Hosszúrét Kupa 2011 - 2011.10.12.Cs 2011.10.13. 11:41
Eredményekkészítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                        Idő 



Női könnyű pálya  (9)     1.6 km  40 m   9 ep     

    1        Zacher Noémi                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        14:22 
    2        Zacher Enikő                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        14:39 
    3        Bartók Annamária             00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        15:48 
    4        Sólyomvári Júlia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        16:08 
    5        Barta Luca                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        16:10 
    6        Somosi Bernadett                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        16:13 
    7        Brückner Patrícia               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        18:49 
    8        László Dorottya                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        21:37 
    9        László Karolina                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        22:46 



Férfi könnyű pálya  (6)   1.6 km  40 m   9 ep     

    1        Demjén Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        40:11 
    2        Gerzsényi Levente               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        42:49 
    3        Pekáry Márton                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        79:25 
    4        Buzás Benedek                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        79:29 

   Vk        Pintér Ábel 3X               93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 8:40 
   Vk        Tóth Ádám 3X                 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 8:42 



Női rövid pálya  (13)     2.6 km  70 m   17 ep    

    1        Nagy Krisztina 2X            76 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        27:04 
    2        Hegedüs-Virág Zsófia            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        34:58 
    3        Zarnóczay Klára              60 HBS Honvéd Bottyán SE                     35:50 
    4        Zacher Noémi 2X                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:37 
    5        Bartók Annamária 2X             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:41 
    5        Zacher Enikő 2X                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:41 
    7        Biró Aletta 2X               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        40:37 
    8        Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub                  41:52 
    9        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SK                            44:51 
   10        Szemes Tünde                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        47:24 
   11        Haála Villő                  93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        48:08 
   12        Mészáros Lili                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        48:12 
   13        Kecskés Bea                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        55:00 



Férfi rövid pálya  (27)   2.6 km  70 m   17 ep    

    1        Józsa Gábor 2X               83 TSE Törekvés SE                           16:00 
    2        Tóth Ádám 2X                 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                17:04 
    3        Pintér Ábel 2X               93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                18:53 
    4        Gyurina Szabolcs             77 PVS Pécsi Vasutas SK                      24:54 
    5        Kovalcsik István             66 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        25:17 
    6        Horváth György 2X            52 PSE Postás SE                             25:27 
    7        Kaján László 2X              51 FMT FŐMTERV SK                            30:38 
    8        Gincsai József               60 KRI Kristály Tájfutó és Természetj        34:23 
    9        Rumi Zoárd                   01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:46 
   10        Ungvárszky Ádám              93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        37:23 
   11        Arató Csongor 2X             63 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           38:50 
   12        László Benedek                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        39:39 
   13        Németh Alajos                37 PSE Postás SE                             41:55 
   14        Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC                       42:11 
   15        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                            42:53 
   16        Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        43:19 
   17        Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                           43:42 
   18        Turschl Bence                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        44:36 
   19        Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE                    50:38 
   20        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                           53:43 
   21        Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub                  54:44 
   22        Hajdu István                 45 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        54:47 
   23        Fábics Miklós                   PSE Postás SE                             61:01 
   24        Fábics Ferenc                42 PSE Postás SE                             75:34 
   25        Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg       138:03 

             Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                        hiba 
             Szabó Botond                    EK Egyesületen kívüli                      hiba 



Női hosszú pálya  (15)    3.2 km  95 m   20 ep    

    1        Novai Éva                    80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        28:11 
    2        Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        29:57 
    3        Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        31:10 
    4        Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE                    32:17 
    5        Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        34:31 
    6        Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         37:28 
    7        Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        37:58 
    8        Jenei Margit                 54 BĂ?F Budai Ősforrás SC                    44:26 
    9        Novotni Tiborné              52 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        46:33 
   10        Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        46:59 
   11        Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem SC                       47:46 
   12        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        50:54 
   13        Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        53:14 
   14        Fischer Mária                52 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        82:58 

             Sipos Judit                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         hiba 



Férfi hosszú pálya  (53)  3.2 km  95 m   20 ep    

    1        Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        19:34 
    2        Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        20:33 
    3        Liszka Krisztián             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        20:34 
    4        Bugár Gergely                92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        21:44 
    5        Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                           22:40 
    6        Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                23:55 
    7        Jenes Soma                   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        24:17 
    8        Nagy Bence                   96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        26:32 
    9        Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         29:10 
   10        Novai György                 75 SZV Szegedi Vasutas SE                    29:23 
   11        Kövesdi Ádám                 82 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         29:36 
   12        Egri Bálint                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        29:37 
   13        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                29:54 
   14        Balogh Róbert                78 FLF Fehérlófia SE                         30:02 
   15        Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        30:10 
   16        Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        30:26 
   17        Hegedűs Béla                 60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye        31:54 
   18        Kovalcsik István 2X          66 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar        32:32 
   19        Hegedüs Márton               80 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        32:47 
   20        Turschl Bence 2X             99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        33:08 
   21        Horváth György               52 PSE Postás SE                             33:15 
   22        Gergely Csaba                74 KFK KFKI Petőfi Sportkör                  33:55 
   23        Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut        34:23 
   24        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           34:34 
   25        Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        35:22 
   26        Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba        35:34 
   27        Kertész Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K        35:37 
   28        Szebeli István               68 SSC Siketek SC Budapest                   35:47 
   29        Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        35:57 
   30        Dalos Áron                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        36:54 
   31        Bugár József                 53 BĂ?F Budai Ősforrás SC                    39:06 
   32        Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club                    39:15 
   33        Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        39:39 
   34        Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                            40:39 
   35        Osváth Szabolcs              78 KFK KFKI Petőfi Sportkör                  41:08 
   36        Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         41:09 
   37        Orbán János                  56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             42:27 
   38        Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C        43:31 
   39        Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        43:46 
   40        Pap László                   56 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         44:56 
   41        Nagy Albert                  43 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn        45:00 
   41        Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         45:00 
   43        Illés József                    EK Egyesületen kívüli                     47:03 
   44        Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako        47:30 
   45        Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                       47:38 
   46        Arató Csongor                63 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           49:55 
   47        Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           53:13 
   48        Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         54:09 
   49        Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        60:14 
   50        Farkas Sándor                73 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg        65:41 

             Katulin Tibor                57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         hiba 
             Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         hiba 
   Vk        Gyimesi Zoltán 2X            72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő         24:00