MOM Kupa 2009H 2009.10.05. 23:22
Eredmények 1. napkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő    Kül. 



F10D  (2)               3.6 km  0 m   7 ep          

    1    150 Weiler Vince                 99 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     18:38    0:00 
    2    323 Horváth Csongor              00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     19:24    0:46 



F12C  (8)               2.4 km  0 m   8 ep          

    1    161 Ulicska Áron                 98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      29:02    0:00 
    2    187 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:58    0:56 
    3    160 Havasi Gergely Győző         98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      32:28    3:26 
    4    204 Deák Maximilián Bened        98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:13    6:11 
    5    189 Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      36:00    6:58 
    6    149 Weiler Vilmos                97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     38:53    9:51 
    7    182 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      47:20   18:18 
    8    188 Szalmás Márton                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      49:13   20:11 



F14B  (11)              3.0 km  0 m   9 ep          

    1      2 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     23:24    0:00 
    2    207 Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       27:23    3:59 
    3    234 Bóta András                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     27:25    4:01 
    4    208 Báldi Gergő                  95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       27:57    4:33 
    5    123 Rusvai László                95 FSC Futárok SC                    28:04    4:40 
    6     86 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE           28:05    4:41 
    7    235 Bóta Zsombor                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     28:41    5:17 
    8    205 Bene Martin                  96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       34:02   10:38 
    9    206 Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:02   11:38 
   10     45 Hevér Csaba                  95 JOG Jogging Plus Szuperinfó C     42:18   18:54 
   11    159 Kálmán Botond                95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:12:02   48:38 



F16B  (5)               3.8 km  0 m   15 ep         

    1     85 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE           33:00    0:00 
    2    180 Schwendtner Bálint           93 SIR Sirályok SE                   35:17    2:17 
    3    158 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      36:18    3:18 
    4     72 Balázs Bulcsú                94 SPA Tabáni Spartacus Sport és     51:17   18:17 
    5    210 Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       55:14   22:14 



F18B  (4)               4.8 km  0 m   15 ep         

    1    157 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      41:59    0:00 
    2    211 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       42:29    0:30 
    3    212 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       45:01    3:02 
    4    165 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      50:47    8:48 



F21A  (20)              6.1 km  0 m   20 ep         

    1    229 Lévai Ferenc                 74 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     37:11    0:00 
    2    222 Bánki Zoltán                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC         40:21    3:10 
    3    177 Mihályi Ferenc               84 SIR Sirályok SE                   43:30    6:19 
    4     10 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     44:30    7:19 
    5    249 Scultéty Márton              82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         44:47    7:36 
    6    185 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:56    7:45 
    7    183 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      46:23    9:12 
    8    237 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     48:33   11:22 
    9    325 Horváth Sándor               66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     49:16   12:05 
   10    184 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      50:02   12:51 
   11    236 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     50:23   13:12 
   12     13 Friedrich Gábor              78 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:45   13:34 
   13    250 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     50:56   13:45 
   14     48 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:27   16:16 
   15    176 Tóth Károly ifj.             90 SIR Sirályok SE                   55:53   18:42 
   16    216 Szebeli István               68 SSC Siketek SC Budapest           56:55   19:44 
   17    241 Poell Matthias                  XOW OLC Wienerwald              1:01:19   24:08 
   18    215 Boros Imre                   77 SSC Siketek SC Budapest         1:11:51   34:40 
   19    219 Bojtor Szabolcs              90 DIS DISZ Kulturális és Sporte   1:15:11   38:00 

         228 Novai György                 75 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik      hiba         



F21B  (5)               5.6 km  0 m   18 ep         

    1     47 Harkányi Árpád               83 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     41:14    0:00 
    2     95 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC               43:35    2:21 
    3    232 Gábor József                 78 CBD Ceglédi Bem Vasutas           44:57    3:43 
    4     93 Kiss Dénes                   78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     49:36    8:22 
    5    100 Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai SE                   52:35   11:21 



F21Br  (15)             5.0 km  0 m   21 ep         

    1    130 Balogh Péter                 77 FSC Futárok SC                    35:32    0:00 
    2    107 Korcsok Pál                  75 TSE Törekvés SE                   40:13    4:41 
    3    255 Reviczki Zsolt               72 HUF HUFEZE Pásztó                 41:25    5:53 
    4    181 Kovács Zoltán                67 SIR Sirályok SE                   45:40   10:08 
    5    144 Kiss Gábor András            80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     46:47   11:15 
    6     14 Ipsics László                68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:35   12:03 
    7     89 Zagyi László                 67 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     48:20   12:48 
    8     30 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:43   14:11 
    9    253 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás     56:51   21:19 
   10    129 Petró Árpád                  80 FSC Futárok SC                    57:12   21:40 
   11    106 Teiszler Zoltán              81 SFC Széchenyi István Egyetem    1:09:11   33:39 
   12    332 Kaszab Gábor                    EK Egyesületen kívüli           1:11:10   35:38 
   13    164 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:25:12   49:40 
   14    108 Kovács Zoltán                80 SFC Széchenyi István Egyetem    1:29:12   53:40 
   15    233 Móricz Roland                77 CBD Ceglédi Bem Vasutas         1:35:09   59:37 



F21C  (6)               5.4 km  0 m   10 ep         

    1    220 Kiszel Sándor                77 SMA Soproni Műegyetemi AC         46:54    0:00 
    2    115 Süle Ferenc Attila           79 FMT FŐMTERV SK                    51:09    4:15 
    3     56 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:03    5:09 
    4    171 Ulicska Zoltán                  EK Egyesületen kívüli           1:07:15   20:21 
    5    170 Nagy Balázs                     EK Egyesületen kívüli           1:16:14   29:20 
    6    109 Csukás Ferenc                   SFC Széchenyi István Egyetem    1:46:11   59:17 



F35  (7)                5.8 km  0 m   20 ep         

    1     96 Marosffy Dániel              73 OSC Orvosegyetem SC               37:53    0:00 
    2    257 Nagy István                  72 TSE Törekvés SE                   39:00    1:07 
    3      9 Allwinger Herwig             67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:10    2:17 
    4     78 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy     46:00    8:07 
    5     11 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     47:38    9:45 
    6     15 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     55:55   18:02 
    7     22 Nagy Sándor                  73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:03:19   25:26 



F40  (8)                4.8 km  0 m   15 ep         

    1     73 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     33:21    0:00 
    2     81 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub          40:30    7:09 
    3     43 Szitter Attila               67 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     43:01    9:40 
    4    259 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     45:36   12:15 
    5    223 Kolyvek László               68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     46:40   13:19 
    6    114 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                    56:09   22:48 
    7     44 Hevér Csaba                  66 JOG Jogging Plus Szuperinfó C   1:00:02   26:41 

         151 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F      hiba         



F45  (8)                4.2 km  0 m   17 ep         

    1     29 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         30:18    0:00 
    2    131 Rusvai László                62 FSC Futárok SC                    31:36    1:18 
    3    143 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                     39:19    9:01 
    4    172 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club        41:33   11:15 
    5     98 Gadó György                  60 OSC Orvosegyetem SC               49:34   19:16 
    6     28 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         55:18   25:00 
    7    113 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                    58:11   27:53 
    8    163 Incze András Péter dr.       62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:21:43   51:25 



F50  (6)                4.0 km  0 m   15 ep         

    1    175 Bikki Sándor                 51 VTC Veszprémi Tájfutó Club        32:45    0:00 
    2    119 Petró Géza                   53 FSC Futárok SC                    34:08    1:23 
    3    121 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok SC                    38:22    5:37 
    4    120 Kubacsek József              56 FSC Futárok SC                    47:15   14:30 
    5    112 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                    48:12   15:27 
    6    122 Kocsis László                58 FSC Futárok SC                    58:07   25:22 



F55  (5)                3.8 km  0 m   15 ep         

    1    239 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó                 38:16    0:00 
    2    116 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi     39:43    1:27 
    3    132 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                     43:44    5:28 
    4      1 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     50:00   11:44 
    5     37 Juhász István                53 BĂ–F Budai Ősforrás SC            55:12   16:56 



F60  (5)                3.4 km  0 m   15 ep         

    1     55 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     39:18    0:00 
    2    117 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi     50:08   10:50 
    3    167 Hajdu Kálmán                    EK Egyesületen kívüli             57:13   17:55 
    4     83 Mohácsi József               45 HAV Havas Szabadidő Klub        1:02:47   23:29 
    5    133 Lázár László                 48 PSE Postás SE                   1:05:36   26:18 



F65  (13)               3.0 km  0 m   12 ep         

    1     41 Gerely Ferenc                44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     29:48    0:00 
    2     23 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         31:12    1:24 
    3     20 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     33:29    3:41 
    4     59 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     34:20    4:32 
    5     21 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SE            37:18    7:30 
    6    331 Jelinek István               43 PSE Postás SE                     38:43    8:55 
    7      6 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:17   10:29 
    8     65 Szecsődi Ákos                42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     43:25   13:37 
    9    118 Ballagó Béla                 44 FSC Futárok SC                    45:57   16:09 
   10    141 Müller János                 40 PSE Postás SE                     55:31   25:43 
   11    155 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE            57:43   27:55 
   12     26 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:32   40:44 

          27 Sejpes Gyula                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba         



F70  (8)                3.0 km  0 m   12 ep         

    1     40 Nagy Dezső                   39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     35:19    0:00 
    2     24 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         47:08   11:49 
    3     69 Pataki Zsolt                 37 SPA Tabáni Spartacus Sport és     49:28   14:09 
    4    162 Szabon János                 38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      51:15   15:56 
    5     99 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC               58:53   23:34 
    6     25 Valkony Ferenc               36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:17   34:58 
    7    142 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                   1:10:56   35:37 

         154 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE             hiba         



N10D  (3)               3.6 km  0 m   7 ep          

    1      4 Tóth Blanka                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     25:01    0:00 
    2    192 Dénes Réka                   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       59:09   34:08 
    3    267 Báder Fanni                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     59:23   34:22 



N12C  (2)               2.4 km  0 m   8 ep          

    1    194 Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       44:56    0:00 
    2    195 Bakos Cintia                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:03:31   18:35 



N14B  (7)               2.8 km  0 m   8 ep          

    1     71 Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és     20:31    0:00 
    2    196 Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       23:40    3:09 
    3     33 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         24:26    3:55 
    4    198 Cseh Anett                   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       26:02    5:31 
    5    269 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     27:27    6:56 
    6    324 Horváth Hanga                97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     28:35    8:04 
    7    197 Palkovics Éva                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       31:31   11:00 



N16B  (7)               3.0 km  0 m   9 ep          

    1    179 Zempléni Réka                93 SIR Sirályok SE                   22:51    0:00 
    2     90 Bartus Petra                 94 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     24:32    1:41 
    3    174 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club        26:23    3:32 
    4    199 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       28:33    5:42 
    5    127 Rusvai Katalin               93 FSC Futárok SC                    29:29    6:38 
    6     94 Ózsvári Eszter               93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     37:16   14:25 
    7    238 Kiss Nikolett                93 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     53:41   30:50 



N18B  (4)               3.8 km  0 m   15 ep         

    1    200 Kovács Anett                 91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       48:54    0:00 
    2    202 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       51:00    2:06 
    3    201 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       52:47    3:53 
    4    203 Tóth Korinna                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       54:42    5:48 



N21A  (9)               4.8 km  0 m   15 ep         

    1    178 Tibay Ilona                  90 SIR Sirályok SE                   39:58    0:00 
    2    214 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       45:45    5:47 
    3    328 Zsebeházy Eszter             80 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         45:57    5:59 
    4     91 Sisa Dorottya                89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     53:58   14:00 
    5    272 Berthold Anikó               83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         54:41   14:43 
    6     88 Császár Barbara              89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj     56:38   16:40 
    7     32 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         57:56   17:58 
    8    218 Tüskéné Borszéki Erika       77 SSC Siketek SC Budapest         1:58:14 1:18:16 
    9    217 Szebeliné Toldi Éva          69 SSC Siketek SC Budapest         2:03:49 1:23:51 



N21Br  (12)             4.0 km  0 m   15 ep         

    1     12 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     38:25    0:00 
    2     77 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     40:27    2:02 
    3    125 Balogh Katalin               83 FSC Futárok SC                    47:59    9:34 
    4     70 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     54:44   16:19 
    5    135 Gösswein Judit               51 PSE Postás SE                   1:01:22   22:57 
    6    148 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:03:00   24:35 
    7    240 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK       1:04:11   25:46 
    8     64 Denave Alizée                90 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:10:47   32:22 
    9    152 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F   1:12:39   34:14 
   10    134 Keszthelyi Ildikó            50 PSE Postás SE                   1:22:25   44:00 
   11    103 Sipos Petra                     SFC Széchenyi István Egyetem    1:57:15 1:18:50 

          87 Czigány Anna                 89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj      hiba         



N21C  (9)               4.3 km  0 m   8 ep          

    1    126 Kubacsek Éva                 87 FSC Futárok SC                    47:55    0:00 
    2    111 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                    50:10    2:15 
    3    275 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     54:35    6:40 
    4    110 Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SK                    58:49   10:54 
    5    104 Vámos Judit                     SFC Széchenyi István Egyetem    1:02:49   14:54 
    6      3 Tóth-Buschmann Ilka          72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:04:48   16:53 
    7    102 Skrinyár Zita Zsuzsanna      82 SFC Széchenyi István Egyetem    1:08:10   20:15 
    8    105 Kovács Brigitta                 SFC Széchenyi István Egyetem    1:08:47   20:52 
    9    101 Riez Ágnes                   81 SFC Széchenyi István Egyetem    1:23:14   35:19 



N35  (7)                4.2 km  0 m   17 ep         

    1     74 Győrffy Gabriella            67 HSE Hegyisport Szentendre Egy     37:06    0:00 
    2      8 Allwinger Tünde              73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     46:48    9:42 
    3    221 Bánki Jusztina               74 SMA Soproni Műegyetemi AC         48:42   11:36 
    4     31 Sváb Emese                   74 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:00:13   23:07 
    5    276 Barnáné Szabó Irén           70 JOG Jogging Plus Szuperinfó C   1:04:41   27:35 
    6      7 Szemler Judit                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:07:25   30:19 
    7     46 Hevérné Fricska Ildikó       70 JOG Jogging Plus Szuperinfó C   1:20:11   43:05 



N40  (5)                3.8 km  0 m   15 ep         

    1    277 Horváth Magda                52 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     43:38    0:00 
    2    124 Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok SC                    44:57    1:19 
    3     92 Kissné Kiss Mária            57 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     51:27    7:49 
    4     63 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:11    8:33 
    5    173 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:47:04 1:03:26 



N50  (3)                3.4 km  0 m   15 ep         

    1    278 Kozák Éva                    58 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     49:21    0:00 
    2     54 Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     56:18    6:57 
    3     82 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub        1:00:17   10:56 



N60  (2)                3.0 km  0 m   12 ep         

    1     38 Grant Julianna               48 BĂ–F Budai Ősforrás SC            43:54    0:00 
    2    140 Schell Antalné               42 PSE Postás SE                     50:11    6:17 



Nyílt kezdő  (14)       2.4 km  0 m   8 ep          

    1    300 Barna István                 66 JOG Jogging Plus Szuperinfó C     28:13    0:00 
    2    280 Magai Ágnes                     EK Egyesületen kívüli             30:11    1:58 
    3    296 Havasi Gábor                    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      33:50    5:37 
    4    293 Nagy Bence                      SPA Tabáni Spartacus Sport és     33:57    5:44 
    5    288 Vastag Emese                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      37:32    9:19 
    6    289 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub          42:08   13:55 
    7     42 Bay-Fodor Boglárka dr.       69 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     44:54   16:41 
    8    168 Keleti Domonkos                 EK Egyesületen kívüli             50:52   22:39 
    9    337 Zsiga Milán                     EK Egyesületen kívüli             50:54   22:41 
   10    298 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          51:54   23:41 
   11    297 Oroszné Tóth Zsuzsanna       78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         58:50   30:37 
   12    294 Csurányi Eszter                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:11:15   43:02 
   13    343 Baracsi Luca                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:29:17 1:01:04 
   14    292 Hódossy Petra                   EK Egyesületen kívüli           1:31:55 1:03:42 



Nyílt technikás  (6)    4.2 km  0 m   17 ep         

    1    166 Kövesdi Ádám                    EK Egyesületen kívüli             48:42    0:00 
    2    308 Szunyog Emese                81 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:14    1:32 
    3    307 Oláh Gyula                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          59:58   11:16 
    4    306 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             1:12:54   24:12 
    5    305 Berthold Tamás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:20:30   31:48 

         321 Szlávik Zoltán dr.           73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet      hiba