Országos Nappali Egyéni Bajnokság - 2015. 10. 17.P 2015.10.09. 22:37
Rajtlistakészítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

Rajtsz       Chip Név                       Szül Klub                                Rajt 


N12C  (21)                                 

   996            Kiss Boglárka               03 KJS Kirchhofer József Sporte       83:00 
   614            Musza Valéria               04 SPA Tabáni Spartacus Sport é       85:00 
   148            Kocsik Eszter               04 ETC Egri Testedző Club             87:00 
  1008            Gönczi Zsuzsa               06 CSP Csipa Sport és Szabadidő       89:00 
   894    2026887 Tarsoly Borka               05 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       91:00 
   735            Tokai Kiss Zsófia           04 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       93:00 
   295            Borbás Ágota Anna           05 KAL Kalocsai Sport Egyesület       95:00 
   158    2033993 Péri Kata Luca              04 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       97:00 
   615      45930 Orosz Tímea                 05 SPA Tabáni Spartacus Sport é       99:00 
    36            Kelevitz Virág              04 BMG Babits Mihály Gimnázium       101:00 
   733            Gaschler Emma               06 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      103:00 
   995            Kiss Kamilla                04 KJS Kirchhofer József Sporte      105:00 
   274     339847 Marczis Katalin Blanka      03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      107:00 
   734            Lantai Lili                 05 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      109:00 
    18            Kiffer Anna                 03 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      111:00 
   994            Abrán Csenge                04 KJS Kirchhofer József Sporte      113:00 
  1014            Üres                           Üres                              115:00 
  1015            Üres                           Üres                              117:00 
  1016            Üres                           Üres                              119:00 
  1012            Üres                           Üres                              121:00 
  1013            Üres                           Üres                              123:00 



N14E  (71)                                 

   367     232779 Tóth Alexandra              01 PAK Paksi Sportegyesület           15:00 
   204            König Teodóra               01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       17:00 
   477    2066456 Schenk Anna                 02 SKS Sárvári Kinizsi Sportegy       19:00 
   103            Spicze Annamária            01 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       21:00 
   617     888364 Orosz Viktória              04 SPA Tabáni Spartacus Sport é       23:00 
   149            Kocsik Nóra                 01 ETC Egri Testedző Club             25:00 
   205    2019794 László Dorottya             02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       27:00 
   239            Tóth Andrea                 02 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       29:00 
   346    2066492 Tóth Nóra                   02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       31:00 
   979            Kisházi Emma                04 HOD Hód-mentor sport és műpá       33:00 
   616            Horváth Lilla               03 SPA Tabáni Spartacus Sport é       35:00 
   695     427660 Tóth Barbara                03 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       37:00 
    37     307544 Borhegyi Teodóra            01 BMG Babits Mihály Gimnázium        39:00 
    20     443189 Vékony Janka                02 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       41:00 
   924            Sütő Emese                  03 SIR Sirályok Sportegyesület        43:00 
   415    1396293 Werner Boróka               03 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         45:00 
   692            Lengyel Krisztina           02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       47:00 
   526            Koszta Dóra                 01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       49:00 
   210            Vastag Eszter               04 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       51:00 
   736            Kápolnás Kata               02 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       53:00 
   344    2066494 Bagoly Luca Enikő           03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       55:00 
   691            Kocsis Fanni                03 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       57:00 
   134      45300 Csécs Boglárka              02 ESP Egri Spartacus Tájékozód       59:00 
   414     433026 Viniczai Hanga              02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         61:00 
    84            Dobrossy Beatrix            01 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       63:00 
   773    2079333 Rövid Boglárka              01 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       65:00 
   877    7020813 Gillich Luca                02 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       67:00 
   365     888367 Kovács Karina               02 PAK Paksi Sportegyesület           69:00 
   969    2061648 Divin Judit                 02 XAYL Ady Líceum SC                 71:00 
   493            Horváth Anna                02 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       73:00 
   694            Székely Rozália             02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       75:00 
   208            Ürge Dóra                   01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       77:00 
   618            Turi Hanna                  02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       79:00 
   277     443155 Mag Fruzsina                03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       81:00 
    42    2025034 Pegán Ágnes                 03 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           83:00 
   412    1396282 Gyurina Judit               05 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         85:00 
   739            Papp Viktória Éva           02 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       87:00 
   345    2066493 Nagy Bettina                03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       89:00 
   528            Vajda Villő                 01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       91:00 
   296            Borbás Zita                 01 KAL Kalocsai Sport Egyesület       93:00 
   693            Néda Júlia                  02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       95:00 
   206    2019788 Rajnai Laura                01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       97:00 
   737            Lantai Anna Boróka          02 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       99:00 
   689            Detrekői Sára               02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      101:00 
   209            Vastag Emese                01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      103:00 
   527    2052342 Riesing Hanna               01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      105:00 
    19            Pesti Zsófia                01 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      107:00 
   413     911002 Pataki Virág Lara           02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        109:00 
   985            Zagyva Rebeka Mária         02 VSM Victoria Sportegyesület       111:00 
   276     443156 Mag Viktória                03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      113:00 
   861      45244 Máriás Diána Nóra           02 MCB Maccabi Vívó és Atlétika      115:00 
   366     888368 Kovács Kira                 02 PAK Paksi Sportegyesület          117:00 
   997            Nagy Zsófia                 02 KJS Kirchhofer József Sporte      119:00 
   202    2019780 Iván Eszter                 01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      121:00 
   896    2026831 Tarsoly Panka               03 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      123:00 
   207    7040926 Sárközy Rita                04 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      125:00 
   738    2015002 Mérő Dominika               01 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      127:00 
   895    2026842 Takács Szilvia              02 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      129:00 
   822    2025049 Kishanti Petra              02 ZST Zselic Tájékozódási Futó      131:00 
   201     888342 Gárdonyi Csilla             01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      133:00 
   104            Szilágyi Iringó             01 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      135:00 
   203    2022205 Kálmán Tamara               02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      137:00 
   690    9010622 Hajdu Nelli                 01 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      139:00 
   525    2052341 Apró Vivien Dóra            01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      141:00 
   211     411949 Zempléni Lilla              03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      143:00 
   696    2022200 Tóth Blanka                 01 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      145:00 
   200    2067293 Czakó Boglárka              03 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      147:00 
   101            Magyar Kata                 01 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      149:00 
   278     448971 Varga Petra                 02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      151:00 
   102            Pálfi Fanni                 01 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      153:00 
   275    2056189 Lénárt Lili                 03 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      155:00 



N15-18C  (5)                               

   619            Ficzere Réka Anna           98 SPA Tabáni Spartacus Sport é       70:00 
  1017            Üres                           Üres                               72:00 
   957     448956 Szabó Luca                  97 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       74:00 
  1018            Üres                           Üres                               76:00 
  1019            Üres                           Üres                               78:00 



N16E  (41)                                 

   279     443152 Goldmann Kata               00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo        1:00 
   135     332855 Erőss Kinga Elvira          99 ESP Egri Spartacus Tájékozód        5:00 
   987    2088254 Gubicz Kata Viola           00 VSM Victoria Sportegyesület         9:00 
   776    2066451 Jánoki Georgina             99 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       13:00 
   621    2050694 Bartók Annamária            00 SPA Tabáni Spartacus Sport é       17:00 
   137     332822 Tiszlavicz Veronika         99 ESP Egri Spartacus Tájékozód       21:00 
   620    2082365 Barta Luca                  00 SPA Tabáni Spartacus Sport é       25:00 
   417    1396286 Martos Hanga                99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         29:00 
   529            Koszta Kincső               99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       33:00 
   421     433021 Viniczai Judit              00 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         37:00 
   878    7990516 Gillich Dóra                99 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       41:00 
   416    1396228 Kovács Gréta                00 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         45:00 
   623    2022204 Kálmán Imola                00 SPA Tabáni Spartacus Sport é       49:00 
    38     307718 Kiss Dóra Eszter            00 BMG Babits Mihály Gimnázium        53:00 
   624    2022143 Zacher Enikő                00 SPA Tabáni Spartacus Sport é       57:00 
   420    1396289 Tóth Eszter Katalin         99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         61:00 
   347    2056196 Balku Nóra                  99 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       65:00 
   136            Garbacz Eszter              00 ESP Egri Spartacus Tájékozód       69:00 
   775    2079331 Dely Virág Anna             99 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       73:00 
   556    2066483 Gulyás Anett                99 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       77:00 
   925            Bartha Dorottya Bernade     00 SIR Sirályok Sportegyesület        81:00 
   106            Ledniczky Virág             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       85:00 
   926    2037702 Virág Tímea                 00 SIR Sirályok Sportegyesület        89:00 
   105            Bertóti Laura               00 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       93:00 
   159    2009007 Megyeri Orsolya Zaza        99 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       97:00 
   774    2066464 Bódi Doroti                 99 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      101:00 
   986            Borsos Veronika             00 VSM Victoria Sportegyesület       105:00 
   109    9000820 Tóbis Anita                 00 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      109:00 
   622    9900330 Hajnal Dorottya             00 SPA Tabáni Spartacus Sport é      113:00 
   530    2052343 Mátyus Rebeka               99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      117:00 
   212    7990513 Sárközy Zsófia              99 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      121:00 
   532    2052344 Szokol Kamilla              00 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      125:00 
   107            Szilágyi Emese              99 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      129:00 
   777    2066452 Porgányi Anna               99 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      133:00 
   897    2026844 Király Boróka               99 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      137:00 
   418    1396265 Pataki Réka Dalida          99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        141:00 
   533    2019792 Vajda Luca                  99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      145:00 
   419    9000204 Szuromi Hanga               00 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        149:00 
   625    2022125 Zacher Noémi                00 SPA Tabáni Spartacus Sport é      153:00 
   531    2052337 Szabó Dorina                99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      157:00 
   108     339806 Tamás Bianka                99 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      161:00 



N18E  (20)                                 

   368    2022146 Lénárt Viktória             97 PAK Paksi Sportegyesület           35:00 
   536    2019793 Gera Krisztina              97 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       39:00 
   138     332807 Tősi Virág                  98 ESP Egri Spartacus Tájékozód       43:00 
   958     505258 Horváth Hanga               97 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       47:00 
   823    2025050 Tóth Blanka                 98 ZST Zselic Tájékozódási Futó       51:00 
   628    2022142 Völgyesi Melody             97 SPA Tabáni Spartacus Sport é       55:00 
   422    1396281 Gáspár Kata                 98 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         59:00 
   537    7110898 Gerber Csenge               98 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       63:00 
   369    2022117 Makovinyi Dorottya          98 PAK Paksi Sportegyesület           67:00 
   778    2050697 Simon Cintia                98 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       71:00 
   535    2019803 Czibolya Lili               98 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       75:00 
   898    2026838 Takács Orsolya              98 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       79:00 
   534     363484 Csuka Bonita Zsófia         97 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       83:00 
   626    2082338 Mantuano Eszter             97 SPA Tabáni Spartacus Sport é       87:00 
    21     443188 Vékony Vanda                99 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       91:00 
   110            Kovács Eszter               97 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       95:00 
   423    7201400 Viniczai Csenge             97 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         99:00 
   280     443159 Fésűs Evelin Anna           97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      103:00 
   213    7970817 Kézdy Borbála               97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      107:00 
   627    1006643 Néda Ágnes Rebeka           98 SPA Tabáni Spartacus Sport é      111:00 



N20E  (21)                                 

   557    2066485 Kiss Johanna Eperke         96 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       27:00 
   160    2009011 Csike Tekla                 96 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       31:00 
   960     363485 Tóth Blanka                 96 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       35:00 
   139            Udvari Lilla                95 ESP Egri Spartacus Tájékozód       39:00 
   959    2022193 Kadocsa Rebeka              95 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       43:00 
   242    2022186 Molnár Krisztina            96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       47:00 
   899    2022168 Kötél Angyalka              96 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       51:00 
   928    2051353 Papugová Martina            95 SIR Sirályok Sportegyesület        55:00 
   240    2022181 Bán Zsanett                 95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       59:00 
   927    2037705 Néda Katalin                96 SIR Sirályok Sportegyesület        63:00 
   241    2022183 Gubicza Viktória            96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       67:00 
   629     232822 Egei Petra                  96 SPA Tabáni Spartacus Sport é       71:00 
   929     888344 Schwendtner Réka            96 SIR Sirályok Sportegyesület        75:00 
   630     339833 Liszka Eszter               96 SPA Tabáni Spartacus Sport é       79:00 
   161    2033995 Ratinland Zsófia            95 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       83:00 
    50     505296 Péntek Gréti                96 BSC Balatonfüredi Sport Club       87:00 
   631    7201395 Weiler Virág                96 SPA Tabáni Spartacus Sport é       91:00 
   297      46051 Dénes Orsolya               95 KAL Kalocsai Sport Egyesület       95:00 
   425     505226 Szuromi Luca                96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         99:00 
   281     443161 Goldmann Júlia              96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      103:00 
   424    1396119 Becze Rita                  96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        107:00 



N21E  (24)                                 

   358    1396279 Füzy Anna                   76 OSC Orvosegyetem Sport Club        14:00 
   808    2014505 Sándor Tímea                84 SAS Silvanus Sportegyesület        18:00 
   966      45905 Liskány Krisztina           88 STE TájFutE                        22:00 
   538    2052345 Nagy Virág                  88 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       26:00 
   175     233557 Dékány Szilvia              89 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         30:00 
   930     232836 Kovács Anett                91 SIR Sirályok Sportegyesület        34:00 
   282     443160 Goldmann Dóra               93 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       38:00 
   632     416640 Németh Luca                 91 SPA Tabáni Spartacus Sport é       42:00 
   174     233556 Dékány Andrea               87 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         46:00 
   981     888360 Kisháziné Zombory Erika     78 HOD Hód-mentor sport és műpá       50:00 
   283      45996 Győri Judit                 85 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       54:00 
   982      45392 Szöllősi Judit              87 HOD Hód-mentor sport és műpá       58:00 
   253     416658 Sisa Dorottya               89 JMD Jászapáti, Gróf Szécheny       62:00 
   426    1396236 Főző-Kertész Anikó          84 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         66:00 
   980      45182 Bán Borbála                 81 HOD Hód-mentor sport és műpá       70:00 
   150     307514 Daragó Zsófia               86 ETC Egri Testedző Club             74:00 
   427    1396187 Kovács Filoména             92 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         78:00 
   807        978 Kerényi Krisztina           85 SAS Silvanus Sportegyesület        82:00 
   540    1406123 Szerencsi Ildikó dr.        85 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       86:00 
   931    7201393 Varsányi Kinga              94 SIR Sirályok Sportegyesület        90:00 
   539    2067272 Novai Éva                   80 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       94:00 
   111     363428 Rusvai Katalin              93 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       98:00 
   900     307763 Bertóti Regina              90 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      102:00 
   112    9900000 Zsigmond Száva              85 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      106:00 



N21B  (8)                                  

  1024            Üres                           Üres                               55:00 
   965    1394600 Liskány Diána               86 STE TájFutE                        57:00 
  1022            Üres                           Üres                               59:00 
   943     448990 Kovács Ágnes                81 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       61:00 
  1020            Üres                           Üres                               63:00 
   944     505227 Kovács Júlia Virág          91 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       65:00 
  1021            Üres                           Üres                               67:00 
  1023            Üres                           Üres                               69:00 



N21BR  (12)                                

   357        894 Gárdonyi Réka               75 OSC Orvosegyetem Sport Club        75:00 
  1026            Üres                           Üres                               77:00 
   983      45912 Zsótér Márta                85 HOD Hód-mentor sport és műpá       79:00 
  1028            Üres                           Üres                               81:00 
  1029            Üres                           Üres                               83:00 
  1027            Üres                           Üres                               85:00 
  1025            Üres                           Üres                               87:00 
  1033            Üres                           Üres                               89:00 
  1032            Üres                           Üres                               91:00 
  1031            Üres                           Üres                               93:00 
  1034            Üres                           Üres                               95:00 
  1030            Üres                           Üres                               97:00 



N35A  (23)                                 

   809       5625 Oroszné Tóth Zsuzsanna      78 SAS Silvanus Sportegyesület        30:00 
   558    2082344 Árné Molnár Krisztina       78 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       34:00 
   654      45452 Szigetfy Ildikó             76 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg       38:00 
   741        904 Széplaki Erika              76 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       42:00 
   167     364741 Fövenyessy Gabriella Vikt   77 FMT FŐMTERV SE                     46:00 
   740    2015019 Gaschler-Gyeviki Nóra       77 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       50:00 
   444     888338 Bokor Natasa                76 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          54:00 
   862    2056180 Paskuj Mátyásné             77 MCB Maccabi Vívó és Atlétika       58:00 
   633    2082351 Szuromi Márta               78 SPA Tabáni Spartacus Sport é       62:00 
   494            Gábor Anita                    SMA Soproni Műegyetemi Atlét       66:00 
   913      45167 Mezei Anikó                 77 FSC Futárok Sport Club             70:00 
   466      45370 Orsányi Beatrix             78 PSE Postás Sport Egyesület         74:00 
   214     411982 Józsa Dorottya              77 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       78:00 
   560    2082339 Tajnai Anita                79 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       82:00 
    77    2066476 Magyar Ágnes                76 DNS Debreceni Nagyerdő Sport       86:00 
   377     505266 Rácz Eszter                 76 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       90:00 
   779     233520 McCarthy Bernadett          80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       94:00 
    68     504276 Marosán Ágnes               77 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       98:00 
   780     363419 Szabó Ágnes                 80 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      102:00 
    69    2050670 Nagy Krisztina              76 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      106:00 
   901    2026870 Császár Éva                 78 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      110:00 
   781     505270 Uhlir Tímea                 76 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      114:00 
   559    2066488 Szabó Erika                 74 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp      118:00 



N35BR  (15)                                

   970    2061644 Divin Anna                  70 XAYL Ady Líceum SC                 59:00 
   467     500582 Riczel Zsuzsanna            70 PSE Postás Sport Egyesület         61:00 
   961     339830 Tóth Zsuzsanna              70 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       63:00 
    22      45256 Kifferné Endes Anikó        75 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       65:00 
   304      45476 Szopori Éva                 55 KRI Kristály Tájfutó és Term       67:00 
   998            Nagyné Simon Ágnes          72 KJS Kirchhofer József Sporte       69:00 
    23    2050676 Skropné Szuromi Éva         74 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       71:00 
   810      45322 Tóthné Schuch Anikó         71 SAS Silvanus Sportegyesület        73:00 
   247    2022189 Kovács Zita                 75 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       75:00 
  1040            Üres                           Üres                               77:00 
  1039            Üres                           Üres                               79:00 
  1035            Üres                           Üres                               81:00 
  1036            Üres                           Üres                               83:00 
  1038            Üres                           Üres                               85:00 
  1037            Üres                           Üres                               87:00 



N40A  (27)                                 

    71     505279 Madarassy Anikó             73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       21:00 
   947     505204 Savanya Gyöngyi             73 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       25:00 
   168      46125 Ódor Viktória               72 FMT FŐMTERV SE                     29:00 
   697    1501000 Allwinger Tünde             73 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       33:00 
   946     888362 Majoros Szilvia             74 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       37:00 
   299      45449 Rostás Anikó                75 KAL Kalocsai Sport Egyesület       41:00 
   285        971 Nagy Ákosné                 72 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       45:00 
   863    2087744 Mihály Gyöngyi              71 MCB Maccabi Vívó és Atlétika       49:00 
   945      53327 Korsósné Hődör Katalin      73 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       53:00 
   378     505277 Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna   69 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       57:00 
   782    2066468 Porgányiné Henrich Pirosk   72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       61:00 
   561    2066487 Décsey Emőke                75 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       65:00 
   698     232754 Szemler Judit               71 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       69:00 
   428    1396280 Bótor Barbara               73 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         73:00 
    70      46133 Biró Fruzsina               74 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       77:00 
   914     411938 Nagyné Bódis Borbála        72 FSC Futárok Sport Club             81:00 
    24     443187 Vékonyné Árva Katalin       73 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       85:00 
   298    2050698 Balogh Szilvia Odett        75 KAL Kalocsai Sport Egyesület       89:00 
   902    2026890 Juhász Júlia                67 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       93:00 
   634        866 Marosfalvi Eszter           73 SPA Tabáni Spartacus Sport é       97:00 
   284        928 Boros Anna                  70 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      101:00 
   359     505232 Füzy Judit                  72 OSC Orvosegyetem Sport Club       105:00 
   824     505206 Schmal Kinga                74 ZST Zselic Tájékozódási Futó      109:00 
   699      45455 Wengrin Ágnes               69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      113:00 
   140        911 Lakó Judit                  75 ESP Egri Spartacus Tájékozód      117:00 
   429    1396118 Kovács Bernadett            73 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        121:00 
   495     307558 Skerletz Noémi              72 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      125:00 



N45A  (33)                                 

   700      45130 Cseresnyés Ágnes            68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       14:00 
   547     363454 Dalmadi Andrea              67 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy       18:00 
   446     222913 Lovas Ágnes                 67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          22:00 
   709     233503 Magyari Orsolya             70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       26:00 
   151      45104 Kiss Teodóra                68 ETC Egri Testedző Club             30:00 
   783     423897 Erdősné Németh Ágnes        67 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       34:00 
    85     416604 Asboltné Kerekes Ágnes      69 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       38:00 
   742     307596 Kapturné Bíró Anna          66 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       42:00 
   850        930 Schultheisz Edina           70 KFK KFKI Petőfi Sportkör           46:00 
   701     411930 Holper Antónia              68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       50:00 
   635     502391 Völgyesi Beáta              68 SPA Tabáni Spartacus Sport é       54:00 
    72    2067297 Burian Hana                 69 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       58:00 
   702     339831 Németh Ágnes dr.            69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       62:00 
   430    1396266 Turcsánné Cseh Erzsébet     66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         66:00 
   562    2066490 Kiss-Geosits Beatrix dr.    68 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       70:00 
   300      45469 Dénes Ildikó                69 KAL Kalocsai Sport Egyesület       74:00 
   869      45296 Jakubecz Andrea             67 BBB Balassagyarmati Balassi        78:00 
   962     505257 Zelena Dóra                 70 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       82:00 
   496     307560 Skerletz Imola              69 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       86:00 
   447      45107 Tóth Marianna               67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          90:00 
   336     411967 Tóth Ágnes                  67 MAF Műegyetemi Atlétikai és        94:00 
   254      45163 Kissné Kiss Mária           57 JMD Jászapáti, Gróf Szécheny       98:00 
   743    2054401 Németh Zsoltné              68 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      102:00 
   849     232801 Ebinger Mónika              70 KFK KFKI Petőfi Sportkör          106:00 
   114    7701019 Pénzes Erzsébet             70 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      110:00 
   185    2019916 Tömördi Ágnes               63 HSE Hegyisport Szentendre Eg      114:00 
   317     416673 Gillichné Kalocsai Adrien   69 MSE Megalódusz Sportegylet        118:00 
   825    1396213 Galambos Erika              68 ZST Zselic Tájékozódási Futó      122:00 
   497      25026 Takácsné Tömördi Gabriell   68 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      126:00 
   445      45553 Csillag Vera                67 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         130:00 
   113      45543 Hegedűs Ágnes dr.           70 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      134:00 
   431    1396169 Viniczainé Kovács Ildikó    69 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        138:00 
   184    2015818 Győrffy Gabriella           67 HSE Hegyisport Szentendre Eg      142:00 



N50A  (24)                                 

   967     233583 Liskányné Jáhor Anikó       61 STE TájFutE                        42:00 
   826    9045552 Barát Imola                 65 ZST Zselic Tájékozódási Futó       46:00 
   154     416659 Radics Anna                 65 ETC Egri Testedző Club             50:00 
   338      45375 Ludvig Ágnes                54 MAF Műegyetemi Atlétikai és        54:00 
   152     307513 Marczis Márta               61 ETC Egri Testedző Club             58:00 
   337      46100 Bacsó Piroska               61 MAF Műegyetemi Atlétikai és        62:00 
   468     307565 Gösswein Judit              51 PSE Postás Sport Egyesület         66:00 
   379    2082331 Ajkai Adrienne              64 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       70:00 
   563    2082335 Koczka Gabriella            62 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       74:00 
   153            Mizurova Jana               63 ETC Egri Testedző Club             78:00 
   744    2054408 Böröczkyné Makai Anna       63 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       82:00 
   432     363465 Lukácsi Ágnes Erika         63 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         86:00 
   223        995 Kaszásné Boa Ágnes          64 HER Balatonalmádi Herkules S       90:00 
   541      45227 Gyöngyösi Jolán             65 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       94:00 
   448     332826 Kapitány Attiláné           62 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          98:00 
   839     339888 Szőcs Anett                 65 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      102:00 
   474      45489 Szerencsiné Csamangó Jusz   62 PUS Pusztamérgesi Sportegyes      106:00 
   449     700001 Mátyás Ildikó               63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         110:00 
   186    9581212 Kármán Katalin              58 HSE Hegyisport Szentendre Eg      114:00 
   915     363426 Rusvainé Barócsi Katalin    65 FSC Futárok Sport Club            118:00 
    73     233618 Hajas Csilla                64 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      122:00 
   115     233510 Várady Szilvia              64 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      126:00 
   187     232846 Muzsnai Ágota dr.           55 HSE Hegyisport Szentendre Eg      130:00 
   636    2022122 Krasznai Orsolya            64 SPA Tabáni Spartacus Sport é      134:00 



N55A  (18)                                 

    25      45263 Pápainé Poós Ildikó         59 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       35:00 
   224    2088257 Nagy Zsuzsanna dr.          59 HER Balatonalmádi Herkules S       41:00 
   380    2082342 Bérdiné Balázs Katalin      59 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       47:00 
   243     332859 Hideg Istvánné              58 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       53:00 
   116            Montovay Emília             60 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       59:00 
   501      45435 Dömötörné Horváth Erzsébe   59 SFC Széchenyi István Egyetem       65:00 
   305     363417 Özse Ágnes                  59 KRI Kristály Tájfutó és Term       71:00 
   381     222916 Szentes Anna                60 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       77:00 
   469      45366 Ostorics Zsuzsanna          59 PSE Postás Sport Egyesület         83:00 
   302      45172 Lévainé Kovács Róza         57 KSE Karcagi Sportegyesület         89:00 
   703    7675713 Fischer Mária               52 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       95:00 
   840      45350 Lenkeiné Halasi Erzsébet    56 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      101:00 
   542    1396146 Takács Ágnes                56 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      107:00 
   450    1396256 Mező Éva                    56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         113:00 
   188    2019915 Dániel Edit                 58 HSE Hegyisport Szentendre Eg      119:00 
   856     416684 Zarnóczay Klára             60 HBS Honvéd Bottyán Sportegye      125:00 
   189     502368 Jenővári Gabriella          57 HSE Hegyisport Szentendre Eg      131:00 
   704     448957 Horváth Magda               52 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      137:00 



N60A  (14)                                 

   637    7600258 Jenei Margit                54 SPA Tabáni Spartacus Sport é       43:00 
   948    2050678 Lovász Márta                52 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       49:00 
   470     448960 Keszthelyi Ildikó           50 PSE Postás Sport Egyesület         55:00 
   812        935 Szabó Zsuzsanna             54 SAS Silvanus Sportegyesület        61:00 
   244     363491 Rostás Irén                 51 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       67:00 
   857     233590 Lászlóné Hornyai Piroska    55 HBS Honvéd Bottyán Sportegye       73:00 
   451    1396204 Kühn Edit                   52 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          79:00 
   949    2022111 Szabó Anna                  55 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       85:00 
   548      46016 Veresné Sipos Etel          55 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy       91:00 
   382    1396203 Tarján Ágnes                53 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       97:00 
   811       5629 Kovács Olga                 55 SAS Silvanus Sportegyesület       103:00 
   745     307744 Wieder Ilona                53 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      109:00 
    26      46084 Fent Marianne               53 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      115:00 
   870     505247 Novotni Tiborné             52 BBB Balassagyarmati Balassi       121:00 



N65A  (9)                                  

   638      45411 Szuromi Imréné              49 SPA Tabáni Spartacus Sport é       60:00 
   841    1006648 Fey Klára                   48 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       66:00 
   827      45286 Szabados Magdolna           46 ZST Zselic Tájékozódási Futó       72:00 
   433    1396288 Törteli Ildikó              47 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         78:00 
   752     233530 Gombkötő Zsuzsanna          47 VTC Veszprémi Tájfutó Club         84:00 
   471    2082340 Grant Julianna              48 PSE Postás Sport Egyesület         90:00 
    75     222979 Hegedüs Ágnes               49 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       96:00 
   225      45208 Komár Béláné                48 HER Balatonalmádi Herkules S      102:00 
    74      45481 Biró Aletta                 47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      108:00 



N70A  (7)                                  

   472       4492 Schell Antalné              42 PSE Postás Sport Egyesület         66:00 
   245     411970 Csorja Ida                  45 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       72:00 
   473      45527 Sőtérné Farkas Anna         42 PSE Postás Sport Egyesület         78:00 
   360      45418 Hanusz Mária                45 OSC Orvosegyetem Sport Club        84:00 
   753      45577 Wengrin Istvánné            42 VTC Veszprémi Tájfutó Club         90:00 
   226       6968 Cser Borbála                44 HER Balatonalmádi Herkules S       96:00 
   639      45462 Cser Krisztina              42 SPA Tabáni Spartacus Sport é      102:00 



F12C  (24)                                 

  1042            Üres                           Üres                               35:00 
  1043            Üres                           Üres                               37:00 
  1041            Üres                           Üres                               39:00 
  1044            Üres                           Üres                               41:00 
  1045            Üres                           Üres                               43:00 
   155    2009012 Dani Nándor                 03 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       45:00 
   564    2062996 Fey Dávid                   04 SPA Tabáni Spartacus Sport é       47:00 
  1011            Szalay Zente Álmos          05 CSP Csipa Sport és Szabadidő       49:00 
   481     433023 Mesics Botond Péter         03 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       51:00 
   717            Schafer Ferdinánd           05 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       53:00 
   659    7000400 Karakai Pál                 04 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       55:00 
   308            Sárossi Bernát              03 MSE Megalódusz Sportegylet         57:00 
   658    2067291 Garamvári Bálint            05 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       59:00 
   880    2026841 Fülöp Álmos Huba            03 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       61:00 
   657     307737 Gadolla Áron                05 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       63:00 
   306            Eipl András                 04 MSE Megalódusz Sportegylet         65:00 
   504            Schubert Ambrus             03 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       67:00 
   361    2022145 Hahn Máriusz                04 PAK Paksi Sportegyesület           69:00 
   307            Krajcár Tamás               04 MSE Megalódusz Sportegylet         71:00 
   503            Barta Máté                  04 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       73:00 
   984            Zagyva Zalán                04 VSM Victoria Sportegyesület        75:00 
   248            Vörös Bálint                05 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       77:00 
   716            Gaschler Máté               04 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       79:00 
    43    2003118 Gaál Csanád                    BSC Balatonfüredi Sport Club       81:00 



F14E  (73)                                 

   988            Majoros Bence Zoltán        02 KJS Kirchhofer József Sporte       16:00 
   510            Szabó Levente               03 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       18:00 
   971            Kiszel Gergő                03 KZS Kecskeméti Zöld Sportok        20:00 
   665            Osztie Gergő                01 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       22:00 
   571    2066460 Tálas Soma                  02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       24:00 
    86            Demeter Ágoston             02 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       26:00 
   229            Veres-Lakos Vajk            02 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       28:00 
   387    1396292 Werner Bendegúz             01 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         30:00 
   721            Etlinger András             01 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       32:00 
   661    9999902 Karakai Áron                01 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       34:00 
   568    2062997 Fey Mihály                  02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       36:00 
    44    2003107 Csontos András              03 BSC Balatonfüredi Sport Club       38:00 
  1009       4494 Jurás Máté                  03 CSP Csipa Sport és Szabadidő       40:00 
    45    2003111 Küronya Frigyes             02 BSC Balatonfüredi Sport Club       42:00 
    29    2067296 Kovács Péter József         02 BMG Babits Mihály Gimnázium        44:00 
    87            Takács Gergely Levente      03 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       46:00 
   572    2022139 Toldi Levente               02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       48:00 
    39    2025035 Kovács Zsolt                04 BTK Bakonyi Tájfutó Klub           50:00 
   719    2032055 Bálint Ádám                 04 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       52:00 
   570            Ramel Dániel                03 SPA Tabáni Spartacus Sport é       54:00 
   660            Huszár Balázs               01 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       56:00 
   989            Nagy Péter                  02 KJS Kirchhofer József Sporte       58:00 
   666            Székely Márton              04 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       60:00 
   509            Kravz Mór Kirill            02 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       62:00 
   383    1396283 Husznai Gellért             01 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         64:00 
   551     363468 Sarkadi Lehel               04 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       66:00 
  1005    2069575 Andreoletti Brúnó           01 CSP Csipa Sport és Szabadidő       68:00 
   754    2079336 Molnár Botond               03 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       70:00 
   718            Angyal Dániel               03 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       72:00 
   194    2050677 Gárdonyi Soma               02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       74:00 
   881            Balogh András               01 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       76:00 
   385    1396287 Szuhán Gábor                01 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         78:00 
   722    2800242 Gloch Zalán András          02 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       80:00 
   505            Bodó Bálint                 02 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       82:00 
   255     339849 Tóth Ábel Tibor             02 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       84:00 
   118     332821 Blézer Barna Hunor          02 ESP Egri Spartacus Tájékozód       86:00 
   566    2088252 Buzás Benedek               01 SPA Tabáni Spartacus Sport é       88:00 
   508    2052336 Kovács-Deák Zsombor         01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       90:00 
   550    2066486 Kiss Bertalan András        02 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       92:00 
   340    2087803 Szentmiklóssy Bálint        01 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       94:00 
   120            Szemerédi Botond            01 ESP Egri Spartacus Tájékozód       96:00 
   384    1396285 Kovács Sebestyén            03 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         98:00 
   119      45971 Jacsó Barnabás              01 ESP Egri Spartacus Tájékozód      100:00 
   663            Kovács Kende Pál            03 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      102:00 
   917    2037711 Szikszai Csongor            01 SIR Sirályok Sportegyesület       104:00 
   664     416668 Néda Tamás                  02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      106:00 
   882    2026839 Bognár Zoltán               01 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      108:00 
    28     206318 Gyenge Barnabás             01 BMG Babits Mihály Gimnázium       110:00 
   662            Keleti Domonkos             02 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      112:00 
    30            Kovács Botond Bendegúz      02 BMG Babits Mihály Gimnázium       114:00 
   883            Szele Bálint                01 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      116:00 
  1007    2069573 Gönczi Péter                03 CSP Csipa Sport és Szabadidő      118:00 
   227            Hegedűs Péter               02 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko      120:00 
   755    2079337 Molnár Levente              03 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      122:00 
   506            Fogarasi Bernát             02 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      124:00 
   339    2087807 Balku Levente               02 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S      126:00 
   973    2087748 Kisházi Gábor ifj.          01 HOD Hód-mentor sport és műpá      128:00 
   723            Schäfer Benedek István      01 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      130:00 
   567    1396220 Egei Balázs                 01 SPA Tabáni Spartacus Sport é      132:00 
   196    2019806 Pályi Lőrinc                01 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      134:00 
   565    7020217 Bujdosó Zoltán              02 SPA Tabáni Spartacus Sport é      136:00 
   386     505236 Szuromi Áron                02 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        138:00 
   951    2008515 Szabó Marcell               01 MAT Mazsola Tájfutó és Termé      140:00 
   507    2052339 Jónás Ferenc                01 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      142:00 
   720    2800241 Bálint Benedek              02 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      144:00 
   341    2087801 Sztojka Milán Szabolcs      03 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S      146:00 
   918            Vigh Loránd Eduárd          01 SIR Sirályok Sportegyesület       148:00 
    88    9010328 Zsigmond Zsombor            01 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      150:00 
  1006    2069578 Gönczi Keve                 01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      152:00 
   228            Veres-Lakos Csaba           01 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko      154:00 
   569    2022124 Klement Kelén               03 SPA Tabáni Spartacus Sport é      156:00 
   974    2067281 Olasz Márk                  01 HOD Hód-mentor sport és műpá      158:00 
  1010    2069576 Szalay András Sebestyén     01 CSP Csipa Sport és Szabadidő      160:00 



F15-18C  (12)                              

   230    2022187 Kiszely Milán               98 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       80:00 
   309    1555059 Hegedűs Péter               00 MSE Megalódusz Sportegylet         82:00 
   864     332850 Kovács László               98 BBB Balassagyarmati Balassi        84:00 
   195     411903 Molnár Csongor              02 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       86:00 
    46    2003116 Harmath Dávid               98 BSC Balatonfüredi Sport Club       88:00 
   574            Lénárt Zsombor Benedek      02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       90:00 
   990            Tóth András                 02 KJS Kirchhofer József Sporte       92:00 
   573            Kele Barnabás               02 SPA Tabáni Spartacus Sport é       94:00 
  1048            Üres                           Üres                               96:00 
  1047            Üres                           Üres                               98:00 
  1049            Üres                           Üres                              100:00 
  1046            Üres                           Üres                              102:00 



F16E  (38)                                 

   482     433023 Mesics Mátyás               00 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       11:00 
   884            Fülöp Dávid                 99 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       15:00 
   512    2052338 Gyólai Péter                99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       19:00 
   256     339850 Verebélyi Márton            00 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       23:00 
   758    2066455 Fekete Sámuel               00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       27:00 
    47    2022218 Péntek Márton               00 BSC Balatonfüredi Sport Club       31:00 
   513    2052340 Győri Bertalan              00 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       35:00 
   760    2079341 Szinyéri Bence              00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       39:00 
   953    1991218 Tóth Balázs                 99 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       43:00 
     6    2050674 Skrop Tamás                 99 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       47:00 
   578    2056184 Vidor Gergely               99 SPA Tabáni Spartacus Sport é       51:00 
   452       4499 Józsa Botond                00 PSE Postás Sport Egyesület         55:00 
   724    2014983 Bácskai Péter               00 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       59:00 
   511            Gulácsi Zsombor             99 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       63:00 
   575    2022135 Barta Gergely               00 SPA Tabáni Spartacus Sport é       67:00 
   122            Vass Dániel                 00 ESP Egri Spartacus Tájékozód       71:00 
   390    1396291 Vozár Mátyás                00 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         75:00 
   725    2014979 Tokai-Kiss Bálint           00 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       79:00 
   761    2066470 Takács Ticián               00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       83:00 
   389     411946 Ortmann András              99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         87:00 
   121     339898 Bárány Tamás                99 ESP Egri Spartacus Tájékozód       91:00 
   759    2079342 Sulán Ádám                  00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       95:00 
   552    2082355 Alpár Dénes                 99 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       99:00 
   919            Knobloch-Esztergár Péter    00 SIR Sirályok Sportegyesület       103:00 
   667      45148 Allwinger Herwig ifj.       99 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      107:00 
   757    2066453 Csiszár Barnabás            00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      111:00 
    89      46034 Demeter Ambrus              00 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      115:00 
   388    1396227 Kovács Barnabás             99 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        119:00 
   885    2026862 Szalay Levente              99 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      123:00 
   756    2066454 Csertán András              00 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      127:00 
   579    2022128 Weiler Vince                99 SPA Tabáni Spartacus Sport é      131:00 
    90    9000708 Leleszi Marcell             00 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      135:00 
   886    2016125 Szőcs Attila                99 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      139:00 
   156    2033991 Péri Gergő Gábor            99 FLF Fehérlófia Sportegyesüle      143:00 
   576    2022201 Kálmán Erik                 99 SPA Tabáni Spartacus Sport é      147:00 
    31     888343 Kovács Róbert               99 BMG Babits Mihály Gimnázium       151:00 
   577    2022123 Ormay Mihály                99 SPA Tabáni Spartacus Sport é      155:00 
   952    7000630 Horváth Csongor             00 MAT Mazsola Tájfutó és Termé      159:00 



F18E  (32)                                 

   585            Turi Soma                   98 SPA Tabáni Spartacus Sport é       15:00 
    32    2067289 Gurály Attila               98 BMG Babits Mihály Gimnázium        19:00 
   197      45414 Marosffy Bálint             98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       23:00 
   887    2026861 Szalay Áron                 97 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       27:00 
   580    1980414 Dézsi Tamás                 98 SPA Tabáni Spartacus Sport é       31:00 
   787    2061645 Divin Péter                 98 SAS Silvanus Sportegyesület        35:00 
    33    9000015 Magyar Tamás                98 BMG Babits Mihály Gimnázium        39:00 
   514    2019798 Rácz Zoltán                 98 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       43:00 
   392    1396295 Ormándi Lázár               97 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         47:00 
   788    2072516 Szász Botond                97 SAS Silvanus Sportegyesület        51:00 
    78    2025033 Trócsányi Péter             97 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       55:00 
   763    1396158 Fekete Ágoston              97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       59:00 
    91            Göbler Balázs Benedek       98 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       63:00 
   123     363404 Révész Tamás                98 ESP Egri Spartacus Tájékozód       67:00 
   257     443151 Stork Gábor                 98 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       71:00 
   483    2010977 Horváth Zsombor             98 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       75:00 
   583            Kiss Kornél                 98 SPA Tabáni Spartacus Sport é       79:00 
   348    1396232 Széles Dániel               97 OSC Orvosegyetem Sport Club        83:00 
   586    2082333 Weiler Vilmos               97 SPA Tabáni Spartacus Sport é       87:00 
   762    1396163 Erdős Márton                97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       91:00 
    92            Magyar Milán                97 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       95:00 
   198    2019810 Rajkó Dávid                 98 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       99:00 
   581    1396221 Egei Patrik                 98 SPA Tabáni Spartacus Sport é      103:00 
   764    1396123 Porgányi Márk               97 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      107:00 
   584    2022134 Peregi Dániel               97 SPA Tabáni Spartacus Sport é      111:00 
   393    1396149 Szuromi Mátyás              98 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        115:00 
   587    7201398 Zacher Márton               98 SPA Tabáni Spartacus Sport é      119:00 
    93    9970827 Mészáros Mátyás             97 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      123:00 
   582    2056183 Hortobágyi Ákos             98 SPA Tabáni Spartacus Sport é      127:00 
    94    7201396 Szűcs Botond                97 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      131:00 
   668    7201397 Dalos Máté                  97 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      135:00 
   391     307520 Gyenizse-Nagy Balázs        98 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        139:00 



F20E  (15)                                 

   231    2022184 Hetényi Péter               96 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       55:00 
   258     443162 Horváth Ádám                95 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       59:00 
   920    1302785 Erősdi Zakariás             96 SIR Sirályok Sportegyesület        63:00 
   124     339893 Kucsma Levente              96 ESP Egri Spartacus Tájékozód       67:00 
   515     505297 Rácz Sándor                 95 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       71:00 
   259     888351 Stork Mihály                97 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       75:00 
   765    1396177 Kiss Kornél                 96 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       79:00 
   589     363480 Lengyel Ádám                96 SPA Tabáni Spartacus Sport é       83:00 
   395    1396129 Tóth Péter                  96 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         87:00 
   588     363495 Dalos Áron                  95 SPA Tabáni Spartacus Sport é       91:00 
   669    2022197 Hajdu Erik                  96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       95:00 
   260     443169 Tábori Milán                96 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       99:00 
   394    1396188 Kovács Bertalan             95 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        103:00 
   199     505244 Miavecz Balázs              96 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      107:00 
   670    2022199 Tóth Adrián                 96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      111:00 



F21E  (44)                                 

   518     505210 Novai György                75 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg        1:00 
   362     888372 Kiss Péter                  85 PAK Paksi Sportegyesület            5:00 
   141    7202851 Mizur Peter                 91 ETC Egri Testedző Club              9:00 
   828      45347 Kertész Gábor               82 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       13:00 
    52      46052 Fóthi Áron                  82 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       17:00 
   594    1408162 Liszka Krisztián            92 SPA Tabáni Spartacus Sport é       21:00 
   400    1396284 Werner Péter                73 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         25:00 
   593     307554 Kemenczky Jenő              67 SPA Tabáni Spartacus Sport é       29:00 
   543    2087745 Berecz Gábor                84 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy       33:00 
   598     236368 Zai Bálint                  86 SPA Tabáni Spartacus Sport é       37:00 
   324      45486 Lévai Ferenc                74 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       41:00 
   126     332803 Korózs Attila               92 ESP Egri Spartacus Tájékozód       45:00 
   398    1396284 Kovács András               90 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         49:00 
   516    1300008 Barkász Dániel              92 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       53:00 
   396      45981 Antal Miklós                83 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         57:00 
   789    9201001 Scultéty Márton             82 SAS Silvanus Sportegyesület        61:00 
   829      46028 Lenkei Ákos                 82 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       65:00 
   889      45140 Gond Balázs                 87 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       69:00 
    96      45315 Szundi Attila               80 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       73:00 
   673    2026128 Mihályi Ferenc              84 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       77:00 
   963    1003734 Maksimovic Nikola           83 XORT OT RTANJ                      81:00 
   399    1230123 Niskanen Teemu              93 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         85:00 
   595     505245 Peregi Dávid                93 SPA Tabáni Spartacus Sport é       89:00 
   672    1820723 Kövesdi Ádám                82 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       93:00 
   975    1396251 Forrai Gábor                79 HOD Hód-mentor sport és műpá       97:00 
   888    2026879 Ágotha Dávid                93 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      101:00 
   125    9005283 Bojtor Szabolcs             90 ESP Egri Spartacus Tájékozód      105:00 
   890    2019817 Varga Zsolt                 85 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      109:00 
   976    1200913 Forrai Miklós               79 HOD Hód-mentor sport és műpá      113:00 
   169     505252 Pintér Ábel                 93 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        117:00 
   597    8625620 Vellner Gábor               90 SPA Tabáni Spartacus Sport é      121:00 
     8    2056190 Bogos Tamás                 84 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      125:00 
   397    7201392 Baumholczer Máté            92 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        129:00 
    97    9940627 Tugyi Levente               94 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      133:00 
   592    9101950 Bugár Gergely               92 SPA Tabáni Spartacus Sport é      137:00 
   310       4458 Gyulai Tamás                82 MSE Megalódusz Sportegylet        141:00 
   454    2004470 Gösswein Csaba              85 PSE Postás Sport Egyesület        145:00 
   519    2019801 Vajda Balázs                94 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      149:00 
   591    7201391 Bakó Áron                   92 SPA Tabáni Spartacus Sport é      153:00 
   517    1406163 Kovács Ádám                 86 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      157:00 
   977    7007070 Vörös Endre                 78 HOD Hód-mentor sport és műpá      161:00 
   261     505280 Fehérvári Dániel            94 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      165:00 
   596    2022137 Sulyok Ábel                 93 SPA Tabáni Spartacus Sport é      169:00 
    95     222934 Kirilla Péter               94 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      173:00 



F21B  (14)                                 

   590    9805317 Járosi Ádám                 82 SPA Tabáni Spartacus Sport é       50:00 
   287        953 Koprivanacz Imre            82 KAL Kalocsai Sport Egyesület       52:00 
     7      45267 Molnár Róbert               75 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       54:00 
   648    2056158 Domán Rajmund               88 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg       56:00 
     5    7721111 Sárközy Gergely                EK Egyesületen kívüli              58:00 
   671      45934 Harkányi Árpád              83 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       60:00 
   748      45186 Tóth Károly ifj.            90 VTC Veszprémi Tájfutó Club         62:00 
    34      46043 Boka György                 76 BMG Babits Mihály Gimnázium        64:00 
  1052            Üres                           Üres                               66:00 
  1050            Üres                           Üres                               68:00 
  1053            Üres                           Üres                               70:00 
  1055            Üres                           Üres                               72:00 
  1051            Üres                           Üres                               74:00 
  1054            Üres                           Üres                               76:00 



F21BR  (10)                                

   453      45250 Szebeni Zsolt               66 PSE Postás Sport Egyesület         35:00 
  1063            Üres                           Üres                               37:00 
   215            Burian Lóránt               97 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó       39:00 
  1061            Üres                           Üres                               41:00 
  1062            Üres                           Üres                               43:00 
  1058            Üres                           Üres                               45:00 
  1056            Üres                           Üres                               47:00 
  1059            Üres                           Üres                               49:00 
  1060            Üres                           Üres                               51:00 
  1057            Üres                           Üres                               53:00 



F35A  (37)                                 

    98    9000505 Halona Gergely              79 DTC Diósgyőri Tájékozódási F        1:00 
   749    2088242 Vajda Balázs                78 VTC Veszprémi Tájfutó Club          5:00 
   325    9110000 Harkányi Zoltán             80 MEA Miskolci Egyetemi Atléti        9:00 
   790    7203257 Bordás Szabolcs             80 SAS Silvanus Sportegyesület        13:00 
   935     222976 Szőri Kornél                76 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       17:00 
   484    2088237 Gábor József                   SMA Soproni Műegyetemi Atlét       21:00 
   842      45508 Csík Zoltán                 77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           25:00 
   326      45125 Tas Dávid                   77 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       29:00 
   843    2066461 Metzger Balázs              77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           33:00 
   726    2015021 Gaschler Gábor              76 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       37:00 
   478    2042377 Boros Imre                  77 SSC Siketek Sport Club             41:00 
   288    2067288 Kiss Gábor                  80 KAL Kalocsai Sport Egyesület       45:00 
   791    2014506 Silye Imre                  76 SAS Silvanus Sportegyesület        49:00 
   932    2050657 Blum László ifj.            80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       53:00 
   363    2022152 Kiss Gábor                  80 PAK Paksi Sportegyesület           57:00 
   402     505256 Topán László                80 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         61:00 
     9    2067279 Stein Barnabás dr.          77 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       65:00 
   263     339848 Furtner István              77 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       69:00 
   934    2022108 Kurusa Gergely              80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       73:00 
   766    2079332 McCarthy Brian              79 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       77:00 
   250     363486 Kiss Dénes                  78 JMD Jászapáti, Gróf Szécheny       81:00 
   972    2022202 Kiszel Sándor               77 KZS Kecskeméti Zöld Sportok        85:00 
   675      45567 Gyimesi Zoltán              72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       89:00 
   844            Nagy Gábor                  77 KFK KFKI Petőfi Sportkör           93:00 
   289      45468 Szőke Norbert               77 KAL Kalocsai Sport Egyesület       97:00 
   499      46025 Weibl Zoltán                77 SFC Széchenyi István Egyetem      101:00 
   652    2050691 Vereszki Tibor              76 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg      105:00 
   599    2022126 Gyalog Zoltán               80 SPA Tabáni Spartacus Sport é      109:00 
   650     888350 Molnár Zoltán               76 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg      113:00 
   674     307503 Friedrich Gábor             78 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      117:00 
   858    9760613 Bozsó Norbert               76 MCB Maccabi Vívó és Atlétika      121:00 
   933    2019808 Kéki András                 79 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      125:00 
   262     416618 Babka Miklós                77 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      129:00 
   142     416614 Lajszner Attila             73 ETC Egri Testedző Club            133:00 
   651     888334 Vajda Zsolt                 78 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg      137:00 
   401      45569 Gyurina Szabolcs            77 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        141:00 
   649            Molnár Attila               79 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg      145:00 



F35BR  (21)                                

  1066            Üres                           Üres                                1:00 
  1065            Üres                           Üres                                3:00 
  1067            Üres                           Üres                                5:00 
  1070            Üres                           Üres                                7:00 
  1069            Üres                           Üres                                9:00 
  1068            Üres                           Üres                               11:00 
  1064            Üres                           Üres                               13:00 
    10    2050672 Skrop Róbert                71 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       15:00 
   342    2056198 Tóth László id.             65 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       17:00 
   249    2022182 Vörös Gábor                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       19:00 
   992            Nagy József                 74 KJS Kirchhofer József Sporte       21:00 
    48     345932 Péntek Gábor                69 BSC Balatonfüredi Sport Club       23:00 
    53      45532 Knuth Dávid                 68 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       25:00 
   768    2079339 Molnár Attila                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       27:00 
   190     233691 Katona Ferenc dr.           56 HSE Hegyisport Szentendre Eg       29:00 
   767     332846 Fekete Gábor                69 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       31:00 
   162      46132 Laták Rudolf                74 FMT FŐMTERV SE                     33:00 
   349    2088248 Gárdonyi Márk               73 OSC Orvosegyetem Sport Club        35:00 
   676     701224 Molnár Attila               70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       37:00 
   991            Majoros Zoltán              75 KJS Kirchhofer József Sporte       39:00 
     4            Nemerey Péter                  EK Egyesületen kívüli              41:00 



F40A  (38)                                 

   312     232753 Mauer Lajos                 74 MSE Megalódusz Sportegylet          8:00 
   769     222965 Mitró Zoltán                72 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       12:00 
   601     332900 Marosvölgyi Máté            75 SPA Tabáni Spartacus Sport é       16:00 
   727    2054403 Bálint Bence                75 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       20:00 
   293       4471 Szakál Péter                71 KAL Kalocsai Sport Egyesület       24:00 
   485      45303 Bánki Zoltán                72 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       28:00 
   291       2913 Dénes Zoltán                72 KAL Kalocsai Sport Egyesület       32:00 
   872    7741029 Pap Attila                  74 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       36:00 
   729     411963 Schäfer István Zsolt        72 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       40:00 
   891    2026875 Tarsoly Róbert              71 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       44:00 
   602    7789456 Suba Péter                  74 SPA Tabáni Spartacus Sport é       48:00 
   311            Ádám Péter                  74 MSE Megalódusz Sportegylet         52:00 
   127     411983 Bátor Szilárd               71 ESP Egri Spartacus Tájékozód       56:00 
   170     232781 Kiss György ifj.            74 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         60:00 
   157    2009004 Bernáth Zsolt               71 FLF Fehérlófia Sportegyesüle       64:00 
   455     500258 Józsa Gábor                 75 PSE Postás Sport Egyesület         68:00 
   978    2062991 Olasz Róbert                73 HOD Hód-mentor sport és műpá       72:00 
   728     411901 Marton Balázs               72 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       76:00 
   328      46082 Matics Gyula                75 MAF Műegyetemi Atlétikai és        80:00 
   486    2025023 Pozsgai Norbert             72 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       84:00 
   600    2066480 Klement Gábor               73 SPA Tabáni Spartacus Sport é       88:00 
   292        921 Horváth Norbert             74 KAL Kalocsai Sport Egyesület       92:00 
    35    2066500 Kovács Róbert               73 BMG Babits Mihály Gimnázium        96:00 
    12    2067278 Maráz Gábor                 73 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      100:00 
   435     363412 Kajdon Tamás                75 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         104:00 
    11     505218 Kiffer Gyula                72 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      108:00 
   714    1396126 Nagy István                 72 TSE Törekvés Sport Egyesület      112:00 
   708      45390 Gönczi Róbert               72 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      116:00 
   871    7710817 Mucsi Mihály                71 TTT Tatai Tömegsport és Tájf      120:00 
   603     339871 Tornai Szabolcs             71 SPA Tabáni Spartacus Sport é      124:00 
   713      46099 Korcsok Pál                 75 TSE Törekvés Sport Egyesület      128:00 
    55       1000 Töreky Ákos                 71 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      132:00 
   770    7750416 Uhlir Péter                 75 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      136:00 
   544     363453 Veres Tamás                 75 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy      140:00 
    99     233672 Magyar Zsolt                72 DTC Diósgyőri Tájékozódási F      144:00 
    54     888335 Kálmán Péter                73 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      148:00 
    13      46127 Molnár Tibor                71 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      152:00 
   290      45487 Borbás Nándor               71 KAL Kalocsai Sport Egyesület      156:00 



F45A  (75)                                 

   487     307559 Horváth Pál                 66 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       10:00 
   868     307755 Kovalcsik István            66 BBB Balassagyarmati Balassi        12:00 
   434    9700420 Várvölgyi Szilárd           70 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         14:00 
   329    1396205 Dalos Attila                67 MAF Műegyetemi Atlétikai és        16:00 
   143            Rudi Péter                  69 ETC Egri Testedző Club             18:00 
   936     416683 Csankovszki Tibor           69 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       20:00 
   327    1968121 Kolyvek László              68 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       22:00 
    56     505283 Knuth Ábel                  70 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       24:00 
   553    2066489 Szandi Péter                69 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       26:00 
   859    2087750 Paskuj Mátyás               67 MCB Maccabi Vívó és Atlétika       28:00 
   266        927 Goldmann Róbert             68 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       30:00 
   163     332845 Bérczes Miklós              67 FMT FŐMTERV SE                     32:00 
   268     339851 Nagy Ákos                   69 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       34:00 
   906     232824 Bakos Béla                  70 FSC Futárok Sport Club             36:00 
   793    2088259 Szitter Attila              67 SAS Silvanus Sportegyesület        38:00 
   265     307517 Fehérvári Péter             67 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       40:00 
   847        929 Schultheisz György          69 KFK KFKI Petőfi Sportkör           42:00 
   330    1396269 Pálfi Antal                 66 MAF Műegyetemi Atlétikai és        44:00 
   860     233642 Varsányi Attila             67 MCB Maccabi Vívó és Atlétika       46:00 
   892    2026893 Fülöp János                 68 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       48:00 
   252      45166 Zagyi László                67 JMD Jászapáti, Gróf Szécheny       50:00 
   938      45340 Hevér Csaba                 66 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       52:00 
   867      45294 Kovács Zoltán               70 BBB Balassagyarmati Balassi        54:00 
   270     888354 Varga István                66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       56:00 
     1     604044 Guttmann Zoltán             70 EK Egyesületen kívüli              58:00 
   405    1396206 Rosinger Zsolt              66 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         60:00 
   865      45292 Kovács Gábor                67 BBB Balassagyarmati Balassi        62:00 
   100     505300 Tamás Tibor                 69 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       64:00 
   128     332810 Bózsó Zoltán                68 ESP Egri Spartacus Tájékozód       66:00 
   923    9700705 Schwendtner Erik            70 SIR Sirályok Sportegyesület        68:00 
   520    2019802 Szencz Attila               67 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       70:00 
   954    2022191 Báder Attila                69 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       72:00 
   500     332877 Mentler Balázs              68 SFC Széchenyi István Egyetem       74:00 
   267     339853 Marczis István ifj.         70 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       76:00 
   715     339868 Zakariás Péter              70 TSE Törekvés Sport Egyesület       78:00 
   264     339852 Erdélyi Gyula               66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       80:00 
    58     307528 Siegler Konrád              66 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       82:00 
   792    2061642 Divin György                70 SAS Silvanus Sportegyesület        84:00 
   845     332863 Felföldi Barnabás           68 KFK KFKI Petőfi Sportkör           86:00 
   922    2066471 Molnár Csaba                67 SIR Sirályok Sportegyesület        88:00 
   653    2050692 Zoboki Mihály               66 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg       90:00 
   956     362953 Kadocsa Gábor               67 MAT Mazsola Tájfutó és Termé       92:00 
   371     505276 Tóth Zsolt                  67 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       94:00 
   921    9940325 Kovács Zoltán               67 SIR Sirályok Sportegyesület        96:00 
   604    2050687 Magyari Árpád               66 SPA Tabáni Spartacus Sport é       98:00 
   937     222978 Hajnács Tamás Csaba         66 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut      100:00 
   406    1396290 Udvardy Balázs              69 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        102:00 
   176      45387 Kiácz Bence                 70 HSE Hegyisport Szentendre Eg      104:00 
   479    2041772 Szebeli István              68 SSC Siketek Sport Club            106:00 
   269     505278 Stork Joachim Gábor         66 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      108:00 
   488    2025025 Takács Tibor                69 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      110:00 
   456     362968 Kalmár János                68 PSE Postás Sport Egyesület        112:00 
   129      45280 Fekete Zoltán               67 ESP Egri Spartacus Tájékozód      114:00 
   370     233597 Rácz Róbert                 69 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi      116:00 
   907     232823 Lénárt István               68 FSC Futárok Sport Club            118:00 
   846     222980 Kézdy Pál                   69 KFK KFKI Petőfi Sportkör          120:00 
    57     500570 Kovács Balázs               67 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      122:00 
   679    9680319 Ipsics László               68 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      124:00 
   436    2066473 Szieberth Péter             63 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         126:00 
   851     233632 Karácsony Péter             67 HBS Honvéd Bottyán Sportegye      128:00 
   955     505260 Horváth Sándor              66 MAT Mazsola Tájfutó és Termé      130:00 
   233     362955 Juhász Gábor                66 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko      132:00 
   677    7000500 Allwinger Herwig            67 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      134:00 
   908     307511 Nagy Tibor                  69 FSC Futárok Sport Club            136:00 
   866      45293 Kovács Péter                69 BBB Balassagyarmati Balassi       138:00 
   251      45396 Halaj László                68 JMD Jászapáti, Gróf Szécheny      140:00 
   873    7680424 Gillich György              68 TTT Tatai Tömegsport és Tájf      142:00 
   403     670122 Pataki Gábor                67 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        144:00 
   678       4468 Hajdu Martin                70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      146:00 
   830     505203 Marton János                68 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      148:00 
   171    2067294 Tóth László                 70 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        150:00 
   232    2022185 Dezső Sándor                69 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko      152:00 
   819    1396186 Paróczi Zsolt               70 ZST Zselic Tájékozódási Futó      154:00 
   404    1396268 Pavlovics Gábor             68 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        156:00 
   313    1396275 Gillich István              66 MSE Megalódusz Sportegylet        158:00 



F50A  (37)                                 

   605    2050686 Bujdosó István              64 SPA Tabáni Spartacus Sport é        8:00 
   343    2056199 Tölgyesi Tibor              61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó S       12:00 
   522      45234 Riesing József              64 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       16:00 
   608     437646 Peregi Tamás                61 SPA Tabáni Spartacus Sport é       20:00 
   795    1006655 Tőkés Árpád                 61 SAS Silvanus Sportegyesület        24:00 
   350    7610506 Mets Miklós                 61 OSC Orvosegyetem Sport Club        28:00 
   554    2082336 Koczka Tibor                62 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp       32:00 
   164      46138 Cenner Tibor dr.            62 FMT FŐMTERV SE                     36:00 
   874    7621001 Pokornyik Tibor             62 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       40:00 
   794    2072517 Szász János                 65 SAS Silvanus Sportegyesület        44:00 
   235    9633077 Filó György                 63 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       48:00 
   545     363456 Szász Tibor                 65 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy       52:00 
   234     362969 Csonka Antal                61 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       56:00 
   352    1396231 Széles Gábor                62 OSC Orvosegyetem Sport Club        60:00 
   796    2061641 Závodszky Tamás             63 SAS Silvanus Sportegyesület        64:00 
   331      45384 Németh Csaba                62 MAF Műegyetemi Atlétikai és        68:00 
   130      45345 Sebők Gábor                 62 ESP Egri Spartacus Tájékozód       72:00 
   730    2054402 Németh Zsolt                65 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       76:00 
   457     411956 Nagy András                 63 PSE Postás Sport Egyesület         80:00 
    79    2025032 Trócsányi Zoltán            61 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       84:00 
   607     800002 Oszkó László                65 SPA Tabáni Spartacus Sport é       88:00 
   351     233629 Sándor László               61 OSC Orvosegyetem Sport Club        92:00 
   437     332825 Szőke Zoltán                64 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          96:00 
   271      46115 Sramkó Tibor                61 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo      100:00 
   964      45118 Liskány József              61 STE TájFutE                       104:00 
   909     363425 Rusvai László               62 FSC Futárok Sport Club            108:00 
   177     888341 Muliter Gábor               61 HSE Hegyisport Szentendre Eg      112:00 
   314     232825 Körmendi Miklós             64 MSE Megalódusz Sportegylet        116:00 
   489      46093 Molnár Tibor                63 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      120:00 
   555    2066481 Szerdahelyi Zoltán          62 SZT Szombathelyi Egyetemi Sp      124:00 
   680    2082376 Takács Csaba                62 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      128:00 
   521    2021548 Gera Tibor                  64 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      132:00 
   606     363439 Egei Tamás                  63 SPA Tabáni Spartacus Sport é      136:00 
   353    2056161 Szlatényi Ferenc            61 OSC Orvosegyetem Sport Club       140:00 
   407    1396171 Viniczai Ferenc             65 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        144:00 
   172     233540 Mohácsy Tamás dr.           64 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        148:00 
   332     232799 Weiler Zsolt                62 MAF Műegyetemi Atlétikai és       152:00 



F55A  (45)                                 

   439        972 Németh Ferenc               58 PVM Pécsi Vörös Meteor SK           2:00 
   546      45595 Fehér Mihály                57 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy        6:00 
   286     332836 Telek Tibor                 60 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       10:00 
    76     232830 Könnyű István               60 DNS Debreceni Nagyerdő Sport       14:00 
   191     332835 Ormay György                57 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       18:00 
    60     232759 Urbán András                60 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       22:00 
   682      45143 Juhász Miklós               60 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       26:00 
    59     307591 Kele József                 59 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       30:00 
   797     232807 Hegedűs Béla                60 SAS Silvanus Sportegyesület        34:00 
   910     888337 Kiss Tibor                  57 FSC Futárok Sport Club             38:00 
   192     233619 Zempléni András dr.         60 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       42:00 
   831     211777 Gligor Pavel                57 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       46:00 
   523      45222 Hajagos Henrik              59 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg       50:00 
   681      45137 Gadolla Gábor               60 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       54:00 
    14     233519 Nagy Sándor                 59 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       58:00 
   833      45351 Lenkei Győző                57 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       62:00 
   272     411919 Győri László                56 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       66:00 
   875    7570121 Katulin Tibor               57 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       70:00 
    16      45585 Sáfrán Zoltán               57 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       74:00 
   236     332858 Hideg István                59 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       78:00 
    17      46112 Somlay Gábor                56 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       82:00 
    80     339863 Dobrossy István dr.         60 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       86:00 
   373    1396132 Tóth János                  58 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       90:00 
   131    1396234 Hrenkó László               59 ESP Egri Spartacus Tájékozód       94:00 
   832     307798 Hadnagy Árpád               59 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       98:00 
   165      45193 Nagy Zsolt                  59 FMT FŐMTERV SE                    102:00 
   294            Szebényi Béla               57 KAL Kalocsai Sport Egyesület      106:00 
   731    2054405 Kaptur József               60 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg      110:00 
   372    2056185 Angster Gábor               59 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi      114:00 
   683       4473 Pap László                  56 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      118:00 
   354       4482 Dosek Ágoston               55 OSC Orvosegyetem Sport Club       122:00 
   852      45150 Moravszki János             58 HBS Honvéd Bottyán Sportegye      126:00 
   315       4459 Gyulai Zoltán               58 MSE Megalódusz Sportegylet        130:00 
   178    7580930 Jankó Tamás                 58 HSE Hegyisport Szentendre Eg      134:00 
   853      45916 Zsilkin Viktor              56 HBS Honvéd Bottyán Sportegye      138:00 
   180      45470 Vankó Péter                 59 HSE Hegyisport Szentendre Eg      142:00 
    15    2066467 Pápai János                 58 ARA Alba Regia Atlétikai Klu      146:00 
   834     307553 Szőcs László                58 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      150:00 
   524      45233 Szokol Lajos                56 SZV Szegedi Vasutas Sport Eg      154:00 
   893    2019818 Varga József                60 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá      158:00 
   179      45191 Kerényi Dénes               57 HSE Hegyisport Szentendre Eg      162:00 
   458     448968 Nemesházi László            60 PSE Postás Sport Egyesület        166:00 
   750      45187 Tóth Károly                 60 VTC Veszprémi Tájfutó Club        170:00 
   438    2082354 Kürti István                57 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         174:00 
   132     700005 Kovács József               58 ESP Egri Spartacus Tájékozód      178:00 



F60A  (39)                                 

    82     416611 Zsilinszky Pál              52 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       10:00 
   166     411902 Kaján László                51 FMT FŐMTERV SE                     14:00 
   441    2050667 Lajtai Sándor               51 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          18:00 
   460     222971 Hidvégi Attila              55 PSE Postás Sport Egyesület         22:00 
   609      45439 Bugár József                53 SPA Tabáni Spartacus Sport é       26:00 
   820     416638 Virág Gyula                 55 ZST Zselic Tájékozódási Futó       30:00 
   911     307508 Csikós Miklós               55 FSC Futárok Sport Club             34:00 
   800      45438 Scultéty Gábor              51 SAS Silvanus Sportegyesület        38:00 
   303      45477 Biró Sándor                 53 KRI Kristály Tájfutó és Term       42:00 
   835    1006654 Fey Sándor                  54 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       46:00 
   802       5615 Tertsch Antal               53 SAS Silvanus Sportegyesület        50:00 
   459     363494 Czajtányi Endre             55 PSE Postás Sport Egyesület         54:00 
   144        948 Tóth Sándor                 51 ETC Egri Testedző Club             58:00 
   610      45496 Juhász István               53 SPA Tabáni Spartacus Sport é       62:00 
   273        881 Pelyhe Dénes                54 SDS Salgótarjáni Dornyay Spo       66:00 
   182       4477 Erdélyi Tibor               53 HSE Hegyisport Szentendre Eg       70:00 
   786      45171 Kovács Attila               51 ZSC Zöld Sportok Clubja            74:00 
   876    7195402 Mészáros Károly             54 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       78:00 
   939    2050679 Kéki Miklós                 52 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       82:00 
   374     505275 Nagy Balázs                 54 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       86:00 
   490      46092 Melkes Antal                53 SMA Soproni Műegyetemi Atlét       90:00 
   912     505209 Petró Géza                  53 FSC Futárok Sport Club             94:00 
   301      45173 Lévai Kálmán                54 KSE Karcagi Sportegyesület         98:00 
    81    2012283 Szabó László                54 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli      102:00 
   334     448981 Magyar János                52 MAF Műegyetemi Atlétikai és       106:00 
   364    2050681 Endrődi József              53 PAK Paksi Sportegyesület          110:00 
   799     448972 Komoróczki András           51 SAS Silvanus Sportegyesület       114:00 
   854    2006750 László Károly               54 HBS Honvéd Bottyán Sportegye      118:00 
   798    1003316 Harkányi Csaba              55 SAS Silvanus Sportegyesület       122:00 
   217      45445 Bacsó Attila                51 HER Balatonalmádi Herkules S      126:00 
   801       5616 Szunyog József dr.          54 SAS Silvanus Sportegyesület       130:00 
   440    1396202 Kóger Gyula                 55 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         134:00 
   173     233560 Szalóki Rezső               52 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub        138:00 
   181    2067277 Balla Sándor                54 HSE Hegyisport Szentendre Eg      142:00 
   491     233610 Spiegl János                53 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      146:00 
    40    9930000 Ládi János                  51 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          150:00 
   133     505216 Honfi Gábor                 55 ESP Egri Spartacus Tájékozód      154:00 
   333      45376 Ludvig István               53 MAF Műegyetemi Atlétikai és       158:00 
   355      45417 Hegedűs Zoltán              52 OSC Orvosegyetem Sport Club       162:00 



F65A  (28)                                 

   803    2088260 Vida István                 47 SAS Silvanus Sportegyesület        28:00 
   409    1396164 Lipp József                 48 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         32:00 
   855    2019784 Vincze István               49 HBS Honvéd Bottyán Sportegye       36:00 
   993    2082334 Kiss György                 47 KJS Kirchhofer József Sporte       40:00 
   836      45176 Szűcs B. Levente            50 HSP Hidegkúti Spartacus Spor       44:00 
   940    2050656 Blum László id.             48 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       48:00 
   771      45157 Vajda László                46 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       52:00 
    63     339875 Hunyadvári László           48 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       56:00 
   408    1396194 Balázsy László              49 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         60:00 
   498     307582 Tüskés György               49 SUN Sün SC Veszprém                64:00 
   237     448966 Lörincz Gábor               49 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       68:00 
    64     888336 Lux Iván                    46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       72:00 
   219    2088249 Korbély Tibor               50 HER Balatonalmádi Herkules S       76:00 
    83      45599 Simon Gyula                 46 DIS DISZ Közéleti, Kulturáli       80:00 
   611        907 Gyalog László               49 SPA Tabáni Spartacus Sport é       84:00 
    61       4512 Csongrádi Jenő              46 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       88:00 
   461     505295 Hunyadi Károly              43 PSE Postás Sport Egyesület         92:00 
   475    2056192 Gömbös Gyula                48 SKS Sárvári Kinizsi Sportegy       96:00 
   442    1396250 Fluck István                50 PVM Pécsi Vörös Meteor SK         100:00 
    62       6770 Hegedüs András              50 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      104:00 
   316       4461 Bogdanovits András          48 MSE Megalódusz Sportegylet        108:00 
   220      45252 Vitéz László                50 HER Balatonalmádi Herkules S      112:00 
   492      45268 Rétfalvi Lajos              46 SMA Soproni Műegyetemi Atlét      116:00 
   218      45198 Andrási Lajos               48 HER Balatonalmádi Herkules S      120:00 
    41    2025036 Németh Jenő                 49 BTK Bakonyi Tájfutó Klub          124:00 
   335    1255612 Molnár Gábor                50 MAF Műegyetemi Atlétikai és       128:00 
    65     416701 Zánkay András               47 BEA Budapesti Egyetemi Atlét      132:00 
   183    2015820 Boros Zoltán                48 HSE Hegyisport Szentendre Eg      136:00 



F70A  (25)                                 

    67      45498 Szecsődi Ákos               42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét        2:00 
   222      45145 Komár Béla                  45 HER Balatonalmádi Herkules S        8:00 
   804      45402 Köblös József               41 SAS Silvanus Sportegyesület        14:00 
   238     411968 Bán Sándor                  41 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       20:00 
   805      45494 Nagy Gábor                  43 SAS Silvanus Sportegyesület        26:00 
   916     416652 Lohász Márton               42 BDI Budapesti Diáksport Szöv       32:00 
   806      45409 Radnóti Rezső               41 SAS Silvanus Sportegyesület        38:00 
   221    2056154 Horváth Béla                43 HER Balatonalmádi Herkules S       44:00 
   443    1396262 Kiss Endre dr.              43 PVM Pécsi Vörös Meteor SK          50:00 
   941    2082349 Felföldi Károly dr.         43 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       56:00 
   684    2066466 Gombkötő Péter dr.          44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       62:00 
   410     222918 Szűcs György dr.            45 PVS Pécsi Vasutas Sportkör         68:00 
   942     505202 Kéri Gerzson Ferenc         44 SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       74:00 
   145      46065 Lénárd Miklós               45 ETC Egri Testedző Club             80:00 
   751      45576 Wengrin István              43 VTC Veszprémi Tájfutó Club         86:00 
    66     448951 Muszély György              42 BEA Budapesti Egyetemi Atlét       92:00 
   476     505288 Tóth János                  43 SKS Sárvári Kinizsi Sportegy       98:00 
   685     411927 Hargitai István             43 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      104:00 
   772     411932 Horváth Zoltán              44 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá      110:00 
   462       4496 Jelinek István              43 PSE Postás Sport Egyesület        116:00 
   146        942 Nagy Árpád dr.              44 ETC Egri Testedző Club            122:00 
   837     222996 Bozán György                44 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      128:00 
   147    2056159 Nagy Lajos                  43 ETC Egri Testedző Club            134:00 
   686      45206 Szemler István              44 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      140:00 
   821      45200 Marton Péter                42 ZST Zselic Tájékozódási Futó      146:00 



F75A  (15)                                 

   463     307742 Németh Alajos               37 PSE Postás Sport Egyesület         40:00 
   193    2022221 Szabon János                38 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       46:00 
   464       4491 Schell Antal                39 PSE Postás Sport Egyesület         52:00 
   712     363435 Hodossy Béla                37 TSC Tungsram Sport Club            58:00 
   732      45457 Vass Tibor                  40 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       64:00 
   710     339876 Cserteg István              38 TSC Tungsram Sport Club            70:00 
   375    1396191 Tihanyi László dr.          36 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi       76:00 
   711      45454 Hargitai Miklós             38 TSC Tungsram Sport Club            82:00 
   480      45297 Illés Vilmos                40 SSC Siketek Sport Club             88:00 
   613     416694 Gönczi Péter                39 SPA Tabáni Spartacus Sport é       94:00 
   687     207958 Bogdány Miklós              39 TTE Tipo Tájfutó és Környeze      100:00 
   376    2082353 Varga György                39 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi      106:00 
   411    1396198 Ijjász István               39 PVS Pécsi Vasutas Sportkör        112:00 
   838     232658 Nagy Dezső                  39 HSP Hidegkúti Spartacus Spor      118:00 
   612      45440 Gárdonyi Zoltán             39 SPA Tabáni Spartacus Sport é      124:00 



F80A  (4)                                  

   688      45394 Weress Kálmán               35 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       62:00 
   465      45365 Buncsik János               34 PSE Postás Sport Egyesület         68:00 
    49     307706 Kangasmaki Heikki           35 BSC Balatonfüredi Sport Club       74:00 
   356      45450 Dudás István                32 OSC Orvosegyetem Sport Club        80:00 



F90A  (1)                                  

   848      45403 Balla Sándor                25 KFK KFKI Petőfi Sportkör           60:00 



Nyílt könnyű  (48)                         

   999            Dudok Balázs                06 KJS Kirchhofer József Sporte       40:00 
   117      45541 Tamás Bence                 06 DTC Diósgyőri Tájékozódási F       42:00 
   322    1396274 Mauerné Nagy Zsanett        76 MSE Megalódusz Sportegylet         44:00 
   656            Patkós Máté                 89 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg       46:00 
    51     505293 Péntek Gáborné              72 BSC Balatonfüredi Sport Club       48:00 
   647            Fadgyas-Freyler Petra          SPA Tabáni Spartacus Sport é       50:00 
   319            Eipl András                    MSE Megalódusz Sportegylet         52:00 
   645            Lénárt Vince                05 SPA Tabáni Spartacus Sport é       54:00 
   502            Badis Anissa                   SFC Széchenyi István Egyetem       56:00 
   643    2056155 Hentes Ildikó               69 SPA Tabáni Spartacus Sport é       58:00 
   785      45535 Németh Andrea                  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       60:00 
   746     448970 Wieder Ferenc               56 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       62:00 
   644            Klement Zille Anna          07 SPA Tabáni Spartacus Sport é       64:00 
   320            Eiplné Sipos Ágnes          79 MSE Megalódusz Sportegylet         66:00 
   246    2022207 Visnyei Tamás               95 HTC Hódmezővásárhelyi Tájéko       68:00 
   784    2079340 Molnár Csenge               07 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódá       70:00 
   817            Kecskés Nóra                   SAS Silvanus Sportegyesület        72:00 
   318            Barsi Anna                  68 MSE Megalódusz Sportegylet         74:00 
   818    2082366 Kecskés Sándor              69 SAS Silvanus Sportegyesület        76:00 
   904            Tarsoly Csenge              94 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       78:00 
   646            Somlai Katalin                 SPA Tabáni Spartacus Sport é       80:00 
   813      45372 Tóth Dorottya               03 SAS Silvanus Sportegyesület        82:00 
   321            Hegedűs Ákos                67 MSE Megalódusz Sportegylet         84:00 
   642            Guszlev Zsombor             07 SPA Tabáni Spartacus Sport é       86:00 
  1001            Katona Csilla               71 KJS Kirchhofer József Sporte       88:00 
   655    2056173 Domán Fruzsina              93 THT Tapolcai Honvéd Sport Eg       90:00 
   879    7571102 Mészárosné Boros Valéria    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       92:00 
   903    2026852 Mézes Botond Csegő          07 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       94:00 
   641    2082345 Fey Elza                    10 SPA Tabáni Spartacus Sport é       96:00 
   950            Tóth Zoltán                    SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       98:00 
   705            Serény Zsuzsa                  TTE Tipo Tájfutó és Környeze      100:00 
  1000            Dudok Bálint                04 KJS Kirchhofer József Sporte      102:00 
   640    1080705 Bujdosó Márk Levente        08 SPA Tabáni Spartacus Sport é      104:00 
  1078            Üres                           Üres                              106:00 
  1085            Üres                           Üres                              108:00 
  1075            Üres                           Üres                              110:00 
  1077            Üres                           Üres                              112:00 
  1074            Üres                           Üres                              114:00 
  1080            Üres                           Üres                              116:00 
  1084            Üres                           Üres                              118:00 
  1082            Üres                           Üres                              120:00 
  1076            Üres                           Üres                              122:00 
  1073            Üres                           Üres                              124:00 
  1071            Üres                           Üres                              126:00 
  1072            Üres                           Üres                              128:00 
  1081            Üres                           Üres                              130:00 
  1079            Üres                           Üres                              132:00 
  1083            Üres                           Üres                              134:00 



Nyílt technikás  (                         

   814     233515 Tóth Zoltán                 69 SAS Silvanus Sportegyesület        71:00 
   968      46904 Zsibrita Dávid              87 STE TájFutE                        73:00 
   905            Dóka Éva                    75 GOC Göcsej Környezetvédő, Tá       75:00 
  1002            Csordás Kornél              77 XRHA Rehab SC                      77:00 
   815     233516 Tóth Erik                   99 SAS Silvanus Sportegyesület        79:00 
   707     442884 Keleti Tamás                70 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       81:00 
   816        950 Horváth Imre                53 SAS Silvanus Sportegyesület        83:00 
   323    1302673 Krajczár Lajos                 MSE Megalódusz Sportegylet         85:00 
     3     247063 Nagy György                    EK Egyesületen kívüli              87:00 
  1004            Tarcsai Andrea              82 XRHA Rehab SC                      89:00 
   706            Karakai Gábor                  TTE Tipo Tájfutó és Környeze       91:00 
     2            Pomerleau Guillaume         85 EK Egyesületen kívüli              93:00 
  1003            Lancsár Roland              80 XRHA Rehab SC                      95:00 
   747    2015014 Lantai Gyula                71 VHS Veszprémi Honvéd Sporteg       97:00 
    27      45584 Kocsis Gyöngyi              55 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       99:00 
   549     363458 Vizi Kata Veronika          92 HRF Szolnoki Honvéd Sportegy      101:00 
   216    7740317 Sárközy Ágnes                  MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó      103:00 
  1087            Üres                           Üres                              105:00 
  1089            Üres                           Üres                              107:00 
  1096            Üres                           Üres                              109:00 
  1090            Üres                           Üres                              111:00 
  1100            Üres                           Üres                              113:00 
  1098            Üres                           Üres                              115:00 
  1094            Üres                           Üres                              117:00 
  1095            Üres                           Üres                              119:00 
  1086            Üres                           Üres                              121:00 
  1099            Üres                           Üres                              123:00 
  1093            Üres                           Üres                              125:00 
  1088            Üres                           Üres                              127:00 
  1097            Üres                           Üres                              129:00 
  1091            Üres                           Üres                              131:00 
  1092            Üres                           Üres                              133:00