MOM Kupa 2013 - 2013. szeptember 21.Cs 2013.09.19. 13:43
Rajtlistakészítette: MT2003 © Stephan Krämer 2007

Rajtsz    Chip Név                     Szül Klub                                    N1      N2 


F21A  (12)              

         45496 Juhász István             53 EK Egyesületen kívüli                10:00         
         45141 Gyimesi Zoltán            72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    19:00    4:00 
        411980 Kiss Gábor                80 KAL Kalocsai Sport Egyesület          1:00    1:00 
         46127 Molnár Tibor              71 ARA Alba Regia Atlétikai Klub         7:00   28:00 
        502387 Morandini Viktor          87 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   28:00    7:00 
        307528 Siegler Konrád            66 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   13:00   19:00 
        232789 Illés Péter               83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület   22:00   22:00 
        232842 Vas Gábor                 84 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl    4:00   25:00 
       7950530 Pokornyik Bence           95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   25:00   13:00 
         45347 Kertész Gábor                HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K   16:00   10:00 
               Gristwood Graham             SNO Södertälje Nykvarn                       16:00 
               Üres                         Vakant                               31:00   31:00 



F14B  (9)               

       2022123 Ormay Mihály              99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   16:00    6:00 
               Barta Gergely             00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   13:00   14:00 
               Vidor Gergely             99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   22:00    2:00 
       2022201 Kálmán Erik               99 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    7:00   22:00 
         45427 László Benedek            00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   10:00   10:00 
        888364 Bujdosó Zoltán            02 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    4:00   30:00 
       9999902 Karakai Áron                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    19:00         
         45424 Vass Bertalan             99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    1:00   18:00 
               Üres                         Vakant                               25:00   26:00 



F16B  (7)               

       2019804 Pályi Patrik              97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   18:00   18:00 
         45414 Marosffy Bálint           98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    6:00    6:00 
       2019809 Erdős Zoltán              97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   12:00    0:00 
       2019810 Rajkó Dávid               98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    0:00   12:00 
        307544 Gurály Attila             98 BDI Budapesti Diáksport Szövetség     3:00    9:00 
       1396232 Széles Dániel             97 OSC Orvosegyetem Sport Club           9:00    3:00 
               Üres                         Vakant                               15:00   15:00 



F12C  (9)               

       2022191 Báder Kristóf             02 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba   22:00         
               Schultheisz Botond        01 KFK KFKI Petőfi Sportkör              1:00    7:00 
               Fülöpp Szabolcs           02 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   10:00   16:00 
               Molnár Csongor            02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   13:00    1:00 
       2050677 Gárdonyi Soma             02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    7:00   13:00 
               Pályi Lőrinc              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   19:00   19:00 
               Tálas Soma                02 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   16:00   10:00 
               Lénárt Zsombor Benedek    02 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    4:00    4:00 
               Üres                         Vakant                               25:00   22:00 



N21B  (8)               

         45481 Biró Aletta               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   21:00   39:00 
         46133 Biró Fruzsina             74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   27:00   33:00 
        504276 Marosán Ágnes             77 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   33:00   27:00 
        339866 Nagy Ildikó               74 OSC Orvosegyetem Sport Club          30:00   30:00 
       2050670 Nagy Krisztina            76 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   39:00   21:00 
        363419 Szabó Ágnes               80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut   36:00   24:00 
        233671 Simon Hajnalka            78 SAS Silvanus Sportegyesület          24:00   36:00 
               Üres                         Vakant                               42:00   42:00 



N14B  (8)               

          4508 Hajnal Dorottya           00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    4:00    0:00 
        888342 Gárdonyi Csilla           01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    0:00   12:00 
               Zacher Enikő              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   12:00    8:00 
               Zacher Noémi              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   28:00   16:00 
       2022204 Kálmán Imola              00 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   20:00   24:00 
               Vastag Emese              01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   16:00    4:00 
         46033 Végh Erzsébet             00 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako    8:00   20:00 
               Üres                         Vakant                               24:00   28:00 



N16B  (6)               

        443188 Vékony Vanda              99 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        31:00   36:00 
       2019806 Emesz Csipke              97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   43:00   40:00 
       2019794 Sárközy Zsófia            99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   28:00   32:00 
       2019780 Maácz Fruzsina            98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   37:00   48:00 
       2019788 Kézdy Borbála             97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   34:00   28:00 
               Üres                         Vakant                               40:00   44:00 



N12C  (7)               

       2022205 Kálmán Tamara             02 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   43:00   37:00 
               László Dorottya           02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   46:00   40:00 
               Rajnai Laura                 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   28:00   34:00 
               König Teodóra                MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   34:00   46:00 
        443189 Vékony Janka              02 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        31:00   31:00 
               Iván Eszter               01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   40:00   28:00 
               Üres                         Vakant                               37:00   43:00 



NYK  (7)                

       2022190 Nánási Krisztina             MAT Mazsola Tájfutó és Természetba                 
               Ormay Péter               08 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport                 
        307572 Burian Hana                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako                 
       2056155 Bujdosó Márk Levente      08 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                 
               Klement Zille                SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                 
               Villányi Olivér              EK Egyesületen kívüli                              
               Beringer Petra               EK Egyesületen kívüli                              



NYT  (4)                

           973 Vastag Gábor              69 BBB Balassagyarmati Balassi Bálint                 
       1396241 Simkó Zoltán              76 MSE Megalódusz Sportegylet                         
               Klement Gábor             73 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn                 
         45324 Horváth Béla                 EK Egyesületen kívüli                              



F35A  (6)               

         45569 Gyurina Szabolcs          77 EK Egyesületen kívüli                 4:00   10:00 
        448980 Sárecz Lajos              76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut    1:00   13:00 
       9760613 Bozsó Norbert             76 MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club   13:00    1:00 
        888370 Sági Péter                76 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   10:00    7:00 
       2050691 Vereszki Tibor            76 THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle    7:00    4:00 
               Üres                         Vakant                               16:00   16:00 



F40  (8)                

        307549 Báder Attila              69 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba   18:00   15:00 
        888335 Kálmán Péter              73 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C    9:00   19:00 
           929 Schultheisz György        69 KFK KFKI Petőfi Sportkör              3:00   23:00 
       9700705 Schwendtner Erik          70 SIR Sirályok Sportegyesület           0:00   11:00 
          5624 Simon Tamás               73 SAS Silvanus Sportegyesület          12:00    3:00 
       2041772 Szebeli István            68 SSC Siketek Sport Club               15:00    7:00 
        339868 Zakariás Péter            70 TSE Törekvés Sport Egyesület          6:00         
               Üres                         Vakant                               21:00   27:00 



F45  (7)                

         45166 Zagyi László              67 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv    4:00    7:00 
        222980 Ipsics László             68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     1:00    1:00 
         45368 Galkó Csaba               68 SSC Siketek Sport Club               13:00    4:00 
               Bauer Ádám                65 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    7:00   16:00 
       2050686 Bujdosó István            64 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   16:00   10:00 
       1396231 Széles Gábor              62 OSC Orvosegyetem Sport Club          10:00   13:00 
               Üres                         Vakant                               19:00   19:00 



F50  (9)                

         45419 Filó György               63 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S   43:00   28:00 
         45222 Hajagos Henrik            59 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle   34:00         
        233680 Kéri Péter                50 TSE Törekvés Sport Egyesület         28:00         
         45533 Zentai László             59 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle   37:00   22:00 
        233619 Zempléni András dr.       60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport   31:00   31:00 
       7621001 Pokornyik Tibor           62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho   40:00   25:00 
        332287 Fleischer Zoltán          58 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   22:00   34:00 
        222997 Kiss Zsolt                   EK Egyesületen kívüli                25:00         
               Üres                         Vakant                               46:00   37:00 



F55  (8)                

          5622 Balla Sándor              54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle   11:00   15:00 
       1396181 Hegedüs Ábel              55 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C    5:00    6:00 
        363463 Imeli János               56 MSE Megalódusz Sportegylet           14:00   12:00 
          4473 Pap László                56 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     8:00   18:00 
           980 Vékony Andor              55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub         2:00    3:00 
        332835 Ormay György              57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport   17:00    9:00 
        505295 Hunyadi Károly            43 PSE Postás Sport Egyesület           20:00   21:00 
               Üres                         Vakant                               23:00   24:00 



F60  (7)                

         45445 Bacsó Attila              51 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg   14:00    1:00 
           907 Gyalog László             49 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   10:00   13:00 
         45440 Gárdonyi Zoltán           39 BÖF Budai Ősforrás Sport Club         6:00    9:00 
          6770 Hegedüs András            50 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   18:00   21:00 
        411902 Kaján László              51 FMT FŐMTERV SK                        2:00    5:00 
         45252 Vitéz László              50 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg   22:00   17:00 
               Üres                         Vakant                               26:00   25:00 



F65  (7)                

          4461 Bogdanovits András        48 MSE Megalódusz Sportegylet           26:00    8:00 
       1396252 Gombkötő Péter dr.        44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő     2:00    2:00 
        411927 Hargitai István           43 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    32:00   14:00 
         45145 Komár Béla                45 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg    8:00   20:00 
         45206 Szemler István            44 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    14:00   26:00 
          5617 Vida István               47 SAS Silvanus Sportegyesület          20:00   32:00 
               Üres                         Vakant                               38:00   38:00 



F70  (5)                

               Fábics Ferenc             42 PSE Postás Sport Egyesület            2:00   12:00 
        416652 Lohász Márton             42 BDI Budapesti Diáksport Szövetség     8:00    6:00 
         45498 Szecsődi Ákos             42 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C           18:00 
        232850 Fábics Miklós                PSE Postás Sport Egyesület           14:00    0:00 
               Üres                         Vakant                               20:00   24:00 



F75  (6)                

        339876 Cserteg István            38 TSC Tungsram Sport Club              27:00   19:00 
         45450 Dudás István              32 OSC Orvosegyetem Sport Club          35:00   11:00 
        363435 Hódossy Béla              37 TSC Tungsram Sport Club               3:00   35:00 
          5621 Nyögéri Imre              36 SAS Silvanus Sportegyesület          11:00   27:00 
       2050700 Rácz Márton               36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    19:00    3:00 
               Üres                         Vakant                               43:00   43:00 



N40  (10)               

       7675713 Fischer Mária             52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    40:00   28:00 
        233643 Horváth Klára             70 VTC Veszprémi Tájfutó Club           28:00   40:00 
        416684 Zarnóczay Klára           60 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület    22:00   19:00 
        505279 Madarassy Anikó           73 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   31:00   37:00 
           930 Schultheisz Edina         70 KFK KFKI Petőfi Sportkör             34:00   22:00 
        232754 Szemler Judit             71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő    19:00   34:00 
          5630 Vékonyné Árva Katalin     73 ARA Alba Regia Atlétikai Klub        43:00   31:00 
        233618 Hajas Csilla              64 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   25:00   25:00 
       1396240 Simkó Livia               73 MSE Megalódusz Sportegylet           37:00         
               Üres                         Vakant                               46:00   43:00 



N55  (7)                

         45499 Benga Andrásné            52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK            32:00   26:00 
         45422 Karsai Klára              52 OSC Orvosegyetem Sport Club          24:00   34:00 
         45208 Komár Béláné              48 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg   36:00   42:00 
        505247 Novotni Tiborné           52 BBB Balassagyarmati Balassi Bálint   28:00   22:00 
           935 Szabó Zsuzsanna           54 SAS Silvanus Sportegyesület          20:00   30:00 
        222984 Sipos Judit               54 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle   16:00   38:00 
               Üres                         Vakant                               40:00   46:00 



F10D  (3)               

       2022124 Klement Kelén             03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn    4:00    0:00 
               Juhász Vencel                EK Egyesületen kívüli                 0:00         
               Üres                         Vakant                                8:00    4:00 



N10D  (5)               

               Bauer Anna Margit         03 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn   16:00   16:00 
               Czakó Boglárka            03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   28:00   28:00 
               Sárközy Rita              04 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   12:00   20:00 
               Vastag Eszter             04 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako   20:00   12:00 
               Üres                         Vakant                               24:00   24:00