MOM Kupa 2009H 2009.10.05. 23:23
Eredmények 2. napkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Idő    Kül. 



F10D  (4)               3.6 km  0 m   5 ep          

    1    138 Józsa Botond                    PSE Postás SE                     21:14    0:00 
    2    150 Weiler Vince                 99 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     26:10    4:56 
    3    224 Tóth Balázs                  99 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     26:21    5:07 
    4    242 Eszlányi Dávid                  VHS Veszprémi Honvéd SE           29:42    8:28 



F12C  (8)               3.3 km  0 m   7 ep          

    1    187 Pályi Patrik                 97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      25:51    0:00 
    2    189 Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      27:41    1:50 
    3    188 Szalmás Márton                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      29:26    3:35 
    4    160 Havasi Gergely Győző         98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      30:48    4:57 
    5    204 Deák Maximilián Bened        98 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       30:59    5:08 
    6    161 Ulicska Áron                 98 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      31:28    5:37 
    7    182 Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      37:47   11:56 
    8    149 Weiler Vilmos                97 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     42:26   16:35 



F14B  (11)              4.3 km  0 m   10 ep         

    1      2 Tóth Adrián                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     34:54    0:00 
    2    123 Rusvai László                95 FSC Futárok SC                    38:24    3:30 
    3    235 Bóta Zsombor                 96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     41:42    6:48 
    4    207 Horváth Ádám                 95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       42:30    7:36 
    5     86 Tölgyesi Aurél               96 VHS Veszprémi Honvéd SE           44:54   10:00 
    6    206 Tábori Milán                 96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       50:15   15:21 
    7     18 Egei Patrik                  98 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:28   18:34 
    8    205 Bene Martin                  96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:02:20   27:26 
    9    208 Báldi Gergő                  95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:04:31   29:37 
   10    234 Bóta András                  96 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:18:06   43:12 

          45 Hevér Csaba                  95 JOG Jogging Plus Szuperinfó C      hiba         



F16B  (4)               5.5 km  0 m   14 ep         

    1    180 Schwendtner Bálint           93 SIR Sirályok SE                   37:13    0:00 
    2     85 Csöngei Dávid Máté           94 VHS Veszprémi Honvéd SE           39:16    2:03 
    3    158 Hajdu Szása                  95 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      44:45    7:32 
    4    210 Fehérvári Dániel             94 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       56:09   18:56 



F18B  (4)               6.9 km  0 m   18 ep         

    1    157 Hajdu Marcell                92 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista      55:25    0:00 
    2    211 Diószegi Bálint              91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:06:49   11:24 
    3    165 Incze Márton                 91 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:13:54   18:29 
    4    212 Cserki Soma                  92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:20:47   25:22 



F21A  (14)              9.4 km  0 m   20 ep         

    1    327 Kerényi Máté                 88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:56    0:00 
    2    185 Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:00:51    1:55 
    3    222 Bánki Zoltán                 72 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:02:19    3:23 
    4     10 Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:04:02    5:06 
    5     16 Egei Tamás                   63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:05:53    6:57 
    6    183 Györgyi Péter                89 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó    1:06:57    8:01 
    7    236 Szentesi József Tamás        89 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:12:02   13:06 
    8    338 Töreky Ákos                  71 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:13:01   14:05 
    9    241 Poell Matthias                  XOW OLC Wienerwald              1:19:11   20:15 
   10     48 Maráz Gábor                  73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:19:33   20:37 
   11    250 Guszlev Antal                78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   1:20:04   21:08 
   12    176 Tóth Károly ifj.             90 SIR Sirályok SE                 1:49:51   50:55 

         237 Lajszner Attila              73 ESP Egri Spartacus Tájékozódá      hiba         
         184 Györgyi Ábel                 92 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       hiba         



F21B  (6)               7.3 km  0 m   17 ep         

    1    139 Józsa Gábor                  75 PSE Postás SE                     52:18    0:00 
    2    232 Gábor József                 78 CBD Ceglédi Bem Vasutas           58:30    6:12 
    3     47 Harkányi Árpád               83 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:06:52   14:34 
    4    100 Kiss Gábor                   80 KAL Kalocsai SE                 1:14:46   22:28 
    5     95 Hegedűs Zoltán               52 OSC Orvosegyetem SC             1:17:03   24:45 
    6     93 Kiss Dénes                   78 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium   1:39:44   47:26 



F21Br  (16)             5.9 km  0 m   17 ep         

    1    130 Balogh Péter                 77 FSC Futárok SC                    46:54    0:00 
    2    144 Kiss Gábor András            80 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     52:21    5:27 
    3    255 Reviczki Zsolt               72 HUF HUFEZE Pásztó                 53:10    6:16 
    4    129 Petró Árpád                  80 FSC Futárok SC                    57:00   10:06 
    5     89 Zagyi László                 67 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     59:08   12:14 
    6    253 Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás   1:04:07   17:13 
    7    254 Balogh Márk                  76 FSC Futárok SC                  1:06:28   19:34 
    8     30 Schwendtner Erik             70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:09:53   22:59 
    8     14 Ipsics László                68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:09:53   22:59 
   10    106 Teiszler Zoltán              81 SFC Széchenyi István Egyetem    1:12:44   25:50 
   11    164 Incze Zsombor                90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:18:45   31:51 
   12    340 Zakariás János               61 TSE Törekvés SE                 1:19:27   32:33 
   13    226 Tóth László                  68 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:21:34   34:40 
   14    108 Kovács Zoltán                80 SFC Széchenyi István Egyetem    1:28:25   41:31 
   15    169 Keleti Tamás                    EK Egyesületen kívüli           1:30:06   43:12 
   16    233 Móricz Roland                77 CBD Ceglédi Bem Vasutas         1:30:41   43:47 



F21C  (6)               5.3 km  0 m   8 ep          

    1    115 Süle Ferenc Attila           79 FMT FŐMTERV SK                    38:31    0:00 
    2    220 Kiszel Sándor                77 SMA Soproni Műegyetemi AC         42:43    4:12 
    3    256 Győri János Attila           64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        43:19    4:48 
    4     56 Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     46:24    7:53 
    5    170 Nagy Balázs                     EK Egyesületen kívüli             58:21   19:50 
    6    109 Csukás Ferenc                   SFC Széchenyi István Egyetem    1:19:08   40:37 



F35  (6)                7.3 km  0 m   17 ep         

    1     96 Marosffy Dániel              73 OSC Orvosegyetem SC               50:22    0:00 
    2     11 Baracsi Gábor                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     51:50    1:28 
    3      9 Allwinger Herwig             67 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     53:37    3:15 
    4    153 Zakariás Péter               70 TSE Törekvés SE                   56:31    6:09 
    5     15 Károlyi Gyula                64 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:13:10   22:48 

          78 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy      hiba         



F40  (13)               6.9 km  0 m   18 ep         

    1     73 Muliter Gábor                61 HSE Hegyisport Szentendre Egy     48:42    0:00 
    2    145 Dezső Sándor                 69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     50:26    1:44 
    3    146 Juhász Gábor                 66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó     51:14    2:32 
    4    151 Weiler Zsolt                 62 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     57:38    8:56 
    5     81 Harkányi Csaba               55 HAV Havas Szabadidő Klub        1:01:25   12:43 
    6     67 Koltai Zoltán                67 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:01:34   12:52 
    7     80 Balla Sándor                 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:03:58   15:16 
    8      5 Tóth Tamás                   69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:06:17   17:35 
    9     34 Rácz Csaba                   66 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub      1:07:18   18:36 
   10    114 Bérczes Miklós               67 FMT FŐMTERV SK                  1:08:09   19:27 
   11     44 Hevér Csaba                  66 JOG Jogging Plus Szuperinfó C   1:10:14   21:32 
   12     79 Kerényi Dénes                57 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:11:05   22:23 
   13    259 Báder Attila                 69 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   1:17:45   29:03 



F45  (10)               6.4 km  0 m   16 ep         

    1    172 Tóth Károly                  60 VTC Veszprémi Tájfutó Club        50:12    0:00 
    2     29 Szunyog József dr.           54 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         50:57    0:45 
    3    131 Rusvai László                62 FSC Futárok SC                    59:11    8:59 
    4    143 Nemesházi László             60 PSE Postás SE                     59:55    9:43 
    5    156 Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:08:06   17:54 
    6     28 Hegedüs Béla                 60 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:10:11   19:59 
    7     98 Gadó György                  60 OSC Orvosegyetem SC             1:11:29   21:17 
    8    260 Vékony Andor                 55 PSE Postás SE                   1:19:51   29:39 
    9    113 Cenner Tibor dr.             62 FMT FŐMTERV SK                  1:34:28   44:16 
   10    163 Incze András Péter dr.       62 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista    1:44:15   54:03 



F50  (9)                5.9 km  0 m   17 ep         

    1    175 Bikki Sándor                 51 VTC Veszprémi Tájfutó Club        50:08    0:00 
    2    119 Petró Géza                   53 FSC Futárok SC                    50:42    0:34 
    3     62 Hegedüs András               50 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     51:04    0:56 
    4     61 Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     52:22    2:14 
    5    121 Kiss Tibor                   57 FSC Futárok SC                    55:08    5:00 
    6    122 Kocsis László                58 FSC Futárok SC                  1:07:11   17:03 
    7    120 Kubacsek József              56 FSC Futárok SC                  1:08:21   18:13 
    8    112 Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                  1:08:52   18:44 

         261 Hunyadvári László            48 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba         



F55  (6)                5.1 km  0 m   14 ep         

    1    116 Bacsó Attila                 51 HER Herkules SE Balatonalmádi     45:03    0:00 
    2    239 Zentai József                54 HUF HUFEZE Pásztó                 46:59    1:56 
    3     37 Juhász István                53 BĂ–F Budai Ősforrás SC            48:34    3:31 
    4    132 Hunyadi Károly               43 PSE Postás SE                     49:48    4:45 
    5      1 Aknai Antal                  51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu     57:53   12:50 
    6    263 Györgyi Zoltán               54 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      59:36   14:33 



F60  (4)                4.3 km  0 m   15 ep         

    1     55 Lux Iván                     46 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     43:51    0:00 
    2    117 Gáncs Kálmán                 47 HER Herkules SE Balatonalmádi   1:05:39   21:48 
    3    133 Lázár László                 48 PSE Postás SE                   1:17:13   33:22 

         167 Hajdu Kálmán                    EK Egyesületen kívüli              hiba         



F65  (10)               4.3 km  0 m   13 ep         

    1     39 Horváti György               44 HSP Hidegkúti Spartacus Sport     41:00    0:00 
    2      6 Szemler István               44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     45:10    4:10 
    3     23 Horváth Béla                 43 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         49:03    8:03 
    4     59 Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     49:14    8:14 
    5     20 Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     50:18    9:18 
    6     21 Tóth János                   43 SKS Sárvári Kinizsi SE            53:10   12:10 
    7    118 Ballagó Béla                 44 FSC Futárok SC                    57:44   16:44 
    8    155 Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE          1:23:30   42:30 
    9     26 Ribényi Imre                 42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:24:46   43:46 

         141 Müller János                 40 PSE Postás SE                      hiba         



F70  (5)                4.3 km  0 m   13 ep         

    1    142 Schell Antal                 39 PSE Postás SE                     55:00    0:00 
    2     24 Nyögéri Imre                 36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub       1:08:20   13:20 
    3     40 Nagy Dezső                   39 HSP Hidegkúti Spartacus Sport   1:09:35   14:35 
    4     99 Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC             1:11:16   16:16 
    5    154 Kún Ferenc                   24 KTX Kőbányai Textil SE          2:30:45 1:35:45 



N10D  (3)               3.6 km  0 m   5 ep          

    1      4 Tóth Blanka                  01 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     21:16    0:00 
    2    192 Dénes Réka                   99 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       23:42    2:26 
    3     35 Rácz Virginia                   GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        32:50   11:34 



N12C  (3)               3.3 km  0 m   7 ep          

    1     49 Vékony Vanda                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     32:59    0:00 
    2    195 Bakos Cintia                 97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       35:47    2:48 
    3    194 Sramkó Réka                  97 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       39:01    6:02 



N14B  (9)               3.6 km  0 m   11 ep         

    1    269 Weiler Virág                 96 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     30:24    0:00 
    2    196 Goldmann Júlia               96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       32:11    1:47 
    3     33 Schwendtner Réka             96 KTK Kőbányai Tájfutó Klub         34:16    3:52 
    4    198 Cseh Anett                   95 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       34:45    4:21 
    5     17 Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     36:02    5:38 
    6    197 Palkovics Éva                96 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       38:11    7:47 
    7     50 Péteri Kitti Petra           96 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     40:16    9:52 
    8     51 Péteri Fanni Panka           95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     53:32   23:08 
    9    225 Tóth Blanka                  96 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     55:09   24:45 



N16B  (7)               4.3 km  0 m   10 ep         

    1    179 Zempléni Réka                93 SIR Sirályok SE                   39:05    0:00 
    2    199 Goldmann Dóra                93 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       43:01    3:56 
    3    174 Tóth Krisztina               93 VTC Veszprémi Tájfutó Club        44:24    5:19 
    4    238 Kiss Nikolett                93 ESP Egri Spartacus Tájékozódá     45:00    5:55 
    5     94 Ózsvári Eszter               93 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     47:42    8:37 
    6    127 Rusvai Katalin               93 FSC Futárok SC                    49:07   10:02 
    7     90 Bartus Petra                 94 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium     50:53   11:48 



N18B  (3)               5.5 km  0 m   14 ep         

    1    201 Ozsvárt Dóra                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       48:14    0:00 
    2    202 Balla Brigitta               91 SDS Salgótarjáni Dornyay SE       59:16   11:02 
    3    203 Tóth Korinna                 92 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:04:29   16:15 



N21A  (5)               6.9 km  0 m   18 ep         

    1    230 Simon Ágnes                  74 ETC Egri Testedző Club            54:56    0:00 
    2    214 Boros Anna                   70 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:00:50    5:54 
    3     88 Császár Barbara              89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:17:21   22:25 
    4     91 Sisa Dorottya                89 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium   1:19:44   24:48 

          32 Fenyvesi Laura               88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub          hiba         



N21Br  (10)             4.3 km  0 m   15 ep         

    1     12 Máthé Fanni                  88 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     40:47    0:00 
    2     77 Muzsnai Ágota dr.            55 HSE Hegyisport Szentendre Egy     43:55    3:08 
    3     70 Krasznai Orsolya             64 SPA Tabáni Spartacus Sport és     44:44    3:57 
    4    240 Rákos Piroska                77 DNS Debreceni Nagyerdő SK         52:16   11:29 
    5     53 Vékonyné Árva Katalin        73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub     52:36   11:49 
    6    152 Tóth Ágnes                   67 MAF Műegyetemi Atlétikai és F     54:43   13:56 
    7     87 Czigány Anna                 89 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   1:12:15   31:28 
    8    103 Sipos Petra                     SFC Széchenyi István Egyetem    1:18:31   37:44 
    9    148 Ebinger Mónika               70 KFK KFKI Petőfi Sportkör        1:38:36   57:49 
   10     52 Prill Dóra                   89 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   2:08:01 1:27:14 



N21C  (9)               5.3 km  0 m   8 ep          

    1    104 Vámos Judit                     SFC Széchenyi István Egyetem      50:25    0:00 
    2    126 Kubacsek Éva                 87 FSC Futárok SC                    54:39    4:14 
    3      3 Tóth-Buschmann Ilka          72 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     57:26    7:01 
    4    275 Mitterer Andrea              54 BEA Budapesti Egyetemi Atléti     58:45    8:20 
    5    111 Fövenyessy Gabriella         77 FMT FŐMTERV SK                  1:01:41   11:16 
    6    322 Sóvári Csilla                71 SDS Salgótarjáni Dornyay SE     1:01:47   11:22 
    7    110 Ódor Viktória                72 FMT FŐMTERV SK                  1:03:39   13:14 
    8    102 Skrinyár Zita Zsuzsanna      82 SFC Széchenyi István Egyetem    1:09:15   18:50 

         105 Kovács Brigitta                 SFC Széchenyi István Egyetem       hiba         



N35  (6)                6.4 km  0 m   16 ep         

    1      8 Allwinger Tünde              73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:21    0:00 
    2    221 Bánki Jusztina               74 SMA Soproni Műegyetemi AC       1:00:27    2:06 
    3    137 Riczel Zsuzsanna             70 PSE Postás SE                   1:05:31    7:10 
    4    276 Barnáné Szabó Irén           70 JOG Jogging Plus Szuperinfó C   1:10:26   12:05 
    5      7 Szemler Judit                71 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:17:05   18:44 

          46 Hevérné Fricska Ildikó       70 JOG Jogging Plus Szuperinfó C      hiba         



N40  (9)                5.5 km  0 m   14 ep         

    1     75 Kármán Katalin               58 HSE Hegyisport Szentendre Egy     45:50    0:00 
    2     36 Mátyás Ildikó                63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         50:52    5:02 
    3     19 Cseresnyés Ágnes             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezet     58:36   12:46 
    4     58 Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:00:46   14:56 
    5    124 Rusvainé Barócsi Katalin     65 FSC Futárok SC                  1:03:20   17:30 
    6     92 Kissné Kiss Mária            57 JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium   1:08:48   22:58 
    7     63 Síkhegyi Gabriella           65 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:11:27   25:37 
    8     60 Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   1:11:57   26:07 
    9    173 Tóth Károlyné                67 VTC Veszprémi Tájfutó Club      1:38:09   52:19 



N50  (3)                4.3 km  0 m   15 ep         

    1    278 Kozák Éva                    58 ESP Egri Spartacus Tájékozódá   1:01:41    0:00 
    2     82 Kovács Olga                  55 HAV Havas Szabadidő Klub        1:04:14    2:33 

          54 Lux Ágnes                    51 BEA Budapesti Egyetemi Atléti      hiba         



N60  (2)                3.7 km  0 m   12 ep         

    1     38 Grant Julianna               48 BĂ–F Budai Ősforrás SC            51:08    0:00 
    2    140 Schell Antalné               42 PSE Postás SE                   1:21:40   30:32 



Nyílt kezdő  (10)       3.3 km  0 m   7 ep          

    1    300 Barna István                 66 JOG Jogging Plus Szuperinfó C     27:47    0:00 
    2    295 Budai Ferenc                    EK Egyesületen kívüli             33:20    5:33 
    3    284 Maácz Fruzsina                  EK Egyesületen kívüli             38:10   10:23 
    4    288 Vastag Emese                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      40:13   12:26 
    5    301 Balázs Boldizsár             91 SPA Tabáni Spartacus Sport és     43:35   15:48 
    6    289 Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub          50:30   22:43 
    7    227 Tóth Zsuzsa                     MEA Miskolci Egyetemi Atlétik     51:14   23:27 
    8    298 Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub          51:48   24:01 
    9    343 Baracsi Luca                    TTE Tipo Tájfutó és Környezet   1:13:49   46:02 

         292 Hódossy Petra                   EK Egyesületen kívüli              hiba         



Nyílt technikás  (6)    5.5 km  0 m   14 ep         

    1    303 Erdélyi Tibor                53 HSE Hegyisport Szentendre Egy     52:15    0:00 
    2    166 Kövesdi Ádám                    EK Egyesületen kívüli           1:04:35   12:20 
    3     76 Katona Ferenc dr.            56 HSE Hegyisport Szentendre Egy   1:18:04   25:49 
    4    306 Karsai Klára                 52 OSC Orvosegyetem SC             1:26:36   34:21 
    5    309 Balázs Ottó                  63 SPA Tabáni Spartacus Sport és   1:41:06   48:51 

         315 Kiss György ifj.             74 SDS Salgótarjáni Dornyay SE        hiba