Budapest sprintbajnoksága - 2013. május 11.Cs 2013.05.09. 17:15
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

Rajtsz        Chip Név                       Szül Klub                                    Rajt 


F14B  (8)          1.7 km  100 m   12 ep   

           2022123 Ormay Mihály                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        1:00 
                   László Benedek              00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        2:00 
                   Vavrek Roland               00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        3:00 
                   Üres                           Üres                                    4:00 
                   Vidor Gergely               99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        5:00 
             45424 Vass Bertalan               99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        6:00 
                   Üres                           Üres                                    7:00 
           2009006 Turschl Bence               99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        8:00 



F16B  (8)          2.1 km  130 m   10 ep   

           2019810 Rajkó Dávid                 98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        1:00 
           2022143 Zacher Márton               98 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        2:00 
           2019804 Pályi Patrik                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        3:00 
                   Üres                           Üres                                    4:00 
                   Papanek András              97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        5:00 
             45414 Marosffy Bálint             98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        6:00 
                   Üres                           Üres                                    7:00 
           2019809 Erdős Zoltán                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        8:00 



F21B  (28)         2.5 km  170 m   16 ep   

            505214 Bugár Gergely               92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       11:00 
                   Forrai Miklós               79 HOD Hód-mentor sport és műpártol       12:00 
            232759 Urbán András                60 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       13:00 
           2026128 Mihályi Ferenc              84 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       14:00 
            505245 Peregi Dávid                93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       15:00 
           1155115 Malý Aleš                      XOLE OK Jilemnice                       16:00 
           2041772 Szebeli István              68 SSC Siketek Sport Club                 17:00 
                   Egri Bálint                 94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       18:00 
             45141 Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       19:00 
           2022121 Bakó Áron                   92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       20:00 
           1303022 Tiirats Tauno                  XOES OK Ilves                          21:00 
            448961 Hajdu Szása                 95 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       22:00 
             45588 Berecz Gábor                84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül       23:00 
            505244 Miavecz Balázs              96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       24:00 
              4463 Bodnár Barnabás             82 MSE Megalódusz Sportegylet             25:00 
           2022137 Sulyok Ábel                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       26:00 
               950 Horváth Imre                53 SAS Silvanus Sportegyesület            27:00 
           2042377 Boros Imre                  77 SSC Siketek Sport Club                 28:00 
            363480 Lengyel Ádám                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       29:00 
           1272727 Jenes Soma                  95 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       30:00 
            222922 Farkas Viktor               84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül       31:00 
            502387 Morandini Viktor            87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       32:00 
           1396251 Forrai Gábor                79 HOD Hód-mentor sport és műpártol       33:00 
             45918 Pálinkó Márton              91 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü       34:00 
                   Üres                           Üres                                   35:00 
                   Üres                           Üres                                   36:00 
                   Üres                           Üres                                   37:00 
                   Üres                           Üres                                   38:00 



F12B  (8)          1.4 km  90 m   10 ep    

                   Pekáry Márton               01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        1:00 
                   Molnár Csongor              02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        2:00 
                   Buzás Benedek               01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        3:00 
                   Pályi Lőrinc                01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        4:00 
           2022136 Rumi Zoárd                  01 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        5:00 
                   Kovács Péter                02 EK Egyesületen kívüli                   6:00 
                   Üres                           Üres                                    7:00 
                   Üres                           Üres                                    8:00 



N14B  (8)          1.4 km  90 m   10 ep    

             45929 Vankó Milena                99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       11:00 
           2022204 Kálmán Imola                00 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       12:00 
                   Bartók Annamária            00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       13:00 
                   Végh Erzsébet               00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       14:00 
                   Zacher Noémi                00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       15:00 
                   Zacher Enikő                00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       16:00 
                   Üres                           Üres                                   17:00 
                   Üres                           Üres                                   18:00 



N16B  (9)          1.7 km  100 m   12 ep   

           2019788 Maácz Fruzsina              98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       11:00 
            443188 Vékony Vanda                99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          12:00 
             45427 Mátlé Beatrix               98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       13:00 
           2022142 Völgyesi Melody             97 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       14:00 
           2019806 Emesz Csipke                97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       15:00 
                   Üres                           Üres                                   16:00 
           2019794 Kézdy Borbála               97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       17:00 
                   Üres                           Üres                                   18:00 
           2019780 Sárközy Zsófia              99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza       19:00 



N21B  (14)         2.3 km  150 m   14 ep   

            307516 Tüskéné Borszéki Erika      77 SSC Siketek Sport Club                 11:00 
             45126 Károlyi Hanga               92 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       12:00 
            443185 Tóth Zsuzsanna              95 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          13:00 
            505227 Kovács Júlia Virág          91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp       14:00 
            700024 Kinde Vanda                 94 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       15:00 
             45942 Szabó Katalin               83 KST Kőbányai Sirály Tájfutó Spor       16:00 
            339833 Liszka Eszter               96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       17:00 
            888349 Seres-Kormány Anita         79 SSC Siketek Sport Club                 18:00 
            448990 Kovács Ágnes                81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp       19:00 
           2022128 Weiler Virág                96 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       20:00 
            232845 Szebeliné Toldi Éva         69 SSC Siketek Sport Club                 21:00 
            363419 Szabó Ágnes                 80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási F       22:00 
                   Üres                           Üres                                   23:00 
                   Üres                           Üres                                   24:00 



N10C  (7)          1.1 km  55 m   8 ep     

                   Vastag Eszter               04 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        1:00 
                   Bauer Anna Margit           03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        2:00 
                   László Karolina             03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        3:00 
             46119 Orosz Viktória              04 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        4:00 
             45930 Orosz Tímea                 05 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        5:00 
                   Üres                           Üres                                    6:00 
                   Üres                           Üres                                    7:00 



N12B  (9)          1.2 km  65 m   8 ep     

            411949 Zempléni Lilla              03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        1:00 
            443189 Vékony Janka                02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           2:00 
                   Iván Eszter                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        3:00 
                   Üres                           Üres                                    4:00 
                   Boros Júlia                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        5:00 
           2022205 Kálmán Tamara               02 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        6:00 
                   László Dorottya             02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        7:00 
                   Üres                           Üres                                    8:00 
                   Vastag Emese                01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza        9:00 



NYK  (30)          1.2 km  65 m   8 ep     

                   Bauer Krisztina             74 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       11:00 
            437621 Gyalogné Dobróka Anett      80 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       12:00 
                   Üres                           Üres                                   13:00 
                   Üres                           Üres                                   14:00 
                   Üres                           Üres                                   15:00 
                   Üres                           Üres                                   16:00 
                   Üres                           Üres                                   17:00 
                   Üres                           Üres                                   18:00 
                   Üres                           Üres                                   19:00 
                   Üres                           Üres                                   20:00 
                   Üres                           Üres                                   21:00 
                   Üres                           Üres                                   22:00 
                   Üres                           Üres                                   23:00 
                   Üres                           Üres                                   24:00 
                   Üres                           Üres                                   25:00 
                   Üres                           Üres                                   26:00 
                   Üres                           Üres                                   27:00 
                   Üres                           Üres                                   28:00 
                   Üres                           Üres                                   29:00 
                   Üres                           Üres                                   30:00 
                   Üres                           Üres                                   31:00 
                   Üres                           Üres                                   32:00 
                   Üres                           Üres                                   33:00 
                   Üres                           Üres                                   34:00 
                   Üres                           Üres                                   35:00 
                   Üres                           Üres                                   36:00 
                   Üres                           Üres                                   37:00 
                   Üres                           Üres                                   38:00 
                   Üres                           Üres                                   39:00 
                   Üres                           Üres                                   40:00 



F35  (9)           2.3 km  150 m   14 ep   

             45537 Schell Antal ifj.           69 PSE Postás Sport Egyesület              1:00 
                   Hlavac David                   XOLE OK Jilemnice                       2:00 
            888344 Schwendtner Erik            70 SIR Sirályok Sportegyesület             3:00 
                   Papp Sándor                 72 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        4:00 
             45508 Csík Zoltán                 77 KFK KFKI Petőfi Sportkör                5:00 
            888335 Kálmán Péter                73 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        6:00 
           9760613 Bozsó Norbert               76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl        7:00 
                   Üres                           Üres                                    8:00 
                   Üres                           Üres                                    9:00 



F45  (10)          2.1 km  130 m   10 ep   

                   Bauer Ádám                  65 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       11:00 
             45470 Vankó Péter                 59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü       12:00 
            222980 Ipsics László               68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       13:00 
            232799 Weiler Zsolt                62 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot       14:00 
            232807 Hegedűs Béla                60 SAS Silvanus Sportegyesület            15:00 
             45533 Zentai László               59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesü       16:00 
                   Magyari Árpád               66 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       17:00 
            233619 Zempléni András dr.         60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spo       18:00 
                   Üres                           Üres                                   19:00 
                   Üres                           Üres                                   20:00 



F55  (8)           1.7 km  100 m   10 ep   

               980 Vékony Andor                55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub           1:00 
            448972 Komoróczki András           51 SAS Silvanus Sportegyesület             2:00 
           1396181 Hegedüs Ábel                55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        3:00 
            222971 Hidvégi Attila              55 PSE Postás Sport Egyesület              4:00 
             45417 Hegedűs Zoltán              52 OSC Orvosegyetem Sport Club             5:00 
               907 Gyalog László               49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö        6:00 
                   Üres                           Üres                                    7:00 
                   Üres                           Üres                                    8:00 



F65  (14)          1.3 km  70 m   11 ep    

             45498 Szecsődi Ákos               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        1:00 
            363435 Hódossy Béla                37 TSC Tungsram Sport Club                 2:00 
            448951 Muszély György              42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai        3:00 
             54753 Homoki Géza                 47 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp        4:00 
              4491 Schell Antal                39 PSE Postás Sport Egyesület              5:00 
             45444 Gáncs Kálmán                47 HER Balatonalmádi Herkules Sport        6:00 
             45138 Gombkötő Péter dr.          44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd        7:00 
            416652 Lohász Márton               42 BDI Budapesti Diáksport Szövetsé        8:00 
             45409 Radnóti Rezső               41 HAV Havas Szabadidő Klub                9:00 
              5621 Nyögéri Imre                36 SAS Silvanus Sportegyesület            10:00 
           2050700 Rácz Márton                 36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd       11:00 
            339876 Cserteg István              38 TSC Tungsram Sport Club                12:00 
                   Üres                           Üres                                   13:00 
                   Üres                           Üres                                   14:00 



N35  (8)           2.1 km  130 m   10 ep   

              5625 Oroszné Tóth Zsuzsanna      78 HAV Havas Szabadidő Klub               25:00 
             46133 Biró Fruzsina               74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       26:00 
            206225 Fábián Beatrix              74 FMT FŐMTERV SK                         27:00 
            411973 Schell Anikó                73 PSE Postás Sport Egyesület             28:00 
               867 Marosfalvi Mónika           70 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       29:00 
            505279 Madarassy Anikó             73 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       30:00 
                   Üres                           Üres                                   31:00 
                   Üres                           Üres                                   32:00 



N45  (5)           1.7 km  100 m   10 ep   

            505285 Molnár Jeannette            67 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö       11:00 
            233618 Hajas Csilla                64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai       12:00 
            411967 Tóth Ágnes                  67 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot       13:00 
             46143 Fischer Mária               52 ARA Alba Regia Atlétikai Klub          14:00 
                   Üres                           Üres                                   15:00 



N55  (3)           1.3 km  70 m   11 ep    

             45499 Benga Andrásné              52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK              16:00 
               935 Szabó Zsuzsanna             54 SAS Silvanus Sportegyesület            17:00 
                   Üres                           Üres                                   18:00 



N65  (3)           1.3 km  70 m   11 ep    

             45418 Hanusz Mária                45 OSC Orvosegyetem Sport Club            20:00 
              4492 Schell Antalné              42 PSE Postás Sport Egyesület             21:00 
                   Üres                           Üres                                   22:00