MOM Kupa 2009P 2009.10.02. 20:55
Nevezésekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

orsz. SI dugó  Bérelt  Név                  FN  Szül Klub                                   Rajt 1 Rajt 2 


1   F10D              

    1  363499          Weiler Vince          F    99 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      38:00   6:00 
    2    4499          Józsa Botond          F       PSE Postás SE                                  12:00 
    3   45850    X     Tóth Balázs           F    99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és              9:00 
    4                  Üres                  F       Vakant                                  35:00  15:00 
    5                  Üres                  F       Vakant                                  41:00   3:00 
    6  339830          Horváth Csongor       F    00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      32:00        


2   F12C              

    1   45817    X     Koltai András         F    96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn             17:00 
    2  363497          Weiler Vilmos         F    97 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      14:00   3:00 
    3   45414          Marosffy Bálint       F    98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       6:00  19:00 
    4  339853          Deák Maximilián Bene  F    98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             18:00   7:00 
    5  233567          Havasi Gergely Győző  F    98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         10:00        
    6  307764          Ulicska Áron          F    98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          4:00        
    7   45842    X     Pályi Patrik          F    97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      16:00   1:00 
    8   45843    X     Szalmás Márton        F       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      12:00  15:00 
    9   45844    X     Rajkó Dávid           F    98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      24:00   5:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                                  20:00   9:00 
   11                  Üres                  F       Vakant                                   2:00  13:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                                  22:00  11:00 
   13                  Üres                  F       Vakant                                   8:00        


3   F14B              

    1  427660          Tóth Adrián           F    96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       19:00   8:00 
    2   45812    X     Hevér Csaba           F    95 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club        25:00  26:00 
    3  332864          Tölgyesi Aurél        F    96 VHS Veszprémi Honvéd SE                 27:00  32:00 
    4  363429          Rusvai László         F    95 FSC Futárok SC                          21:00  36:00 
    5   45834    X     Sándor László         F    96 FSC Futárok SC                           5:00   6:00 
    6  362957          Egei Patrik           F    98 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő              14:00 
    7  339842          Bene Martin           F    96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              1:00  34:00 
    8  339843          Tábori Milán          F    96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             17:00  20:00 
    9  339844          Horváth Ádám          F    95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             23:00  10:00 
   10  339845          Báldi Gergő           F    95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              7:00  30:00 
   11  339846          Baksa Bence           F    96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             29:00  24:00 
   12  233566          Kálmán Botond         F    95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         11:00        
   13  363410          Bóta András           F    96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu      15:00  16:00 
   14   45856    X     Bóta Zsombor          F    96 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       9:00  22:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                                   3:00  18:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                                  31:00  12:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                                  13:00  28:00 


4   F16B              

    1  339881          Lükő Dániel           F    93 VHS Veszprémi Honvéd SE                 28:00  26:00 
    2  339847          Fehérvári Dániel      F    94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             32:00  30:00 
    3  233564          Hajdu Szása           F    95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         30:00  24:00 
    4   45939          Schwendtner Bálint    F    93 SIR Sirályok SE                         38:00  28:00 
    5  233678          Balázs Bulcsú         F    94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      36:00        
    6                  Üres                  F       Vakant                                  34:00  22:00 


5   F18B              

    1  505237          Nagy Patrik           F    92 VHS Veszprémi Honvéd SE                  5:00   7:00 
    2  339848          Diószegi Bálint       F    91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              7:00   5:00 
    3  339850          Cserki Soma           F    92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              1:00  11:00 
    4  411954          Hajdu Marcell         F    92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          9:00  13:00 
    5  411950          Incze Márton          F    91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          3:00   3:00 
    6                  Üres                  F       Vakant                                  11:00   9:00 


6   F21A              

    1  416619          Maráz Gábor           F    73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           22:00  35:00 
    2   45141          Gyimesi Zoltán        F    72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       55:00  29:00 
    3  307503          Friedrich Gábor       F    78 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       10:00        
    4   45186          Tóth Károly ifj.      F    90 SIR Sirályok SE                         25:00   2:00 
    5  363439          Egei Tamás            F    63 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő               5:00 
    6   45368          Boros Imre            F    77 SSC Siketek SC Budapest                 31:00        
    7  332839          Mihályi Ferenc        F    84 SIR Sirályok SE                         19:00        
    8  505248          Bojtor Szabolcs       F    90 DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü      13:00        
    9  505215          Szebeli István        F    68 SSC Siketek SC Budapest                 52:00        
   10   45303          Bánki Zoltán          F    72 SMA Soproni Műegyetemi AC               46:00  38:00 
   11  332803          Szentesi József Tamá  F    89 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu      49:00  20:00 
   12  416614          Lajszner Attila       F    73 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu      43:00   8:00 
   13  411905          Györgyi Péter         F    89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako      40:00  23:00 
   14  411903          Györgyi Ábel          F    92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       7:00  11:00 
   15  502387          Morandini Viktor      F    87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      28:00  32:00 
   16   45225          Novai György          F    75 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      34:00        
   17   45486          Lévai Ferenc          F    74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       1:00        
   18  410669          Poell Matthias        F       XOW OLC Wienerwald                       4:00  14:00 
   19                  Üres                  F       Vakant                                  58:00  17:00 
   20   45251          Guszlev Antal         F    78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           37:00  26:00 
   21  505260          Horváth Sándor        F    66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      16:00        
   22                  Üres                  F       Vakant                                  61:00  41:00 


7   F21B              

    1   45934          Harkányi Árpád        F    83 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       26:00   4:00 
    2   45417          Hegedűs Zoltán        F    52 OSC Orvosegyetem SC                     24:00  19:00 
    3  411980          Kiss Gábor            F    80 KAL Kalocsai SE                         28:00  10:00 
    4  500258          Józsa Gábor           F    75 PSE Postás SE                                  22:00 
    5  363486          Kiss Dénes            F    78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      22:00   1:00 
    6   45283          Gábor József          F    78 CBD Ceglédi Bem Vasutas                 32:00  13:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                                  20:00  16:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                                  30:00   7:00 


8   F21Br             

    1   45166          Zagyi László          F    67 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      29:00   6:00 
    2  505233          Schwendtner Erik      F    70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               49:00  24:00 
    3  233517          Kiss Gábor András     F    80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club      51:00  16:00 
    4  222980          Ipsics László         F    68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       31:00  12:00 
    5   45839    X     Keleti Tamás          F       EK Egyesületen kívüli                          34:00 
    6   45828    X     Teiszler Zoltán       F    81 SFC Széchenyi István Egyetem Sport      45:00  10:00 
    7   45829    X     Németh Balázs         F    82 SFC Széchenyi István Egyetem Sport      37:00  32:00 
    8   45832    X     Kovács Zoltán         F    80 SFC Széchenyi István Egyetem Sport      25:00  36:00 
    9  363485          Tóth László           F    68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és             20:00 
   10  363493          Móricz Roland         F    77 CBD Ceglédi Bem Vasutas                 35:00  26:00 
   11  232812          Petró Árpád           F    80 FSC Futárok SC                          43:00  18:00 
   12  232837          Balogh Péter          F    77 FSC Futárok SC                          53:00   8:00 
   13  411957          Incze Zsombor         F    90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         41:00  28:00 
   14    5623          Kovács Zoltán         F    67 SIR Sirályok SE                         33:00        
   15  502394          Ács Gábor             F    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut      39:00  30:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                                  27:00  14:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                                  47:00  22:00 
   18            X     Kaszab Gábor          F       EK Egyesületen kívüli                   23:00        


9   F21C              

    1  232759          Urbán András          F    60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      48:00  10:00 
    2  332869          Süle Ferenc Attila    F    79 FMT FŐMTERV SK                          39:00   2:00 
    3  505211          Nagy Balázs           F       EK Egyesületen kívüli                   45:00   6:00 
    4  339180          Ulicska Zoltán        F       EK Egyesületen kívüli                   33:00        
    5   45833    X     Csukás Ferenc         F       SFC Széchenyi István Egyetem Sport      42:00   4:00 
    6   45848    X     Kiszel Sándor         F    77 SMA Soproni Műegyetemi AC               36:00   8:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                                  51:00  12:00 


10  F35               

    1  505221          Nagy Sándor           F    73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                9:00        
    2  800000          Allwinger Herwig      F    67 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       13:00  25:00 
    3   45126          Baracsi Gábor         F    71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        1:00  40:00 
    4    5622          Balla Sándor          F    54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       3:00        
    5   45484          Károlyi Gyula         F    64 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        7:00  31:00 
    6  339868          Zakariás Péter        F    70 TSE Törekvés SE                                34:00 
    7  730709          Marosffy Dániel       F    73 OSC Orvosegyetem SC                     11:00  28:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                                   5:00  37:00 


11  F40               

    1  232848          Tóth Tamás            F    69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő              33:00 
    2   45809    X     Rácz Csaba            F    66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                     35:00 
    3   45340          Hevér Csaba           F    66 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club        19:00  31:00 
    4  362952          Koltai Zoltán         F    67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn             41:00 
    5  222912          Muliter Gábor         F    61 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      33:00  39:00 
    6    5611          Harkányi Csaba        F    55 HAV Havas Szabadidő Klub                31:00  29:00 
    7  332845          Bérczes Miklós        F    67 FMT FŐMTERV SK                          23:00  23:00 
    8   45183          Dezső Sándor          F    69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club             19:00 
    9  362955          Juhász Gábor          F    66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club             25:00 
   10  307781          Weiler Zsolt          F    62 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      21:00  43:00 
   11   45191          Kerényi Dénes         F    57 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle             21:00 
   12   46510          Kolyvek László        F    68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      17:00        
   13    5620          Szitter Attila        F    67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      29:00        
   14                  Balla Sándor          F    54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle             27:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                                  27:00  37:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                                  15:00  17:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                                  25:00        


12  F45               

    1   46138          Cenner Tibor dr.      F    62 FMT FŐMTERV SK                           6:00  15:00 
    2  232807          Hegedüs Béla          F    60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               12:00  30:00 
    3    5616          Szunyog József dr.    F    54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                8:00  18:00 
    4  233619          Zempléni András dr.   F    60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                12:00 
    5   45187          Tóth Károly           F    60 VTC Veszprémi Tájfutó Club              22:00  27:00 
    6  307527          Szlatényi Ferenc      F    61 OSC Orvosegyetem SC                      4:00  36:00 
    7  233676          Gadó György           F    60 OSC Orvosegyetem SC                     18:00  24:00 
    8   46115          Sramkó Tibor          F    61 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              2:00  33:00 
    9  363425          Rusvai László         F    62 FSC Futárok SC                          20:00   9:00 
   10    4497          Nemesházi László      F    60 PSE Postás SE                           10:00   3:00 
   11  411951          Incze András Péter d  F    62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         16:00   6:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                                  14:00  21:00 


13  F50               

    1   45193          Nagy Zsolt            F    59 FMT FŐMTERV SK                          13:00  54:00 
    2  505209          Petró Géza            F    53 FSC Futárok SC                          11:00  48:00 
    3  307745          Kubacsek József       F    56 FSC Futárok SC                           7:00  52:00 
    4  307510          Kiss Tibor            F    57 FSC Futárok SC                          15:00  44:00 
    5  233647          Kocsis László         F    58 FSC Futárok SC                           3:00  56:00 
    6   45404          Hegedüs Ábel          F    55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C             46:00 
    7    6770          Hegedüs András        F    50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C             50:00 
    8   45451          Bikki Sándor          F    51 VTC Veszprémi Tájfutó Club               5:00  42:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                                   9:00  58:00 


14  F55               

    1  416669          Aknai Antal           F    51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho      44:00  58:00 
    2   45496          Juhász István         F    53 BĂ–F Budai Ősforrás SC                  46:00  49:00 
    3   45445          Bacsó Attila          F    51 HER Herkules SE Balatonalmádi           52:00  52:00 
    4  505295          Hunyadi Károly        F    43 PSE Postás SE                           48:00  55:00 
    5  211847          Zentai József         F    54 HUF HUFEZE Pásztó                       50:00  46:00 
    6                  Üres                  F       Vakant                                  54:00  61:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                                  42:00  43:00 


15  F60               

    1    4465          Lux Iván              F    46 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      36:00  10:00 
    2     906          Mohácsi József        F    45 HAV Havas Szabadidő Klub                42:00        
    3   45444          Gáncs Kálmán          F    47 HER Herkules SE Balatonalmádi           38:00   1:00 
    4     897          Lázár László          F    48 PSE Postás SE                           40:00   4:00 
    5   45836    X     Hajdu Kálmán          F       EK Egyesületen kívüli                   44:00   7:00 
    6                  Üres                  F       Vakant                                  46:00  13:00 


16  F65               

    1   45802    X     Tóth János            F    43 SKS Sárvári Kinizsi SE                   2:00  29:00 
    2  411976          Horváti György        F    44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K             23:00 
    3   45206          Szemler István        F    44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       16:00  14:00 
    4   45324          Horváth Béla          F    43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                8:00  35:00 
    5  363460          Muszély György        F    42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      10:00  17:00 
    6    5627          Ribényi Imre          F    42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                4:00   2:00 
    7  363431          Sejpes Gyula          F    42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               14:00   8:00 
    8   45274          Ballagó Béla          F    44 FSC Futárok SC                          18:00  26:00 
    9   45402          Köblös József         F    41 KTX Kőbányai Textil SE                  20:00   5:00 
   10  411940          Müller János          F    40 PSE Postás SE                           24:00  11:00 
   11   45498          Szecsődi Ákos         F    42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      22:00        
   12  307777          Gerely Ferenc         F    44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      65:00        
   13   45138          Gombkötő Péter dr.    F    44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        6:00  32:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                                  12:00  20:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                                         38:00 
   16    4496          Jelinek István        F    43 PSE Postás SE                            0:00        


17  F70               

    1    5621          Nyögéri Imre          F    36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               48:00  47:00 
    2    5628          Valkony Ferenc        F    36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               42:00        
    3  232658          Nagy Dezső            F    39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K      40:00  56:00 
    4   45401          Kún Ferenc            F    24 KTX Kőbányai Textil SE                  36:00  53:00 
    5    4491          Schell Antal          F    39 PSE Postás SE                           38:00  59:00 
    6   45460          Szabon János          F    38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK         44:00        
    7   45450          Dudás István          F    32 OSC Orvosegyetem SC                     50:00  44:00 
    8  233633          Pataki Zsolt          F    37 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      46:00  41:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                                  52:00  50:00 


18  N10D              

    1   45801    X     Tóth Blanka           N    01 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       47:00  30:00 
    2   45811    X     Rácz Virginia         N       GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                     21:00 
    3  339852          Dénes Réka            N    99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             50:00  33:00 
    4   45855    X     Kocsik Nóra           N    01 ETC Egri Testedző Club                         24:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                                  44:00  27:00 


19  N12C              

    1   45813    X     Vékony Vanda          N    99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                  29:00 
    2  339851          Babka Zsófia          N    97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             32:00  27:00 
    3  339841          Sramkó Réka           N    97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             26:00  31:00 
    4  339849          Bakos Cintia          N    97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             30:00  23:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                                  28:00  25:00 


20  N14B              

    1   45806    X     Schwendtner Réka      N    96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               15:00  29:00 
    2   45814    X     Péteri Kitti Petra    N    96 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                  23:00 
    3   45816    X     Péteri Fanni Panka    N    95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                  31:00 
    4  232822          Egei Petra            N    96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő              27:00 
    5  339834          Goldmann Júlia        N    96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              3:00  21:00 
    6  339835          Palkovics Éva         N    96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             18:00  25:00 
    7  339836          Cseh Anett            N    95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              9:00  35:00 
    8  339829          Tóth Blanka           N    96 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és             33:00 
    9  307504          Balázs Otília         N    97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       6:00        
   10                  Üres                  N       Vakant                                  12:00  19:00 
   11  362977          Horváth Hanga         N    97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és      21:00        


21  N16B              

    1  232799          Weiler Virág          N    96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      50:00  46:00 
    2  363428          Rusvai Katalin        N    93 FSC Futárok SC                          38:00  44:00 
    3   45927          Bartus Petra          N    94 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      46:00  60:00 
    4   53416          Tóth Krisztina        N    93 VTC Veszprémi Tájfutó Club              48:00  48:00 
    5  339837          Goldmann Dóra         N    93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             42:00  58:00 
    6  332815          Kiss Nikolett         N    93 ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu      44:00  56:00 
    7  307749          Ózsvári Eszter        N    93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      40:00  54:00 
    8  505231          Zempléni Réka         N    93 SIR Sirályok SE                         36:00  52:00 
    9                  Üres                  N       Vakant                                  52:00  50:00 


22  N18B              

    1  232836          Kovács Anett          N    91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              8:00  32:00 
    2  307517          Ozsvárt Dóra          N    92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              2:00  38:00 
    3  339839          Balla Brigitta        N    91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE              4:00  40:00 
    4  339840          Tóth Korinna          N    92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             10:00  34:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                                   6:00  36:00 


23  N21A              

    1     951          Fenyvesi Laura        N    88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               43:00  51:00 
    2  416658          Sisa Dorottya         N    89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      49:00  47:00 
    3  232845          Szebeliné Toldi Éva   N    69 SSC Siketek SC Budapest                 45:00        
    4  307516          Tüskéné Borszéki Eri  N    77 SSC Siketek SC Budapest                 51:00        
    5   45235          Simon Ágnes           N    74 ETC Egri Testedző Club                         55:00 
    6     928          Boros Anna            N    70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE             53:00  49:00 
    7  411989          Császár Barbara       N    89 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó      41:00  53:00 
    8  502393          Tibay Ilona           N    90 SIR Sirályok SE                         39:00        
    9                  Üres                  N       Vakant                                  47:00  45:00 
   10  502366          Zsebeházy Eszter      N    80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               55:00        


25  N21Br             

    1  332873          Czigány Anna          N    89 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó      23:00  49:00 
    2  411918          Máthé Fanni           N    88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       45:00  16:00 
    3   45972          Balogh Katalin        N    83 FSC Futárok SC                          35:00        
    4  232846          Muzsnai Ágota dr.     N    55 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      25:00  28:00 
    5  232801          Ebinger Mónika        N    70 KFK KFKI Petőfi Sportkör                21:00  25:00 
    6   45580          Prill Dóra            N    89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                  34:00 
    7    5630          Vékonyné Árva Katali  N    73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub                  40:00 
    8  411967          Tóth Ágnes            N    67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba      41:00  46:00 
    9   45524          Keszthelyi Ildikó     N    50 PSE Postás SE                           39:00        
   10  307565          Gösswein Judit        N    51 PSE Postás SE                           33:00        
   11   45822    X     Sipos Petra           N       SFC Széchenyi István Egyetem Sport      31:00  37:00 
   12   34176          Denave Alizée         N    90 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      37:00        
   13  233512          Rákos Piroska         N    77 DNS Debreceni Nagyerdő SK               19:00  19:00 
   14  233677          Krasznai Orsolya      N    64 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn      27:00  22:00 
   15                  Üres                  N       Vakant                                  43:00  31:00 
   16                  Üres                  N       Vakant                                  29:00  43:00 


26  N21C              

    1  332840          Tóth-Buschmann Ilka   N    72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        5:00  28:00 
    2   45818    X     Riez Ágnes            N    81 SFC Széchenyi István Egyetem Sport       8:00        
    3   46125          Ódor Viktória         N    72 FMT FŐMTERV SK                          17:00  20:00 
    4  364741          Fövenyessy Gabriella  N    77 FMT FŐMTERV SK                          23:00  24:00 
    5  233652          Kubacsek Éva          N    87 FSC Futárok SC                          11:00  18:00 
    6   45821    X     Skrinyár Zita Zsuzsa  N    82 SFC Széchenyi István Egyetem Sport       2:00  26:00 
    7   45823    X     Vámos Judit           N       SFC Széchenyi István Egyetem Sport      20:00  22:00 
    8   45824    X     Kovács Brigitta       N       SFC Széchenyi István Egyetem Sport      14:00  30:00 
    9   45412          Mitterer Andrea       N    54 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      26:00  16:00 
   10                  Üres                  N       Vakant                                  32:00  14:00 


27  N35               

    1  222923          Hevérné Fricska Ildi  N    70 JOG Jogging Plus Szuperinfó Club        26:00  57:00 
    2  232754          Szemler Judit         N    71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       34:00  45:00 
    3  416678          Allwinger Tünde       N    73 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       30:00  51:00 
    4   45110          Sváb Emese            N    74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               24:00        
    5     960          Győrffy Gabriella     N    67 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle      32:00        
    6  500582          Riczel Zsuzsanna      N    70 PSE Postás SE                                  60:00 
    7   45849    X     Bánki Jusztina        N    74 SMA Soproni Műegyetemi AC               28:00  48:00 
    8                  Üres                  N       Vakant                                  36:00  54:00 


28  N40               

    1  233618          Hajas Csilla          N    64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C             12:00 
    2  363426          Rusvainé Barócsi Kat  N    65 FSC Futárok SC                          20:00   8:00 
    3   45481          Biró Aletta           N    47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C             16:00 
    4    4494          Kármán Katalin        N    58 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle             18:00 
    5    4504          Síkhegyi Gabriella    N    65 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      18:00   6:00 
    6    4498          Nemesházi Lászlóné    N    62 PSE Postás SE                           22:00        
    7   45163          Kissné Kiss Mária     N    57 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak      14:00   2:00 
    8   45188          Tóth Károlyné         N    67 VTC Veszprémi Tájfutó Club              16:00  20:00 
    9   45130          Cseresnyés Ágnes      N    68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő              14:00 
   10  700001          Mátyás Ildikó         N    63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                       4:00 
   11                  Üres                  N       Vakant                                  24:00  10:00 


30  N50               

    1  500560          Lux Ágnes             N    51 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C      54:00  61:00 
    2    5629          Kovács Olga           N    55 HAV Havas Szabadidő Klub                50:00  52:00 
    3                  Üres                  N       Vakant                                  48:00  55:00 
    4   45835    X     Rostás Irén           N    51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club             58:00 
    5                  Üres                  N       Vakant                                  52:00  64:00 


32  N60               

    1  411999          Grant Julianna        N    48 BĂ–F Budai Ősforrás SC                  32:00   5:00 
    2    4492          Schell Antalné        N    42 PSE Postás SE                           28:00   1:00 
    3                  Üres                  N       Vakant                                  30:00   3:00 


34  Nyílt kezdő       

    1   45838    X     Keleti Domonkos       F       EK Egyesületen kívüli                    1:00        
    2   45853    X     Tóth Zsuzsa           N       MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és             34:00 
    3   46011          Bay-Fodor Boglárka d  N    69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       5:00        
    4            X     Magai Ágnes           N       EK Egyesületen kívüli                   11:00  56:00 
    5                  Üres                  F       Vakant                                  35:00  51:00 
    6                  Üres                  F       Vakant                                  21:00  55:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                                  29:00  43:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                                   7:00  35:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                                  17:00  45:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                                  19:00  44:00 
   11                  Üres                  F       Vakant                                  37:00  38:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                                  45:00  47:00 
   13                  Üres                  F       Vakant                                  27:00  52:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                                  43:00  40:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                                  23:00  46:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                                  13:00  50:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                                  25:00  53:00 
   18                  Üres                  F       Vakant                                  31:00  41:00 
   19                  Üres                  F       Vakant                                  47:00  33:00 
   20                  Üres                  F       Vakant                                  41:00  54:00 
   21                  Üres                  F       Vakant                                   3:00  37:00 
   22                  Üres                  F       Vakant                                   9:00  39:00 
   23                  Üres                  F       Vakant                                  33:00  48:00 
   24                  Üres                  F       Vakant                                  15:00  36:00 
   25                  Üres                  F       Vakant                                  49:00  42:00 
   26                  Üres                  F       Vakant                                  39:00  49:00 


35  Nyílt technikás   

    1  438229          Kövesdi Ádám          F       EK Egyesületen kívüli                   38:00  43:00 
    2  233691          Katona Ferenc dr.     F    56 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle             45:00 
    3                  Üres                  F       Vakant                                  51:00  47:00 
    4                  Üres                  F       Vakant                                  53:00  54:00 
    5                  Üres                  F       Vakant                                  41:00  55:00 
    6                  Üres                  F       Vakant                                  39:00  42:00 
    7                  Üres                  F       Vakant                                  40:00  62:00 
    8                  Üres                  F       Vakant                                  44:00  60:00 
    9                  Üres                  F       Vakant                                  49:00  46:00 
   10                  Üres                  F       Vakant                                  47:00  51:00 
   11                  Üres                  F       Vakant                                  50:00  53:00 
   12                  Üres                  F       Vakant                                  54:00  48:00 
   13                  Üres                  F       Vakant                                  42:00  59:00 
   14                  Üres                  F       Vakant                                  57:00  57:00 
   15                  Üres                  F       Vakant                                  55:00  56:00 
   16                  Üres                  F       Vakant                                  45:00  58:00 
   17                  Üres                  F       Vakant                                  56:00  50:00 
   18                  Üres                  F       Vakant                                  43:00  61:00 
   19                  Üres                  F       Vakant                                  52:00  52:00 
   20                  Üres                  F       Vakant                                  46:00  44:00 
   21                  Üres                  F       Vakant                                  48:00  49:00