Hosszúrét Kupa 2011 - 2011.10.12.Cs 2011.10.13. 11:42
Eredményekkészítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                                Kat            Idő 



Kezdő pálya  (15)       1.6 km  40 m   9 ep                

    1        Zacher Noémi                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           14:22 
    2        Zacher Enikő                 00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           14:39 
    3        Bartók Annamária             00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           15:48 
    4        Sólyomvári Júlia                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           16:08 
    5        Barta Luca                      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           16:10 
    6        Somosi Bernadett                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           16:13 
    7        Brückner Patrícia               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NK           18:49 
    8        László Dorottya                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  NK           21:37 
    9        László Karolina                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  NK           22:46 
   10        Demjén Dávid                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FK           40:11 
   11        Gerzsényi Levente               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FK           42:49 
   12        Pekáry Márton                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FK           79:25 
   13        Buzás Benedek                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FK           79:29 

   Vk        Pintér Ábel 3X               93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FK            8:40 
   Vk        Tóth Ádám 3X                 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FK            8:42 



Rövid pálya  (40)       2.6 km  70 m   17 ep               

    1        Józsa Gábor 2X               83 TSE Törekvés SE                     FR           16:00 
    2        Tóth Ádám 2X                 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FR           17:04 
    3        Pintér Ábel 2X               93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FR           18:53 
    4        Gyurina Szabolcs             77 PVS Pécsi Vasutas SK                FR           24:54 
    5        Kovalcsik István             66 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  FR           25:17 
    6        Horváth György 2X            52 PSE Postás SE                       FR           25:27 
    7        Nagy Krisztina 2X            76 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NR           27:04 
    8        Kaján László 2X              51 FMT FŐMTERV SK                      FR           30:38 
    9        Gincsai József               60 KRI Kristály Tájfutó és Természetj  FR           34:23 
   10        Hegedüs-Virág Zsófia            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NR           34:58 
   11        Zarnóczay Klára              60 HBS Honvéd Bottyán SE               NR           35:50 
   12        Zacher Noémi 2X                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           36:37 
   13        Bartók Annamária 2X             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           36:41 
   13        Zacher Enikő 2X                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           36:41 
   15        Rumi Zoárd                   01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FR           36:46 
   16        Ungvárszky Ádám              93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FR           37:23 
   17        Arató Csongor 2X             63 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK     FR           38:50 
   18        László Benedek                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FR           39:39 
   19        Biró Aletta 2X               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NR           40:37 
   20        Tóth Józsefné                51 HAV Havas Szabadidő Klub            NR           41:52 
   21        Németh Alajos                37 PSE Postás SE                       FR           41:55 
   22        Dudás István                 32 OSC Orvosegyetem SC                 FR           42:11 
   23        Nagy Zsolt                   59 FMT FŐMTERV SK                      FR           42:53 
   24        Marosffy Bálint              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FR           43:19 
   25        Hargitai Miklós              38 TSC Tungsram SC                     FR           43:42 
   26        Turschl Bence                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FR           44:36 
   27        Fábián Beatrix               74 FMT FŐMTERV SK                      NR           44:51 
   28        Szemes Tünde                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           47:24 
   29        Haála Villő                  93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           48:08 
   30        Mészáros Lili                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           48:12 
   31        Köblös József                41 KTX Kőbányai Textil SE              FR           50:38 
   32        Hódossy Béla                 37 TSC Tungsram SC                     FR           53:43 
   33        Radnóti Rezső                41 HAV Havas Szabadidő Klub            FR           54:44 
   34        Hajdu István                 45 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FR           54:47 
   35        Kecskés Bea                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NR           55:00 
   36        Fábics Miklós                   PSE Postás SE                       FR           61:01 
   37        Fábics Ferenc                42 PSE Postás SE                       FR           75:34 
   38        Kozma László                 36 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  FR          138:03 

             Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                 FR            hiba 
             Szabó Botond                    EK Egyesületen kívüli               FR            hiba 



Hosszú pálya  (68)      3.2 km  95 m   20 ep               

    1        Zsebeházy István             85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FH           19:34 
    2        Kisvölcsey Ákos              72 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FH           20:33 
    3        Liszka Krisztián             92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           20:34 
    4        Bugár Gergely                92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           21:44 
    5        Józsa Gábor                  83 TSE Törekvés SE                     FH           22:40 
    6        Tóth Ádám                    86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FH           23:55 
    7        Jenes Soma                   95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FH           24:17 
    8        Nagy Bence                   96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           26:32 
    9        Novai Éva                    80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  NH           28:11 
   10        Gyimesi Zoltán               72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           29:10 
   11        Novai György                 75 SZV Szegedi Vasutas SE              FH           29:23 
   12        Kövesdi Ádám                 82 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           29:36 
   13        Egri Bálint                  94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           29:37 
   14        Pintér Ábel                  93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub          FH           29:54 
   15        Nagy Krisztina               76 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NH           29:57 
   16        Balogh Róbert                78 FLF Fehérlófia SE                   FH           30:02 
   17        Peregi Dániel                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           30:10 
   18        Morandini Viktor             87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           30:26 
   19        Liszka Eszter                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NH           31:10 
   20        Hegedűs Béla                 60 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  FH           31:54 
   21        Tóth Réka                    91 SZV Szegedi Vasutas SE              NH           32:17 
   22        Kovalcsik István 2X          66 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  FH           32:32 
   23        Hegedüs Márton               80 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  FH           32:47 
   24        Turschl Bence 2X             99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           33:08 
   25        Horváth György               52 PSE Postás SE                       FH           33:15 
   26        Gergely Csaba                74 KFK KFKI Petőfi Sportkör            FH           33:55 
   27        Ács Gábor                    71 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  FH           34:23 
   28        Balázs Otília                97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NH           34:31 
   29        Zempléni András dr.          60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     FH           34:34 
   30        Ormay Mihály                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           35:22 
   31        Dalos Attila                 67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  FH           35:34 
   32        Kertész Gábor                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  FH           35:37 
   33        Szebeli István               68 SSC Siketek SC Budapest             FH           35:47 
   34        Hegedüs Ábel                 55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  FH           35:57 
   35        Dalos Áron                   95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           36:54 
   36        Egei Petra                   96 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   NH           37:28 
   37        Völgyesi Melody              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  NH           37:58 
   38        Bugár József                 53 BĂ?F Budai Ősforrás SC              FH           39:06 
   39        Nagy Lajos                   43 ETC Egri Testedző Club              FH           39:15 
   40        Urbán András                 60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  FH           39:39 
   41        Kaján László                 51 FMT FŐMTERV SK                      FH           40:39 
   42        Osváth Szabolcs              78 KFK KFKI Petőfi Sportkör            FH           41:08 
   43        Gombkötő Péter dr.           44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           41:09 
   44        Orbán János                  56 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE       FH           42:27 
   45        Muszély György               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  FH           43:31 
   46        Gyalog László                49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           43:46 
   47        Jenei Margit                 54 BĂ?F Budai Ősforrás SC              NH           44:26 
   48        Pap László                   56 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           44:56 
   49        Nagy Albert                  43 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH           45:00 
   49        Bogdány Miklós               39 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           45:00 
   51        Novotni Tiborné              52 BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  NH           46:33 
   52        Hegedüs Ágnes                49 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NH           46:59 
   53        Illés József                    EK Egyesületen kívüli               FH           47:03 
   54        Rajkó Dávid                  98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  FH           47:30 
   55        Vida István                  47 OSC Orvosegyetem SC                 FH           47:38 
   56        Szabadi Ildikó               76 OSC Orvosegyetem SC                 NH           47:46 
   57        Arató Csongor                63 POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK     FH           49:55 
   58        Hajas Csilla                 64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NH           50:54 
   59        Ormay György                 57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     FH           53:13 
   60        Biró Aletta                  47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  NH           53:14 
   61        Nagy Gábor                   43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           54:09 
   62        Horváth Imre                 53 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  FH           60:14 
   63        Farkas Sándor                73 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  FH           65:41 
   64        Fischer Mária                52 BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  NH           82:58 

             Sipos Judit                  54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  NH            hiba 
             Katulin Tibor                57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho  FH            hiba 
             Lengyel Ádám                 96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  FH            hiba 
   Vk        Gyimesi Zoltán 2X            72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   FH           24:00