Hegyvidék KupaP 2013.04.12. 23:11
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

       Rajt      SI dugó Név                            Klub                             


F10C  (4)          1.8 km  70 m   6 ep     

       2:00       307751 Kovács Kende                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
       8:00              Üres                           Vakant                           
      14:00      2022124 Klement Kelén                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      20:00              Üres                           Vakant                           



F12C  (20)         2.0 km  80 m   7 ep     

       1:00              Molnár Csongor                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
       3:00       888364 Bujdosó Zoltán                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
       5:00              Bihari Máté                    KFK KFKI Petőfi Sportkör         
       7:00              Kovács Botond                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
       9:00      2037818 Fey Mihály                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      11:00         4468 Huszár Balázs                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      13:00              Argay Zsolt                    TSE Törekvés Sport Egyesület     
      15:00      2037806 Buzás Benedek                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      17:00              Pályi Lőrinc                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      19:00              Andreoletti Brúnó              CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy 
      21:00      2037819 Kovács Barna                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      23:00              Németh Áron                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      25:00      2022136 Rumi Zoárd                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      27:00              Nickl Márton                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      29:00              Gönczi Keve                    CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy 
      31:00              Osztie Gergő                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      33:00      2037811 Tálas Soma                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      35:00              Karakai Áron                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      37:00      2037814 Magyari Benedek                SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      39:00              Szalay András Sebestyén        CSP Csipa Sport és Szabadidő Egy 



F14  (6)           2.3 km  90 m   9 ep     

      30:00      2037815 Vidor Gergely                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      36:00              Nagy Gergely Kartal            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      42:00         4499 Józsa Botond                   PSE Postás Sport Egyesület       
      48:00              Ürge Dániel                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      54:00      2037812 Vavrek Roland                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      60:00              Üres                           Vakant                           



F16  (4)           3.4 km  120 m   17 ep   

       1:00      2019804 Pályi Patrik                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
       7:00      2019809 Erdős Zoltán                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      13:00       307544 Gurály Attila                  BDI Budapesti Diáksport Szövetsé 
      19:00      2019810 Rajkó Dávid                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 



F21B  (17)         5.4 km  180 m   25 ep   

       1:00       505245 Peregi Dávid                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
       4:00        46014 Pálinkás Tamás                 BDI Budapesti Diáksport Szövetsé 
       7:00       332841 Gombkötő Péter                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      10:00              Üres                           Vakant                           
      13:00         5622 Balla Sándor                   HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 
      16:00        45492 Meichl Márton                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      19:00              Főző Péter                     PVS Pécsi Vasutas Sportkör       
      22:00              Üres                           Vakant                           
      25:00        46127 Molnár Tibor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    
      28:00        45250 Szebeni Zsolt                  PSE Postás Sport Egyesület       
      31:00      2050669 Nagy Tibor                     EK Egyesületen kívüli            
      34:00       888335 Kálmán Péter                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      37:00       448961 Hajdu Szása                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      40:00         5633 Harkányi Zoltán                SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesü 
      43:00              Üres                           Vakant                           
      46:00       411980 Kiss Gábor                     KAL Kalocsai Sport Egyesület     
      49:00       500582 Riczel Zsuzsanna               PSE Postás Sport Egyesület       



F21C  (2)          3.2 km  90 m   16 ep    

       1:00              Tóth Zoltán                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 
       7:00       232806 Győri János Attila             GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub       



F35  (14)          4.1 km  125 m   19 ep   

      21:00      7117117 Szűcs Attila                   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és 
      24:00        45387 Kiácz Bence                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 
      27:00       238475 Kőszegvári Tibor               KFK KFKI Petőfi Sportkör         
      30:00       888344 Schwendtner Erik               SIR Sirályok Sportegyesület      
      33:00       363434 Balogh Iván dr.                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      36:00        45508 Csík Zoltán                    KFK KFKI Petőfi Sportkör         
      39:00              Metzger Balázs                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      42:00       403774 Beitnes Amund                  XOK OK-77                        
      45:00       233676 Kézdy Pál                      KFK KFKI Petőfi Sportkör         
      48:00      9760613 Bozsó Norbert                  MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl 
      51:00              Bertók Zoltán                  EK Egyesületen kívüli            
      54:00       233619 Zempléni András dr.            KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Spo 
      57:00       416701 Zánkay András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      60:00        45390 Gönczi Róbert                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 



F45  (12)          3.7 km  120 m   19 ep   

      23:00              Podolyák Zsolt                 XLO South London Orienteers      
      26:00          896 Argay Gyula                    TSE Törekvés Sport Egyesület     
      29:00       307798 Hadnagy Árpád                  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és 
      32:00       332287 Fleischer Zoltán               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      35:00              Üres                           Vakant                           
      38:00        45191 Kerényi Dénes                  HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 
      41:00       222980 Ipsics László                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      44:00       437646 Peregi Tamás                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      47:00              Ürge László                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      50:00              Üres                           Vakant                           
      53:00      2014520 Hegedűs Béla                   SAS Silvanus Sportegyesület      
      56:00      2037813 Magyari Árpád                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 



F55  (10)          3.6 km  100 m   17 ep   

       3:00      2050679 Kéki Miklós                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 
       6:00        45477 Biró Sándor                    KRI Kristály Tájfutó és Természe 
       9:00              Üres                           Vakant                           
      12:00       505295 Hunyadi Károly                 PSE Postás Sport Egyesület       
      15:00      7000077 Kukkasjärvi Tapio              XRR Rajamäen Rykmentti           
      18:00        45145 Komár Béla                     HER Balatonalmádi Herkules Sport 
      21:00              Üres                           Vakant                           
      24:00              Üres                           Vakant                           
      27:00       222971 Hidvégi Attila                 PSE Postás Sport Egyesület       
      30:00         6770 Hegedüs András                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 



F65  (10)          3.3 km  100 m   16 ep   

      33:00         4512 Csongrádi Jenő                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      36:00        45138 Gombkötő Péter dr.             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      39:00         5617 Vida István                    SAS Silvanus Sportegyesület      
      42:00              Üres                           Vakant                           
      45:00         4461 Bogdanovits András             MSE Megalódusz Sportegylet       
      48:00              Üres                           Vakant                           
      51:00        54753 Homoki Géza                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 
      54:00              Üres                           Vakant                           
      57:00       207958 Bogdány Miklós                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      60:00       505202 Kéri Gerzson Ferenc            SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 



F70  (15)          3.1 km  100 m   14 ep   

      16:00        45402 Köblös József                  KTX Kőbányai Textil Sportegyesül 
      19:00        45495 Argay Gyula                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      22:00        45454 Hargitai Miklós                TSC Tungsram Sport Club          
      25:00         5621 Nyögéri Imre                   SAS Silvanus Sportegyesület      
      28:00              Üres                           Vakant                           
      31:00        45494 Nagy Gábor                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      34:00              Salmenkylä Juhani              XHS Helsingin Suunnistajat       
      37:00       307501 Schőnviszky László             SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      40:00        45450 Dudás István                   OSC Orvosegyetem Sport Club      
      43:00       363435 Hódossy Béla                   TSC Tungsram Sport Club          
      46:00              Üres                           Vakant                           
      49:00       339876 Cserteg István                 TSC Tungsram Sport Club          
      52:00              Juntunen Olli                  XHS Helsingin Suunnistajat       
      55:00       416652 Lohász Márton                  BDI Budapesti Diáksport Szövetsé 
      58:00       232658 Nagy Dezső                     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és 



N10C  (6)          1.8 km  70 m   6 ep     

      26:00              Ürge Boroka                    BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      32:00              Czakó Boglárka                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      38:00        45143 Juhász Emília                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      44:00       411949 Zempléni Lilla                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      50:00      2037810 Horváth Lilla                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      56:00              Üres                           Vakant                           



N12C  (6)          2.0 km  80 m   7 ep     

      45:00              Iván Eszter                    MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      47:00              Ürge Dóra                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      49:00       416692 Csákvári Anna                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      51:00      2022205 Kálmán Tamara                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      53:00       307752 Benkő Sári                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      55:00              Üres                           Vakant                           



N14  (8)           2.2 km  90 m   9 ep     

       3:00      2037821 Zacher Enikő                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
       9:00      2022204 Kálmán Imola                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      15:00      2037817 Bartók Annamária               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      21:00      2022198 Hajdu Nelli                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      27:00      2037801 Barta Luca                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      33:00        46033 Végh Erzsébet                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      39:00      2037820 Zacher Noémi                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      45:00              Üres                           Vakant                           



N16  (6)           3.1 km  100 m   13 ep   

      25:00      2019806 Emesz Csipke                   MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      31:00              Nagy Dorottya                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
      37:00      2019780 Sárközy Zsófia                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      43:00              Üres                           Vakant                           
      49:00       888342 Gárdonyi Csilla                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      55:00      2019788 Maácz Fruzsina                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 



N21B  (11)         4.3 km  125 m   20 ep   

      29:00      2050670 Nagy Krisztina                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      32:00              Kertész Anikó                  PVS Pécsi Vasutas Sportkör       
      35:00        46105 Korbély Barbara                MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Cl 
      38:00              Üres                           Vakant                           
      41:00       505227 Kovács Júlia Virág             SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 
      44:00       505232 Füzy Judit                     OSC Orvosegyetem Sport Club      
      47:00       233618 Hajas Csilla                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      50:00              Üres                           Vakant                           
      53:00       345899 Szijártó Anikó                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      56:00       448990 Kovács Ágnes                   SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sp 
      59:00        45126 Károlyi Hanga                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 



N21C  (4)          3.2 km  90 m   16 ep    

      13:00       448952 Bihariné Tenk Dóra             KFK KFKI Petőfi Sportkör         
      19:00              Mester Lívia                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub    
      25:00       505285 Molnár Jeannette               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      31:00              Üres                           Vakant                           



N35  (7)           3.7 km  120 m   19 ep   

       2:00      2037808 Horvát Ildikó                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
       5:00        46133 Biró Fruzsina                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
       8:00        45370 Orsányi Beatrix                PSE Postás Sport Egyesület       
      11:00              Üres                           Vakant                           
      14:00       505279 Madarassy Anikó                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      17:00       232801 Ebinger Mónika                 KFK KFKI Petőfi Sportkör         
      20:00       233677 Krasznai Orsolya               SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 



N45  (3)           3.6 km  100 m   17 ep   

      36:00              Üres                           Vakant                           
      39:00       232846 Muzsnai Ágota dr.              HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 
      42:00              Üres                           Vakant                           



N55  (9)           3.3 km  100 m   16 ep   

       3:00      7000125 Kukkasjärvi Elina              XRR Rajamäen Rykmentti           
       6:00        45476 Szopori Éva                    KRI Kristály Tájfutó és Természe 
       9:00        45208 Komár Béláné                   HER Balatonalmádi Herkules Sport 
      12:00       222984 Sipos Judit                    HSE Hegyisport Szentendre Egyesü 
      15:00              Üres                           Vakant                           
      18:00          935 Szabó Zsuzsanna                SAS Silvanus Sportegyesület      
      21:00        45422 Karsai Klára                   OSC Orvosegyetem Sport Club      
      24:00      1396145 Gelei Zsuzsanna                SAS Silvanus Sportegyesület      
      27:00        46143 Fischer Mária                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub    



N65  (2)           2.8 km  80 m   12 ep    

      46:00        45418 Hanusz Mária                   OSC Orvosegyetem Sport Club      
      58:00              Üres                           Vakant                           



NyK  (30)          1.8 km  80 m   6 ep     

       1:00              Üres                           Vakant                           
       3:00        45427 Sárközy Borbála; Sárközy Rita  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
       5:00              Üres                           Vakant                           
       7:00        45490 Davidesz Ágnes                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd 
       9:00      2037807 Klement Gábor                  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      11:00              Üres                           Vakant                           
      13:00              Ürge-Vorsatz Diána             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai 
      15:00              Üres                           Vakant                           
      17:00              Üres                           Vakant                           
      19:00      2037803 Szecsődi Alíz; Szecsődi Laura  SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      21:00              Üres                           Vakant                           
      23:00              Üres                           Vakant                           
      25:00      2037802 Jámbor Kinga                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      27:00              Üres                           Vakant                           
      29:00      2037805 Lénárt Zsombor                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      31:00              Üres                           Vakant                           
      33:00              Üres                           Vakant                           
      35:00              Üres                           Vakant                           
      37:00              Üres                           Vakant                           
      39:00              Üres                           Vakant                           
      41:00      2037799 Kovács Benedek                 SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      43:00              Üres                           Vakant                           
      45:00      2037816 Bujdosó Márk                   SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      47:00              Üres                           Vakant                           
      49:00       307572 Mátlé Beatrix                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Sza 
      51:00              Üres                           Vakant                           
      53:00              Üres                           Vakant                           
      55:00              Üres                           Vakant                           
      57:00      2037804 Boór András                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö 
      59:00      2037809 Rumi Nimród                    SPA Tabáni Spartacus Sport és Kö