MOM Kupa 2012Szo 2012.09.29. 15:22
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Név                       Klub                                         Idő 



F12C  (11)                1.5 km  0 m   10 ep     

    1 Rumi Zoárd                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         10:58 
    1 Bujdosó Zoltán            EK Egyesületen kívüli                      10:58 
    3 Buzás Benedek             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         11:33 
    4 László Benedek            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         13:55 
    5 Pályi Lőrinc              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         14:59 
    6 Bujdosó Márk              EK Egyesületen kívüli                      15:14 
    7 Fey Mihály                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         21:34 
    8 Fülöp Szabolcs            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         23:07 
    9 Kovács Barnabás           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         25:09 
   10 Lakatos Balázs            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         26:51 
   11 Tóth Martin               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          38:04 



F16B  (7)                 3.6 km  0 m   22 ep     

    1 Kálmán Erik               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         25:52 
    2 Horváth Csongor           MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         28:48 
    3 Erdős Zoltán              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         32:45 
    4 Rajkó Dávid               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         35:40 
    5 Marosffy Bálint           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         36:16 
    6 Vidor Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         37:14 
    7 Tihanyi Péter             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         45:51 



F21B  (14)                4.2 km  0 m   29 ep     

    1 Morandini Viktor          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         26:25 
    2 Horváth Sándor            MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         28:35 
    3 Bognár Márk               HBS Honvéd Bottyán SE                      30:59 
    4 Kertész Gábor             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         32:50 
    5 Meichl Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          33:39 
    6 Hegedűs Zoltán            OSC Orvosegyetem SC                        35:01 
    7 Mörk Péter                MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         36:05 
    8 Havas Péter János         STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei          36:52 
    9 Urbán András              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         40:50 
   10 Spohn Márton              EK Egyesületen kívüli                      45:39 
   11 Vámosi László             EK Egyesületen kívüli                      53:54 

      Bernhardt Balázs          TNF Tata Nike Futóklub                      hiba 
      Zakar Gergely             HAS Honvéd Arrabona SE                      hiba 
      Szegi Amondó Zoltán       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          hiba 



F35  (6)                  3.6 km  0 m   22 ep     

    1 Vereszki Tibor            THT Tapolcai Honvéd SE                     21:14 
    2 Nagy Sándor               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         25:37 
    3 Szlatényi Ferenc          OSC Orvosegyetem SC                        27:06 
    4 Simon Tamás               KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         27:53 
    5 Bobály Csaba              TSE Törekvés SE                            30:36 
    6 Kézdy Pál                 KFK KFKI Petőfi Sportkör                   32:02 



F45  (9)                  2.7 km  0 m   18 ep     

    1 Dalos Attila              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         20:39 
    2 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            23:35 
    3 Hegedüs Ábel              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         23:56 
    4 Bérczes Miklós            FMT FŐMTERV SK                             27:05 
    5 Szepesi Imre              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              28:25 
    6 Gincsai József            KRI Kristály Tájfutó és Természetj         30:00 
    7 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         31:14 
    8 Bauer Ádám                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         38:25 

      Hunyadi Károly            PSE Postás SE                               hiba 



F60  (8)                  1.7 km  0 m   14 ep     

    1 Kaján László              FMT FŐMTERV SK                             16:18 
    2 Jelinek István            PSE Postás Sport Egyesület                 18:05 
    3 Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         19:48 
    4 Gerely Ferenc             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         21:24 
    5 Vida István               OSC Orvosegyetem SC                        21:26 
    6 Gyalog László             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         23:48 
    7 Kéki Miklós               EK Egyesületen kívüli                      25:24 
    8 Síkhegyi Ferenc           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         28:51 



F70  (10)                 1.7 km  0 m   14 ep     

    1 Lohász Márton             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          19:57 
    2 Nyögéri Imre              KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         29:51 
    3 Dudás István              OSC Orvosegyetem Sport Club                32:09 
    4 Gárdonyi Zoltán           BĂ–F Budai Ősforrás SC                     34:24 
    5 Rácz Márton               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          34:58 
    6 Köblös József             KTX Kőbányai Textil SE                     35:54 
    7 Radnóti Rezső             HAV Havas Szabadidő Klub                   44:03 
    8 Éliás Vilmos              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          44:28 
    9 Fábics Ferenc             PSE Postás SE                              49:58 
   10 Buncsik János             PSE Postás Sport Egyesület                 56:29 



N10C  (10)                1.1 km  0 m   9 ep      

    1 Zempléni Lilla            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            17:41 
    2 Orosz Viktória            HAV Havas Szabadidő Klub                   22:57 
    3 Sárközy Rita              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         25:53 
    4 Sárközy Borbála           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         27:49 
    5 Tóth Barbara              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          31:15 
    6 Bauer Anna                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         31:57 
    7 Dalos Réka                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          33:23 
    8 Schenk Anna               EK Egyesületen kívüli                      35:22 
    9 László Karolina           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         42:18 

   Vk Orosz Tímea               HAV Havas Szabadidő Klub                   18:54 



N12C  (8)                 1.5 km  0 m   10 ep     

    1 Zacher Noémi              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          9:42 
    2 Zacher Enikő              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         10:13 
    3 Barta Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         12:15 
    4 László Dorottya           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         12:24 
    5 Végh Erzsébet             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         12:30 
    6 Mózessy Míra              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         18:23 
    7 Iván Eszter               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         22:22 
    8 Tóth Blanka               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          28:19 



N16B  (6)                 2.7 km  0 m   18 ep     

    1 Sárközy Zsófia            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         22:25 
    2 Hajnal Dorottya           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         24:35 
    3 Kézdy Borbála             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         25:21 
    4 Finta Sára Katalin        MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         27:40 
    5 Maácz Fruzsina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         30:11 
    6 Miskolczi Zsófia          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         41:18 



N21B  (10)                3.3 km  0 m   27 ep     

    1 Liskány Diána             STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei          25:39 
    2 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         28:27 
    3 Oroszné Tóth Zsuzsanna    HAV Havas Szabadidő Klub                   31:42 
    4 Lux Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          32:48 
    5 Biró Aletta               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         39:28 
    6 Síkhegyi Franciska        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         40:34 
    7 Salánki Zsuzsa            OSC Orvosegyetem Sport Club                44:55 
    8 Simon Hajnalka            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         45:41 
    9 Madár Brigitta            PSE Postás SE                              47:03 
   10 Korik Vera                PSE Postás Sport Egyesület                 51:29 



N35  (7)                  2.7 km  0 m   18 ep     

    1 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         28:04 
    2 Madarassy Anikó           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         31:10 
    3 Tóth-Buschmann Ilka       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          34:14 
    4 Horváth Ildikó            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         35:06 
    5 Fövenyessy Gabriella      FMT FŐMTERV SK                             36:24 
    6 Síkhegyi Gabriella        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         39:32 
    7 Völgyesi Bea              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         60:36 



N50  (6)                  1.7 km  0 m   14 ep     

    1 Szabó Zsuzsanna           KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         21:24 
    2 Novotni Tiborné           BBB Balassi Bálint KSE Balassagyar         21:47 
    3 Tóth Józsefné             HAV Havas Szabadidő Klub                   23:44 
    4 Csipi Erzsébet            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         26:52 
    5 Lovász Márta              EK Egyesületen kívüli                      33:20 
    6 Balla Katalin             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte         38:00 



N65  (2)                  0.0 km   11 ep          

    1 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem SC                        34:40 
    2 Éliás Vilmosné            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          53:46 



Nyílt  (29)               2.0 km  0 m   14 ep     

    1 Hidvégi Tamás             PSE Postás Sport Egyesület                 17:39 
    2 Lux Iván                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         19:21 
    3 Hidvégi Attila            PSE Postás Sport Egyesület                 21:53 
    4 Zánkay Piros              EK Egyesületen kívüli                      22:11 
    5 Pál Ilona dr.             KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte         23:06 
    6 Csordás Kornél            EK Egyesületen kívüli                      24:52 
    7 Davidesz Lilla            EK Egyesületen kívüli                      26:20 
    8 Horváth Hanga             MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         26:47 
    9 Villányi Olivér           EK Egyesületen kívüli                      26:53 
   10 Czinege János             KRI Kristály Tájfutó és Természetj         26:55 
   11 Bea Krisztián             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         27:06 
   12 Ullrich Dénes             PSE Postás Sport Egyesület                 28:37 
   13 Ullrich Zoltán            PSE Postás Sport Egyesület                 30:39 
   14 Zsebeházy Eszter          KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye         32:30 
   15 Bobály Zsuzsa             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          33:15 
   16 Sárecz Bence              ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         34:18 
   17 Vancsó Péter              PSE Postás SE                              37:31 
   18 Davideszné Dömötör Katali EK Egyesületen kívüli                      38:16 
   19 Bobály Sára               TSE Törekvés SE                            42:22 
   20 Davidesz Ágnes            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          44:14 
   21 Rumi Tamás                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         45:00 
   22 Kiss Tamás                EK Egyesületen kívüli                      47:54 
   23 Kovács Gergő              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          48:19 
   24 Zánkay Magdolna           EK Egyesületen kívüli                      53:07 
   25 Mörk Marcell              MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         54:16 
   26 Teo Dóra                  OSC Orvosegyetem SC                        55:12 
   27 Kovács Dominika           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          59:02 
   28 Kókai Lola                EK Egyesületen kívüli                      74:25 
   29 Szecsanov Zorka           EK Egyesületen kívüli                      76:23