MOM Kupa 2010Szo 2010.09.18. 9:12
Nevezésekkészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

orsz.    SI dugó Bérelt Név                     Klub                                    Rajt 1  Rajt 2 


1   F10D               

    1     337860   X    Irházy Sámuel           EK Egyesületen kívüli                    14:00         
    2     339827        Kadocsa Benjámin        MAT Mazsola Tájfutó és Természetba        8:00    2:00 
    3     337867   X    Kovács Benedek          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       11:00   11:00 
    4     337855   X    Egei Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         5:00    5:00 
    5                   Üres                    Vakant                                    2:00   14:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   17:00    8:00 


2   F12C               

    1                   Üres                    Vakant                                    6:00   19:00 
    2      45414        Marosffy Bálint         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        3:00   13:00 
    3    2019810        Rajkó Dávid             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       18:00   31:00 
    4     307572        Végh János              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        9:00   25:00 
    5      45148        Allwinger Herwig ifj.   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        24:00    4:00 
    6     337876   X    Werner Bendegúz         CBD Ceglédi Bem Vasutas                           7:00 
    7     233567        Havasi Gergely Győző    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          27:00   16:00 
    8     411952        Ormay Mihály            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          15:00   28:00 
    9     307764        Ulicska Áron            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          21:00    1:00 
   10                   Üres                    Vakant                                   12:00   10:00 
   11                   Üres                    Vakant                                    0:00   22:00 


3   F14B               

    1    2019806        Böhm Tamás              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       19:00   45:00 
    2    2019809        Erdős Zoltán            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       31:00   47:00 
    3    2019804        Pályi Patrik            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       13:00   41:00 
    4    2019794        Szalmás Márton          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        1:00   35:00 
    5      46033        Telkes József           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        7:00   31:00 
    6      45424        Vass Tivadar            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       25:00   39:00 
    7     307539        Antal Péter             BDI Budapesti Diáksport Szövetség        28:00   33:00 
    8     307768        Félix Dávid             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          10:00         
    9     307766        Szabó Gábor             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           4:00         
   10     362957        Egei Patrik             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        16:00   43:00 
   11                   Üres                    Vakant                                   22:00   37:00 


4   F16B               

    1     332848        Miháczi Ádám            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        13:00         
    2    2019780        Endrődi Gergely         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       31:00   31:00 
    3    2019805        Jenes Soma              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       25:00   52:00 
    4     505244        Miavecz Balázs          BDI Budapesti Diáksport Szövetség        34:00   28:00 
    5     307724        Sárospataki Bálint      BDI Budapesti Diáksport Szövetség        10:00   40:00 
    6     337873   X    Dörnyei Zoltán          BDI Budapesti Diáksport Szövetség         4:00   55:00 
    7     337875   X    Árkos Gergő             BDI Budapesti Diáksport Szövetség        16:00   34:00 
    8     505212        Emhő Dávid              BDI Budapesti Diáksport Szövetség                49:00 
    9    2022200        Tóth Adrián             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         7:00   46:00 
   10     233566        Kálmán Botond           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          22:00         
   11                   Beluzsár Ádám           ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu        1:00   43:00 
   12     363424        Papanek Ernő            EK Egyesületen kívüli                    19:00   37:00 
   13                   Üres                    Vakant                                   28:00   58:00 


6   F21A               

    1     416668        Néda László             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       21:00   27:00 
    2                   Üres                    Vakant                                    6:00    0:00 
    3       4470        Miháczi Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        24:00         
    4       5633        Harkányi Zoltán         MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       39:00   36:00 
    5      46116        Jenes Géza              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       12:00   24:00 
    6     411905        Györgyi Péter           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       48:00   18:00 
    7     502915        Mets Márton             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       18:00   12:00 
    8     332803        Szentesi József Tamás   ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       15:00    3:00 
    9     416614        Lajszner Attila         ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       33:00   30:00 
   10     416619        Maráz Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai Klub            51:00   15:00 
   11     332839        Mihályi Ferenc          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        36:00         
   12       1000        Töreky Ákos             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       30:00   45:00 
   13     337877   X    Werner Péter            CBD Ceglédi Bem Vasutas                          42:00 
   14      45225        Novai György            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        0:00         
   15      45141        Gyimesi Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        45:00    6:00 
   16     505210        Novai Éva               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        3:00         
   17       4471        Szakál Péter            KAL Kalocsai SE                           9:00    9:00 
   18     307527        Szlatényi Ferenc        OSC Orvosegyetem SC                      27:00   33:00 
   19                   Üres                    Vakant                                   54:00   21:00 
   20                   Üres                    Vakant                                   42:00   39:00 


7   F21B               

    1      45275        Biró Áron               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       58:00    1:00 
    2    2006745        Mucsi Mihály            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       22:00         
    3     362952        Koltai Zoltán           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       31:00   16:00 
    4     332804        Bakos Péter             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       49:00   25:00 
    5                   Üres                    Vakant                                   25:00         
    6     800000        Allwinger Herwig        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        37:00   31:00 
    7      45197        Marosán Dávid           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       40:00   22:00 
    8     307590        Déry Attila             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        28:00   40:00 
    9      45417        Hegedűs Zoltán          OSC Orvosegyetem SC                      46:00    7:00 
   10     307727        Bartos Péter Vince      BDI Budapesti Diáksport Szövetség        52:00   37:00 
   11     307725        Sárospataki Barnabás    BDI Budapesti Diáksport Szövetség        34:00   10:00 
   12     363439        Egei Tamás              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        55:00   19:00 
   13     505248        Bojtor Szabolcs         DIS DISZ Kulturális és Sportegyesü                4:00 
   14    1820723        Kövesdi Ádám            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        43:00   34:00 
   15                   Üres                    Vakant                                           13:00 
   16     222922        Farkas Viktor           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület       19:00   28:00 


8   F21Br              

    1     505202        Kéri Gerzson dr.        HAV Havas Szabadidő Klub                 18:00   38:00 
    2     337861   X    Kaszab Gábor            EK Egyesületen kívüli                     3:00         
    3      45251        Guszlev Antal           ARA Alba Regia Atlétikai Klub            30:00   44:00 
    4      45166        Zagyi László            JMD Mészáros Lőrinc Gimnázium Szak       24:00   26:00 
    5        985        Vereszki Tibor          TSE Törekvés SE                           0:00   35:00 
    6     416509        Kopanicak Vladimir      ATU ATU Kosice                           27:00   14:00 
    7     416618        Babka Miklós            SDS Salgótarjáni Dornyay SE              21:00   47:00 
    8     238475        Kőszegvári Tibor        KFK KFKI Petőfi Sportkör                 15:00   41:00 
    9     411957        Incze Zsombor           KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                  23:00 
   10     502394        Ács Gábor               ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        6:00   17:00 
   11     233541        Gárdonyi Márk           OSC Orvosegyetem SC                       9:00   29:00 
   12                   Üres                    Vakant                                   12:00   32:00 
   13                   Üres                    Vakant                                   33:00   20:00 


9   F21C               

    1     332869        Süle Ferenc Attila      FMT FŐMTERV SK                           35:00   23:00 
    2                   Üres                    Vakant                                   38:00   26:00 
    3                   Üres                    Vakant                                   32:00   20:00 


11  F40                

    1        973        Vastag Gábor            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       12:00   36:00 
    2     307549        Báder Attila            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és       27:00   39:00 
    3     362953        Kadocsa Gábor           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        9:00   33:00 
    4                   Üres                    Vakant                                   21:00   54:00 
    5     332845        Bérczes Miklós          FMT FŐMTERV SK                           33:00   27:00 
    6     232767        Maácz Miklós            MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        0:00   15:00 
    7       5622        Balla Sándor            HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       39:00   51:00 
    8     339868        Zakariás Péter          TSE Törekvés SE                                  18:00 
    9      45340        Hevér Csaba             JOG Jogging Plus Szuperinfó Club         18:00         
   10     307553        Szőcs László            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       36:00   45:00 
   11     222980        Ipsics László           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         6:00   24:00 
   12      45533        Zentai László           HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        3:00   30:00 
   13     307537        Antal István            BDI Budapesti Diáksport Szövetség        24:00   60:00 
   14     332863        Felföldi Barnabás       PVS Pécsi Vasutas SK                             57:00 
   15     505215        Szebeli István          SSC Siketek SC Budapest                          48:00 
   16                   Üres                    Vakant                                   15:00   21:00 
   17                   Üres                    Vakant                                   30:00   42:00 


12  F45                

    1      46138        Cenner Tibor dr.        FMT FŐMTERV SK                            5:00   11:00 
    2     411956        Nagy András             PSE Postás SE                             2:00    2:00 
    3     411951        Incze András Péter dr.  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                   8:00 
    4                   Üres                    Vakant                                    8:00    5:00 


13  F50                

    1     363463        Imeli János             MSE Megalódusz SE                                18:00 
    2      46281        Fedor Jozef             XSP Club Sokol Pezinok                   16:00    0:00 
    3      45193        Nagy Zsolt              FMT FŐMTERV SK                                    2:00 
    4     232759        Urbán András            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       31:00   16:00 
    5     332287        Fleischer Zoltán        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       28:00    6:00 
    6     233676        Gadó György             OSC Orvosegyetem SC                      37:00   10:00 
    7      45473        Gincsai József          KRI Kristály Tájfutó és Természetj       40:00         
    8     332835        Ormay György            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          22:00   14:00 
    9     339875        Hunyadvári László       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       19:00   12:00 
   10                   Üres                    Vakant                                   34:00    8:00 
   11                   Üres                    Vakant                                   25:00    4:00 


14  F55                

    1     416698        Hirt Károly             ARA Alba Regia Atlétikai Klub            40:00   22:00 
    2     505295        Hunyadi Károly          PSE Postás SE                            43:00   19:00 
    3     222971        Hidvégi Attila          PSE Postás SE                            37:00         
    4       4465        Lux Iván                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C               16:00 
    5                   Üres                    Vakant                                   46:00   25:00 


15  F60                

    1       5617        Vida István             OSC Orvosegyetem SC                      35:00   31:00 
    2       4512        Csongrádi Jenő          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       38:00   22:00 
    3     416701        Zánkay András           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       44:00   16:00 
    4      45444        Gáncs Kálmán            HER Herkules SE Balatonalmádi            47:00   19:00 
    5       4507        Sőtér János             PSE Postás SE                                    28:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   41:00   25:00 


16  F65                

    1     232754        Szemler István          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        18:00   47:00 
    2      45138        Gombkötő Péter dr.      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        14:00   29:00 
    3      45409        Radnóti Rezső           HAV Havas Szabadidő Klub                  0:00   38:00 
    4        906        Mohácsi József          HAV Havas Szabadidő Klub                         44:00 
    5      45498        Szecsődi Ákos           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       10:00   41:00 
    6       5627        Ribényi Imre            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        8:00   50:00 
    7      45402        Köblös József           KTX Kőbányai Textil SE                    6:00         
    8     337853   X    Muszély György          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       16:00   32:00 
    9     416652        Lohász Márton           BDI Budapesti Diáksport Szövetség         2:00   35:00 
   10                   Üres                    Vakant                                    4:00   56:00 
   11                   Üres                    Vakant                                   12:00   53:00 


17  F70                

    1     363435        Hódossy Béla            TSC Tungsram SC                          42:00   39:00 
    2     339876        Cserteg István          TSC Tungsram SC                          28:00         
    3       4474        Kozma László            BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       20:00   12:00 
    4     307706        Kangasmaki Heikki       BSC Balatonfüredi SC                     26:00   24:00 
    5      45450        Dudás István            OSC Orvosegyetem SC                      40:00   30:00 
    6       5621        Nyögéri Imre            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye       30:00   36:00 
    7      45401        Kún Ferenc              KTX Kőbányai Textil SE                   32:00         
    8      45393        Rácz Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        34:00   27:00 
    9      45394        Weress Kálmán           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        24:00   33:00 
   10    2003003        Fiechter Christian      OLC OLC-Capreolo                         36:00   21:00 
   11     232658        Nagy Dezső              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       38:00   18:00 
   12      45460        Szabon János            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK          22:00   15:00 
   13     233633        Pataki Zsolt            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       44:00   42:00 


18  N10D               

    1     337862   X    Koltai Réka             EK Egyesületen kívüli                    35:00   35:00 
    2    2022190        Báder Fanni             MAT Mazsola Tájfutó és Természetba       23:00   20:00 
    3     337866   X    Gárdonyi Csilla         MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       20:00   23:00 
    4     337870   X    Vastag Emese            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       32:00   32:00 
    5     337871   X    Végh Erzsébet           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       26:00   38:00 
    6     337872   X    Antal Katinka           BDI Budapesti Diáksport Szövetség                17:00 
    7    2022199        Tóth Blanka             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                41:00 
    8     427660        Tóth Barbara            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                26:00 
    9                   Üres                    Vakant                                   29:00   29:00 


19  N12C               

    1     363475        Mucsi Zsófia            TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       36:00         
    2     337868   X    Maácz Fruzsina          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       30:00   34:00 
    3     337869   X    Sárközy Zsófia          MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       39:00   43:00 
    4    2022206        Szakál Brigitta         KAL Kalocsai SE                          42:00   46:00 
    5       4508        Hajnal Dorottya         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       33:00   37:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   45:00   40:00 


20  N14B               

    1                   Üres                    Vakant                                            2:00 
    2    2019788        Jenes Tünde             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       53:00   11:00 
    3      45427        Kézdy Borbála           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       47:00    8:00 
    4     307718        Tisza Zsófia Borbála    BDI Budapesti Diáksport Szövetség        44:00   14:00 
    5     362958        Nagy Klára              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       56:00    5:00 
    6     232822        Egei Petra              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        50:00         
    7                   Üres                    Vakant                                   59:00   17:00 


21  N16B               

    1    2022193        Kadocsa Rebeka          MAT Mazsola Tájfutó és Természetba       34:00   51:00 
    2     363409        Erős Evelin             ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       40:00   53:00 
    3                   Üres                    Vakant                                   37:00   55:00 


23  N21A               

    1       9817        Federova Katarina       XSP Club Sokol Pezinok                   57:00   12:00 
    2     411930        Holper Antónia          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        45:00         
    3     339900        Őry Luca                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako       48:00    3:00 
    4     505229        Szivák Ildikó           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó       54:00    0:00 
    5     505227        Kovács Júlia Virág      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE         42:00    6:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   51:00    9:00 


32  N21B               

    1      45481        Biró Aletta             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       17:00   24:00 
    2        964        Lada Nikolett           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       11:00   40:00 
    3      45206        Szemler Judit           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        41:00   38:00 
    4      46008        Kovács Edit             ARA Alba Regia Atlétikai Klub            44:00   22:00 
    5      45372        Nagy Krisztina          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       23:00   28:00 
    6     307785        Szacska Nikolett        ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu       20:00   32:00 
    7      45249        Szabó Veronika          ARA Alba Regia Atlétikai Klub            35:00         
    8      45194        Marosán Ágnes           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       29:00   36:00 
    9     416678        Allwinger Tünde         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        14:00   30:00 
   10     505232        Füzy Judit              OSC Orvosegyetem SC                      26:00   26:00 
   11     337878   X    Tuosa Johanna           XLR Lappeen Riento                               20:00 
   12                   Üres                    Vakant                                   38:00   34:00 
   13                   Üres                    Vakant                                   32:00         


24  N21Br              

    1      45499        Benga Andrásné          PVM Pécsi Vörös Meteor SK                49:00         
    2     337854   X    Mucsiné Belecz Andrea   TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho       55:00         
    3      34176        Denave Alizée           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       46:00   40:00 
    4     233693        Nagy Beáta              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn       58:00   37:00 
    5                   Üres                    Vakant                                   52:00   43:00 


25  N21C               

    1     337852   X    Vastagné Bauer Zita     BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar               35:00 
    2      46143        Fischer Mária           BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       29:00   29:00 
    3     337865   X    Kovács Ágnes            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE          8:00   32:00 
    4     332861        Madár Brigitta          PSE Postás SE                             2:00   56:00 
    5     505247        Novotni Bernadett       BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        5:00   47:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   20:00   50:00 
    7      45412        Mitterer Andrea         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       17:00   44:00 
    8     332840        Tóth-Buschmann Ilka     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        26:00   38:00 
    9     233542        Orosz Katalin           ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut       14:00   59:00 
   10                   Üres                    Vakant                                   23:00   41:00 
   11        968        Novotni Tiborné         BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar               53:00 
   12                   Üres                    Vakant                                   11:00         


27  N40                

    1     339888        Szőcs Anett             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K       58:00   10:00 
    2     411990        Dániel Edit             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle       49:00    4:00 
    3     332834        Ormay Éva               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK                  13:00 
    4      45130        Cseresnyés Ágnes        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        55:00    1:00 
    5                   Üres                    Vakant                                   52:00    7:00 


28  N50                

    1     416628        Csőkör Irén             BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar       50:00    7:00 
    2     500560        Lux Ágnes               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       56:00    4:00 
    3        935        Szabó Zsuzsanna         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye       53:00    1:00 
    4                   Üres                    Vakant                                   59:00   10:00 


29  N60                

    1     222979        Hegedüs Ágnes           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C       48:00    6:00 
    2      45418        Hanusz Mária            OSC Orvosegyetem SC                      50:00    0:00 
    3      45527        Sőtérné Farkas Anna     PSE Postás SE                                     3:00 
    4                   Üres                    Vakant                                   46:00    9:00 


31  Nyílt könnyű       

    1     337851   X    Keindl Mónika           MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és        9:00         
    2     337859   X    Horváth Barbara         EK Egyesületen kívüli                     5:00   49:00 
    3      45550        Kadocsa Levente         MAT Mazsola Tájfutó és Természetba       11:00   47:00 
    4     362954        Horváth Edit            MAT Mazsola Tájfutó és Természetba        3:00   52:00 
    5     222984        Sipos Judit             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle        1:00   50:00 
    6     337874   X    Kocsis Piroska          BDI Budapesti Diáksport Szövetség        13:00   51:00 
    7     418999        Butkovska Iveta         ATU ATU Kosice                            7:00   48:00 
    8                   Üres                    Vakant                                   25:00   55:00 
    9                   Üres                    Vakant                                   21:00   59:00 
   10                   Üres                    Vakant                                   15:00   58:00 
   11                   Üres                    Vakant                                   27:00   53:00 
   12                   Üres                    Vakant                                   23:00   60:00 
   13                   Üres                    Vakant                                   19:00   56:00 
   14                   Üres                    Vakant                                   17:00   54:00 
   15                   Üres                    Vakant                                   29:00   57:00 


30  Nyílt technikás    

    1     337856   X    Angyal Gábor            EK Egyesületen kívüli                            42:00 
    2     337864   X    Szűcs Attila            EK Egyesületen kívüli                    45:00         
    3                   Üres                    Vakant                                   47:00   50:00 
    4                   Üres                    Vakant                                   51:00   52:00 
    5                   Üres                    Vakant                                   49:00   44:00 
    6                   Üres                    Vakant                                   59:00   46:00 
    7                   Üres                    Vakant                                   57:00   48:00 
    8                   Üres                    Vakant                                   53:00   54:00 
    9                   Üres                    Vakant                                   55:00   56:00 
   10        950        Horváth Imre            BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        0:00    7:00