Hegyvidék Kupa 2011 és Budapest Középtávú BajnokságaSzo 2011.03.26. 0:04
Rajtlista Versenynap 1készítette: MT2003 © Stephan Krämer 2006

   SI dugó Név                                        Klub                                 Rajt 


F12B  (6)   1.5 km  35 m   7                             

       209 Barta Gergely                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   0:00 
    347701 Váczi Samu Sebestyén                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    2:00 
   2009006 Turschl Bence                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   4:00 
   2022195 Tóth Balázs                                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba   6:00 
   2022135 Pintér Balázs                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   8:00 
    339830 Horváth Csongor                            MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  10:00 



F12BPáros   1.5 km  35 m   7                             

           Üres                                       Vakant                              22:00 
    347725 Hodonicki Dorián Márton, Hodonicki Noel    TSE Törekvés SE                     24:00 
    339827 Kadocsa Benjámin, Kadocsa Levente          MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  26:00 
    443175 Gergely András, Hollbeck Bálint            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     28:00 
    347730 Pergel Dávid, Illyés Levente               TSE Törekvés SE                     30:00 
    443181 Tass Mihály, Taba Áron                     KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     32:00 
    347717 Béres Vajk, Pozsonyi Balázs                TSE Törekvés SE                     34:00 
           Üres                                       Vakant                              36:00 
    443172 Henkrich Miksa, Vidor Gergely              KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     38:00 
       238 Lakatos Tamás, Barta Ágoston               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  40:00 



F14A  (9)   1.7 km  70 m   10                            

           Üres                                       Vakant                              21:00 
   2022143 Zacher Márton                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  23:00 
   2019804 Pályi Patrik                               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  25:00 
   2022127 Farkasdy András                            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  27:00 
    411952 Ormay Mihály                               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     29:00 
    363496 Dalos Máté                                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  31:00 
   2019810 Rajkó Dávid                                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  33:00 
    233567 Havasi Gergely Győző                       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     35:00 
    363497 Weiler Vilmos                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  37:00 



F14C  (9)   1.7 km  50 m   6                             

     45414 Marosffy Bálint                            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   1:00 
    347712 Váczi Buda Benedek                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    3:00 
   2019809 Erdős Zoltán                               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   5:00 
    347743 Dosek Domonkos                             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   7:00 
   2019794 Szalmás Márton                             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   9:00 
       237 Bartalos Gergely                           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  11:00 
     45424 Vass Tivadar                               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  13:00 
    347735 Végh János                                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  15:00 
    347728 Telkes József                              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  17:00 



F18A  (10)  2.5 km  100 m   1                            

    411992 Bartók Márton                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   1:00 
    332872 Horváth Máté                               TSE Törekvés SE                      3:00 
   2022137 Sulyok Ábel                                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   5:00 
    505244 Miavecz Balázs                             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   7:00 
    886604 Balázs Bulcsú                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   9:00 
           Üres                                       Vakant                              11:00 
   2022130 Lakatos Tádé                               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  13:00 
   2019805 Jenes Soma                                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  15:00 
    363495 Dalos Áron                                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  17:00 
   2022131 Nagy Bence                                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  19:00 



F18C  (7)   2.0 km  60 m   9                             

   2022141 Ungvárszky Ádám                            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  19:00 
           Üres                                       Vakant                              21:00 
       210 Pintér András                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  23:00 
    347722 Szigetvári Vince                           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  25:00 
    347716 Tanács Levente                             BDI Budapesti Diáksport Szövetség   27:00 
       227 Malnoury-Erdős Dali                        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  29:00 
   2019780 Endrődi Gergely                            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  31:00 



F21A  (21)  2.9 km  140 m   1                            

           Üres                                       Vakant                               1:00 
    347749 Egri Botond                                KFK KFKI Petőfi Sportkör             3:00 
    505260 Horváth Sándor                             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   5:00 
     45141 Gyimesi Zoltán                             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    7:00 
    411905 Györgyi Péter                              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   9:00 
    332841 Gombkötő Péter                             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   11:00 
    307528 Siegler Konrád                             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  13:00 
    700501 Lenkei Zsolt                               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   15:00 
    502370 Gyalog Zoltán                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  17:00 
    238475 Kőszegvári Tibor                           KFK KFKI Petőfi Sportkör            19:00 
   2022121 Bakó Áron                                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  21:00 
           Üres                                       Vakant                              23:00 
     46027 Zai Bálint                                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  25:00 
    411903 Györgyi Ábel                               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  27:00 
   2022129 Jánosy Bence                               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  29:00 
    222970 Bánfi Róbert                               HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Club  31:00 
    505214 Bugár Gergely                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  33:00 
    505205 Kerényi Máté                               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   35:00 
       222 Liszka Krisztián                           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  37:00 
   1200913 Scultéty Márton                            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  39:00 
           Üres                                       Vakant                              41:00 



F21B  (8)   2.8 km  120 m   1                            

           Üres                                       Vakant                               2:00 
    307725 Sárospataki Barnabás                       BDI Budapesti Diáksport Szövetség    4:00 
    347705 Lincz Mátyás                               FMT FŐMTERV SK                       6:00 
    307727 Bartos Péter Vince                         BDI Budapesti Diáksport Szövetség    8:00 
     46080 Gát Balázs                                 EK Egyesületen kívüli               10:00 
           Üres                                       Vakant                              12:00 
    505259 Finta Zoltán                               MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  14:00 
   1602614 Kopanicak Vladimir                         ATU ATU Kosice                      16:00 



F21C  (9)   2.0 km  60 m   9                             

       249 Péteri-Takáts Imre                         MDSC MDSC                            1:00 
    347734 Bortel László                              PKI PKI                              3:00 
     45299 Barna István                               JOG Jogging Plus Szuperinfó Club     5:00 
    347744 Ullrich Zoltán+ Dénes                      PKI PKI                              7:00 
       225 Madaras Gábor                              MDSC MDSC                            9:00 
           Üres                                       Vakant                              11:00 
    222971 Hidvégi Attila                             PKI PKI                             13:00 
    206225 Buzás Gyula                                FMT FŐMTERV SK                      15:00 
       233 Berka Emese                                MDSC MDSC                           17:00 



F35A  (9)   2.5 km  80 m   11                            

           Üres                                       Vakant                              22:00 
    416668 Néda László                                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  24:00 
    347713 Gergely Csaba                              KFK KFKI Petőfi Sportkör            26:00 
   2019789 Faragó Gergő                               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  28:00 
     45390 Gönczi Róbert                              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   30:00 
    307556 Török Imre                                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  32:00 
       985 Vereszki Tibor                             TSE Törekvés SE                     34:00 
    888340 Baracsi Gábor                              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   36:00 
     45303 Bánki Zoltán                               EK Egyesületen kívüli               38:00 



F40A  (15)  2.4 km  80 m   11                            

    332863 Felföldi Barnabás                          PVS Pécsi Vasutas SK                 0:00 
    363478 Horváth László                             TSE Törekvés SE                      2:00 
    363467 Balázs Ottó                                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   4:00 
     45132 Dankó István                               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    6:00 
    888344 Schwendtner Erik                           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye   8:00 
    233595 Dalos Attila                               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  10:00 
    442884 Keleti Tamás                               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   12:00 
    505215 Szebeli István                             SSC Siketek SC Budapest             14:00 
    411921 Kovács Béla                                KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  16:00 
           Maácz Miklós                               MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  18:00 
    232759 Urbán András                               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  20:00 
     45537 Schell Antal ifj.                          PSE Postás SE                       22:00 
    222980 Ipsics László                              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   24:00 
    362953 Kadocsa Gábor                              MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  26:00 
     45484 Károlyi Gyula                              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   28:00 



F50A  (12)  2.4 km  70 m   11                            

     45417 Hegedűs Zoltán                             OSC Orvosegyetem SC                 17:00 
     45193 Nagy Zsolt                                 FMT FŐMTERV SK                      19:00 
     45533 Zentai László                              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  21:00 
      5616 Szunyog József dr.                         KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  23:00 
     45351 Lenkei Győző                               HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  25:00 
     45470 Vankó Péter                                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  27:00 
    332835 Ormay György                               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     29:00 
     46134 Lincz József                               FMT FŐMTERV SK                      31:00 
    232807 Hegedüs Béla                               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  33:00 
     46135 Nagy Miklós                                FMT FŐMTERV SK                      35:00 
      5615 Tertsch Antal                              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  37:00 
     45404 Hegedüs Ábel                               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  39:00 



F55A  (8)   2.3 km  105 m   1                            

     45496 Juhász István                              BĂ–F Budai Ősforrás SC               1:00 
     45367 Olajos Ferenc                              PSE Postás SE                        3:00 
           Üres                                       Vakant                               5:00 
    505295 Hunyadi Károly                             PSE Postás SE                        7:00 
           Üres                                       Vakant                               9:00 
           Üres                                       Vakant                              11:00 
     45439 Bugár József                               BĂ–F Budai Ősforrás SC              13:00 
      4473 Pap László                                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   15:00 



F60A  (10)  2.3 km  90 m   9                             

     45138 Gombkötő Péter dr.                         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   19:00 
       897 Lázár László                               PSE Postás SE                       21:00 
      4461 Bogdanovits András                         MSE Megalódusz SE                   23:00 
     45237 Sindely Pál dr.                            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE    25:00 
     45444 Gáncs Kálmán                               HER Herkules SE Balatonalmádi       27:00 
      5617 Vida István                                EK Egyesületen kívüli               29:00 
     45198 Andrási Lajos                              HER Herkules SE Balatonalmádi       31:00 
     54753 Homoki Géza                                SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE    33:00 
     45445 Bacsó Attila                               HER Herkules SE Balatonalmádi       35:00 
     45176 Szűcs B. Levente                           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  37:00 



F65A  (16)  2.1 km  85 m   9                             

    411954 Hajdu Kálmán                               EK Egyesületen kívüli                0:00 
     45498 Szecsődi Ákos                              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   2:00 
    505202 Kéri Gerzson dr.                           HAV Havas Szabadidő Klub             4:00 
     45494 Nagy Gábor                                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    6:00 
    307777 Gerely Ferenc                              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   8:00 
    411927 Hargitai István                            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   10:00 
     45145 Komár Béla                                 HER Herkules SE Balatonalmádi       12:00 
       906 Mohácsi József                             HAV Havas Szabadidő Klub            14:00 
    363474 Bogdány Miklós                             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   16:00 
    505288 Tóth János                                 SKS Sárvári Kinizsi SE              18:00 
    347721 Muszély György                             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  20:00 
    416652 Lohász Márton                              BDI Budapesti Diáksport Szövetség   22:00 
      4496 Jelinek István                             PSE Postás SE                       24:00 
     45206 Szemler István                             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   26:00 
    233532 Tőkés József                               TSC Tungsram SC                     28:00 
           Fábics Ferenc                              PSE Postás SE                       44:00 



F70A  (12)  2.0 km  80 m   10                            

      4474 Kozma László                               BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  14:00 
      5621 Nyögéri Imre                               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  16:00 
    363403 Sóti Ernő                                  BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg  18:00 
     45460 Szabon János                               KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     20:00 
     45450 Dudás István                               OSC Orvosegyetem SC                 22:00 
     45393 Rácz Márton                                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   24:00 
    232658 Nagy Dezső                                 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K  26:00 
           Üres                                       Vakant                              28:00 
    363435 Hódossy Béla                               TSC Tungsram SC                     30:00 
      4491 Schell Antal                               PSE Postás SE                       32:00 
     45454 Hargitai Miklós                            TSC Tungsram SC                     34:00 
     45495 Argay Gyula                                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  36:00 



N12B  (5)   1.5 km  35 m   7                             

      4508 Hajnal Dorottya                            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  12:00 
    347746 Sárközy Zsófia                             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  14:00 
           Üres                                       Vakant                              16:00 
   2022192 Finta Sári                                 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  18:00 
    888342 Gárdonyi Csilla                            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  20:00 



N12BPáros   1.5 km  35 m   7                             

     46033 Vastag Emese, Végh Erzsébet                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  42:00 
    347750 Gombos Noémi, Kiszel Regina                TSE Törekvés SE                     44:00 
    443174 Duchon Lilla, Utassy Zsófi                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     46:00 
           Üres                                       Vakant                              48:00 



N14C  (4)   1.7 km  50 m   6                             

    307572 Maácz Fruzsina                             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  19:00 
           Üres                                       Vakant                              21:00 
     45427 Kézdy Borbála                              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  23:00 
   2019788 Kováts Réka                                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  25:00 



N16A  (7)   2.1 km  70 m   9                             

    339833 Liszka Eszter                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  30:00 
    362958 Nagy Klára                                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  32:00 
   2022142 Völgyesi Melody                            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  34:00 
           Üres                                       Vakant                              36:00 
   2022132 Nagy Viktória                              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  38:00 
    307718 Tisza Zsófia Borbála                       BDI Budapesti Diáksport Szövetség   40:00 
    232799 Weiler Virág                               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  42:00 



N21A  (7)   2.7 km  80 m   10                            

    233677 Krasznai Orsolya                           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   0:00 
    347738 Kovács Ágnes                               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     2:00 
    411931 Kovács Eszter                              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye   4:00 
       255 Popovics Liliána                           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   6:00 
    505227 Kovács Júlia Virág                         SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SE     8:00 
     46100 Bacsó Piroska                              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba  10:00 
    411918 Máthé Fanni                                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   12:00 



N21C  (8)   2.0 km  60 m   9                             

    505258 Tóth Zsuzsa                                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  33:00 
    347723 Szalmásné Szekér Erika                     MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako  35:00 
    222984 Sipos Judit                                HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  37:00 
    505247 Novotni Bernadett                          BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  39:00 
    347704 Gegessy Rita                               EK Egyesületen kívüli               41:00 
    307432 Butkovska Iveta                            ATU ATU Kosice                      43:00 
    437621 Gyalogné Dobróka Anett                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  45:00 
           Üres                                       Vakant                              47:00 



N40A  (9)   2.1 km  70 m   10                            

     45103 Barnáné Szabó Irén                         JOG Jogging Plus Szuperinfó Club     1:00 
    307546 Zelena Dóra                                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   3:00 
     45481 Biró Aletta                                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   5:00 
           Üres                                       Vakant                               7:00 
    505285 Molnár Jeanette                            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   9:00 
    233514 Tanácsné Vasvári Zsuzsa                    RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE       11:00 
    233618 Hajas Csilla                               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C  13:00 
    339831 Németh Ágnes dr.                           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   15:00 
    232801 Ebinger Mónika                             KFK KFKI Petőfi Sportkör            17:00 



N50A  (10)  2.0 km  65 m   11                            

       935 Szabó Zsuzsanna                            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye   2:00 
     45422 Karsai Klára                               OSC Orvosegyetem SC                  4:00 
     45208 Komár Béláné                               HER Herkules SE Balatonalmádi        6:00 
     46143 Fischer Mária                              BAL Budapesti Asztali-labdarúgó Eg   8:00 
       968 Novotni Tiborné                            BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  10:00 
    347714 Gelei Zsuzsanna                            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye  12:00 
     45441 Jenei Margit                               BĂ–F Budai Ősforrás SC              14:00 
    416628 Csőkör Irén                                BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar  16:00 
           Üres                                       Vakant                              18:00 
      4476 Horváth Magda                              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   20:00 



N60A  (4)   1.9 km  70 m   11                            

     45418 Hanusz Mária                               OSC Orvosegyetem SC                 27:00 
     45411 Szuromi Imréné                             BĂ–F Budai Ősforrás SC              29:00 
      4492 Schell Antalné                             PSE Postás SE                       31:00 
           Üres                                       Vakant                              33:00 



Nyílt könny 1.6 km  50 m   6                             

       226 Bögös István                               MDSC MDSC                            0:00 
           Üres                                       Vakant                               2:00 
    347736 Vastag Eszter                              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   4:00 
           Üres                                       Vakant                               6:00 
    339829 Tóth Blanka                                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba   8:00 
           Üres                                       Vakant                              10:00 
    347742 Tihanyi Dániel                             BDI Budapesti Diáksport Szövetség   12:00 
           Üres                                       Vakant                              14:00 
           Üres                                       Vakant                              16:00 
       234 Péczöli Béla                               MDSC MDSC                           18:00 
           Üres                                       Vakant                              20:00 
    347719 Fábics Miklós                              PSzE Postások Szakmai egyesülete    22:00 
           Üres                                       Vakant                              24:00 
    233675 Borsos Sándor                              EK Egyesületen kívüli               26:00 
    347740 Móricz Judit+ Zsigmond+ Margit             PKI PKI                             28:00 
           Üres                                       Vakant                              30:00 
    347729 Mercz László dr.                           BDI Budapesti Diáksport Szövetség   32:00 
     46021 Fábián Beatrix                             FMT FŐMTERV SK                      34:00 
       219 Zacher Noémi                               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  36:00 
       212 Zacher Enikő                               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  38:00 
           Üres                                       Vakant                              40:00 
           Üres                                       Vakant                              42:00 
           Üres                                       Vakant                              44:00 
           Üres                                       Vakant                              46:00 
           Üres                                       Vakant                              48:00