Hegyvidék KupaSzo 2013.04.13. 17:42
Eredményekkészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2006

 Hely Név                       Klub                                         Idő 



F10C  (2)                 1.8 km  70 m   6 ep     

    1 Kovács Kende              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          23:55 
    2 Klement Kelén             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         27:21 



F12C  (19)                2.0 km  80 m   7 ep     

    1 Szalay András Sebestyén   CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes         19:28 
    2 Buzás Benedek             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         19:29 
    3 Rumi Zoárd                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         20:36 
    4 Bujdosó Zoltán            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         21:05 
    5 Németh Áron               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          22:39 
    6 Huszár Balázs             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          23:16 
    7 Gönczi Keve               CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes         23:37 
    8 Pályi Lőrinc              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         25:55 
    9 Tálas Soma                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         27:09 
   10 Kovács Botond             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          27:28 
   11 Osztie Gergő              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          28:59 
   12 Bihari Máté               KFK KFKI Petőfi Sportkör                   29:23 
   13 Karakai Áron              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          30:31 
   14 Nickl Márton              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          31:17 
   15 Andreoletti Brúnó         CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes         33:28 
   16 Molnár Csongor            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         33:31 
   17 Kovács Barna              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         36:39 
   18 Fey Mihály                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         38:38 
   19 Argay Zsolt               TSE Törekvés Sport Egyesület               48:47 



F14  (7)                  2.3 km  90 m   9 ep     

    1 Vidor Gergely             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         28:48 
    2 Nagy Gergely Kartal       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          30:01 
    3 Vavrek Roland             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         38:07 
    4 Józsa Botond              PSE Postás Sport Egyesület                 38:51 
    5 Ürge Dániel               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         90:38 
    6 Pergel Dávid              TSE Törekvés Sport Egyesület               93:06 
    7 Zakariás Márton           TSE Törekvés Sport Egyesület               98:46 



F16  (4)                  3.4 km  120 m   17 ep   

    1 Erdős Zoltán              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         42:47 
    2 Gurály Attila             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          42:57 
    3 Pályi Patrik              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         43:52 

      Rajkó Dávid               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako          hiba 



F21B  (19)                5.4 km  180 m   25 ep   

    1 Molnár Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              42:49 
    2 Bánki Zoltán              KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü         48:51 
    3 Peregi Dávid              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         54:17 
    4 Balla Sándor              HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         54:42 
    5 Pálinkás Tamás            BDI Budapesti Diáksport Szövetség          57:15 
    6 Gombkötő Péter            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          58:54 
    7 Reviczki Zsolt            HUF HUFEZE Pásztó                          60:23 
    8 Kiss Gábor                KAL Kalocsai Sport Egyesület               63:29 
    9 Hajdu Szása               SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         64:19 
   10 Kálmán Péter              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         67:14 
   11 Nagy Tibor                EK Egyesületen kívüli                      73:38 
   12 Riczel Zsuzsanna          PSE Postás Sport Egyesület                 74:01 
   13 Nemesházi László          PSE Postás Sport Egyesület                 77:58 
   14 Szebeni Zsolt             PSE Postás Sport Egyesület                 99:40 
   15 Vámosi László             EK Egyesületen kívüli                     128:44 

      Meichl Márton             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           hiba 
      Hajdú Ferenc              KRI Kristály Tájfutó és Természetj          hiba 
      Pokornyik Bence           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho          hiba 
      Sánta András              GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó          hiba 



F21C  (2)                 3.2 km  90 m   16 ep    

    1 Győri János Attila        GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 38:48 
    2 Tóth Zoltán               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         51:17 



F35  (15)                 4.1 km  125 m   19 ep   

    1 Beitnes Amund             XOK OK-77                                  31:02 
    2 Kőszegvári Tibor          KFK KFKI Petőfi Sportkör                   32:20 
    3 Gönczi Róbert             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          32:42 
    4 Bozsó Norbert             MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         34:06 
    5 Kiácz Bence               HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         41:45 
    6 Kézdy Pál                 KFK KFKI Petőfi Sportkör                   43:14 
    7 Zánkay Balázs             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         44:28 
    8 Csík Zoltán               KFK KFKI Petőfi Sportkör                   46:14 
    9 Szűcs Attila              HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         47:10 
   10 Zempléni András dr.       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport         47:39 
   11 Szalay Csaba              EK Egyesületen kívüli                      56:16 
   12 Bertók Zoltán             EK Egyesületen kívüli                      73:33 
   13 Balogh Iván dr.           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         80:11 
   14 Metzger Balázs            EK Egyesületen kívüli                      95:51 

      Schwendtner Erik          SIR Sirályok Sportegyesület                 hiba 



F45  (14)                 3.7 km  120 m   19 ep   

    1 Argay Gyula               TSE Törekvés Sport Egyesület               39:53 
    2 Fleischer Zoltán          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         45:33 
    3 Ipsics László             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          47:49 
    4 Hegedűs Béla              SAS Silvanus Sportegyesület                48:10 
    5 Peregi Tamás              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         49:23 
    6 Pokornyik Tibor           TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         51:16 
    7 Zakariás János            TSE Törekvés Sport Egyesület               54:10 
    8 Maácz Miklós              MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         58:25 
    9 Hadnagy Árpád             HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         58:53 
   10 Kiss Zsolt                EK Egyesületen kívüli                      59:06 
   11 Podolyák Zsolt            XSN Southern Navigators                    61:22 
   12 Ürge László               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         64:03 

      Magyari Árpád             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          hiba 
      Kerényi Dénes             HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          hiba 



F55  (9)                  3.6 km  100 m   17 ep   

    1 Hegedüs András            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         38:13 
    2 Hunyadi Károly            PSE Postás Sport Egyesület                 46:13 
    3 Kéki Miklós               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         47:34 
    4 Komár Béla                HER Balatonalmádi Herkules Sporteg         48:03 
    5 Biró Sándor               KRI Kristály Tájfutó és Természetj         52:35 
    6 Hidvégi Attila            PSE Postás Sport Egyesület                 57:29 
    7 Meichl Géza               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          57:34 
    8 Kukkasjärvi Tapio         XRR Rajamäen Rykmentti                     66:05 

      Szepesi Imre              ARA Alba Regia Atlétikai Klub               hiba 



F65  (8)                  3.3 km  100 m   16 ep   

    1 Bogdanovits András        MSE Megalódusz Sportegylet                 41:59 
    2 Gombkötő Péter dr.        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          42:25 
    3 Bogdány Miklós            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          46:24 
    4 Csongrádi Jenő            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         48:18 
    5 Kéri Gerzson Ferenc       SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         51:42 
    6 Hargitai István           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          52:43 
    7 Vida István               SAS Silvanus Sportegyesület                55:08 
    8 Homoki Géza               SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         67:44 



F70  (13)                 3.1 km  100 m   14 ep   

    1 Nagy Dezső                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         50:20 
    2 Juntunen Olli             XHS Helsingin Suunnistajat                 56:16 
    3 Argay Gyula               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         62:12 
    4 Dudás István              OSC Orvosegyetem Sport Club                64:19 
    5 Köblös József             KTX Kőbányai Textil Sportegyesület         65:09 
    6 Lohász Márton             BDI Budapesti Diáksport Szövetség          65:42 
    7 Schőnviszky László        SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         67:26 
    8 Cserteg István            TSC Tungsram Sport Club                    73:22 
    9 Hódossy Béla              TSC Tungsram Sport Club                    79:35 
   10 Nyögéri Imre              SAS Silvanus Sportegyesület                80:31 
   11 Hargitai Miklós           TSC Tungsram Sport Club                    86:29 
   12 Salmenkylä Juhani         XHS Helsingin Suunnistajat                 95:56 

      Nagy Gábor                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           hiba 



N10C  (5)                 1.8 km  70 m   6 ep     

    1 Zempléni Lilla            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         21:51 
    2 Horváth Lilla             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         31:34 
    3 Czakó Boglárka            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         34:27 
    4 Ürge Boroka               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         41:33 
    5 Juhász Emília             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          43:50 



N12C  (4)                 2.0 km  80 m   7 ep     

    1 Ürge Dóra                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         51:15 
    2 Benkő Sári                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          54:22 
    3 Csákvári Anna             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          58:21 

      Kálmán Tamara             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          hiba 



N14  (7)                  2.2 km  90 m   9 ep     

    1 Zacher Noémi              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         26:58 
    2 Zacher Enikő              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         28:21 
    3 Bartók Annamária          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         28:50 
    4 Hajdu Nelli               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          30:27 
    5 Barta Luca                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         31:51 
    6 Végh Erzsébet             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         33:04 
    7 Kálmán Imola              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         34:53 



N16  (5)                  3.1 km  100 m   13 ep   

    1 Gárdonyi Csilla           MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         30:04 
    2 Sárközy Zsófia            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         34:04 
    3 Nagy Dorottya             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          40:06 
    4 Emesz Csipke              MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         40:50 
    5 Maácz Fruzsina            MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         44:20 



N21B  (11)                4.3 km  125 m   20 ep   

    1 Kovács Ágnes              SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         48:41 
    2 Károlyi Hanga             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         48:53 
    3 Kertész Anikó             PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 50:24 
    4 Füzy Judit                OSC Orvosegyetem Sport Club                52:06 
    5 Nagy Krisztina            BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         53:34 
    6 Korbély Barbara           MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club         56:22 
    7 Salánki Zsuzsa            OSC Orvosegyetem Sport Club                58:21 
    8 Hajas Csilla              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         61:12 
    9 Kovács Júlia Virág        SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         64:53 

      Szijártó Anikó            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          hiba 
      Nemesházi Lászlóné        PSE Postás Sport Egyesület                  hiba 



N21C  (4)                 3.2 km  90 m   16 ep    

    1 Németh Katalin            EK Egyesületen kívüli                      51:17 
    2 Molnár Jeannette          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         51:34 
    3 Mester Lívia              ARA Alba Regia Atlétikai Klub              51:49 

      Bihariné Tenk Dóra        KFK KFKI Petőfi Sportkör                    hiba 



N35  (7)                  3.7 km  120 m   19 ep   

    1 Ebinger Mónika            KFK KFKI Petőfi Sportkör                   49:05 
    2 Krasznai Orsolya          SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         56:54 
    3 Biró Fruzsina             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         57:42 
    4 Orsányi Beatrix           PSE Postás Sport Egyesület                 58:49 
    5 Madarassy Anikó           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         61:27 
    6 Horvát Ildikó             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         87:34 
    7 Podolyák Kinga            EK Egyesületen kívüli                     195:01 



N45  (3)                  3.6 km  100 m   17 ep   

    1 Gösswein Judit            PSE Postás Sport Egyesület                 71:17 

      Horváth Zoltánné          TSE Törekvés Sport Egyesület                hiba 
      Muzsnai Ágota dr.         HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle          hiba 



N55  (7)                  3.3 km  100 m   16 ep   

    1 Kukkasjärvi Elina         XRR Rajamäen Rykmentti                     43:13 
    2 Karsai Klára              OSC Orvosegyetem Sport Club                57:18 
    3 Szabó Zsuzsanna           SAS Silvanus Sportegyesület                58:13 
    4 Szopori Éva               KRI Kristály Tájfutó és Természetj         58:33 
    5 Komár Béláné              HER Balatonalmádi Herkules Sporteg         63:06 
    6 Fischer Mária             ARA Alba Regia Atlétikai Klub              76:42 
    7 Ostorics Zsuzsanna        PSE Postás Sport Egyesület                 76:55 



N65  (1)                  2.8 km  80 m   12 ep    

    1 Hanusz Mária              OSC Orvosegyetem Sport Club               100:56 



NyK  (29)                 1.8 km  80 m   6 ep     

    1 Főző Péter                PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 18:17 
    2 Végh András               MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         19:59 
    3 Szecsődi Alíz; Szecsődi L SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         22:55 
    4 Csík Péter                EK Egyesületen kívüli                      23:42 
    5 Kovács Benedek            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         23:52 
    6 Sódor István dr.          OSC Orvosegyetem Sport Club                25:37 
    7 Karakai Károly            EK Egyesületen kívüli                      26:23 
    8 Kugyella Noémi            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         26:43 
    9 Davidesz Ágnes            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          27:03 
   10 Lénárt Zsombor            SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         29:02 
   11 Perjés Júlia              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         30:00 
   12 Haraszti Lilla Virág      EK Egyesületen kívüli                      30:57 
   13 Kugyella Mihály           EK Egyesületen kívüli                      33:14 
   14 Mátlé Beatrix             MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         33:29 
   15 Iványi Domonkos           SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         33:58 
   16 Gönczi Zsuzsa             EK Egyesületen kívüli                      35:06 
   17 Sárközy Borbála; Sárközy  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         37:26 
   18 Klement Gábor             SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         38:32 
   19 Jámbor Kinga              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         39:23 
   20 Ürge-Vorsatz Diána        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         43:23 
   21 Sánta Bendegúz            GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         46:44 
   22 Pomaházy Judit            OSC Orvosegyetem Sport Club                48:47 
   23 Gárdonyi Zsolt            EK Egyesületen kívüli                      48:59 
   24 Bujdosó Márk              SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         53:40 
   25 Szakál Péter              KAL Kalocsai Sport Egyesület               54:21 
   26 Arató Franciska           EK Egyesületen kívüli                      62:10 
   27 Szűcs Emese               EK Egyesületen kívüli                      65:56 
   28 Varga János               EK Egyesületen kívüli                      73:40 
   29 Varga Kolos               EK Egyesületen kívüli                      78:54