                           Vakant                             12:00 



F14B  (8)          2.1 km  40 m   15 ep    

     8  233564 Hajdu Szása                 95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       23:00 
    14   45610 Hajagos Bence               95 SZV Szegedi Vasutas SE             26:00 
    15  411952 Kálmán Botond               95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       29:00 
    10     886 Pokornyik Bence             95 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       32:00 
    12  307763 Zilahy Uli                  96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       35:00 
    13   45609 Jenes Soma                  97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       38:00 
    11  411949 Gansperger Gáspár           96 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       41:00 
     9   45608 Mihalovics Ádám             95 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       44:00 



F18B  (7)          3.0 km  85 m   19 ep    

   112         Üres                           Vakant                             26:00 
    19   45613 Bartos Vince                91 BDI Budapesti Diáksport Szöv       29:00 
    21   45614 Jenes Ottó                  92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       32:00 
    17   45611 Fábics Gergely              93 PSE Postás SE                      35:00 
    20  233601 Bakos Marcell               91 BDI Budapesti Diáksport Szöv       38:00 
    16  411954 Hajdu Marcell               92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       41:00 
    18  307544 Illésy András               91 BDI Budapesti Diáksport Szöv       44:00 



F21A  (16)         3.8 km  100 m   26 ep   

    25 2006745 Mucsi Mihály                71 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        1:00 
    33   45177 Forrai Gábor                79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfut        4:00 
    29  411904 Györgyi Máté                90 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó        7:00 
    23   45616 Molnár Attila                  XHS Helsingin Suunnistajat         10:00 
    22   45141 Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       13:00 
    30  411905 Györgyi Péter               89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       16:00 
    24  504238 Molnár Géza                 61 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       19:00 
   114         Üres                           Vakant                             22:00 
    32  502915 Mets Márton                 89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       25:00 
    27   45390 Gönczi Róbert               72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       28:00 
    28  411903 Györgyi Ábel                92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       31:00 
    34   45179 Forrai Miklós               79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfut       34:00 
    26    1000 Töreky Ákos                 71 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       37:00 
    31   46116 Jenes Géza                  91 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       40:00 
   113         Üres                           Vakant                             43:00 
    35 1000042 Werner Péter                73 CBD Ceglédi Bem Vasutas            46:00 



F21B  (8)          3.2 km  80 m   20 ep    

    41  232760 Veres Tamás                 75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy        2:00 
    39  416618 Babka Miklós                77 SDS Salgótarjáni Dornyai SE         5:00 
    40   45618 Antal-Varga Zoltán             EK Egyesületen kívüli               8:00 
    37     985 Vereszki Tibor              76 TSE Törekvés SE                    11:00 
    36  332863 Felföldi Barnabás           68 PVS Pécsi Vasutas SK               14:00 
   115  363436 Szegi Amondó                   BEA Budapesti Egyetemi Atlét       17:00 
    38  307725 Sárospataki Barnabás        88 BDI Budapesti Diáksport Szöv       20:00 
    42    4471 Szakál Péter                71 VTC Veszprémi Tájfutó Club         23:00 



F21C  (9)          2.2 km  30 m   15 ep    

    46   45622 Kertesy Bálint                 EK Egyesületen kívüli               9:00 
    51  332869 Süle Ferenc Attila          79 FMT FŐMTERV SK                     12:00 
    44  232759 Urbán András                60 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       15:00 
    43   45619 Köblös Csaba                67 KTX Kőbányai Textil SE             18:00 
    48   45624 Nyerges Márton                 EK Egyesületen kívüli              21:00 
    49   45625 Szász Róbert                70 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       24:00 
    47   45623 László Tamás                   EK Egyesületen kívüli              27:00 
    50   45626 Szabó Péter                 76 SIR Sirályok SE                    30:00 
    45   45621 Buella Csaba                   EK Egyesületen kívüli              33:00 



F35  (8)           3.3 km  75 m   21 ep    

    57    5624 Simon Tamás                 73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           1:00 
    53     973 Vastag Gábor                69 BBB Balassi Bálint KSE              4:00 
    58   45387 Kiácz Bence                 70 HSE Hegyisport Szentendre Eg        7:00 
    54  222980 Ipsics László               68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       10:00 
    52    5611 Harkányi Csaba              55 HAV Havas Szabadidő Klub           13:00 
   116         Üres                           Vakant                             16:00 
    56   45458 Faggyas László              66 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       19:00 
    55   45627 Fábics Tamás                68 PSE Postás SE                      22:00 



F45  (10)          3.0 km  70 m   18 ep    

   117         Üres                           Vakant                             16:00 
    67   45193 Nagy Zsolt                  59 FMT FŐMTERV SK                     19:00 
    61   45191 Kerényi Dénes               57 HSE Hegyisport Szentendre Eg       22:00 
    66   45222 Hajagos Henrik              59 SZV Szegedi Vasutas SE             25:00 
    63     924 Pokornyik Tibor             62 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       28:00 
    65  232807 Hegedüs Béla                60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          31:00 
    64  416662 Györgyi Zoltán              63 OSC Orvosegyetem SC                34:00 
    60   45264 Szepesi Imre                55 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       37:00 
    62  416622 Hunyadi Károly              43 PSE Postás SE                      40:00 
    59   45404 Hegedüs Ábel                55 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       43:00 



F55  (8)           2.7 km  65 m   20 ep    

    70   45145 Komár Béla                  45 HER Herkules SE Balatonalmád       20:00 
    74  411902 Kaján László                51 FMT FŐMTERV SK                     23:00 
   118         Üres                           Vakant                             26:00 
    73   45445 Bacsó Attila                51 HER Herkules SE Balatonalmád       29:00 
    69   45628 Hajdu Kálmán                   EK Egyesületen kívüli              32:00 
    68    5617 Vida István                 47 OSC Orvosegyetem SC                35:00 
    72  416700 Györgyi Zoltán              54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       38:00 
    71   54753 Homoki Géza                 47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       41:00 



F65  (9)           2.5 km  40 m   19 ep    

    77  232658 Nagy Dezső                  39 HSP Hidegkúti Spartacus Spor        1:00 
    76   45495 Argay Gyula                 39 BEA Budapesti Egyetemi Atlét        4:00 
    75  505202 Kéri Gerzson dr.            44 HAV Havas Szabadidő Klub            7:00 
    79   45630 Fábics Miklós               40 PSE Postás SE                      10:00 
    82   45138 Gombkötő Péter dr.          44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       13:00 
    81  363460 Muszély György              42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       16:00 
    80   45631 Fábics Ferenc               42 PSE Postás SE                      19:00 
    78   45402 Köblös József               41 KTX Kőbányai Textil SE             22:00 
   119         Üres                           Vakant                             25:00 



N12BK  (2)         1.7 km  25 m   11 ep    

    83   45633 Mucsi Zsófia                   TTT Tatai Tömegsport és Tájf        
    84   45634 Kálmán Imola                   BEA Budapesti Egyetemi Atlét        



N12B  (4)          1.7 km  25 m   11 ep    

    88  233403 Farkas Anna                    FWI Fészek Waldorf Iskola          15:00 
    85   45635 Vékony Vanda                99 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       18:00 
    86   45637 Gajdos Juli                    FWI Fészek Waldorf Iskola          21:00 
    87   45638 Benei Miléna                   FWI Fészek Waldorf Iskola          24:00 



N16B  (4)          2.1 km  40 m   15 ep    

    91  416641 Faggyas Eszter              94 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        2:00 
    89  363462 Faggyas Réka                96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        8:00 
    90  363461 Faggyas Petra               96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       14:00 
   120         Üres                           Vakant                             20:00 



N21A  (9)          3.1 km  90 m   20 ep    

    98   45110 Sváb Emese                  74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub           3:00 
    93   45488 Veresné Gyalog Zsuzsanna    78 SPA Tabáni Spartacus Sport é        6:00 
    94   45455 Wengrin Ágnes               69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        9:00 
   121  700001 Mátyás Ildikó               63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          12:00 
    96 1300070 Őry Eszter                  88 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       15:00 
    97   45192 Kerényi Kinga               83 HSE Hegyisport Szentendre Eg       18:00 
    95 1300066 Györgyi Csenge              89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       21:00 
    92   46137 Gaál Borbála                61 FMT FŐMTERV SK                     24:00 
   143   45372 Nagy Krisztina              76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       27:00 



N21C  (3)          2.2 km  30 m   15 ep    

    99  505247 Novotni Bernadett           77 BBB Balassi Bálint KSE             36:00 
   101   45412 Mitterer Andrea             54 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       39:00 
   100   45639 Vastagné Bauer Zita         77 BBB Balassi Bálint KSE             42:00 



N35  (4)           2.7 km  65 m   20 ep    

   102    5630 Vékonyné Árva Katalin       73 ARA Alba Regia Atlétikai Klu        2:00 
   103  416691 Papanek Ilona               69 TSE Törekvés SE                     5:00 
   104  232801 Ebinger Mónika              70 KFK KFKI Petőfi Sportkör            8:00 
   105  416667 Treiner Éva                    OSC Orvosegyetem SC                11:00 



N50  (3)           2.5 km  40 m   19 ep    

   108    4493 Korik Vera                  44 PSE Postás SE                      31:00 
   106   45208 Komár Béláné                48 HER Herkules SE Balatonalmád       34:00 
   107     968 Novotni Tiborné             52 BBB Balassi Bálint KSE             37:00 



Nyílt  (22)        1.7 km  25 m   11 ep    

   109   45401 Kún Ferenc                  24 KTX Kőbányai Textil SE             25:00 
   135         Üres                           Vakant                             26:00 
   140         Üres                           Vakant                             27:00 
   138         Üres                           Vakant                             28:00 
   130         Üres                           Vakant                             29:00 
   128         Üres                           Vakant                             30:00 
   122         Üres                           Vakant                             31:00 
   123         Üres                           Vakant                             32:00 
   129         Üres                           Vakant                             33:00 
   125         Üres                           Vakant                             34:00 
   139         Üres                           Vakant                             35:00 
   133         Üres                           Vakant                             36:00 
   137         Üres                           Vakant                             37:00 
   131         Üres                           Vakant                             38:00 
   136         Üres                           Vakant                             39:00 
   110  233671 Simon Hajnalka              78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          40:00 
   134         Üres                           Vakant                             41:00 
   141         Üres                           Vakant                             42:00 
   126         Üres                           Vakant                             43:00 
   127         Üres                           Vakant                             44:00 
   124         Üres                           Vakant                             45:00 
   132         Üres                           Vakant                             46:00